Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Slusate li radio Universa?

Radio Universa je studentski radio Internacionalnog univerziteta. Postoji nesto vise od 3 godine.Pokriva opstinu Novi Pazar.

Slusate li ga?

Sta mislite o njemu?

Imate neku primjedbu?
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Slusam radio universu, jedino nju i radio sto plus od radio stanica i slusam. Svidja mi se imaju dobar program, dobre emisije , solidno obavestavaju , dobra muzika(po mom ukusu bi mogla biti i bolja, Altuna vidi sredi malo vise naseg starog roka, ili Merlin itd...).

Medjutim ipak pohvala od mene.
Zdrava inicijativa koja bi konacno trebala da bude i televizija , kad ce?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

3

Srijeda, 06. Februar 2008

Svakog ponedjeljka na radiju Universa od 14 casova emisija "Zdravlje na poklon", i utorkom od 14 casova "Index", emisija posvecena mladima.

Od naredne nedjelje novina u programu:

Srijedom od 16 casova emisija "Zena", o zenskom svijetu uopce, i cetvrtkom od 16 casova emisija "Lilihip" posvecena vaspitanju djece.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

boljanici

Zlatna sredina

(10)

• »boljanici« je muško

Datum registracije: 30.03.2007

• Poruku poslati

4

Srijeda, 19. Mart 2008

Radio Universa

Odlican radio za sad, ali se plasim da ce se pokvariti ubacivanjem domace i prevazidjene muzike iz proslih vremena.
Odaje utisak savremenog, urbanog radija sa futuristickim stilom.
U zadnje vrijeme je dosta neselektivnih priloga. Smatram da treba da ima samo jedna posebna emisija iz nauke i da traje svega sat vremena. Onaj ko hoce da nauci nesto-sve je dostupno.
Neophodno je i napraviti Radio Universa dostupnim i na Live streamingu na Internetu.
Radio slusam svaki dan i non stop za sad.

Puno srece i uspjeha timu iz Radija!
novipazar.wordpres.com

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

5

Srijeda, 19. Mart 2008

Na kojoj je frekvenciji radio Universa?Hvala.:)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

asija

Početnik

(10)

Datum registracije: 05.10.2007

• Poruku poslati

6

Srijeda, 19. Mart 2008

101,7 mgh (nadam se da se ovako pise)
super je. dobra je muzika, cak mi se svidja to sto nema nase muzike.mada sam nekoliko puta cula gibonija ili nekog slicnog, ali retko.to mi se svidja, a i emisije su fine.nekako su drugaciji, pozitivno naravno.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

• Poruku poslati

7

Petak, 10. April 2009

Radio Universa od sada na 105,8 (cini mi se), sa novom uredjivackom ekipom, sa novim studentima....Samim tim sto je novi nadajmo se i da ce biti bolji!:)

Social bookmarks