Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Mily

Početnik

(10)

• »Mily« je žensko
  • »Mily« je autor ove teme

Datum registracije: 19.05.2009

• Poruku poslati

1

Petak, 05. Juni 2009

Smestaj u Novom Pazaru

Da li neko zna neki povoljan privatni smestaj u Novom Pazaru ili okolini?

Hvala unapred
Mily

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

2

Petak, 05. Juni 2009

Zelis li za jedno vece, sedmicu, mjesec, duze...?

U Pazaru imas 5 hotela, jedan pansion i dvije banje u kojima takodje mozes da nadjes smjestaj.

U hotelima je vece od 20-30 EVRA, a u pansionu i u banjama oko 10.
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 05. Juni 2009

Mily imas u samom centru grada u ulici Rifata Burdzovica, preko puta fakulteta za islamske stduije HOSTEL cannes. Tu ce ti biti najpovoljnije je mislim.

• »Muhamed-Mujo« je muško

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 08. Juni 2009

imali u Pazaru da moze da se iznajmi stan za dve nedelje(15)dana kao recimo kad se ide na more iznajmis stan ,sobu i tome slicno ovo pitam iz tog razloga kao na primer ja zivim u Njemacku i hocu da dodjem u rodni kraj ali nemam ni stana ni kuce a zelio bi da vidim rodbinu, i oni mene da vide to jest da i oni mogu kod mene da dodju tu u Pazaru posto u hotelu nemoze niko da ti dodje, dali je uopste ova moja zamisao ostvarljiva,a drugo sto bi ja pravio kucu za jedan ili dva godisnja odmora ne isplati mi se ovo prvo bi mi se vise isplatilo vi dajte vase misljenje svako misljenje je dobro doslo.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 09. Juni 2009

Muhamede to je vrlo interesantan predlog. Kladim se da ima onih kojima takva situacija odgovara. U Pazaru retko ima takvih slučajeva jer nije turistički grad. Kad se izdaje stan ili kuća, to uglavnom bude izdavanje studentima na duže ili bračnim parovima. Ovo je interesantan predlog i koristan i za jednu i drugu stranu. Možda se neko i javi.

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

6

Utorak, 09. Juni 2009

Mene interesuje sta je sa Mily?

Nije valjda odustala od pesjete Pazaru?

Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

Social bookmarks