Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

silvester

Početnik

(14)

• »silvester« je autor ove teme

Datum registracije: 01.03.2010

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 01. Mart 2010

Sigurnosna vrata, blindirana vrata

TALARIS - sigurnosna i blindirana vrata. Izaberite kod nas vrata za sve namene: ulazna vrata, unutrasnja vrata, metalna, vrata za stanove i protivprovalna vrata.
http://www.talaris.rs

ralec85

Početnik

(10)

• »ralec85« je muško

Datum registracije: 27.03.2010

• Poruku poslati

2

Subota, 27. Mart 2010

stolarija prodajna mesta. Spisak svih beogradskih preduzeca koja se bave proizvodnjom i distribucijom svih tipova stolarije.
http://www.navidiku.rs/Beograd/grad/1/ka…7/Prozori/Vrata

gigulence

Početnik

(10)

Datum registracije: 10.06.2011

• Poruku poslati

3

Petak, 10. Juni 2011

Za vasu sigurnost predlazem vam BOSAL,rade sigurnosna,sobna,protivpozarna i balisticka vrata. Sve rade po meri i zelji kupca,domace proizvodnje,vrhunski dizajn i kvalitet. Veliki izbor dezena i poseduju ateste.
Ja sam prezadovoljna!!!!! :D
I svakom bi preporucila domaci proizvod a ne kineska uvozna vrata koja imaju samo primamljivu cenu.
www.bosal.rs

PortaPorta

Početnik

(10)

• »PortaPorta« je muško

Datum registracije: 12.08.2011

• Poruku poslati

4

Petak, 12. August 2011

Sigurnosna vrata Sobna Vrata Novi Pazar PortaPorta

Sigurnosna vrata i sobna vrata Novi Pazar(PortaPorta)
Sigurnosna vrata: dimenzije 90x202; 100x202; dve nezavisne brave; debljina vratnog krila 7 cm; 15 sigurnosnih šipova; debljina lima na krilu 1 mm; debljina lima na štoku 1,7mm.

Cena 18990din.

Sigurnosna vrata, Novi Pazar 063315900

DOSAVA-MONTAZA-GARANCIJA

Sobna vrata od medijapana izuzetnog kvaliteta

Cena 12990din

Sobna vrata, Novi Pazar 063315900

PortaPorta vrata
Kej XII srpske brigade bb (do restorana Meto)
063315900
Novi Pazar vrata
PortaPorta je dodao/la ovu sliku:
  • portaporta.jpg

zemunac

Početnik

(10)

• »zemunac« je muško

Datum registracije: 19.04.2013

• Poruku poslati

5

Subota, 20. April 2013

Imam predlog da pogledate sigurnosna vrata firme 'BRAVAX" iz Zemuna covek radi iskljucivo vrata domace izrade i ugradjuje
na celoj teritoriji Srbije ima i sajt gde se moze sve videti BRAVAX.CO.RS ili BRAVAR.ORG

Miljenica

Početnik

(10)

• »Miljenica« je žensko

Datum registracije: 01.04.2016

• Poruku poslati

6

Petak, 01. April 2016

Drago mi je da sam našla ovu temu otvorenu jer sam bila u ogromnoj dilemi oko vrata pa nisam znala kako se vrte cijene i slično...mi smo mijenjali kompletno vrata i prozore, malo smo možda skuplje prošli, neznam, ali sam prezadovoljna... :thumbsup:

Social bookmarks