Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 01. August 2003

Simulacije Manager

ja naprosto mnogo volim da igram ove igre ono kao u tripu si trenera neke ekipe iz bilo koje lige sveta(championship manager 2002/03 ima i yu)smanjujesh cene ulaznica,kupujesh igrace,trazhish sponzore,vodish navijache na gostovanja,postavljash taktiku,radish drenazu terena,pravish razne klubske prostorije i ostale pratece stvari :) naprosto savrshena igrica...ima mnogo simulacija ali najjache su codemastersove simulacije managera

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 01. August 2003

e ljudi imal neka igrica jaka

Dajte mi bre neku jaku strategiju, zanimljivu. Jednu igru sa kojom mogu da ubijem mjesec dana
Cafe Sanjak, the only solution

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

3

Subota, 10. Januar 2004

"empire eart"

evo ti igricu s kojom ces izgubit i vise od mesec dana!

zapravo rec je o igrici "empire eart", super,odlicna igrica.
radnja se odvija na otvorenom prostoru,sustina igrice je ustvari ko neka vrsta obuke tvojih ratnika za borbu kao i njihov opstanak za zivot,odnosno radnja pocinje u prvobitnoj zajednici a, zavrsava se u novom milenijumu.
za celo to vreme duzan si da sa svojim ratnicima podizes taj kao neki kamp(pravis kuce...),da koristis sva moguca sredstva prirode,posto se sve radi rucno......,moras sa svojim ratnicima da pretrazujes okolinu(rude bakra,gvodzdja...) i cela ta radnja pracena je napadima od neprijatelja ciji je cilj onemogucavanje tvog uspeha...
Srecno!
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

Paolo

Početnik

(10)

Datum registracije: 30.05.2004

• Poruku poslati

4

Srijeda, 02. Juni 2004

FREEKICK new online management game

Citirano

Orginalno od simke_np
ja naprosto mnogo volim da igram ove igre ono kao u tripu si trenera neke ekipe iz bilo koje lige sveta(championship manager 2002/03 ima i yu)smanjujesh cene ulaznica,kupujesh igrace,trazhish sponzore,vodish navijache na gostovanja,postavljash taktiku,radish drenazu terena,pravish razne klubske prostorije i ostale pratece stvari :) naprosto savrshena igrica...ima mnogo simulacija ali najjache su codemastersove simulacije managera

Onda je FREEKICK prava stvar za tebe!
Manager u kome mozes da igras protiv 5000 ljudi iz celog sveta a svaki dan nas je sve vise.
U toku je prva sezona u ligi SCG. Odigrano je samo 6 kola a mesta ima u prvoj diviziji i to dobrih !
Utakmice se igraju nedeljom(subotom mladi) a sredom mozes ako hoces da igras prijateljske ili ucestvujes u nekom kupu.
Poseti http://www.freekick.org i prikljuci se!
Freekick je nova igra koja se brzo razvija i predvidja joj se blistava buducnost. Naravno, besplatna je.

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

5

Srijeda, 03. Januar 2007

Ako neko od vas voli da bude manager,obavezno nek nabavi Fotball Manager 2007.To je najbolja managerska igrica ikad.Ja mogu satima da je igram,i mogu sve da zapostavim zbog nje.Ako nekog interesuje vise o ovoj igri,i kako da je nabavi,nek mi se obrati privatno.A ako neko vec igra,i zeli da dodje na privatne casove,isto nek mi se javi privatno. ;)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Wazza

Početnik

(10)

• »Wazza« je muško

• Poruku poslati

6

Srijeda, 03. Januar 2007

E cekam Iakovenka jos,mada mi se i Vilakazi predomislja.Drugi sam i dalje :)
...Things aren't the way they were before
You wouldn't even recognize me anymore...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

7

Srijeda, 03. Januar 2007

Mogu ti rec da je Iakovenko klasa od igraca,bolji je i od Makanye,i od Obertana...Nadam se da ce ti doci u sto ranijem roku. :)
DA MOGU...

Wazza

Početnik

(10)

• »Wazza« je muško

• Poruku poslati

8

Srijeda, 03. Januar 2007

Ako sunce i dalje izlazi na istoku a zalazi na zapadu i ako je Mancester i dalje najbolji klub na svetu onda mi je bolji Vilakazi jer ce se bolje uklopiti u trougao sa Juliom Cezarom i Lakisom,zar ne ?
...Things aren't the way they were before
You wouldn't even recognize me anymore...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

9

Srijeda, 03. Januar 2007

Vilakazi ima prednost u skoku,u odnosu na iakovenka.Iakovenko je brzi,prodorniji i nepredviljiviji..Meni su igrali zajedno u Nici,i Iakovenko je bio bolji.Ima slobodnjak,sut,dribling..Ja bih uvek uzeo njega,kad bih imao takav izbor :)
DA MOGU...

Paolo

Početnik

(10)

• Poruku poslati

10

Srijeda, 03. Januar 2007

Hej momci, da li ste probali freekick?
Online manager koji igraju pravi fanovi CM-a i FM-a.
Ovde su vam protivnici ljudi od krvi i mesa a utakmice se igraju jednom nedeljno(liga nedeljom,mladi subotom i kup, ako ne ispadnete odmah, utorkom i sredom).
U odnosu na moj prethodni post, sada nas je 30.000 a Srbija ima 20 divizija od Super Lige do 2.amaterske. Imamo odlican community i vrlo aktivan forum. Upravo su u toku izbori za selektora. Imamo solidnu reprezentaciju i oko 300 menadzera. Nekoliko nasih klubova su poznati u celom svetu a neki nasi treneri vode i strane reprezentacije.
Naravno krecete od nule sa svojim timom i polako pravite ekipu, kupujete na transfer listi, ulazete u mlade igrace, prosirujete stadion, isprobavate taktike...
Pocetak je tezak ali naicicete na vrlo dobar manual i ekipu spremnu da vam pomogne. Dobicete i mentora. Sezona traje oko tri meseca i nova je pocela sad u nedelju.
Nista vas ne kosta da probate, a kad jednom probate.. tesko se odvojiti od svog tima. Igra je besplatna a klub dobijate u roku od 24 casa!
Slobodno pitajte, rado cu odgovoriti na sva vasa pitanja.
Pozdrav!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

11

Srijeda, 03. Januar 2007

Sve to lepo zvuci,al nesto nisam zainteresovan za takav vid igranja.Znam da je realnije,i voleo bih ja da se okusam sa drugim managerima,ali sad se polako odvikavam i od FM,jer sam zavistan od njega,tako da ne smem da se zarazim necim drugim.Paolo,hvala u svakom slucaju. :)
DA MOGU...

Paolo

Početnik

(10)

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 04. Januar 2007

Upravo to je razlog zasto ljudi igraju ovaj manager.
Za razliku od FM-a koji zahteva mnooogo vremena za FREEKICK je dovoljno par sati nedeljno. Medju nama ima dosta zaposlenih, roditelja, studenata, djaka ali FREEKICK ne trazi da sedis satima za racunarom. Utakmice se igraju vikendom a tim i taktiku mozes postaviti bilo kada(naravno pre utakmice). Na primer ja nemam puno slobodnog vremena ali petkom uvece namestim taktiku za mlade a nedeljom ujutro za prvi tim. Preko nedelje sam online samo ako igram kup ili cisto svratim na forum da vidim sta se desava. Trening se lako podesava pa sem traganja po transfer listi nema potrebe za cestim prisustvom. Ja sam odustao od CM-a bas zbog nedostatka vremena.

Nema na cemu.

www.freekick.org

Zahvaljujuci menadzerima koji su preveli sajt. Freekick mozete igrati na jednom od 24 jezika medju kojima je i srpski. Ucestvuju menadzeri iz 178 zemalja a najbrojnije lige su Poljska, Turska, Rumunija, Kina, Spanija, Finska, Holandija, Svedska, Italija, Engleska, Francuska, Danska, Ceska, Belgija, Norveska, Argentina, Brazil...ovim redom.

Rocker

Početnik

(10)

• »Rocker« je muško

• Poruku poslati

13

ja bez menadzera ne mogu to mi je kiseonik i hleb o|

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

14

Paolo..u pravu si :) evo vec veceras cu da posetim taj sajt,pa cu videti kako to ide.Moram ti rec' da si talentovan za marketing.Dobro ubedjujes :)
DA MOGU...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 05. Januar 2007

Manager je najbolja simulacija svakako...pozdrav za najboljeg,a mislim i najiskusnijeg igraca managera Roneldinha koji je sa svakim timom koji je vodio osvojio sve...Sta reci vise?!
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

16

Petak, 05. Januar 2007

;) Hvala Jasko..Vel'ki pozdraF i za tebe :)
DA MOGU...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

17

Subota, 06. Januar 2007

Usao sam na ovaj freekick i napravio dresove i jos po nesto,sta ja znam,ali nikako da se snadjem,nesto ne razumijem bas najbolje sve kako ide. Pokusacu da udjem u stos,ali par savjeta bih molio od onih koji duze ovo igraju. selam za sve managere na forumu.
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Social bookmarks