Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Shady

Učenik

(10)

• »Shady« je muško
  • »Shady« je zabranjen
  • »Shady« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 26. August 2006

Sloboda govora na OTVORENOM forumu (?)

Pozdrav svima

Prije svega da kažem da mi je ovaj forum drag i da ne želim stvarati problem administraciji.

Ovaj topic otvaram u najboljoj namjeri i želio bih da tako bude i shvaćen od svih.

Naime, želio sam prije par minuta postaviti veoma važnu vijest na politici o kojoj sam upravo obaviješten (a to je vijest da je odbor NPS u novom pazaru odlučio da neće izlaziti na izbore jer nije ravnomjerno zastupljen na regionalnoj televiziji sa ostalim političkim subjektima i zato što ne želi devalvirati rezultate nedavnog kongresa i na izbore izlaziti odvojeno od SA i SDU). Medjutim, bilo je nemoguće da dam tu veoma važnu vijest jer je politička sekcija foruma blokirana. (ja ću vijest dati na drugom podforumu, ali to ne znači da se treba miriti sa situacijom gdje je ovdje TABOO govoriti o politici. Naprotiv!)

Mislim da je po srijedi veoma nekorektan odnos administracije prema svom članstvu i da se time krši osnovna koncepcija OVOG foruma koja je sadržana u samom njegovom naslovu, a to je da to bude OTVORENI forum.

Ja uopće ne mislim da smo mi bošnjaci djeca (a ni maloumnici) i da ne znamo razgovarati o politici, da bi nam se to branilo. Ovaj forum ima veoma kvalitetne diskutante koji su pripadnici različitih opcija. Ukoliko administracija želi ovom zabranom spriječiti RAZJEDINJAVANJE (ionako podijeljenih) bošnjaka, onda je ova taktika pogrešna i jalova, jer će oni otići na drugi forum, gdje se može o svemu razgovarati!

Ne treba sprečavati političke diskusije! Treba samo braniti uvredljiv govor medju članovima na ličnoj osnovi, i treba spriječiti svakoga da bude netolerantan. I to je sve.

Molim vas da se moj apel najozbiljnije razmotri. Ukoliko administrator živi u NP ja čak predlažem direktan susret da o svemu ovom razgavarimo u korist svih nas.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

2

Subota, 26. August 2006

Hteo bih se pridruzit kritikama na racun administratora i moderatora ovog foruma. Deluje mi da se u prilikom odrzavanja forumskog reda postupa previse strogo i deluje mi kao da je nekome cilj da trenira strogocu davanjem (po meni) velikog broja opomena. Samtram da oni koji su odgovrni imaju previse cvrst i krut stav prema onome o cemu se moze raspravljati, na koji nacin i koliko to sme da odudara od postavljene tema.
Ja licno nisam imao nikakva neprijatna iskustva na ovom forumu, nisam opominjan, niti bilo sta slicno, ali jednostavno zelim da iskazem svoj stav prema ovom pitanju. Shvatite ovo kao dobronamernu kritiku, koja je proizasla iz moje zelje da ovaj forum bude na sto vecem nivo ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Shady

Učenik

(10)

• »Shady« je muško
  • »Shady« je zabranjen
  • »Shady« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2005

• Poruku poslati

3

Subota, 26. August 2006

eee, šta će pazarac zakuhat... ccc. xx(

Bio sam znatiželjan šta je to što ne treba da se klikne (u tvoj signaturi) i odlogovao sam se. A fino mi je babo govorio da ne čačkam stvari koje me se direktno ne tiču. Al dobro... makar sam se ismijao.. :D

Hvala na podršci. :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

4

Subota, 26. August 2006

Citirano

Orginalno od Shady
eee, šta će pazarac zakuhat... ccc. xx(

Bio sam znatiželjan šta je to što ne treba da se klikne (u tvoj signaturi) i odlogovao sam se. A fino mi je babo govorio da ne čačkam stvari koje me se direktno ne tiču. Al dobro... makar sam se ismijao.. :D

Hvala na podršci. :)

:D Hajde da te ne stoji upozorenje da se ne klikce, ne bi mi ni bilo :) E stvarno si radoznao :)
A u vezi podrske, nema na cemu ;) I ja sam hteo da izrazim svoj stav povodom ovoga i uputim dobronamernu kritiku onima koji vode forum.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Subota, 26. August 2006

Tema zatvorena!

Direktan odgovor na kritiku dat je i mnogo pre nego je kritika izrecena:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…2554&boardid=59

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks