Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Utorak, 30. August 2005

Seselj sirio ljubav!!!

Vojislav Šešelj posvedočio u Hagu da mu je Karadžić 1996. kazao da je u Srebrenici streljano oko 1.000 Muslimana i da to niko nije naredio.
"Ja sam pitao Karadžića o streljanju muslimanskih ratnih zarobljenika, a on je odgovorio da niko iz vojnog i političkog vrha nije dao naredbu da se streljaju zarobljenici, ali da je van njihove kontrole došlo do streljanja oko 1.000 Muslimana. Kazao je i da se okolnosti još ispituju, ali da su po svojoj prilici bile umešane i neke strane obaveštajne službe", ispričao je Šešelj.
U nastavku svedočenja on je izjavio da je nekadašnjeg lidera bosanskih Srba i haškog begunca Radovana Karadžića pitao o tvrdnjama da je streljano oko 8.000 Muslimana i da je dobio odgovor da su u taj broj uključeni i muškarci koji su "poginuli pri proboju ka Kladnju, s oružjem u rukama", kao i u "međusobnim obračunima".
On je ponovio priču o Srbima pravoslavcima, Srbima katolicima i Srbima muslimanima, naglasivši da to što je bilo u tadašnjoj Jugoslaviji nigde nije postojalo - da muslimani postanu nacija . "Da li ste tim pričama širili mržnju?", pitao je Milošević. "Ne, širio sam ljubav ubeđujući Srbe muslimane da treba da obnovimo zajedničku državu", odgovorio je svedok.

Inace,veliki broj komentara posle ovog svedocenja je bilo u stilu:"kad se sve ovo desilo dok je sirio ljubav(seselj),sta bi se tek desilo da je sirio mrznju"?????? o| o| o|
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 30. August 2005

Tashke

Sama pojava mu je Degenericka a on sam je DEGENERIK!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

3

Srijeda, 31. August 2005

Siromah covek... ;( ;( ;( :rolleyes:
Halo Bing? Kako brat?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 31. August 2005

Granica izmedju genija i debila je veoma tanka samo je pitanje vremena kad jedan genijalac ce da skrene sa puta i postane debil.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 09. Oktobar 2005

Na faci Seselja vidi se da nesto nije ok sa njim,a tek kad progovori...ne vidim razlog zasto se sLbi toliko ponose njime :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks