Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

1.061

Srijeda, 24. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od pink
Bice da sam ja onda pogresno shvatila pokretaca teme, koji nije pisao sliku vec postirao fotografije koje je on uslikao sirom svijeta.
Hodi mu ga znadi.
A sto se filozofije tice, ona se da na sve primeniti, u svakoj oblasti, na svakom koraku kad se ima vakta, dan dug, a insan dokon.
Jeste Laki, to je ovaj toranj.

Nisi ti pogrešno shvatila pokretača teme, ali ne znači da je i drugačije shvatanje pogrešno.
U pravu si ti, a u pravu je i sans. Zašto neko mora biti u krivu.
A ovo oko ovog dokonluka ne bih da komentarišem. Nevjerovatno.

Hehe, prepoznao sam ga Pašo. I ja sam bio jednom u tom restoranu, a i peo sam se jedan sprat iznad gdje je osmatračnica, pa se ubaci metalni novac i onda gledaš Berlin. Impresivan je pogled odozgo. A sviđa mi se kako su u prizemlju uradili video prezentaciju o tome kako je toranj građen.
I da, lift. :) Lift je munjevito brz i automatski kad krene sva krv ode u pete.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

1.062

Bas mi je drago da si i ti bio tu. Berlin je isto svijet tj. pripada svijetu.
Pogled jeste velicanstven, doduse oni dvogledi koje pominjes nisu na spratu iznad vec ispod café-a, al nema veze. Lift vozi brzinom d 6m/s.
Nego, hajde nek tvoja rijec bude zadnja :D
pink je dodao/la ovu sliku:
  • tunel.jpg
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

1.063

Svijetlo znači ipak nije na kraju tunela!!!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

1.064

Citirano

Orginalno od sans

Nije sanse, nego to znaci da ti ovo nije kraj tunela :)
Polako sa zakljuccima.

Inace da napomenem radi se o starom Elbtunnel (koji se oficjelno zove : St.-Pauli–Elbtunnel) iz 1911 koji spaja gradske cetvrti St.Pauli i Steinwerder.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

1.065

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od sans

Nije sanse, nego to znaci da ti ovo nije kraj tunela :)
Polako sa zakljuccima.

Inace da napomenem radi se o starom Elbtunnel (koji se oficjelno zove : St.-Pauli–Elbtunnel) iz 1911 koji spaja gradske cetvrti St.Pauli i Steinwerder.

Slažem se da nije kraj tunela, što je iz fotografije više nego očigledno. Mene je samo jako obradovala činjenica da svijetlo nije samo na kraju tunela, imajući u vidu činjenicu da su naši ljudi u tunelu koji je deo svijeta.

Dakle, svijetlo nije (samo) na kraju tunela!!!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

1.066

Citirano

Orginalno od sans

Dakle, svijetlo nije (samo) na kraju tunela!!!

Iz ovakve recenice je vise nego ocigledno da te je obradovala cinjenica da svijetlo nije samo na kraju tunela. Sreca ovaj tunel je osvijetljen, za razliku od onog u kom se trenutno Sandzak nalazi. :(

Mada, sad ce i Junus , siguno je i on bio tu, a i ako nije ima on sigurno sta reci, mislim objasniti , protumaciti :D (kao i uvijek).

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

1.067

Molim te ako imaš nabaci fotografiju tog tunela u kojem se Sandžak sad nalazi, a koji si tako slikovito predstavila gornjim postom.

i ... bode mi oči

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

1.068

mahasibi...tebi sam se obraćala...
ali ja ne vidim da ona devojka nije bila fina...!!!!
pogotovo, ne letnjeg dana na visokoj temperaturi...
Junus,
Hvala..
ali ja znam i sama da odgovorim na postove koje želim...
i naravno, da znam razliku izmedju "finih" ili ono što vi želite da bude fino...!!!
a elita...nije ono što je Inbul_Qajjim napisao..!!!!

Ibnul_Qajjim

Zlatna sredina

(10)

• »Ibnul_Qajjim« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.069

Pa mi ne bismo bili u pravu da si ti priznala da smo u pravu :)

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

1.070

Četvrtak, 25. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od pink
Bas mi je drago da si i ti bio tu. Berlin je isto svijet tj. pripada svijetu.
Pogled jeste velicanstven, doduse oni dvogledi koje pominjes nisu na spratu iznad vec ispod café-a, al nema veze. Lift vozi brzinom d 6m/s.
Nego, hajde nek tvoja rijec bude zadnja :D

Eto vidiš, a ja sam bio ubjeđen da se ti dvogledi nalaze iznad. Interesantno je inače za ovaj restoran u TV tornju (Fernseheturm) da dok vi jedete, pijete, pričate ili kroz prozor gledate on se svo vrijeme okreće.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

1.071

Taj toranj bre ima i u Srajevu,ljudi heljac bise okrecuci se :D A restoran taj sto se okrece je valjda u zgradama "dnevnog avaza"
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

1.072

Citirano

Orginalno od ANNA
Izvini thats_me zasto bi neko trebao ocekivati takve komentare?
Pa moze i bez komentara,zar ne?!
Nije se ona slikala za Playboy pa da svi mi komentarisemo da li ima dobro telo, oci...i bla..bla...
Devojka je stavila sliku ispred spomenika u Beogradu...u letnje doba!!!
Drugo, ona bas i nije pokazala mnogo tela kako ti kažeš!
Muhasibi...po čemu se elita razlikuje od ostalih ljudi?pa i oni su od krvi i mesa, zar ne?
a jedva čekam da imaš malo više vremena i da napišeš to što si nam htio reć...
Babbha...ipak nije lepo da napadaju devojku bez razloga!!!pa, makar bilo reć i o slikama ljudi...

draga anna :) ja sam se samo iz jendog razloga javila, a to je sto ti malo kontriras samoj sebi :) ti se bunis i branis tu devojku, a ovamo potvrdjujes da je normalno sto je neko komentarisao.

rekla si :

Citirano

Orginalno od ANNA

Sigurno ne spustis pogled, vec je dobro odmeris, od glave do pete i to sigurno prokomentarises!!!!

nakon ovog tvog posta, meni je izgledalo kao da zelis reci da je normalno da se prokomentarise. A kad je nesto normalno, onda se to moze i ocekivati. Sad se javljas i kazes pa moze i bez komentara.

Uvezi toga da li je ona puno tela pokazala. Pa znas, da je sliku sa puno vise gole koze pokazala, njena je stvar i sigurno je ja necu smatrati losom. Ona moze biti super fina cura. I ja smatram pogresnim sto neki muskarci misle da je njihovo misljenje potrebno kako neko zensko izgleda ili ne. Ali ipak to je tesko promeniti.
Po pravilu ako ostavis svoje auto nezakljucano i odes negde, ipak niko ne sme po zakonu da ti nesto uzme iz auta, ali ipak to neki rade. I ti ipak zakljucas auto jer znas da neko nazalost ne postuje pravila.
Isto tako, ako neko zeli izbeci takve komentare nek ne stavlja takve slike.

pozdravljam :)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

1.073

Petak, 26. Oktobar 2007

ja ne mislim da sam nešto kontrirala samoj sebi, možda se nisam dobro izrazila...
Muškarci izmedju sebe uvek komentarišu devojke, kao što i devojke znaju da komentarišu muškarce.
Ali ovde mi se čini, bilo izlišno da komentarišu šta je ona obukla i da li je ona "fina" zbog toga što je u kratkoj suknji...
Odelo ne čini čoveka, iako na osnovu toga mi možemo da donesemo zaključke...
nekad pozitivne ...nekad negativne...
ali, u večini slučajeva se ispostavi da je to bila greška...tj.loša procena....
p.s.ja svaki dan ostavljam ne samo auto, već i kuću...i to u velegradu!!!i za sve ove godine, ništa mi nije nestalo...
još uvek verujem u ljude...

1.074

Četvrtak, 08. Novembar 2007

Jesen je tu...
pink je dodao/la ovu sliku:
  • Spaziergang.jpg

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

1.075

Četvrtak, 08. Novembar 2007

@pink, uh da sam sad ovdje na ovoj obali da odmorim mozak.... :(

Prelijep pogled. (o)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »suljo drugi« je muško

Datum registracije: 21.01.2003

• Poruku poslati

1.076

Četvrtak, 15. Novembar 2007

jeli ovo ono jezero Masch see

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

1.077

Subota, 17. Novembar 2007

dobro to... a gdje su karikature
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.078

Petak, 18. Januar 2008

sa malim zakasnjenjem tek sad videh,ali pravnice bas ti doobra slika :D
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

1.079

Nedjelja, 20. Januar 2008

Jok suljo drugi. Ovo je rijeka, nije jezero.

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

1.080

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

ovdje trebaju slike, a ne slova... da ubacim koju sa gugla
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks