Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

81

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Neznam vala,meni se nesto nikako ne ide na Goliju.Mislim da je ipak bolji ski-lift na Turjaku a i staze su bolje.Osim toga,ono sto price pominje(da se zicara pali samo ako ima vise od 4-5 skijasa),to se nije desavalo na Turjaku.
Covek koji radi na zicari je upalio zicaru cim smo stigli do staze.Ono,jes da nam je dao iskoriscene ski-pasove od proslog dana i sebi stavio 9 eura u dzep...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

82

Petak, 09. Decembar 2005

Ama neka ga Tashke,sta me to briga kakve nam je ski-passove dao.Vazno da smo mi skijali. Ti ochigledno ne mozes da mu oprostish sto je tih 9 eura uzeo za sebe..;)
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

83

Petak, 09. Decembar 2005

Ada nije mi zbog novca koji je uzeo za sebe vec zbog toga sto nas pravi budalama,vredja nasu inteligenciju. X( X(
@Phikret,Price:U beogradu je sajam ski opreme,popusti su i do 50% a moze i da se menja staro za novo uz doplatu!!!vidite imal sta pa javite!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

84

Subota, 10. Decembar 2005

Tashke sta to pricas? Pa secas li se prije dvije godine kad smo ti i ja stigli na Turjak i kad si ti otisho da pitash kad ce da upale ski-lift oni su ti rekli da moramo da sacekamo kad bude deset ljudi na stazi. Ti si se tad iznervirao i rekao "&*^#^&$@#%^%#&(% majku &^%$#()^% familiju()*(*&*&%@&9 lopovsku^&&%%$ " i sto u reklami ne kazu " I zimi medju prijateljima, ako dodje najmanje 10 ljudi". Secas se???

Posle smo otisli na onu drugu stazu (jer su rekli da ce tamo da upale ski-lift) a onda je onaj dosao kolima da nas pokui jer su upalili ski-lift na prvoj stazi pa posto nije mogao da nas ceka mi smo pesaka sa komplet opremom dosli do prve staze ski hodanjem po magistrali gde je svakog casa pretila opasnost da nas neki sleper pokupi i na braniku odvuce do Rozaja.

Sto se Golije tice, ja sam prosle godine nakon jednog nepriajtnog dana rekao da cu DOBRO RAZMISLIT da li cu ponovo otici gore. Otici cu ako mi napismeno posalju da su uklonili PANJEVE sa staze!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

85

E,stvarno vidite za taj sajam,sutra je zadnji dan.Ja sam gledala na 3k,ponuda je fenomenalna.Od rukavica preko kaciga za glavu,naochara za skijanje,chak do vezova!Samo ne znam kakve su cene..
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

86

Citirano

Orginalno od meryma
Samo ne znam kakve su cene..

Znas sta mi And_You_Price rece za cene: ""&*^#^&$@#%^%#&(% majku &^%$#()^% familiju()*(*&*&%@&9 lopovsku^&&%%$ " :)) :)) :)) :))

@Price:E brate onu tragikomicnu situaciju mi je mozak potisnuo toliko duboko u memoriji jer kad se setim one nase muke,pesacit pod punom(ski)opremom 1 kilometar po magistrali u oba pravca(znaci 2 km ;( o| )i sve to zarad skijanja. ?( ?( ?( ..eto sta znaci bit zaljubljenik za sport(citaj "budala") :)) :))
Mada,secas se,bilo je ipak super kasnije,jedva sam te skinuo sa staze,gotovo ostasmo bez prevoza... :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

87

Ponedjeljak, 09. Januar 2006

Bio sam sa porodicom cetiri dana na Belchen (Schwarzwald). Prosto ne smijem da vam kazem koje su cijene smjestaja i ski-passa 8)

ed je dodao/la ovu sliku:
  • ed-belchen.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

88

Dovoljno je sto si rekao da si bio 4 dana :D.

Al' Schwarzwald je Schwarzwald!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

89

A gde su ti rukavice? :D Jesul to ruke(sake)ispastale zbog skupog smestaja i ski-passa? :D :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

90

Rukavice mi isle na zivce pa ih namjerno nisam ponio. Poslije prvog spusta sam se pokajao. Narednih dana (vidi sliku) ih nisam zaboravljao. A cijene nisu bile visoke, naprotiv. Kao petoclana porodica smo za cetiri noci platili ukupno 144.-€ (samo prenociste) a sto se tice ski-passa tu smo napravili malu mucku :O pa smo prosli sa nekih 8€ po glavi dnevno. Rekoh da ne smijem da vam kazem koliko je kostalo da vas ne bih jos vise razocarao sa domacim terenima :) .

• ed-belchen-2.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

91

E prosto ne mogu da verujem!!!! o| o| o|
8 evra dnevni ski-pass,pa cak i da je 10,pa to je jeftino u odnosu na Kop.O smestaju i da ne pricam.Na Kopaoniku sa 144 evra ne bi ti dali ni da udjes u hotel. X(

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

92

Srijeda, 11. Januar 2006

Ovog januara necu moci nigdje na skijanje,zbog silnih obaveza ;( jedino ako budem imala vremena u martu,pa...sta mi predlazete,koja planincuga u SiCG je najbolja a i najjeftnija u tom periodu???
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

93

Srijeda, 11. Januar 2006

Negdje kad se sretnemo insallah pojasnicu ti kako se doslo do tih cijena ski-passa. ;)

Inace smjestaj u hotelima na Schwarzwaldu je takodje skup ali mi smo se smjestili privatno a ta ponuda je takodje izvrsna. Mi smo za 144€ za cetiri dana imali na raspolaganju dvosoban stan.

A staze na Belchenlandu su odlicne. Narocito ona za pocetnike na kojoj je najmladji ed-ovic (4,5 godine) za kratko vrijeme savladao tehnike skijanja. :)

• najmladji_edovic.jpg

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

94

Srijeda, 11. Januar 2006

Uh, skijanje. Mnogo sam volio, odnosno mnogo volim skijati, ali odavno nisam bio. Volio bih otici, jer osjecaj je izvanredan. Samo udisanje cistog vazduha preporodi covjeka. Kad sam isao na skijanje isao sam obicno na Kopaonik ili Turjak.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

95

Srijeda, 11. Januar 2006

Masala mali edic napreduje :]

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

96

Srijeda, 11. Januar 2006

Galaksija ako trazis jeftinu planinu u SCG, Kopaonik zaobidji. Oni stvarno nemaju sluha!! U stvari, mozda i imaju. Oni gore ciljaju na strane turiste posto od nas nekog velikog haira nema :).

Predlazem Turjak ili Goliju.

Dnevni ski pass na Goliji je 5 EUR (u to sam siguran, bio sam u nedelju), a za Turjak ne znam ali mislim da je i gore dnevni ski pass 5 EUR.

Mana Golije je velika guzva jer postoje 4 staze a dva ski lifta. Jedan ski lift opsluzuje 3 staze a drugi ski lift opsluzuje cetvrtu stazu koja je inace vrlo blaga - idealna za amatere.

jedno obavestenje: Sandzaktrans je uveo linjiju za Goliju. Posotoje tri polaska. Ne znam tacno termine ali koga interesuje lako ce saznat ako pozove. Cena je kako sam cuo 300 din u oba smera. Sve u svemu DZABE!!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 12. Januar 2006

E hvala ti Phikrete.A gdje se nalazi Turjak???Za Goliju znam,bila sam.
Sto se tice Kopaonika,ekstremno je skup.Znam furaju se na strane turiste isto kao ovi nasi na Bjelasnici,al` sto jes jes,ne mogu oni biti Austrija ili Svicarska...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

98

Turjak se nalazi u Crnoj Gori,7 km od Rozaja a 66 km od Novog Pazara.
Gledajuci cenu i ono sto planina nudi,Turjak je jedno od najboljih mesta za skijanje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

99

Drajv in toalet za skijaše

Skijaši koji osete potrebu da odu u toalet, a nalaze se na stazi, moći će da obave svoju fiziološku potrebu a da ne izuvaju skije. Izum „skijaj kroz WC“ delo je Austrijanca Johana Bergera. Naime, on je smislio toalet u koji se ulazi na skijama, a izlaz na stazu se nalazi sa druge strane. „Reč je o drajv in konceptu, ali na skijama. Postavili smo specijalni pod koji ne izaziva trenje i uspostavili ‘jednosmerni saobraćaj’ kroz toalet da ne bi dolazilo do gužve.“

Neznam kada ce ovaj patent zaziveti ovde kod nas,ali nadam se da ce nam npr.ed vec sledece godine kada bude isao na nekom od Austrijskih ski-centara kazati svoje utiske o ovom izumu. :D

Inace,na Kop-u i pord nenormalnih cena,svi kapaciteti popunjeni!!!
Domaći ljubitelji zimskih sportova i turisti iz Velike Britanije, Nemačke, Holandije, Danske, Makedonije ovih dana preplavili su naš najveći zimski turistički centar. Prema rečima Milosava Maksimovića, portparola Nacionalnog parka Kopaonik, na ovoj planini trenutno boravi više od 15.000 turista. Oko 8.000 njih smešteno je u petnaestak hotela i odmarališta, a nešto više od 7.000 gostiju boravi u desetak privatnih vikend-naselja na Kopaoniku.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

100

Petak, 13. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Turjak se nalazi u Crnoj Gori,7 km od Rozaja a 66 km od Novog Pazara.
Gledajuci cenu i ono sto planina nudi,Turjak je jedno od najboljih mesta za skijanje.

Ove godine, nažalost, Turjak je bez smeštajnih kapaciteta, jer je hotel, sada u privatnom vlasništvu, u fazi renoviranja.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks