Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

581

Petak, 20. August 2004

Kamp

Evo kako izgleda kamp na kojem sam zaradio dva krpelja prije dvije hefte. Nas sator je onaj plavi skroz desno.
ed je dodao/la ovu sliku:
  • Zeltlager.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Samir

Početnik

(10)

• »Samir« je muško

Datum registracije: 29.08.2004

• Poruku poslati

582

Nedjelja, 29. August 2004

bibi

pa dje si jare zifti sve???????????????????????/
ko bi reko brate,na dva kraja sveta smo a opet se "sretosmo"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pod br.1) svaka cast za ovaj forum i ovu temu,jer nikad u zivotu me ni jedna tema nije ovako dugo zadrzala ( sedim ovde duze od dva sata )
Verovatno zato sto se osecam sada kao i svi vi u dijaspori,ja sam trenutno u Washingtonu,stigao sam u Ameriku pre dva meseca i nemam pojma jos koliko cu biti ovde.
Zao mi je sto trenutno nemam kod sebe slika da ih pokazem zato sto sam ih sve poslao onima kojima su najpotrebnije_svojima.
Ali bez obzira snaci cu se nekako i prenecu vam makar i deo atmosfere iz Key Westa,Majamija,Washingtona,Virdzinije i Filadelfije (trazicu ovima mojim da mi vrate slike ;)
Predlog za sve u dijaspori-----dogovorite se pa se svi skupite u jedan autobus i svi pravo kuci,kupite zgradicu neku,otvorite firmicu i to je to....pa dokle mislite da zivite u tudjinu,nemate dva zivota...
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

583

Citirano

Orginalno od Samir
Predlog za sve u dijaspori-----dogovorite se pa se svi skupite u jedan autobus i svi pravo kuci,kupite zgradicu neku,otvorite firmicu i to je to....pa dokle mislite da zivite u tudjinu,nemate dva zivota...
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Samko bate, dobro ti nama doso, a sto se tice tija po diaspori, pa oni koji zive da bi se vratili cekaju da zarade za tu zgradicu neku, da otvore firmicu i to, no brate tesko izgleda ide, no ce im trebat bas dva zivota pa ako se i tad stigne, a posle se covek i navikne.

A Jasko, mogadel da stanes u ovo micko.
malo za promenu

Samir

Početnik

(10)

• »Samir« je muško

• Poruku poslati

584

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Pozdrav brate i za tebe,slusaj ovo treba svi da znate tamo u Pazar----nasi ljudi imaju vise para nego neznam ti koji nemac ili amerikanac,nego je to gladno brate,imaju svi makar 50.000 u stek,a ovamo kukaju demek crkavamo raduci,veliki troskovi,nema se mora da se radi ADA KO RADI SVI BRE IDU NA POSAO UPISUJU SATNICU DA SU RADILI I PO CEO DAN RAZMISLJAJU KAKO JOS DA ZARADE A VEC IMAJU 100$ DNEVNO.GLADNO BRATE GLADNO,AL SVE DOK VICU DA NEMAJU BOG IM NECE NI DAT DA IMAJU,ENE TAMO DOK SU BILI NISU NI 10$ IMALI DNEVNO A SAD IM 100$ MALO.A NEMO SLUCAJNO NEMCI ( PAZARCI ) DA MI ODGPOVARAJU NA OVO--JER KOLKO ONI SAMO ZARADNE NA PRENOS I PRODAJU KOLA TO JE SRAMOTA,STAH COVEKA DA UHVATI DA MU SE NE DESI NESTO,AL I TO IM MALO HOCE VILE I ZAMKOVE....
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHA HEHEHEHE OHOHOHOHHOH HAHAHAHAH
STA JE STA SE PECATE ODMA>??????????????????
PA I JA RADIM ISTE STVARI UPISUJEM SATNICE I TE FORE,
NISTA SAMO REKO MALO DA SE NASALIM SA SVIMA JER CEMU OVAJ FORUM AKO NAS NE NASMEJE SA VREMENA NA VREME.......ETO I JARE ZNA TO PA JE ZBOG TOGA POSLAO SVOJE SLIKE ([SIZE=1] OVO JE ZBOG TOGA STO MI JOS NIJE ODGOVORIO NA PORUKU )[/SIZE]
POZDRAV

585

@ Samire pre koliko ti ono bese stigao u USA?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Samir

Početnik

(10)

• »Samir« je muško

• Poruku poslati

586

dje si

malo vise od dva meseca
porke?
Sta ima jesil u NP,sta se radi tamo

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

587

Ponedjeljak, 30. August 2004

slike nashih ljudi ili kako zaradit pare 8)

Nego Samko bate, objasni ti meni u cemu je fora kad "upisujes sate", normalno da se upisuju sati kad toliko radis, HA? :)

i evo da ne bude post samo skrecane s' teme jedna slika ovog ljeta sa Cafe Bedem-a ;)

Zamalo zaboravih, Sellam za sans-a :))
mafijA_Becka je dodao/la ovu sliku:
  • Sommer1.JPG
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

Samir

Početnik

(10)

• »Samir« je muško

• Poruku poslati

588

JO BRATE PA DAL SI NORMALAN DA MI SALJES SLIKE BEDEMA SAD CU SE NAPIT BACICU BOMBU NEKOM OVDE BRE,
PA DJE BAS BEDEM BRATE,JOJ DA MI JE DA SAMO UDJEM U BEDEM DA VIDIM DRISTVO-KOLEGE SANKERE KELNERE ONE DOSADNE FACE STO SU PO CIJO DAN TAMO-KO BI REKO DA CE MI TO NEDOSTAJAT,A DOK SAM RADIO TAMO SVAKI DAN SAM GA PSOVO A SAD..EEEEEEEEE
A ZA SATNICU TO TI IDE OVAKO---ODES DA RADIS I UPISES SE U KOMP ,NORMALNO POD SVOJIM BRROJEMM DA POCINJES DA RADIS,I LEPO LAGANICA IZADJES I VRATIS SE UVECE OPET I UPISES DA ZAVRSAVAS SMENU.TO TI JE TO OSNOVNO,A SAD IMA NORMALNO VECIH PROBLEMA AKO JE FIRMA MANJA ILI JE POSAO GDE RADI MANJE LJUDI PA SE PRIMETI DA TE NEMA,IILI AKO IMA KAPIJA SA STRAZAROM GDE SE UPISUJE KO ULAZI I IZLAZI,
JA LICNO RADIM OVAKO---KO DEMEK IZGUBIO KARTICU SVOJU I NEZNAM BROJ SVOJ ZA UPIS,ONDA IMAS FORMULAR GDE UPISUJES KAD POCINJES,GDE RADIS,STA RADIS,KAD IDES NA PAUZU,I TAKVE GLUPOSTI,ZAOKRUZIS KOJA JE SMENA I ONO STO JA RADIM JE NA FORU --POSLE PODNE I PRE PODNE---
AKO RADIS PRVU SMENU NORMALNO STAVIS OD 6 AM DO 3 PM,I ZAOKRUZIS PRVU SMENU,,A POSTO JA UVEK RADIM DRUGU ZAOKRUZIM DRUGU I RADIM SAMO SAT VREMENA TAKO DA STAVIM OD 3:24 DO 4:24-KAZEM DA SAM UMORAN ISCRPLLJEN JER RADIM I VIKENDOM I NE STAVIM NITI -AM NITI PM,I PREDAM TO SUPERVAJZERU I POSTO JE TO OOOOOGGGGGRRRRROOOOMMMMNNNNNA FIRMA-STAMPARIJA NE MOGU BAS SVE I SVAKOG DA PROVERAVAJU TAKO DA ON TO SAMO DA U OFFICE I TAMO U OFFICE ONI NEMAJU POJMA DA SAM JA IZASAO U 4 POPODNE NEGO JOS MISLE DA SAM OSTAO DA RADIM -OVERTIME DO 4:24 UJUTRU TAKO DA MI RACUNAJU 12.5 SATI RADA.TO TI JE TO
POZDRAV

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

589

he he he he he he he he he he he he he
:D ;( :D ;( :D ;( :D ;( :D ;( :D ;( :D

pazarska inteligencija
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

590

Utorak, 31. August 2004

Ja vala bi malo do San Tropea, gleda kaku jahtu da kupim, no nesto nemase, sve neke velike, a ja reko nemam je dje
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • beksantropP1.jpg
malo za promenu

591

Utorak, 31. August 2004

@ tzv.hadalj: Ada trebao si uzet jednu ne bi se dako bacila ;).

P.S. Prelepa slicica
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

592

Utorak, 31. August 2004

eve jedna sa najvece litice (stene) u evropi, bar nam tako rekose, 416 metara iznad mora, a dole se vidi grad cassis
  • bekcassisP2.jpg
malo za promenu

593

Utorak, 31. August 2004

I tebe ne bi strah da se popnes gore? 8o

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

594

Utorak, 31. August 2004

e stvarno jes bilo strasno, ima jedan mali putic sto se penje i jedva da prodju dvoje kola, a sa druge strane nema nikakva barijera, pa po nekad bogomi ne bude vam sve jedno. Inace kad sam prolazio brodom ispod stene rekose nam gledajte onu crvenu tacku, e to vam je jedan Ferari so se skrho. :D
Ima mesta gde mozes videt celu stenu odozgo sam kamen i 400 metara do mora jes super dozivljaj, sam zamislis kad bi poleteo odozgo.

Da ne bude sam prazne price eve jos jedna
  • bekrut.jpg
malo za promenu

595

Petak, 15. Oktobar 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni

i ujedno molba da i ti postiras neku slicicu iz Njemacke (cisto da te ne preduhitrim 8) )

Da se latim posla i pocnem : Universität Hannover

pink je dodao/la ovu sliku:
  • U-H.jpg

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

596

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Izgleda impesivno poput nekog dvorca :D Izuzetno lepa gradjevina bas bi volela da sam tamo :D :D :D upoznala bi i moju prvu drugaricu sa interneta :D :D :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

597

Bash me interesuje gdje li bi me povela PINKETA u koju od ove TRI kule!!???
Evo i moje slike,dakle:
Ja u Dubrovniku ove godine:
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • Sandokan-Du-04.jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

598

Radno Mesto

o| voleo bi sad da sam gore da gledam ovu Bolnicu gde radim a ja sedim u njoj i gledam gore o| o|

ale je dodao/la ovu sliku:
  • kssgvogelschau.jpg
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

599

Subota, 06. Novembar 2004

eve jedna moja od maloprije, reko more bit Arhitektinja bi hajala videt
  • ja maloprije.jpg
malo za promenu

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

600

Srijeda, 17. Novembar 2004

Prije nekih desetak minuta, sjedim i radim kad nesto susnu iza mene. Okrenem se kad u korpi za otpatke guster. Zgrabih aparat i skljoc:
ed je dodao/la ovu sliku:
  • guster.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks