Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

gustel

Početnik

(10)

• »gustel« je autor ove teme

Datum registracije: 25.12.2007

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 20. Januar 2008

SMENA NACELNIKA POLICIJE

U petak je smenjen nacelnik policije u Novom Pazaru, i na njegovom mestu je dosao neki Dragan Terzic , komandant staba iz Kursumlije , ranije radio u Pancevu , Kosovskoj Mitrovici , a inace potice iy nasih krajeva kako sam cuo pricu u gradu iz okoline Sjenice , odakle je bio i izvesni Mirko Rakonjac.
Smenu je trazila Lista za Sandzak , da dodje covek sa strane a po nezvanicnim informacijama trebao je da dodje na mestu nacelnika izvesni Nurovic Muamer koga zovu Amko , koji radi na poslovima Suzbijanja Privrednog kriminaliteta, i po informacijama to je bila svrsena stvar ali je njegovo postavljenje osporila SDA , kao navodno da je blizak SDP sto nema nikakve veze , jer isti je dobar sa svima a i ekonomski je nezavisan i poznat po svojoj NE korumpiranosti, i steta za sve gradjane da se nastavlja sa agonijom i ovoliki kriminal.

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

2

Mislim da to ne bi trebalo ni malo da te cudi jer momentalno nikome (osim narodu ) ne odgovara neko ko nije korumpiran.Javna je tajna da je Meće iz SDA jurio mesto načelnika i kada mu to nije uspelo onda ne može ni Amko.Ja tog coveka ličo poznajem i mogu samo da potvrdim to sto si rekao da nije korumpiran jer poznajem isto neke policajce koji su govorili, e ako on dodje onda smo ga nadrljali.Mogu samo da kažem da je velika je šteta za naš grad što on nije izabran za načelnika.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Evo je vijest od 4. jula 2002

Citirano

PANČEVO, 4. jula - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Dušan Mihajlović za novog načelnika SUP-a Pančeva imenovao je pukovnika policije Milovana Kovačevića koji je do sada obavljao poslove u Upravi policije republičkog MUP-a. Dosadašnji dugogodišnji načelnik SUP-a Pančeva za južni Banat Dragan Terzić predao je dužnost novopostavljenom načelniku.
Time se završava već duže od godinu i po dana insistiranje pančevačkog DOS-a, a posebno Narodnog pokreta "Otpor", da se s mesta načelnika SUP-a smeni Dragan Terzić. Međutim, DOS je u Pančevu imao za to mesto nekoliko kandidata, praktično, svaka stranka je gurala svog čoveka, tako da do dogovora nije moglo da dođe

Nisam uspeo da nadjem vise vijesti na internetu o novopostavljenom nacelniku SUP-a Novi Pazar. Zna li se ista vise o ovom coveku? Kakvi su mu bili rezultati, za kakvog policajca vazi itd...
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

S obzirom da je njegovu smenu u Pancevu trazio Otpor i DOS,ne treba biti mnogo pametan pa shvatiti da je to covek koji je (kao i gro ostalih cinovnika)presao iz Sps-a i Jul-a u DSS.

Takodje,ovo pokazuje moc koju ministar ima i koju pokazuje,smenjuje nacelnika Sup-a na izuzetno naelektrisanoj teritoriji bez ikakvog saopstenja razloga zbog cega to cini,i postavlja coveka koje je najvaznija kvalifikacija da je "od poverenja ministru".

Da nam Allah pomogne...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »Sandzak Beg« je muško

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

5

Od sredine devedesetih komandant SAJ (specijalna antiteroristicka jedinica sa sedistem u Batajnici), i pod upravom sluzbe javne bezbednosti i nacelnika Vlastimira Djordjevica.
"...Allah ändert ja nicht, was mit einem Volk ist, bis sie ändern, was mit ihnen selbst ist..." (Koran: Sure 13, Vers 11)"

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

koliko sam ja u medinima cuo on je doso PRIVREMENO...
a mozda mu se svidi pa ostane vishe ........... za stalno
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

7

kakav naros, takva milicija... ups, policija...

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

8

Citirano

OBELEZEN DAN BEZBEDNOSTI
Povodom Dana bezbednosti u Uzicu je odrzana svecanost na kojoj su govorili nacelnik odeljenja policije potpukovnik Vojin Drndarevic, nacelnik Zlatiborskog okruga Zoran Militarov i okruzni javni tuzilac Branislav Petronijevic.
Ministar unutrasnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljkovic je zbog izuzetnog zalaganja na izvrsavanju poslova i zadataka i ostvarenih rezultata nagradio i pripadnike Sekretarijata u Uzicu. Nagradjeni su Dusko Maracic, Dragan Terzic, Jovo Kovacevic, Slavisa Ivezic, potporucnik Dragan Markovic, Zeljko Bajovic i Nebojsa Nerandzic.

Izvor

Citirano

Načelnik SUP-a Pančevo naložio
Zabranjena peticija

PANČEVO - Odmah po prijemu pisanog obaveštenja Opštinskog odbora DS, načelnik SUP-a Pančevo Dragan Terzić u utorak je usmeno saopštio sekretaru-podnosiocu da je, po nalogu MUP-a Srbije, zabranjeno ulično prikupljanje potpisa za smenu ili ostavku predsednika SRJ Slobodana Miloševića.
- Kako nismo dobili pisanu zabranu, u četvrtak ćemo početi da prikupljamo potpise u centru grada, a ako nam policija zabrani, prikupljanje ćemo nastaviti u našim stranačkim prostorijama i prostorijama drugih ovdašnjih članica Saveza za promene - najavila je Svetlana Jovanović, portparol OO DS u Pančevu, dodajući da će SZP održati miting 23. jula u Pančevu

Izvor

Citirano

PROMENA NA ČELU SUP-a U PANČEVU

Milovan Kovačević novi načelnik

PANČEVO, 4. jula - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Dušan Mihajlović za novog načelnika SUP-a Pančeva imenovao je pukovnika policije Milovana Kovačevića koji je do sada obavljao poslove u Upravi policije republičkog MUP-a. Dosadašnji dugogodišnji načelnik SUP-a Pančeva za južni Banat Dragan Terzić predao je dužnost novopostavljenom načelniku.
Time se završava već duže od godinu i po dana insistiranje pančevačkog DOS-a, a posebno Narodnog pokreta "Otpor", da se s mesta načelnika SUP-a smeni Dragan Terzić. Međutim, DOS je u Pančevu imao za to mesto nekoliko kandidata, praktično, svaka stranka je gurala svog čoveka, tako da do dogovora nije moglo da dođe N. Terek
http://www.dnevnik.co.yu/arhiva/05-07-2002/Strane/vesti.htm

Citirano

Policija u lokalnim sredinama: pančevo

Je l' ti znaš, bre, ko sam ja?

Nenad Živković (13. Novembar 2004.)
Pančevačka policija se posle 5. oktobra nije promenila ni u kom smislu -glavni progonitelj otporaša je postao načelnik međuopštinskog SUP-a,služba je i dalje zatvorena za novinare i javnost, sudeći po broju dosijea unutrašnjih neprijatelja UDBA nije radila gotovo ništa 50 godina, još nije utvrđen stepen kontroverznosti pojedinih biznismena, niti su pozornici i inspektori počeli da se građanima obraćaju na “vi”
Pančevačku policiju prate specifični problemi, svojstveni ovoj službi, još od promena 5. oktobra. Pre svega kadrovski. Lokalni predstavnici i centralni političari DOS-a nisu mogli više od godinu i po dana da se dogovore ko će biti novi načelnik Međuopštinskog SUP-a, (pokriva teritoriju osam južnobanatskih opština, računajući i deo granice prema Rumuniji), pa je na tom mestu zaostao Dragan Terzić, čovek koji je nakon pada režima Milošević-Marković govorio da je profesionalac “koji je samo izvršavao naređenja pretpostavljenih u koje nije imao razloga da sumnja”. Jedno od njih je bilo da u leto 2000. godine ispred sedišta Opštinskog odbora SPS-a svake noći dežura putničko vozilo sa civilnim tablicama i naoružanim policajcima u građanskom odelu. Valjda mladi muškarci sa motorolama i pištoljima nisu imali šta drugo da rade tokom dugih letnjih noći, nego da po naređenju paze da huligani ne zalepe “Otporove” nalepnice po fasadi i izlozima.
Terzića je početkom jula 2002. godine zamenio pukovnik Milovan Kovačević, ..............

http://localpress.campware.org/sh/1/vesti/63/?tpid=8&tpl=75

Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

9

Neznam kakav je, al kakav god da je verujem da je bolji od Nicevica. Al i to je glupo. Da nam dovode coveka sa strane. Pa nismo nepismeni , ima ljudi sa ovih prostora, "nasih" ljudi koji bi verujem taj posao bolje i savesnije obavljali, ljudi koji bi imali podrsku stanovnistva. Nisam zadovoljan, al hajd red je da mu pruzimo sansu.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

10

tu sam

moje misljenje:
Znam da i nije merodavno,ali jedva cekam da vidim azurnost nase policije,dali ce to biti samo u snovima ili na delu,vreme ce pokazati!?Dajmo mu sansu mada mu je pedigre nikakav,sudeci po dosadasnjim saznanjima!
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 22. Januar 2008

Najbolje bi rešenje bilo da se vrati Suad Bulić. To je neverovatno kako se policija promenila za vreme njegovog obavljanja funkcije načelnika. To je bila disciplina...

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

12

Subota, 26. Januar 2008

Suad Bulic vise nema sanse da dodje na mesto nacelnika.Dobar je covek,nekorumpiran,srcem i dusom je ziveo za ovaj grad.Retkost.To nasa vlast zna,pocev od politickih vodja pa do verskih.Nikom od glavesina se ne isplati pravda,zato u mutno jos zamuti da je lakse loviti!
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

Social bookmarks