Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

21

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

Orginalno od Bananaman3

Nisam primetio da u pocetnom postu postoji ikakav komentar postavljaca posta o uzrocima i posledicama, i u kom pravcu bi da diskutuje!

:( Bojim se ni crtanje ne pomaze. Pa, citirajuci dr Marica jasno je u kojem pravcu sam zelio da diskutujemo.

Al, hajde da pokusamo i sa crtanjem. Ovako. Odes za Beograd da bi opljackao banku. I posto opljackas banku uhvate te i strpaju u corku. Pitanje: Jesu li te strpali u corku zato sto si otisao za Beograd ili zato sto si opljackao banku? Koliko je onih sto odu za BG ali ne pljackaju. Isto tako, koliko je onih sto imaju seksualna iskustva prije braka ali ne krpe himen.

Uljepsaj mi dan, reci da si ukapirao.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

22

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

...ali mi nije jasno da se toliko trudis da dokazes da ova nije validna.

U pravu si, trudim se da dokažem da nije validna, a razlog tome je verovatno i to što se ti trudiš da dokažeš pomoću ove ankete, koja nije validna, da su mišljenja u drugoj temi nevalidna, ili još gore... odraz lažnog morala.Dok ti nisi pokrenuo diskusiju u tom pravcu, ja sam se držao po strani, ali ne mogu stajati po strani i od tog trenutka. Dakle to je ujedno i razlog zašto sam ovu diskusiju smestio ovde, a ne na onom mestu gde sam je pokrenuo, na isti način kao što i o logičkim zabludama govorim tamo gde se pojave, a ne u temi logičkih zabluda, kojoj je svrha da ljudima pomogne u pronalaženju istih...

Pozdrav!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

23

Srijeda, 16. Juli 2003

Bananamane, Bananamane ti bas neces da kapiras :O

Uzmi par minuta vremena, procitaj jos jednom moj post ( ovoga puta procitaj ceo post ;) ) i razmisli u miru o njemu :D
Valjda ces nekada skapirati ?(

Citirano

Originalno od pink

Javih se jer ne mogu vise da gledam ovu temu pri svakoj poseti forumu!!!
Dosta vise!!! X( X( X( X( X(

....I skapirao si?
Diskutovala sam o temi koju si postavio ili o necemu drugom? 8)

pozdrav

pink
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 16. Juli 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma...
Bananamene, čini mi se da opet postaješ naporan, kao sagovornik...
Tema koju si ti započeo, u stvari sepretvorila, u potrebnost odnosno nepotrebnost ove ankete koju si postavio, i nisam siguran da nisi primetio da niko nije zainteresovan da diskutuje u vezi ove teme, jer ama baš nikakve veze nema sa predhodnom temom, koju je postavio Ed.
Elem, mišljenja sam da ova anketa zalazi duboko u intimu članova foruma, a mislim da nije cilj da na forumu razgovaramo, da li je i kada ko imao seksualne odnose, pre ili za vreme braka, apsolutno nebitno...
Nije mi jasno što administrator ne zatvori, ovaj propali pokušaj od teme...
Pozdrav

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• »Bananaman3« je autor ove teme

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

25

Srijeda, 16. Juli 2003

ed: Pa, citirajuci dr Marica jasno je u kojem pravcu sam zelio da diskutujemo.

Da, ali si Dr. Marica citirao u trecem postu, prvi post je novinski clanak. Meni je prvo palo na pamet citajuci taj clanak da je Dr.Maric pazarski zet, i kakva su njegova iskustva po tom pitanju.

hadzied: Pozdrav za sve prijatelje foruma...
Bananamene, čini mi se da opet postaješ naporan, kao sagovornik... I treba da imas licno misljenje!
hadzied: Tema koju si ti započeo, u stvari sepretvorila, u potrebnost odnosno nepotrebnost ove ankete koju si postavio, i nisam siguran da nisi primetio da niko nije zainteresovan da diskutuje u vezi ove teme, jer ama baš nikakve veze nema sa predhodnom temom, koju je postavio Ed. Sta je pesnik hteo reci, da 24 odgovora ne cine diskusiju?
hadzied: Elem, mišljenja sam da ova anketa zalazi duboko u intimu članova foruma, a mislim da nije cilj da na forumu razgovaramo, da li je i kada ko imao seksualne odnose, pre ili za vreme braka, apsolutno nebitno... I treba da imas licno misljenje.

hadzied: Nije mi jasno što administrator ne zatvori, ovaj propali pokušaj od teme...
Pozdrav ? :)

sans: U pravu si, trudim se da dokažem da nije validna, a razlog tome je verovatno i to što se ti trudiš da dokažeš pomoću ove ankete, koja nije validna, da su mišljenja u drugoj temi nevalidna, ili još gore... odraz lažnog morala.
Himenoplastika jeste odraz laznog morala, zar ne?.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

26

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

Orginalno od Bananaman3

Da, ali si Dr. Marica citirao u trecem postu, prvi post je novinski clanak.

:rolleyes: Citiranje dr Marica je moj prvi komentar na pokrenutu temu a to sto se pojavio u trecem upisu (poslije clanka i Dadovog upisa) je bitno koliko i lanjski snijeg.

Ne vidim drugog razloga za pisanje ovakvih nebuloza osim da se skrene paznja sa logickih zabluda kojima si nas pocastio.

Game over!
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

27

Srijeda, 16. Juli 2003

Logicke zablude?

Usled predbracnog odnosa desava se himenoplastika.

Himenoplastika = lazni moral.

Logicka zabluda = spavas sa nevinom zenom, a posle cujes da ih je bilo jos :)

Vise me interesuje koliki procenat nesrecnica koje moraju da se podvrgavaju himenoplastici. Iz kakvih porodica dolaze, i sta ih nagoni na to.

Zatim, koji je procenat muskaraca koji zahtevaju da im zena prilikom stupanja u brak bude devica.

Mozda treba postaviti jos jedno pitanje u anketi. Koliko muskaraca koji su imali seksualne odnose traze devicu za buducu suprugu?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

28

Srijeda, 16. Juli 2003

Pozdrav

Ovde se mijesaju zabe i babe kolko vidim.

Banana ako ovoj pojavi pristupas iz ugla kulture i religije koju posedujes onda te ja potpuno razumijem i stvarno si u pravu kad kazes zasto je bitno da ti buduca zena bude nevina pri stupanju u brak. Izgleda da u pravoslavnoj veri je to sasvim normalna pojava i kolko mogu da primetim to ni vasu musku sujetu nimalo ne uznemirava i stoga te ja podrzavam i mislim da si u pravu.

Ali kad se radi o Islamu i pripadnicima Isslama ova situacija nije pohvalna ni za jedan pol ni za musko ni za zensko i najpohvaljenija situacija je kada ni musko ni zensko pre braka ne stupe u seksualne odnose na ovaj nacin se i njihhova privrzenost jedno prema drugom ucvrscuje i izbegava se mnogo losih posledica koje nastaju ovom sitacijom.

Stoga ti si iz svog ugla gledanja u pravu ali i oni koji gledaju na ovo kao sto ja to opisah imaju pravo da zahtevaju da ima je zena "stvarno" devica.

A na pojedincima je da izaberu sta hoce i sta traze...
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

29

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

Orginalno od juskos
Pozdrav

Ovde se mijesaju zabe i babe kolko vidim.

Banana ako ovoj pojavi pristupas iz ugla kulture i religije koju posedujes onda te ja potpuno razumijem i stvarno si u pravu kad kazes zasto je bitno da ti buduca zena bude nevina pri stupanju u brak. Izgleda da u pravoslavnoj veri je to sasvim normalna pojava i kolko mogu da primetim to ni vasu musku sujetu nimalo ne uznemirava i stoga te ja podrzavam i mislim da si u pravu.

[SIZE=2]Juskos, trazim da se zbog svojih pretpostavki i iznetih gluposti odmah izvinis svim pravoslavcima! Jednako zahtevam i od moderatora da ga opomenu zbog vredjanja na verskoj osnovi! [/SIZE]

U mojim postovima nigde nije pomenuto da ja na problem gledam sa stanovista religije, bilo kao pravoslavac ili musliman. Ja na ovaj problem gledam kao na ljudsku nesrecu!

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

30

Srijeda, 16. Juli 2003

Sans, vidim te!

'Oces da reagujes ili ne supermoderatoru?

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

31

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

Orginalno od juskos
Izgleda da u pravoslavnoj veri je to sasvim normalna pojava i kolko mogu da primetim to ni vasu musku sujetu nimalo ne uznemirava i stoga te ja podrzavam i mislim da si u pravu.

Uvek me začudi kad visoko obrazovane osobe upućene u svoju religiju tako malo poznaju ostale religije.

Ni u jednoj velikoj monoteističkoj religiji seksualni odnosi pre braka nisu normalna pojava. Zabranjeni su i kod katolika i pravoslavaca i protestanata i jevreja. Zabranjeni su i za žene i muškarce.
Znamo da svako odgovara za ono što radi i kako se ponaša u životu prema tome nek se svako ponaša onako kako misli da treba.
Lično mislim da onaj ko je imao predbračnih iskustava nema moralno pravo da prigovara drugome zbog istog ponašanja.

Berta

Učenik

(10)

• »Berta« je žensko

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

32

Srijeda, 16. Juli 2003

An old t-short

Danas nam je u posjeti bila mladja muzevljeva sestra. Dosla je u plavoj do pupka majci na kojoj pise "I AM A VIRGIN" a ispod toga manjim slovima "this is a very old t-short". (Za one koji ne znaju engleski : "Ja sam djevica" a ispod toga manjim slovima "ovo je vrlo stara majca). Ja sam se od srca nasmijala imajuci na umu raspravu sa ovog foruma. Iskreno govoreci rijec je o dvije razlicite zivotne koncepcije. U jednu ruku ja joj zavidim zato sto je rodjena i sto zivi u ovoj otvorenoj zivotnoj koncepciji i u vremenu koje je drugacije. U vrijeme kada sam se ja djevojcila tamo negdje u Sandzaku nevinost je bila vrhovna djevojcina vrijednost i iz te perspektive i tog vremena se cinilo da djevojka bez himena ne moze ovekivati da se "na miru uda". Helem nejse bit ce problema. Poslje toga je proslo puno godina i ja sam stekla nekakvo zivotno iskustvo i na sve to gledam mnogo drugacije iz ove perspektive, sa ove geografske tacke i iz ove zivotne dobi. Dakle, sa moje tacke gledista cvrsto stojim iza ovih rijeci;

Seksualna uskladjenost medju partnerima u braku je vrlo vazan faktor za stabilnost braka. Ne odgovora nam svaki parner seksualno. Neko vam moze biti divan prijatelj i divan covijek, cak vam se moze dopadati fizicki ali u krevetu, to nije to. Da bi zena ili muskarac znali ko im odgovara ali ko im ne odgovara pozeljno je da imaju odnose sa vise partnera prije braka. Naravno seksualnost svakog covijeka je njegova licna stvar i prema tome smatram da bi svaki covijek trebao sam za sebe da odluci da li ce u brak uci "nevin" (bez prethodnih seksualnih odnosa - sto je po meni legitimno i njegovo pravo' ili sa prethonim sesualnim iskustvom. Samo ovdje je vazno da bi sa ovakve odluke potpuno trebalo izuzeti drusteveni i religijski pritisak i ostaviti ovakvu odluku na savjest i svijest svakog covijeka ponaosob. Mozda zvuci kao utopija a mozda i ne jer zapadni svijet se u velikoj mjeri primice ovoj utopiji. Predbracni sesualni odnosi su najnormalnija i najprihvacenija praksa, i to niko ziv ne osudjuje. Djeca vec u pubertetu razgovaraju sa svojim roditeljima o metodama kontracepcije i seksalni zivot se smatra normalnom pojavom. I ja sam za. Ne kazem da je sve idealno, ima dosta zbunjenosti i pretjerivanja u pooimanju seksualnih sloboda, ali z sve pluseve i sve minuse ja sam za seksualnu otvorenost. S druge strane ima i na zapadu ljudi koji zele da udju u brak bez prethodnih seksualnih iskustava, i ma da se to ovdje smtara malo cudnim, niko na njih ne vrsi pritisak, vec se to smatra privatnim zivotom tog para. Da se za tren vratimo na himenoplastiku, dakle zbog drustevenih i etickih pritisaka djevojka smatra da nema izbora nego da se posluzi obmanom. I ja se slazem da je u pitanju obmana, ali isto tako mogu razumjeti zasto ona to cini, jer sam rasla i djevojcila se u Sandzaku i jer se i meni tada cinilo da ako izgubim nevinost izgubicu obraz.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

33

Srijeda, 16. Juli 2003

Eki radi...

Citirano

Orginalno od sans

Citirano

Orginalno od Giovanni

Nesto ova php skripta za glasovanje ne radi kak bum trebalo #@!#! Otvara se u novom prozoru za download umjesto...
Da li sam ja u pitanju ili je mozda po srijedi neakva diverzija :D

Ti si u pitanju... Radi se o tome da si pokušao da u glasačku kutiju ubaciš prazan glasački listić. E to kod nas ne radi... Dakle, odabereš opciju za koju hoćeš da glasaš, pa tek onda pritisak na tipku Glasaj

Do mene...Udri se bekane... o|
Fala Vi (Microsoft) Sans Serif-e.

Junuz Djipalo.
Vidite kako su se jedni natakarili na druge hm...Ali sad cu ja da apliciram Hepek. Hepeeeek.

Sad tema i anketa je interesantna bez dvojbe, iako nema bas bliskih dodirnih tacaka s himenoplastikom opcenito ali u nacelu bih se slozio s Bertom da ostavimo individui pravo na seksualnu slobodu. Ko voli nek izvoli, uvijek ce biti neko ko ce suditi o postupcima bilo da se radi o Bogu (Alahu) za vjernike ili recimo za ateiste - samosvijesti ili necega drugog.

Citirano

Orginalno od Berta
Danas nam je u posjeti bila mladja muzevljeva sestra. Dosla je u plavoj do pupka majci na kojoj pise "I AM A VIRGIN" a ispod toga manjim slovima "this is a very old t-short". (Za one koji ne znaju engleski : "Ja sam djevica" a ispod toga manjim slovima "ovo je vrlo stara majca).

P.S. Tamo nekih 90' tih je ta majica bila jako popularna u Trpnju (na Peljescu) s varijacijom da je objasnjenje bilo ispisano na ledjima (i na nasem jeziku) a po meni ima veci humoristicki efekt narocito kad ste na moru...

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

34

Srijeda, 16. Juli 2003

Hoce li moderatori ovoga foruma da reaguju na ovu Juskosovu provokaciju ili ne?

Koliko se secam trideset dana bana sam dobio zbog pominjanja slanine (navodno je izvesni lik jeo), i time sam vredjao verska osecanja svih muslimana, bez obzira sto sam pomenuo o kome se radi.

Sada kada Juskos na najprimitivniji i najvulgarniji nacin vredja svekoliko pravoslavlje, moderatori spavaju!

Juskos :Banana ako ovoj pojavi pristupas iz ugla kulture i religije koju posedujes onda te ja potpuno razumijem i stvarno si u pravu kad kazes zasto je bitno da ti buduca zena bude nevina pri stupanju u brak. Izgleda da u pravoslavnoj veri je to sasvim normalna pojava i kolko mogu da primetim to ni vasu musku sujetu nimalo ne uznemirava i stoga te ja podrzavam i mislim da si u pravu.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

35

Srijeda, 16. Juli 2003

Citirano

Juskos, trazim da se zbog svojih pretpostavki i iznetih gluposti odmah izvinis svim pravoslavcima! Jednako zahtevam i od moderatora da ga opomenu zbog vredjanja na verskoj osnovi!

Sans, vidim te!

'Oces da reagujes ili ne supermoderatoru?

Što se moderatora tiče, ne vidim da ima potrebe za bilo kakvom reakcijom u smislu dodele opomena. Juskos je izneo svoje mišljenje, i treba da ima svoje mišljenje , kako to upravo Bananamen voli da kaže...Pri tom, bar meni se čini nije izneo ni jednu uvredu. Ako pod uvredom smatraš nepoznavanje pravoslavne vere, takvih i sličnih uvreda bilo je sijaset na ovom forumu, a naročito od strane Berte, i usmerenih protivno religijskim ubeđenjima muslimana, a nešto ne vidoh da za to ona dobi neku opomenu, pa čak ni da to neko potencira, ko što ovo sada ti radiš. Dakle, ti , ili bilo ko drugi, kome je blisko i poznato stanovište i pristup pravoslavne crkve ovom pitanju, ima pravo da ga iznese i pobije mišljenje koje je Juskos izneo, na način kako se i u slučaju pogrečnih interpretacija Islama reagovalo od strane onih koji su našli za shodno da reaguju...

Što se tiče ovog drugog dela... Sanse, vidim te... ne razumem šta si hteo ovim da postigneš? To što me ti vidiš, ili ne vidiš mene lično savršeno ne interesuje, ja postupam po svojoj savesti bez obzira na to... i sigurno da tvoje prozivanje neće doprineti promeni tog stava za koji sam se opredelio. Ovo je ujedno i zadnja opomena da ovakve prozivke više neću tolerisati na forumu.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

36

Srijeda, 16. Juli 2003

A mogao bih, kako sans preporucuje da i objasnim po nesto u medjuvremenu, dok cekam uklanjanje Juskosovog posta.

Juskos: Izgleda da u pravoslavnoj veri je to sasvim normalna pojava i kolko mogu da primetim to ni vasu musku sujetu nimalo ne uznemirava i stoga te ja podrzavam i mislim da si u pravu.

U pravoslavlju sujeta postoji ali kao greh.
Sujeta=gordost
gordost=smrtni greh

Tako da se pravoslavni trude da prevazidju sujetu.

Znaci:

Musko si i sujetan si (gord) iz tebi znanih razloga = cinis smrtni greh

...a onda ti nepomenik da macija crevca da zadovoljis svoju sujetu :)

37

Srijeda, 16. Juli 2003

"I AM A VIRGIN" a ispod toga manjim slovima "this is a very old t-short".. topman shirt, is it Berta? Ja imam jednu na kojoj pise "I only sleep with the best" ali pozadi pise "le barons hotel" (da se zna na sta se prva fraza odnosei za one koji pretpostave prvo da se odnosi na nesto drugo :D).

Mislim da ova tema nema nikakvog smisla zbog toga sto se bavi pitanjem oko koga je svakakva diskusija nepotrebna, a jos vise zbog toga sto se bavi pitanjem koje je u svakom slucaju vrlo intimne prirode. Postoje mnoga takva pitanja, ali kulturni ljudi ih ne postavljaju direktno, a pogotovu ne nekome koga ne poznaju dobro. No niko nikome ne drzi jezik, ko hoce o tome da prica, eto mu teme, sigurno njemu ne smeta, i mislim da je admin zato u pravu sto temu ne brise. Svako ima pravo na svoje misljenje, i ako zeli da ga iznese, i jos da odgovori na pitanje iz ankete, siroko mu polje..

Jedina diskusija koja je smisla imala, a vodjena je ovde je ona kojom su neki clanovi pokusali da objasne pokretacu teme da ista nema nikakve veze sa onom koju je ed otvorio na drugom mestu. I samo mi nije idalje jasno kako covek (ustvari banana covek) ne moze da skonta...
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 17. Juli 2003

"Lično mislim da onaj ko je imao predbračnih iskustava nema moralno pravo da prigovara drugome zbog istog ponašanja."-iz Hobbesovog posta...

"Mozda treba postaviti jos jedno pitanje u anketi. Koliko muskaraca koji su imali seksualne odnose traze devicu za buducu suprugu?"-iz Bananamenovog posta...

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Bravo Bananamene, ipak se i ti u ponešto razumeš, na kraju i ti dođeš do prave stvari...

Čudno...Al istinito, stvarno, za nepoverovati...

Pozdrav

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 17. Juli 2003

"Mislim da ova tema nema nikakvog smisla zbog toga sto se bavi pitanjem oko koga je svakakva diskusija nepotrebna, a jos vise zbog toga sto se bavi pitanjem koje je u svakom slucaju vrlo intimne prirode. Postoje mnoga takva pitanja, ali kulturni ljudi ih ne postavljaju direktno, a pogotovu ne nekome koga ne poznaju dobro"-iz Fingers-ovog posta ...

Vidiš Bananamene, kako se ceni tvoja tema, mislim da nije samo moje lično mišljenje u pitanju...

Pozdrav

P.S.
Izvinjavam se unapred Fingersu, što bez pitanja kopirah deo njegovog posta... :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Pozdrav

40

Četvrtak, 17. Juli 2003

...

Hadzi no problemo za citiranje.. bespotrebno se izvinjavas.

Htedoh samo da ukazem na jednu nelogicnost iz Bertinog objasnjenja. Nemam nista protiv njenog nacina shvatanja, kao niti protiv bilo cijeg drugog, svako ima pravo na svoje, ali mi se samo ne svide razlog, tj logicka potpora, njenog stava koji ona iznese drugima kao takav. Misljena sam da je ispravna konstatacija da brak u mnogome zavisi od uskladjenosti sexualnog odnosa izmedju partnera, ali se gotovo nimalo ne slazem sa nastavkom objasnjenja. Nekako mi se cini da Berta cesto sama sebe uvaljuje u mnoge logicke zablude, najvise tako sto, rekao sam to vec negde, svoje konstatacije uzima zdravo za gotovo za ispravne pa onda gradi nanjima resto price. Naime, uopste ne stoji da se sexualnim odnosima pre braka garantuje pronalazenje idealnog partnera.. sasvim naprotiv. Pogotovu zbog toga sto je neprihvatljivo uzeti za zivotnog saputnika nekoga ko je u stanju samo sexualno da vas zadovolji. Ima tu istine u onoj prvoj konstataciji kazem, ali nastavljam da se ta prva konstatacije moze more likely sprovesti kod para koji jednako je stupio u brak bez sexualnih odnosa. Hoce slucaj pa sam eto o tome citao misljenja i psihologa svetki, priznatih, iz onog sveta koji ti spominja u postu, te vidoh da i oni tako nesto smatraju kao tacno.
Ponavljam da je ovo samo osvrt na nacin zakljucivanja, to jest objasnjenja i opravdanja stava, a ni najmanje napad na taj stav. Ja svoj stav, licni, i dalje zadrzavam za sebe sto je dosledno sa mojim misljenjem da je tema totalno besmislena jer gadja u intimu clanova foruma. Ali u potpunosti podrzavam admina i moderatore sto temu ne uklanjaju, jer svako ko ne zeli da odgovara ne mora, a oni koji zele nije im to pravo uskraceno.

Pozdrav svima.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks