Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško
  • »faCHo« je autor ove teme

Datum registracije: 25.02.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 02. Mart 2005

Sekiracija

Nervira me , kad vidim profil clana i tamo pise
clan od... pol... i nista vise?
Verovatnoca da cu pol pogoditi je 50%, a od kad je neko clan meni i nije bitno toliko...
Nervira me jer, ima nas dosta koji smo po raznim evropskim drzavama, izlazimo na ista mesta a ne poznajemo se...
Zasto je to tako?

"hasul misljenje"

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 02. Mart 2005

druze, nemo ti da mi se sekiras

a ti sto nece da reknu otkalen su i ko su i sta su, isgurno nisu ni vazni tvoje paznje, te stoga jos jednom da ti reknem, druzen, nemo ti da mi se sekiras
malo za promenu

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 02. Mart 2005

Pozdrav za Hadalja, i za našeg novog člana faCHo, i ovde bih hteo da podvučem jednu stvar, da se nalazite u forumu u kome se govori o dešavanjima u Novom Pazaru, pa i u čitavom Sandžaku...

I nikako mi nije jasno kakve veze ima ova tema i ovaj razgovor sa forumom u kome si faCHo ti otvorio ovo pitanje...

Da li će ili neko da se prestavi, stvar je ličnog izbora i za to postoji profil, a postoji i PM, ukoliko te baš zanima ko je odakle i tome slično...

Ne želim da me shvatiš pogrešno ( jer sam siguran da Hadalj neće ), ali mislim da niti je tema koncipirana na način kako to govore pravila foruma, niti joj je ovde mesto...

Moja reakcija je u najboljoj nameri, i jedan savet usput da potražiš svoje odgovore na forumu pod nazivom "Sve i svašta", gde kako mu i samo ime kaže može da se pita ili razgovara o svačemu...

P.S.

Pozivam nadležnog moderatora da ovu temu zatvori ili je pak prebaci gde joj je mesto...

Uz pozdrav za sve ćlanove foruma, i naravno za novog člana faCHo, i uz želje za prijatan boravak na fourmu...

Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 02. Mart 2005

Tema premestena ovde iz pod-foruma "Novi Pazar".
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 03. Mart 2005

dobro je kad covek vidi gresku, ja je nisam...
pa mi zato i nije krivo...
pozdrav za one koji imaju "pregled situacije"

"hasul misljenje"

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 03. Mart 2005

vala malo ti je bilo tvoje sekiracije, no ti ovi jos i dodaju. Mesto da pomognu oni te jos vise iskidase
malo za promenu

7

Četvrtak, 03. Mart 2005

Cus sekiracija? Ada ima precih sekiracija od ove, ne treba se trosit na ovakve sekiracije. Kako ce se podnet one teze?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 03. Mart 2005

U pravu je pink,pa mi bi odavno izumrli kad bi se sekirali za sitnice,kako pise u administratorovom potpisu:sve je ovo samo iga,nema tog foruma koji je vredan nasih zivaca ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 03. Mart 2005

Ene sekiracija........hajde jadan za to da se sekiras,dali je doticna osoba ostavila sve detelje o njoj.Bez veze ti je to.

Kliknes privatna poruka..........ako odgovori dobro je,a ako ne opet je dobro.Tu nema ljutis,licni izbor :)
" Bilen alemlere rahmettir "

faCHo

Učenik

(10)

• »faCHo« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 04. Mart 2005

Nije da ja trazim nekog, imam sto mi treba :)
nego bi se vise ljudi poznavalo izmedju sebe...
Jos kad ima slika, onda vidis nekog i odma muhabet
"znam te sa foruma" i tako to...
"hadalj" bi moro promenit sliku pod hitno...
ako ne misli da glumi u nekom Kusturicinom filmu :)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

11

Subota, 05. Mart 2005

:)

Ne diraj hadalja i njegovu sliku!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks