Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »NEBOJŠA BBRS« je muško
  • »NEBOJŠA BBRS« je autor ove teme

Datum registracije: 07.07.2006

• Poruku poslati

1

Petak, 25. August 2006

SEVERNA TRIBINA 2006/2007

http://geocities.com/kobabg/baner.jpg

cujavu te tvoji sinovi !!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Petak, 25. August 2006

Koliko je meni poznato, vec postoji tema u vezi Delija (koja nekim cudom nije zakljucana) i neznam zasto bi neko otvarao novu? Ovo nije forum navijaca CZ, pa da se za svaku seoznu ili utakmicu otvara nova tema ?(
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• Poruku poslati

3

Subota, 26. August 2006

nije za savu tekmu nego za celu novu sezonu !!!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 25. Septembar 2006

Mislio sam da me ove teme vise nece zanimati, ali prosto ne mogu da izdrim a da ne skontam , da je clan BBRS pogresno skontao nacin funckionisanja OVOG foruma. Elem, mislim da treba sto pre zatvoriti ovakve teme i ne pridavati mnogo paznje ovoj navijackoj grupi ili Zvezdi uopste, jer gledano na to sa neke demokratske strane, ne znam sta bi se desilo da se na forumu tzv.BBRS grupe otvori tema koja bi se ticala popularizacije Novog Pazara generalno (da ne pricamo o popularizaciji neke pazarske grupe). Mislim da bi se dobili vec ustaljeni odgovori sa sve finim zacinima jezika i slenga . Ne zelim da ulazim u ciljeve clana BBRS-a , ali smatram da ovakve teme uticu na rejting i popularnost OFNP-a , te predlazem da se sto pre zatvori i uopste ne dozvoli otvaranje ovakvih tema .
BBRSa naravno ne pokusavam ni na koji nacin da iskljucim ili uvredim , jer koliko znam ovo nije navijacki forum, te samom koncepcijom ne otvara pitanja akcija,postojanja i sirenja navijacke grupe BBRS .
Btw, ne zaboravimo da se na ovom forumu ne radi na popularizaciji nasih grupa, te samim tim ne mislim da treba otvarati vrata bilo cemu sto cak i nije nase .

Tako .
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

5

Petak, 06. Oktobar 2006

Smeshno

Vidi sinovac iz BBRS,da ti ovaj matori cika kaze par saveta:
1.Mama i tata te nisu lepo vaspitali pa ti sada mrzis sve sto nije u tvom okruzenju(crnce,grobare,jevreje,i ostale LJUDE koje je BOG stvorio da zive)

2.Jos ti ni qrac nije porastao a ti bi nesto da pojasesh!
E,to ces morati iz tvog okuzenja,jer ovde nije mesto za tebe,a to bi se isam uverio kada bi dosao i TAKO se ponasao!

3.Tata ti je navijao za CZ pa i sin ide stopama svoga tate,ali ti tata nije ispricao pravu istinu,ali ne brini,ja sam tu:tvog je tatu hranio TITO!Zamisli,komunjara koji je napravio 90 % objekata u ovoj zemlji,ali ti ga mrzish!Od cicha Draze pravite heroja,ali ako!Tako i treba jer vi bolje junake niste nikada ni imali(...da ne zaboravim nove junake stripa Mladica i Karadzica)

4.Uci skolu i voli ljude,ali prave ljude,i ne pitaj nikada ko je ko,jer to nema veze sa osobinama coveka.Gledaj dushu!To je najvaznije.Kako ti se pruza,tako i vracaj.

I na kraju da te podsetim>
kada je Crvena Zvezda osvojila LIGU SHAMPIONA tada su u timu igrali Husref Musemic i Refik Sabanadzovic.Tebi ce mozda biti krivo,ali je istina takva,jer ja to znam,bio sam na svakoj utakmici i pratio dolazak do finala i osvajanje pehara!meni je Zvzda to pruzila,a tebi NIKAD NECE :D

bice nesto od tebe ako me poslusas... ;)
Cuvaj se siniovac,kratak je zivot
U L T R A - A Z Z U R R O

• Poruku poslati

6

Petak, 10. Novembar 2006

na tekmi kpusa Mokrom gorom iz Zubinog Potoka bilo je oko 3 500 Delije iz svih krajeva Srbije,Crne Gore i Srpske tom prilikom uručena je pomoć braći u enklavama od 10 000 e toliko smo mi skupili 8)

video zapis s Kosova malo lošiji snimak jer je snimano mobilnim telefonom

http://rapidshare.com/files/2682486/kort…n_potok.rm.html

prošli smo kroz NP i samo Pazarke zaslužuju pažnju :D

• »ERTAN-72-NP« je muško

Datum registracije: 25.02.2006

• Poruku poslati

7

Petak, 10. Novembar 2006

tekmi kpusa
neznam sta ti ovo znaci ali znam da si duboko ZALUTAO!!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 12. Novembar 2006

Nakon razgovora preko pm sa pokretacem teme,tema ce jos uvek biti otvorena a pokretacu savet da napise sta misli a ne da nam svaki put "slikovito" pokazuje.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks