Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Mandelbrot« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

41

Nedjelja, 28. Juni 2009

Milion eura? Verovatno bi ih investirao i osnovao neko preduzece/fabriku.

Nismo mi milijarderi pa da glumimo ko da to nisu velike pare, kad kazemo ''spisko bi ih preko noci''.:))
A ovaj jabandzija, ocigledno, ne boji se ni dana, ni noci, ni sela, ni muhtara, ni vlasti, ni zvijeri. Mora da je ili krupan junak ili sitna pamet.

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

42

Ponedjeljak, 29. Juni 2009

"...nije sreca para puna vreca, to znaju ono sto je imaju..."

Niko se nije osvrnuo na to kakav je Serijatski stav po ovom pitanju?!

Koliko ja znam, prijavis da si nasao novac, ali ne govoris koju kolicinu ni koju valutu ni u kakvim apoenima. Pa ako se neko javi i potrefi sve ovo navedeno, lijepo vratis covjeku novac, a tebi pripada 10% nagrade.
Posle godinu dana, ako se niko ne javi, sa novcem mozes da radis sta god hoces.

1.000.000 €???

Puno novca! Ako bi mi taj novac bio dovoljan da otverim i pokrenem neki koledaz, uradio bih to. A ako nebi, odabrao bih 50 najboljih, ali zaista najboljih ucenika koji nisu u situaciji da se skoluju i finansirao bih njihovo skolovanje sve do postdiploskih studija.
Svake godine bih poslao, dok novac traje, po jednog Allahovog roba, naravno koji nema novca za to, na hadzdz!
A ono sto ostane ulozio bih u neki sitan poslic, da vise ne zavism od pazarskih privatnika!
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

šejla

Učenik

(10)

• »šejla« je žensko

Datum registracije: 19.05.2008

• Poruku poslati

43

Subota, 04. Juli 2009

Kada bih ja našla milon eura ja bih odmah platila da se uhapsi zočinac Mladić kako bi srebreničke majke osjetile makar sehru satifikacije zbog gubitka svoje djece.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

44

Subota, 04. Juli 2009

eeeh što se tebe tiče Šejla i tvog gesta, tako nešto može samo iz tvog srca i kroz tvoja usta . . .
ali puno je veća lova u igri, i dabić je otišao kad je srbija procjenila da ga bolje ne može unovčiti
Na vatru odgovori vatrom !

šejla

Učenik

(10)

• »šejla« je žensko

Datum registracije: 19.05.2008

• Poruku poslati

45

Subota, 04. Juli 2009

Bošnjaci trebaju imati sličnu instituciju za gonjenje ranih zločinaca , po ugledu na jevrejski Wiesenthal , ali treba prvo pitati srpsku Vladu da li ona uošte dozvoljava Mladićevo hapšenje .

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

Datum registracije: 24.10.2007

• Poruku poslati

46

Subota, 11. Juli 2009

Prvo shto bi uradio je gashenje zlonamjerne takozvane stranke SDA!!! koja je uzrok svih problema!

A ostalih 980.000K bi vratio dug i mozhda malo chos'o i podijelio siromashnim!!!

Ali stvarno, prvo shto bi uradio bi pogasio pojedine politichke stranke, ali obavezno SDA!!!

Pa bi... kurir-info.rs slatko ugasio, jer su najvechi zlotvori kao i s4ndzaknews.com.com (I ako je cenzurisano kad se spomene ta prljava stranica sandzakn3ws, e jesu sufijasti i odvratni, ali propashche!) shto se tiche informativnih vijesti preko .NET-a, i tako... :P
------------------------------------------------------------

Citirano

Sanjn-020: Puno novca! Ako bi mi taj novac bio dovoljan da otverim i pokrenem neki koledaz, uradio bih to. A ako nebi, odabrao bih 50 najboljih, ali zaista najboljih ucenika koji nisu u situaciji da se skoluju i finansirao bih njihovo skolovanje sve do postdiploskih studija. Svake godine bih poslao, dok novac traje, po jednog Allahovog roba, naravno koji nema novca za to, na hadzdz! A ono sto ostane ulozio bih u neki sitan poslic, da vise ne zavism od pazarskih privatnika!

Svaka chast za ovo brate, da te Allah dz.sh nagradi!!!

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

47

Subota, 11. Juli 2009

Citirano

Orginalno od rootXTX
Prvo shto bi uradio je gashenje zlonamjerne takozvane stranke SDA!!! koja je uzrok svih problema!

A ostalih 980.000K bi vratio dug i mozhda malo chos'o i podijelio siromashnim!!!

Ali stvarno, prvo shto bi uradio bi pogasio pojedine politichke stranke, ali obavezno SDA!!!

Pa bi... kurir-info.rs slatko ugasio, jer su najvechi zlotvori kao i s4ndzaknews.com.com (I ako je cenzurisano kad se spomene ta prljava stranica sandzakn3ws, e jesu sufijasti i odvratni, ali propashche!) shto se tiche informativnih vijesti preko .NET-a, i tako... :P

Ada mahnit si za medalju :D :D :D

Cesto mislim o tome kada bih imao puno para da bih sagradio na vrh parickog brda kucu gde bi po ceo dan sunce grejalo i imao bih najlepsi pogled na grad sa tog mesta i naravno mnogo cistiji vazduh nego ovde u centru gde mi pluca pocrnese od toplane :). Pa uvece izadjem na ogromni balkon (koji bih napravio :) ) sa zenom i decom, pa sok, pa kafica, pa tufaijica... :D
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

Datum registracije: 28.02.2009

• Poruku poslati

48

Subota, 11. Juli 2009

Citirano

Orginalno od rootXTX

A ja bih te najprije poslao na kurs matematike pa onda mozda da naucis i pomalo gramatike..

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

49

Subota, 11. Juli 2009

pa ako ne bih nasao vlasnika
podelio bih pare na jednu vecu i jednu manju polovinu,nesto bih ostavio sa strane i za ono sto ostane bih otisao i kupio nesto skupoceno :D

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 12. Juli 2009

Citirano

A ja bih te najprije poslao na kurs matematike pa onda mozda da naucis i pomalo gramatike..

reja: ako si mislio na 980.000K to ti je
980.000 eura, il' ti ne razumesh :)...

reja: i ako si za sulja, stvarno bi prvo njih ugasio i skoro sve stranke po pazaru, a da ne govorim o onim buljbuljishima iz vrha drzhave... gljive!
------------------------------------

da' te vi meni milion, a ja chu vama objasnit, shta i kako se troshi!!!

Hajd' skupite donaciju za mene, Allah dz.sh vas nagradio! :P

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 12. Juli 2009

Ja rekoh slucajno si pogrijesio, kad ti me eto ubijedi da stvarno ne znas sta pises. K ti druze moj xtremni oznacava HILJADU te ti 980.000 K predstavlja 980 hiljada puta hiljadu a ti sad vidi koliko to para predstavlja ako te sluzi matematika kad se vec sluzis oznakama za koje ne znas sta znace..

rootXTX

Učenik

(10)

• »rootXTX« je muško

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 13. Juli 2009

o cemu ti to, dusheti...

reja

Učenik

(10)

• »reja« je muško
  • »reja« je zabranjen

• Poruku poslati

53

980.000K je 980 miliona, tj 980.000 x 1.000.
Da ti jos malo rasclanim: K = 1.000
Da ti potkrijepim: KILOmetar ima HILJADU metara. KILOgram ima HILJADU grama. K je skracenica od KILO tj HILJADU.
Jel ti sad jasno DUSHETI? (ovo zvuci kao nekakvo albansko ime kad se napise tako spojeno). Uzmi ti bate moj extremni kurseve iz: matematike, gramatike, i opsteg obrazovanja i kulture, a za stranke cemo mi lako i bez tebe i tog zamisljenog novca, ne sekiraj se.

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

54

Ma ja to nikad necu videti - zato nikad nisam ni razmisljao sta bi mogao uraditi

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

55

ja kako znam biti smotana bojim se da bih prije ja bila ta koja bi izgubila 1 milion :D

a ako bih kojom greskom nasla, a ne bih mogla naci onoga kome pripada..onda se nadam da bih mali deo udelila, ali verovatno samo mali. ovo ostalo nadam se da bih investirala u po neki manji ili veci projekat u Gazi, Sandzaku, Bosni etc... omoguciti nekom da sam sebi pomogne i trajno bude u stanju da zivi od svog rada..nadam se da bih tako postupila..
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

56

Srijeda, 15. Juli 2009

Sta biste uradili sa milion eura?

Vjerovatno bih pobjesnela.Znas ono: udari covjeka para u glavu.

Ovako sam rahatnija. I mirnija.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

muzaferb

Početnik

(10)

Datum registracije: 01.04.2009

• Poruku poslati

57

Subota, 18. Juli 2009

napravio ascvaltni put do (o) (o) karajukica bunari

• »Dr.Albieri« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

58

Petak, 24. Juli 2009

Serijatski princip svakako,ako se isprva nezna ciji je.
A sta bi ko od vas radio kad bi ga strefila neka ozbiljnija suma,npr.10 000 000 evra (mada tesko da to neko ima ovde pa da ih izgibi na ulici,al cisto hipoteticki)?
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

59

Petak, 24. Juli 2009

Citirano

Orginalno od Dr.Albieri
A sta bi ko od vas radio kad bi ga strefila neka ozbiljnija suma,npr.10 000 000 evra (mada tesko da to neko ima ovde pa da ih izgibi na ulici,al cisto hipoteticki)?

Nista, kupio bi jednom kompletne izbore u Srbiji, postavio predsednika Srbije, a poslije bi preko njega ostvarivo politicke ciljeve Sandzaka. :]
SDA 1990

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

60

Subota, 25. Juli 2009

Što ste sve spremni učiniti za veliku svotu novca da vam se ona ponudi? Spavati s milijunašicom/em u zamjenu za jedan njihov milijunčić? Za istu biste svotu živjeli samačkim životom godinu dana u pustinji? Između ...

...bogatstva i ljubavi, u džep biste stavili deset milijuna?! Potegnuli biste hladnu oštricu?

Na sva ova pitanja većina će ljudi odgovoriti da bi zadržala ljubav i dostojanstvo, a tek će rijetki priznati da bi popustili kušnji. Ako mislite da o novcu gotovo sve znate u nastavku doznajte je li vam ipak ponešto promaknulo, piše Cafe.hr.

• Većina osobnih fantazija usmjerena je na novac, a ne na seks.

• S mogućnošću uživanja u svom luksuzu na svijetu, većina bi ljudi odlučila sav svoj novac potrošiti na kućnu pomoćnicu i batlera.

• Novac je glavni uzrok svih bračnih razmirica i razvoda.

• U zamjenu za milijun dolara u banci čak bi 65% Amerikanaca pristalo na jednogodišnji samački život u pustinji.

• Za 10 milijuna kuna, eura, dolara i ostalih svjetskih valuta većina bi ljudi bila spremna napustiti obitelj i prijatelje.

• Ljudi bi za 10 milijuna bili spremni promijeniti boju kože i spol.

• Jedna od četrnaest osoba za isti bi novac ubila.

• 92% Amerikanaca radije bi bilo bogato nego sretno zaljubljeno.

• Pri bacanju novčića ljudi trostruko više biraju Glavu nego Pismo.

• Ako mislite da ljudi ne vode računa o stanju novčanica u novčaniku, varate se! Uvijene i oštećene novčanice brzo će riješiti i proslijediti dalje.

• Ako svoj novac budete podizali na bankomatu Hitachi u Japanu s njim slobodno obrišite orošeno čelo! Novčanice su u istoj mašini oprane i podvrgnute visokoj temperaturi koja ubija bakterije.

• Ljudi češće daju napojnice tijekom lijepih i sunčanih dana no za kad je vani tmurno ili lijeva.

Dodamo li svim navedenim činjenicama i vjerojatnost da bi većina svjetskih žena, da su bogatašice, šopingirale do granice besvjesnog stanja radije nego uživale u avanturi s najboljim ljubavnikom na svijetu, nameće se pitanje je li nam bilo bolje u službi sakupljačica i lovaca? Nismo ubijali, nismo krali!

Ako niste u lovi, a zbog globalne recesije novčanik će vam tek postati prazan, tješite se s činjenicom da vas nitko neće okrasti, nitko vas neće ubiti i nitko vam neće prijetiti otmicom djece. Zamislite kako je biti u koži hrvatskih novopečenih Loto milijunaša?! A možda su se na vrijeme poveli za onom:“ Uzmi lovu i zbriši!“

p.s rootxtxphp :) -nastavi da sanjas otvorenih ociju :))
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Social bookmarks