Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

Saznao/la sam....

Danas sam listajuci neke sajtove koji imaju rubrike o zdravlju saznala da zena koja je trudna i pije puno kafe moze dovesti do toga da njena jos nerodjena beba dobije leukemiju.

Saznala sam da miris ruze opusta zene i cini ih sretnijim jer aktivira hormon srece u organizmu...

A vi?
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Citirano

Orginalno od Altuna
da zena koja je trudna i pije puno kafe moze dovesti do toga da njena jos nerodjena beba dobije leukemiju.

A-a

Sutra dan ces saznati da kafa ne skodi trudnicama.100-puta sam procitao kako je kafa losa po nasem zdravlju i 100 puta sam procitao kako je kafa dobra po nasem zdravlju.
" Bilen alemlere rahmettir "

GRoM

Početnik

(10)

• »GRoM« je muško

Datum registracije: 14.05.2007

• Poruku poslati

3

caj kao napitak

U Velikoj Britaniji od 100 % ispitanika po nekoj anketi nekog zdravstvenog centra iz Londona, 62 % stanovnika bi ujutru umesto sexa popili solju caja a ostali se i dalje drze zastarele teze j....a pred zoru.

Druga zanimljiva teorija kada je caj u pitanju isto u Britaniji jeste da su neki naucnici utvrdili da je caj zdraviji od vode. Posle ovog citata morao sam da pritisnem onaj mali crveni x u gornjem desnom uglu stranice.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od annonimus
100-puta sam procitao kako je kafa losa po nasem zdravlju i 100 puta sam procitao kako je kafa dobra po nasem zdravlju.

Zdrava je jedna dnevno a ne vise,10-15. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

5

Utorak, 15. Maj 2007

Vala se ja evo spremam da popijem prvu danas...
Halo Bing? Kako brat?

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

6

Utorak, 15. Maj 2007

Saznao sam

...je Benjamin Muslimansko ime.
Ako ikad dobijem sina tako cu ga nazvati.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

7

Utorak, 15. Maj 2007

Citirano

Orginalno od siyah kalem
...je Benjamin Muslimansko ime.

Super sto si to saznao a evo da saznas sad i da si promasio temu jer je tema otvorena u pod forumu "Zdravlje" i tice se pre svega saznanja u tom pravcu a ne saznanje svega i svacega.
Drzite se teme i gledajte gde sta pisete.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

8

Utorak, 15. Maj 2007

Ni ovo moje vala nije u skladu sa temom al moradoh da sa zahvalim Tasketu.. :D Nasmija me...Allaha mi da nam nije ovih moderatora mi habera nemamo đe šta pišemo :O

A hajd' kad već pričamo o zdravlju ...neki kažu da je čokolada dodatni stimulans masnoj koži,dermatolog mi je opet to potvrdio,mada sam čitala neke druge savete vezane za kožu koji kažu da to veze nema.
Sad hodi mu ga znadi... :P

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

9

Srijeda, 16. Maj 2007

Saznala sam da svako sedmo dijete u Srbiji boluje astmu, i da je astma neizljeciva bolest.... :(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 16. Maj 2007

Daj bre Altuna saznaj nesto lepo :D

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

11

Petak, 18. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Saznala sam da svako sedmo dijete u Srbiji boluje astmu, i da je astma neizljeciva bolest.... :(

A ja sam sazna da sestoro dece pre tog sednog ne boluje astmu,pa onda dodje to sa astmom,pa jos 6 zdravih,pa astma,pa jos 6 zdravih... :]
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

12

Utorak, 22. Maj 2007

Saznala sam da je krastavice bolje jesti ako ih ne posolimo i to ne onda kada su mlade nego kad su u posljednjem stadijumu zrijevanja.

Saznala sam da svakog dana makar po pola banane treba pojesti jer je super za mozak a trudnice i po cijelu.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

13

Srijeda, 23. Maj 2007

Citirano

Saznala sam da svakog dana makar po pola banane treba pojesti jer je super za mozak

Aha...znaci majmuni pametniji od nas. :D

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

14

Srijeda, 23. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Ibn Masud

Citirano

Saznala sam da svakog dana makar po pola banane treba pojesti jer je super za mozak

Aha...znaci majmuni pametniji od nas. :D

Ma neee,ovo ti je,drugim rijecima,dokaz da je covek postao od majmuna.Znaci neki pra-pra-pra majmun je toliko jeo banana da se na kraju preobratio u coveka :rolleyes: .
Ako je verovati Zaratustri i ovom gore citatu,i mi ljudi,ukoliko budemo konzumirali po pola banane dnevno,jednog dana cemo se preobratiti u nadljude. 8o

Pa bujrumte,braco i sestre,banane vise nisu tako skupe. ;)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

15

Srijeda, 23. Maj 2007

Visegodisnja istrazivanja depresije na Cikaskom univerzitetu donose zanimljive rezultate koji pokazuju da 80 % zena koje su domacice pati od depresije. Onih preostalih 20 % spada u grupu ili veoma srecno udatih i zadovoljnih bracnim ambijentom ili veoma bogatih koje svoja neraspolozenja lijece luksuznim sopingom, putovanjima i druzenjima sa sebi slicnim damama.

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

16

Srijeda, 23. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Visegodisnja istrazivanja depresije na Cikaskom univerzitetu donose zanimljive rezultate koji pokazuju da 80 % zena koje su domacice pati od depresije. Onih preostalih 20 % spada u grupu ili veoma srecno udatih i zadovoljnih bracnim ambijentom ili veoma bogatih koje svoja neraspolozenja lijece luksuznim sopingom, putovanjima i druzenjima sa sebi slicnim damama.

Sto je sigurno tacno.

Ima izreka "Dabogda imao pa nemao".
Devojke koje su navikle na provod, imale nekoliko momaka (na internetu il uzivo) sto nas narod kaze "provodile se".

Za njih je veoma tesko sedet onda samo kuci sa jednim covekom a jos kad dodje dijete stres, depresije.

Zato momci pazite ko vam je stub kuce :)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

17

Srijeda, 23. Maj 2007

Proslog petka na dzumi u Dugoj Poljani ;), slucajno se zadesi tamo , inace Dugopoljac nijesam, da se odmah razumemo. ;) sam saznao da je Muhamed a.s rekao, da onom ko se pridzava sledecih "pravila" doktor potreban biti nece:
Ako jede samo kad je glad/gladna,
ako spava samo ako je umoran/umorna
i ako pije samo kad je zedan/zedna.

Nadam se da nisam fulo temu :D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 24. Maj 2007

Citirano

Orginalno od SmokyP
Sto je sigurno tacno.

Ima izreka "Dabogda imao pa nemao".
Devojke koje su navikle na provod, imale nekoliko momaka (na internetu il uzivo) sto nas narod kaze "provodile se".

A na sta li su to momci navikli samo da mi je znat! X(

E, habera ti nema ova konstatacija, zato.... :O

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 24. Maj 2007

Citirano

Orginalno od Altuna

Tipicno Americki !!!

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

20

Subota, 26. Maj 2007

...da redovno konzumiranje aspirina smanjuje sansu raka na debelom srevu za 23%...
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Social bookmarks