Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

821

Petak, 17. Juni 2005

Citirano

Orginalno od ed
U zoloskom Beksa. A ja nedavno promijenio stan, uselio i sve super kad ono nesto mi slika na TV nije kako treba. Provjerim sve kablove vidim sve u redu. Izadjem da vidim sta se desava na krovu kad ono ...

Super ti slika ali na zalost kao sto sam kazes losa ti zato TV slika. Insan je proklet , nikad da je potaman i da vec jednom bude zadovoljan.

Ede ako treba pomoc javi se Antenu znam da u "cingiljim" :D da kako bi to pazarci a ja volim da ih citiram , uhvatis sve zivo :D

Ja cu te pitat Valjali a ti slobodno dog god nebudes zadovoljan u popunosti slobodno reci nista nevalja :D Vidi poseti me nekako na moju sestru sto isto radi Dali sto hoce da me izivcira ili sto nezna sta je dobro.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

822

Petak, 24. Juni 2005

Jutros iz auta. Vec cetiri godine vozim istim putem a tek sada vidim ovaj dim iz dimnjaka atomske centrale u Biblisu. Mozda neko zna o cemu se radi. Nisam obracao paznju na okolne detalje ali sada vidim da je u prvom planu polje na kojem su izrasle zitarice, iza je naselje a iza svega nuklearka. Da sam htio ne bih ga ovako ukomponovao. :)
ed je dodao/la ovu sliku:
  • atomska.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

823

Petak, 24. Juni 2005

Citirano

Orginalno od ed
...tek sada vidim ovaj dim iz dimnjaka atomske centrale u Biblisu. Mozda neko zna o cemu se radi. ..

Ma obicna vodena para, nema problema
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

824

Petak, 24. Juni 2005

Čuš vodena para ;) . Begaj dok te nije zakačilo :D

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

825

Subota, 02. Juli 2005

Evo jedne slicice sa pocetka odmora: ovo nas je "odnelo" nekoliko kilometara dalje na jug...
Aeorodrom u Pragu, oko 4.30 ujutru.
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • Avion 2.jpg

Pfirsich

Početnik

(10)

• »Pfirsich« je žensko

Datum registracije: 04.07.2005

• Poruku poslati

826

Ponedjeljak, 04. Juli 2005

Selam Alejk

kako bih ja mogla da ubacim slicicu svoga grada ? :)ali da je velika kao te vase :)...(nije mi bas koristenje foruma jaka strana )

usput pozdrav svima svide mi se ovo vase druzenje pa se prikljucih i ja ....:)

Pfirsich je dodao/la ovu sliku:
  • W92.jpg
Ja nisam mala djevojcica koja je dosla da trazi srecu na ovoj velikoj planeti,ja sam velika devojcica koja je dosla da usreci ovu malu planetu :)!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

827

Lahko. Slika mora da ti je na racunaru. Maksimalna velicina datoteke: 80 KB. Dozvoljeni tipovi datoteka: gif jpg jpeg bmp pdf png txt ace zip rar swf htm doc . Klikni na Durchsuchen, nadji sliku i ubaci je.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

828

Citirano

Orginalno od Pfirsich
Selam Alejk

Pozdrav za tebe , breskvo. Jedva cekamo da vidimo tvoje slike Beca. ;)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

829

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od Pfirsich
Selam Alejk

Pozdrav za tebe , breskvo. Jedva cekamo da vidimo tvoje slike Beca. ;)

Ene breskva :)). Imamo orange, sad imamo breskvu, bas lijepo. Kad bi samo neko uzeo nick Ananas.. Mmmmm kako ja to volim ;).

A evo slike moje i Tashke-tove:
Phikret je dodao/la ovu sliku:
  • Tramvaj.jpg

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

830

Jo? A ko je ko? :)

Dopuna (da ne off-topicim :) ) - ovo nije emergency landing, mada mozda tako izgleda :))
Fahro je dodao/la ovu sliku:
  • Zakinthos 4.jpg

831

Citirano

Orginalno od Fahro
Jo? A ko je ko? :)

Ako smem u ime njih dvojice odogvoricu ti ja :)
Levo na slici (der mit der Sonnenbrille) je Phikret, a desno bi trebao biti Tashke.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

832

Citirano

Orginalno od pink
Ako smem u ime njih dvojice odogvoricu ti ja :)
Levo na slici je Phikret, a desno bi trebao biti Tashke.

U pravu si,desno jeste Tashke-Tarik(a i logicno je jer si sa sigurnoscu rekla da je levo na slici Phikret :D )
Neznam dal me se secas ali dolazio sam ti kod brata da uzimam neke knjige za Gimnaziju a i jedno vreme(dok se on nije prebacio)smo studirali zajedno u Nishu.
Phikrete,molio bih te da nadjes onaj film kad smo bili u ambasadi Palestine u bg- pa da pokazemo ljudima s kim se mi druzimo u slobodno vreme 8) :O
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

833

Citirano

Orginalno od Tashke

Neznam dal me se secas ali dolazio sam ti kod brata da uzimam neke knjige za Gimnaziju a i jedno vreme(dok se on nije prebacio)smo studirali zajedno u Nishu.

Secam te se Tarike! I pre si mi delovao poznato, ali sam sad sigurna da te znam :).

Bas me zanimaju te slike koje najavljujes!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

834

Citirano

Orginalno od pink
Bas me zanimaju te slike koje najavljujes!

Eh da Phikret nije negde zaturio film,te slike bi odavno bile na forumu,ovako ostaje da se nadamo da ce Phikret krajnjim naporom,kopajuci po secanju gde ga je ostavio,pronaci isti i da cemo postirat interesantne slike iz Palestinske ambasade.
Ovako ce neko pomislit da bulaznim,zar ne Phikrete?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

835

Četvrtak, 07. Juli 2005

Evo na zahtev And_You_Price-a,on i ja u tramvaju idemo ka Banovom brdu(ja se svercujem a on ima mesecnu kartu 8) )na rucak(nenajavljeni)kod jednog prijatelja...
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • voznja.jpg

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

836

Četvrtak, 07. Juli 2005

Tramvaj broj 12 cini mi se. Kad rece svercovanje, ja sam u Nisu platio kaznu prije 4 godine kad sam pokusao da se svercujem...;)

Inace fotka je napravljena pocetkom aprila tekuce godine kad sam imao 5 k vise i 2 ispita manje :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

837

Četvrtak, 07. Juli 2005

Evo i ja da potvrdim ovu informaciju koju dade Pink ;).
Tashke, ja nema sanse da nadjem taj film (a ipak mislim da si ti to meni namestio da izgubim ili si izmislio ;)), ali obecavam da cu se potrudit' ako BOg da kad stignem u Pazar. Nego, posto ti vec imas te slike, neci cemo nekog dobrog insana da nam to skenira pa cemo postavit'. Ipak... Ambasada je to :))

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

838

Subota, 09. Juli 2005

Citirano

Orginalno od Phikret
(a ipak mislim da si ti to meni namestio da izgubim ili si izmislio ;))

Ada kako sam ti namestio????jesam li ti lepo dao film(za koji si me molio da ti dam iako sam ja bio rezervisan jer poznavajuci te,znao sam da ce se nesto sa tim filmom desit' :D :)) )
i posle par nedelja ti mi kazes da neznas gde je film.al' hairli bilo,skeniracemo...ima na tom filmu jos lepuh slika,na Kalisu,u muzeju CZ...

bulvaj

Početnik

(10)

• »bulvaj« je muško
  • »bulvaj« je zabranjen

Datum registracije: 14.06.2005

• Poruku poslati

839

Subota, 09. Juli 2005

Ovo vam je pravi odmor za oci.
bulvaj je dodao/la ovu sliku:
  • DSC00268.JPG

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

840

Nedjelja, 10. Juli 2005

bulvaj postovanje za sliku :)

Ali bolji odmor je kad su njoj !

pitanje:A pitas li se dali je ona okrenuta prema Mekki i kako je to uradjeno?Jesi li ikad pomislio na to!A Aja Sofija za ovaj pravoslavni svet ti je veciti bol.

Samo ja mislim da je "Selimije-Camisi" u Edrene mnogo ljepse od nje.A ovo ovde sto sam podvukao sa ZUTIM tu se nalazi Izvor vode.
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • selimiyecamii.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks