Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

1.041

Ponedjeljak, 22. Oktobar 2007

slika

Pravnice...
Ne znam zašto se nerviraš...
Slika je lepa...
Dobro izgledaš...a veruj mi da ja znam nositi imnogo kraće suknje, nego što je tvoja na ovoj slici...
Sve najbolje...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.042

ANNA, sve bi to bilo lepo da se iza nicka "Pravnica" ne krije muskarac ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

1.043

STVARNO?!
Ja sam komentarisala sliku...i osobu koja se nalazi na slici...

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

1.044

Video sam sliku i zaista neznam sta glumi ona pravnica!Ed pravi si komentar dao,bio si iskren i prvo sto obicnom covjeku padne na pamet kad vidi onu sliku sigurno nije "bas je fina,skromno obucena,nimalo keksipilna"

Ona je vise kriva za komentare zbog postavljanja slike od tebe to je sigurno.Ako nista bar je morala ocekivat slican komentar/e!

Ali kad je musko nemogu da verujem da tako vesto glumi "povredjenu" pravnicu ,svasta ima danas,dokonija ljudi ?(
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

1.045

Utorak, 23. Oktobar 2007

MUHASIBI...
Ne verujem da ti ne volis...ili se ne okreces za nekom osobom koja izgleda dobro...sexy...????
Sigurno ne spustis pogled, vec je dobro odmeris, od glave do pete i to sigurno prokomentarises!!!!
Prema tome, nema razloga za takve tvoje komentare...niti bilo čije...
Šta znači:baš je fina...?!
i šta je to običan čovek po tebi...tj.šta je on to video na slici???
(poziv na sex?)

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

1.046

Utorak, 23. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od ANNA

Sigurno ne spustis pogled, vec je dobro odmeris, od glave do pete i to sigurno prokomentarises!!!!

pa o tome i jeste rec. Kad neko obuce minic u javnost ili stavi sliku dok je u minicu, mora ocekivati takve komentare.
Staviti takvu sliku a ne dopustiti ocekivane komentare i ljutiti se zbog istih je malo smesno. Da su vulgarni pa hajd da se ljuti, ali ovako...(da se razumemo, ja sam protiv toga da se zene tretiraju kao meso i da se zagledava njihovo telo i komentarise, ali kad neko pokazuje toliko tela mora biti svestan odnosno svesna da ce to biti dobro sagledano i komentarisano)

pozdrav
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

• »muhasibi« je muško

• Poruku poslati

1.047

Utorak, 23. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od ANNA
MUHASIBI...
Ne verujem da ti ne volis...ili se ne okreces za nekom osobom koja izgleda dobro...sexy...????
Prema tome, nema razloga za takve tvoje komentare...niti bilo čije...
Šta znači:baš je fina...?!
i šta je to običan čovek po tebi...tj.šta je on to video na slici???
(poziv na sex?)

Normalno da volim devojke :D ,i bolji od mene su ih voljeli :D

Nekad odmerim,a nekad spustim pogled :O

Bas je fina ima historijsko i kulturolosko znacenje,a i civilizacijsko.Hehe,malo se zezam,zurim sada i nadam se da cu ti drugom prilikom objasniti,jel ok?

Pod obicnim covekom sam mislio na masu koja se upali na minic,a elita to ni ne gleda!
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1.048

Srijeda, 24. Oktobar 2007

Ada SLIKE NASHIH LJUDI IZ SVIJETA je thema ljudi!

Slike ne postovi nashih ljudi!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

1.049

Ne slažem se.

Slika čovjeka ne mora biti njegova fotografija tj. pojedini postovi bolje oslikaju naše ljude iz svijeta nego bilo kakva fotografija.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

1.050

Izvini thats_me zasto bi neko trebao ocekivati takve komentare?
Pa moze i bez komentara,zar ne?!
Nije se ona slikala za Playboy pa da svi mi komentarisemo da li ima dobro telo, oci...i bla..bla...
Devojka je stavila sliku ispred spomenika u Beogradu...u letnje doba!!!
Drugo, ona bas i nije pokazala mnogo tela kako ti kažeš!
Muhasibi...po čemu se elita razlikuje od ostalih ljudi?pa i oni su od krvi i mesa, zar ne?
a jedva čekam da imaš malo više vremena i da napišeš to što si nam htio reć...
Babbha...ipak nije lepo da napadaju devojku bez razloga!!!pa, makar bilo reć i o slikama ljudi...

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

1.051

Stvarno ti nije lijepo Babbha što napadaš djevojku zbog slike. :D
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.052

Citirano

Muhasibi...po čemu se elita razlikuje od ostalih ljudi?pa i oni su od krvi i mesa, zar ne?

Da mu pripomognem. Elita se razlikuje po tome sto se prohtjevi i strasti duse pokoravaju njima, dok je kod ostalih obratno. Samim time sto su ti ostali dostigli taj nizak nivo da im nadredjeni budu prohtjevi i strasti, postali su kao stoka ili jos gori.

A ta krv i to meso je samo transmiter i manifestator namjera i volje duse i srca iz nematerijalnog u materijalni svijet.

• »muhasibi« je muško

• Poruku poslati

1.053

Hvala na pripomoci :)
Mogao bi mi pomoci i oko onog sta znaci "fina devojka,skromna itd"

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

• Poruku poslati

1.054

Citirano

Orginalno od Ibnul_Qajjim

Citirano

Da mu pripomognem. Elita se razlikuje po tome sto se prohtjevi i strasti duse pokoravaju njima, dok je kod ostalih obratno. Samim time sto su ti ostali dostigli taj nizak nivo da im nadredjeni budu prohtjevi i strasti, postali su kao stoka ili jos gori.

A ta krv i to meso je samo transmiter i manifestator namjera i volje duse i srca iz nematerijalnog u materijalni svijet.

Veličanstveno napisano. Nemam riječi. Ostajem bez daha. (o) ;)
I vidi, žif ti ko ti je najbrži, pripomogni mu još oko ove sitnice, a ostalo će on sam, vidjet ćeš. :)
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

• »muhasibi« je muško

• Poruku poslati

1.055

Ada mogo bih joj i ja sam odgovorit no me strah da se ne upetljam ;)

No razumece Ana mene onda kada bude razlikovala finu devojku od one koja to nije,tad necu morat nista da joj objasnjavam :)

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

• Poruku poslati

1.056

Ne vjerujem da ona ne zna razlikovati finu djevojku od nevaljale.

• »muhasibi« je muško

• Poruku poslati

1.057

Pa sto me je onda pitala,eh koji je "provokator" ;)

1.058

Slike ljudi, SLIKE nasih ljudi u svijetu se zove tema :)
Filozofiranje je u drugoj temi.

Dakle, bujrum postirajte slike.
pink je dodao/la ovu sliku:
  • telecafe.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

• Poruku poslati

1.059

Citirano

Orginalno od sans
Ne slažem se.

Slika čovjeka ne mora biti njegova fotografija tj. pojedini postovi bolje oslikaju naše ljude iz svijeta nego bilo kakva fotografija.

Slažem se.

A Pink, da nije ovo možda u onom TV tornju u Berlinu?

1.060

Citirano

Orginalno od sans
Ne slažem se.

Bice da sam ja onda pogresno shvatila pokretaca teme, koji nije pisao sliku vec postirao fotografije koje je on uslikao sirom svijeta.

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Divno je shto postoji forum za nashe ljude u svetu, al josh divnije je to shto nam forum moze omguciti i da vidimo nashe ljude u svetu i svet u kojem nashi ljudi zive . Od Pazara, pa do kraja sveta, ima nas svuda (na razlichitim mestima). Svi koji imaju slobode da podele svoje slike sa ostalima, ja mislim da to mogu uchiniti ovde. S' obzirom da bih zheleo videti slike drugih nashih ljudi ja cu u sledecim postovima poslati moje (iz malezije) za pochetak.
Selam i pozdrav.

Hodi mu ga znadi.
A sto se filozofije tice, ona se da na sve primeniti, u svakoj oblasti, na svakom koraku kad se ima vakta, dan dug, a insan dokon.

Jeste Laki, to je ovaj toranj.
pink je dodao/la ovu sliku:
  • teleturm.jpg
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Social bookmarks