Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško
  • »Maputo« je autor ove teme

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 13. Novembar 2008

Seminarski rad - pomoc

Radim jedan seminarski, i potrebno je da izmedju ostalog pisem o vrstama alarmnih sistema, senzora i uopste tehnickim sistemima bezbednosti. Pokusao sam na internetu, ali bez puno uspeha. Ako neko ima nesto na ovu temu ili bi mogao da me uputi gde da trazim, bio bih veoma zahvalan!

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 14. Novembar 2008

Nazalost, malo toga mogu iskoristiti sa ovih linkova. Uglavnom su ponude i uputstva za ugradnju u pitanju. Nista od onoga sto meni treba :(. Hvala u svakom slucaju ;)!

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 14. Novembar 2008

Maputo pogledaj na ovom linku u sekciji eBooks. Siguran sam da ćeš nešto naći. Naravno, pod uslovom da znaš engleski.

www.katz.cd

P.S. Link koji dajem se može zloupotrebiti i time narušiti autorska prava, a moja namera je bila pomognem Maputu koji će da skine eBooks koje mu trebaju i da iskoristi njihov sadržaj u akademske svrhe uz navođenje izvora. :)

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 14. Novembar 2008

Hvala puno na linku, posto ovaj rad nije u komercijalne svrhe, nadam se na nece biti copyright problema ;). Vec sam nasao jednu knjigu, nadam se da ce biti od koristi. ;)

Social bookmarks