Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

branko

Početnik

(10)

• »branko« je muško
  • »branko« je autor ove teme

Datum registracije: 20.05.2008

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 22. Maj 2008

SLUŽENJE VOJNOG ROKA U NOVOPAZARSKOJ BANJI

Neka nam se jave svi koji su ikad služili vojni rok u Novom Pazaru , Novopazarkoj Banji, Raški.

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 23. Maj 2008

a jel' može to da se odloži... ;(
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

aleksvet

Početnik

(10)

• »aleksvet« je muško

Datum registracije: 03.06.2008

• Poruku poslati

3

Srijeda, 04. Juni 2008

Ja sam iz Prilepa. Sluzio sam vojni rok u banji godine 1989/90. Kao prvo pozdrav svim graganima Novog Pazara koji su po meni najgostoljubivi ljudi na bivsim YU prostorima. U banji sam bio 9meseci kako i u izbicama. Zelim da mi neko posalje fotografije od Skladista od N.banje i izbicama kako bih se prisetio na ta divna mesta. Kad sam bio u Pazaru isao sam na utakmicu fudbala izmegu Novog Pazara i moje Pobede iz Prilepa. tada najbolji igrac Pazara je bio Ugljanin. Pozdrav svim koji su sluzili JNA u Banji u Pazaru. Dali neko zna jeli ziv i zdrav Kostrebic Resad staresina u banji koji je bio i nordijski skijac. Pisite

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 05. Juni 2008

Kostrebic Resad je poginuo u saobracajnoj nesreci pre par godina,a porodica mu zivi u
Pazaru.

Social bookmarks