Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

221

Četvrtak, 21. August 2003

Pink, Finger i jeste golman, i to dobar ...
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

222

@fingersbroker

jesul ono u pozadini neki nasi sto grilaju na stadion ljeba ti? :))

223

Ni nasi nit grilaju no Austral(ijan)ci reklamu snimaju...
mogu ja da se potpisem i bolje...

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

224

Jasko jE vazda Bio golman i to dobar ....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

225

e

izbrisane licne fotografije
fingersbroken je dodao/la ovu sliku:
  • dunhill_tvc.jpg

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

226

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Dobar il ne, ja to 'znanje' malo i unovcih na jednoj reklami :D... evo i ovo dole je sa reklame:

Jah samo, koji si ti na slici? :)) :)) :))

I dje su se deli oni sto dernece (prosla slika je mrak, cuj razapeli sator na stadionu)

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

227

Pa fino oni (produkcijski tim) postavili satore da sakriju sebe i nesto opreme od sunca... a upeklo je tih dana bilo zesce na snimanju. Ja tek bio pristigao u Maleziju i to iz ranog proleca od kuce, sav sam bio (po prvi put u zivotu) izgoreo na snimanju. Skeniracu jos koju fotku ako ih budem imao u sobi gde se vidi vise detalja sa ovima sto 'dernece' :D...

A ja sam ti ovaj po sred sredine slike, sa ispruzenom rukom, i cini mi se jedini bez dresa na ovoj slici... zavrsio sam bio moj posa pa sam se presvuka prije ostalih. A bio sam MESS tih dana ne cudi me sto me ne prepozna na slici :D

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

228

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Pa fino oni (produkcijski tim) postavili satore da sakriju sebe i nesto opreme od sunca... a upeklo je tih dana bilo zesce na snimanju. Ja tek bio pristigao u Maleziju i to iz ranog proleca od kuce, sav sam bio (po prvi put u zivotu) izgoreo na snimanju. Skeniracu jos koju fotku ako ih budem imao u sobi gde se vidi vise detalja sa ovima sto 'dernece' :D...

A ja sam ti ovaj po sred sredine slike, sa ispruzenom rukom, i cini mi se jedini bez dresa na ovoj slici... zavrsio sam bio moj posa pa sam se presvuka prije ostalih. A bio sam MESS tih dana ne cudi me sto me ne prepozna na slici :D

Samo se salih da te ne prepoznah; mozes li nesto vise reci o reklami - ko, kako, gdje, kada i zasto?

Radujem se novim slikama raje sto dernece :D

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

229

Za tu reklamu evo ovako. Ja tek stigao ovde u Maleziju, na fax, i branio odmah par utakmica za uni tim. Trener naseg tima je bio selektor Malezije ranije. On se nesto kao odusevio mojim branjenjem te mi je rekao da ce videt nesto da sredi za mene (al sam ja prestao da branim te studentske utakmice... suvise dosadne da bi me privlacile). Jednog dana me pozvao, i rekao da ima nesto za mene... ja mislio neki klub, il nesto, kad ono kaze ima snimanje reklame. Evo price dalje:

Trebao sam samo biti, kao ovi ostali momci, statista u reklami, jedan od fudbalera iz mase koji se ne mogu nesto narocito prepoznati. Za to sam i posao, sa jos par nekih momaka sa univerziteta (kojih ima tu na slici). Podcenti, reziseri i ostalo sve tipovi iz Australije. Tamo je bilo par glumaca (iz Australije takodje) koji su trebali biti (neki su i bili) u krupnim kadrovima kao glavni akteri reklame (mada niko na kome se bazira reklama, vec samo fudbaleri koji se primecuju vise, i mogu se prepoznati). Fora je tipicna za reklame: pune tribine, malo nekih izrezaka sa utakmica (koje oni su snimali tu na licu mesta), i na glavna na kraju je bila fora sut koreanskog igraca (to sam gledao na reklami pa skontao), let lopte ka gornjem uglu, i parada golmana koji u poslednjem trenu hvata loptu.

Ja posmatrao onog glumca futa kako se muci da to izvede, bilo mi muka vise gledajuci kako ne znaju da se snadju. Prisao da im objasnim, malo im objasnjavao, opet oni pokusali i nista im ne ide (ja im jos i rekao da imto veze nema :D). Pitali me otkud ja znam.. rekao im da sam golman bio. Pitali me da im pokazem.. ja im pokazao. Posle demonstracije, pitali me da ja to radim umesto onog glumca... ja im rekao da da se 'dogovorimo' naravno da hocu. I dogovorismo se.. i bi sta bi.

Pauk mi se cini je zatekao reklamu ovde kad je dosao. Reklama je bila glavna za Svetsko Prvenstvo 2002. Sponzor fudbalske lige Malezije je Dunhill, a reklama je upravo bila za njih. Udarne termine, pred utakmicu, i na poluvremenu imala je ova reklama. Ja u kruponom kadru sa paradom kako hvatam loptu, a zatim sa osmehom, zadovoljstvom, srecom, na licu padam sa njom na zemlju.

Reklama je fenomenalno uradjena. Pocinje sa nekim satelitima u svemiru, sa kojih ide emitovanje utakmica, ide zoom na zemlju, stadion, igrace, publiku i ostale nabrojane detalje.

Moja sestra je videla reklamu kad se prikazivalo finale na velikom screenu na jednom trgu u Maleziji. Tu se bas videlo :). Ja sam reklamu poneo sa sobom kuci (snimio je na video kaseti ovde), ali se video kaseta brzo pokvarila jer se non stop kuci pustao snimak :D. Jos uvek pokusavam da nadjem one ljude da mi daju vcd.

E tu je i pocelo ono sto se zove moje nastupanje po nekim reklamama, i reklamicama, za koje me eto ponekad zovnu i ja odem kad imam vremena i mogucnosti. Slika iz jednog magazina (ne bas neka dobra) FHM-a je vec bila na jednoj stranici ovog foruma...
To bi bilo to... a slika bice jos :)

230

zaboravih

DA spomenem (i zbog pinki) da je stadion na slici radjen po uzoru na jedan stadion iz stare Juge, mislim da je stadion iz splita. Trener kojeg spomenuh je putovao po Jugi devedesete u potraznji za igracima i svideo mu se taj stadion, i ugovorio posao sa nasim inzinjerima da naprave ovam isti, samo dosta veci.. kapaciteta 80 000 sedecih mesta (a nije najveci u Maleziji... ima jedan sa preko 100 000). I eto stadiona dela nasih inzjinjera na sred Malezije ;) (a verujem da je to slabo ko znao).

231

evo potvrde

Ovo je stadion poljud u splitu:
  • split_poljud.jpg

232

A ovo mu je uvecani duplikat (bas dupli :) ), u KL-u:
  • Shah_Alam2.jpg

233

Petak, 22. August 2003

Danas bio u kino, gledao film sa Jim Caryjem najnovi onaj, ismejao se ko lud, al sta mi je vise od filma privuklo paznju je da sam sebe sasvim dino video na filmskom platnu :D. Pre filma, kad se vrte reklame, pustili su reklamu na kojoj sam i ja. Reklama za Super Star Virgo, najluksuzniji Cruiser na ovom dijelu svijeta, i jedan od najbogatijih uopste, na kojem smo bili u toku desetodnevnog snimanja reklame. Ovo je vec druga verzija te reklame koju sam video, a postoje i sasvim razlicite za austalijsko trziste. Voleo bih da uspem da je snimim, ili da nabavim vcd sa istom, ali nikako ne uspevam. Reklama je pro pro (profi), i za u kino traje cijeli minut, predstavljajuci destinacije kojima putuje brod i sadrzaje istog (koje smo imali prilike da uzivamo sto pri snimanju sto u slobodnom vremenu (kojeg je bilo malo doduse)). Ja sam nesto malo i stigao slikat po brodu (da zabelezim sebe na brodu) pa evo pslacu koju da podelimo :). Najpre brod, iako mi se cini da sam negde vec postovao jednu, evo ovde da se sve vidi na jednom mestu. Brod od 14 spratova, 268 metara dugacak, koji ima aspolutno sve moguce sadrzaje koji su se mogli osmisliti za jedno putovanje za uzitak i reklasaciju i rekreaciju. Od bazena, banje, kina, kabarea, restorana, salona, diskoteka... /ma cega nema.. :) Evo broda:
  • star_cruise_ship.jpg

234

Petak, 22. August 2003

Eno kolisni izgleda bazen na vrhu u odnosu na njegovu velicinu :). A na vrhu je i staza za trcanje, i teren za kosarku, teren za mali fudnal, cak i za mini golf je nesto napravljeno. Onaj Deo na vrhu koji ima zatamnjena stakla, je mesto gde su smestena dva disca.. evo jednog od njih (u onom 'tako malom' delu broda):
  • ssv_celebritydisco001.jpg

235

Petak, 22. August 2003

A evo i drugoga:
  • ssv_galaxy001.jpg

236

Petak, 22. August 2003

Ovo je jedan od privatnih 'stolova' za vecere (van restorana):
  • ssv_en001.jpg

237

Petak, 22. August 2003

Ovo je meeting room, za one koji obavljaju i ugovaraju poslove na brodu (a takvih na ovom brodu ima sasvim sigurno):
  • ssv_boardroom001.jpg

238

Petak, 22. August 2003

E ovo je biser nad biserima na brodu, ogromni kabare, koji ugoscuje fenomenalne predstave.. uposlili su sve naj zabavljace iz sveta, iz hollywooda, madjionicare iz italije, i kabare igrace iz rusije, koji sa parama za kompletnu scenografiju i koreografiju, koje gazda broda definitvno ima, cuda prave:
  • ssv_lido001.jpg

239

Petak, 22. August 2003

240

Petak, 22. August 2003

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks