Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simba012

Početnik

(10)

• »simba012« je autor ove teme

Datum registracije: 16.12.2010

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 16. Decembar 2010

Shopping u Novom Pazaru

Zdravo svima.

Interesuje me da li osim odlicnog dzinsa moze u Novom Pazaru da se kupi u nekoj veleprodaji decija garderoba,deciji ves
(kompletici majice gacice,trenerkice,dukserice,carapice...),i normalno zenski ves (majice,gacice,kopleti).
Jos jedno pitanje da li nedeljom na pijaci kod prodavaca moze da se pazari i preko racuna ili samo igra kes varijanta.

Unapred hvala

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 16. Decembar 2010

simba012, novajlilo, legendo.
Sam' ti ponesi para, ima i dzinsa, i majci i gachica, i chega god hochesh, mozhe i preko rachuna a i za kesh, kako je tebi lakshe, pa zar nisi chuo da smo kraljevi dzinsa? :)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 17. Decembar 2010

@simba012, ne znam da li tražiš dečiju garderobu na veliko ili malo. Ako tražiš na veliko i kvalitetno imaš sa leve strane malo prije glavne pijace (ako dolaziš u Pazar iz pravca Kraljeva, Raške) fabriku i prodajni salon firme STIG. http://www.stigco.com/

Na pijaci možeš da nađeš baš sve i svašta. Nisam odavno bio pa ne znam koliko ima dečije garderobe. Što se tiče plaćanja preko računa, verujem da većina na pijaci ne nudi takvu mogućnost, jer veći deo prodavaca ima tezge na kojima prodaje, a ima i firmi sa svojim buticima pa kod njih možda i može.

I da, ne znam da li znaš, ali ako misliš da nađeš nešto onda treba dobro da poraniš. Pijac počinje sa radom od 3 ujutru. Barem je tako bilo ranijih godina. Ja sam uvek na pijac odlazio oko 10 ili 11 kad se već svi pakuju :)

Džinsa imaš koliko hoćeš, obuće isto tako. Ako već dolaziš u Pazar nemoj se vezivat' samo za pijac nego obiđi malo i butike po gradu jer ima popusta. Ako te interesuje obuća, veliki asortiman ima firma panama nuovo u centru grada u staroj lučnoj zgradi, a takođe i u staroj čaršiji (prvomajska ulica) imaš veliki broj prodavnica obuće.

Pozdrav

simba012

Početnik

(10)

• »simba012« je autor ove teme

Datum registracije: 16.12.2010

• Poruku poslati

4

Petak, 17. Decembar 2010

Citirano

Orginalno od simba012
Zdravo svima.

Interesuje me da li osim odlicnog dzinsa moze u Novom Pazaru da se kupi u nekoj veleprodaji decija garderoba,deciji ves
(kompletici majice gacice,trenerkice,dukserice,carapice...),i normalno zenski ves (majice,gacice,kopleti).
Jos jedno pitanje da li nedeljom na pijaci kod prodavaca moze da se pazari i preko racuna ili samo igra kes varijanta.
Ima li na pijaci ili u buticima decija kolekcija Hello Kitty i dali pijaca osim nedelje radi i nekim radnim danom (neko je na forumu napisao da pijaca radi utorkom i nedeljom)

Unapred hvala

Social bookmarks