Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Meli

Početnik

(10)

• »Meli« je autor ove teme

Datum registracije: 02.10.2006

• Poruku poslati

1

Srijeda, 04. Oktobar 2006

Slikanje na staklu

Slikanje na staklu
Meli je dodao/la ovu sliku:
  • slikanje na staklu.jpg
Pitam se da li su zvezde osvetljene zato da bi jednog dana svako mogao pronaci svoju ...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Meli, slika je prelijepa.Drago mi je da si uspjela da je postavis kad vec nisam ja.

Zna li neko gdje se mogu kupiti boje za staklo? Ima li ih kod nas? Cula sam da ih vani ima ali su puno skupe.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Meli

Početnik

(10)

• Poruku poslati

3

Hvla Altuna :D Evo, na ovom sajtu ces moci da se
informises o bojama za staklo . :D http://www.kreativnihobi.com/index.php?page_id=37

Molim vas neka mi neko pomogne, ne mogu da postavljam slicice, uvek se pojavi obavestenje :
Greska u upisu. Gde gresim? ;(
Pitam se da li su zvezde osvetljene zato da bi jednog dana svako mogao pronaci svoju ...

Meli

Početnik

(10)

• Poruku poslati

4

Petak, 06. Oktobar 2006

Jos jedna slicica :D
Meli je dodao/la ovu sliku:
  • NOVI1.jpg

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 15. August 2007

Slikanje na staklu

Slikanje na staklu je tehnika koja nudi dekorativna rješenja u dizajniranju staklenih predmeta kao i akvarele na staklu.

Ako slikamo na staklenoj podlozi, boju koja je mokra nanosimo na suhu podlogu.Po osušenoj boji možemo ponovo slikati, a zbog prozirnosti boje, na staklu se vidi sloj ispod sloja, te se tako dobivaju nove tonske i kolorističke vrijednosti.Upotrebom konturnih boja dobijamo dekorativni crtež čiji je uzor u vitraž tehnici.
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Social bookmarks