Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen
  • »PASHA« je autor ove teme

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 15. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

Selam Alejkum Dobri Ljudi....

Prema nezvanicnim i dobro proverenim informacijama nacelnik novopazarskog SUP-a Suad Bulic smijenjen je sa te funkcije... Na njegovo mjesto dosao je Muamer Nicevic zaposlen u SUP-u.
Zna se da je Suad Bulic dosao na to mjesto 2000te nakon promjena kao kadar DS-a a Nicevic je kadar SDP-a....

Vase misljenje molim....

ES SELAMU ALEJKUM

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 15. April 2004

Selam
Ja sam ovo ocekivao obzirom da DS nije u vladi,ali nemoj neko poslije ovoga da mi kaze da Ljajic nije u tajnoj koaliciji sa Kostunicinim DSS-om.
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 15. April 2004

PASHA, daj nam neki zvanicni izvor ove informacije pa da se sami uverimo u njenu verodostojnost.

Tek onda ima smisla o tome diskutovati.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 15. April 2004

Ne znam da li se neko zvanicno oglasio ali potvrdu ove informacije sam dobio prije par minuta. Zvanicna primopredaja je narednog utorka 20.04.04.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

Datum registracije: 09.09.2003

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 15. April 2004

Pa dobro ljudi šta je tu čudno???? Kad su smenjeni ljudi u vrhu MUP-a zašto da se ne smeni i Suad Bulić.
Ja tu ništa ne vidim da je čudno.
I drugo, ovaj paša priča neke stvari koje nisu tačne i nemaju veze a to je da je Nicević kadar SDP-a! To nije tačno.
Odavno bi taj bulić otišao sa tog mesta da mu nije bilo ljudi u vrhu MUP-a koji su ga podržavali, posebno Nenad Milić , a možete misliti zbog čega je ostao svo ovo vreme.
No, ostaje da se vidi šta je sve od ovoga tačno i zato ne vredi ni diskutovati na ovu temu.

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 15. April 2004

Suad Bulic nije vise nacelnik novopazarskog SUP-a, kazao je za Regionalnu televiziju izvor iz policije koji je zeleo da ostane anoniman. Na njegovo mjesto se jos ne zna ko je postavljen, a najvejrojatnije da ce funkciju v.d. nacelnika SUP-a Novi Pazar od sjutra obavlajti Muamer Nicevic. nicevic je dugovogodisnji radnik policije u Novom Pazaru i do sada je obavljao funkciju sefa odsjeka za strance.
Prema nezvanicnim informacijama Nicevic je covjek koji je blizak politickoj opciji SDP-a Rasima Ljajica i njegovo postavljenje za novog nacelnika na osnovu prvih informacija dovodi se u vezu sa Rasimom Lajicem koji ce ostati na mjesto ministra za nacionalne manjine.
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen
  • »PASHA« je autor ove teme

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 15. April 2004

Citirano

PASHA, daj nam neki zvanicni izvor ove informacije pa da se sami uverimo u njenu verodostojnost.

Tek onda ima smisla o tome diskutovati

Brate informacija je tacna 100%, prema tome nema sumnje u njenu vjerodostojnost.

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 15. April 2004

pa hairli mu bilo novo radno mesto (Niceviću) , pa ma ko ga postavio!!!! (o) (o) (o)

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 15. April 2004

NECE DUGO OVA KOSTUNICINA VLADA, PA NECE DUGO NI SJAJ NJEGOVIH "PAMETNJAKOVICA".
SVAKA CAST SVAKOM , ALI MOJA PODRSKA BUCU BULICU (o) (o) (o) (o)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 15. April 2004

WE SELAM

Nije bitno ko ce obavljati funkciju nacelnika nego kako ce je obavljati i da li ce novopostavljeni nacelnik voditi racuna o svojim sugradjanima i truditi se da im obezbedi miran zivot ili ce gledati da dobro ugrije svoju novo dobijenu nacelnicku fotelju.

Mene ne interesuju imena vec obavljeni posao i njehgova korist nasem narodu. (o) (o) (o)
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

• Poruku poslati

11

Petak, 16. April 2004

šta bi, jel smenjen Cobu? javljaju li sta ili je to neka "bomba"? pa dobro, ako se ne smeni za neki dan, smeniće se ... ;) ;)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 16. April 2004

Suad Bulić je, bar po mom mišljenju, vrlo korektno obavljao svoj posao i u svakom slučaju postavio jednu crtu ispod koje ne mogu ići oni koji dođu na mesto načelnika SUP-a posle njega, a samim tim znači doprineo je opštem dobru.
Nijedna funkcija, pa ni ta- nije večna, promene su neminovne- ali je žalosno što se još uvek, a ko zna dal će se sa tim ikad i prestati- do promena dolazi ne zahvaljujući potražnji kvaliteta već podobnosti. (Što bi reko moj prijatelj fingersbroken ... tipičan balkanizam)

Niko ne može biti dobar ili pak loš zbog toga što ga je postavio Rasim ili pak Suljo ili neko sasvim treći, već što ima ili nema kvalitet i želju i sposobnost da ga iskaže.

Koliko ja znam, Suad Bulić nije došao kao kadar DS, kao što je neko od prethodnika izneo, već kao kadar G17+,koji je u to vreme bila nestranačka organizacija- pokazao je kvalitet, želju za radom a i konkretne rezultate, po kojima će sigurno ostati upamćen kao neko ko je,sve u svemu, opravdao svoje imenovanje. Na ovima koji tek dolaze je da dokažu da je i smena bila opravdana, tj. da nakon nje dolazi još bolji i izraženiji kvalitet. Lično sam skeptik po tom pitanju, ali se nadam da će me vreme demantovati...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

13

Subota, 17. April 2004

Jedno su kvaliteti, a drugo je partijska podobnost. Ono sta je DSS forsirao u politickoj kampanji i parlamentarnim diskusijama, jeste upravo napad na partijski sistem i selekciji kadrova po istom. A sad, koristi prvu priliku da na funkciju postave nikog drugog do ljude po politickoj pripadnosti. Mozemo mi pricat sta hocemo, mozemo isticat kvalitet nad bilo cime, ali uvek ce se na funkcije postavljat lojalni ljudi. Tako je bilo pre, tako je sad, tako ce bit i u buduce...
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

14

Subota, 17. April 2004

i bas zbog tog postavljanja lojalnih a ne sposobnih jesmo i bicemo crna rupa evrope...
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

15

Subota, 17. April 2004

to za postavljanje lojalnih je sasvim normalno, jer ti kad si vlada i hoces da sprovedes neku politiku, normalno je da trazis nekog ko milsi ko ti i ko ce te slediti na tom putu. Kod nas je problem samo sto nema puno lojalnih i strucnih il bar ti strucni nisu nikom lojalni. Svugde u svetu vlada na onim mestima kojima moze i koja su joj bitna, postavlja ljude koji su joj odani, naravno da bi dobili i sledece izbore oni ce postaviti najstrucnijeg od tih odanih, jer ukoliko bude samo odan a ne i strucan, na sledecim izborima stize kazna, vlada se menja i cao, dolaze novi i opet novi ljudi.
malo za promenu

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 18. April 2004

PRAVI ČOVEK, U PRAVO VREME , NA PRAVOM MESTU = načelnik gospodin Nicević !!!! (o) (o) (o)

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 18. April 2004

Sellam

Vala Bog mi dao zdravlje ko ga smeni i nije bio neki covek .... o|

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 18. April 2004

Jel zna neko kada će "lik" opet da počne da radi u "Foto lik" 8) .......treba mi slika za ličnu kartu i pasoš.... ;)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 19. April 2004

pa upravo je u tome i problem hadalj sto se kod nas ne gleda strucnost tih lojalnih.a komentar ovog povise mene je ko sto bi rekao fingers "tipicno balkanski".sladjenje tudjom mukom.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

suad_

Početnik

(10)

• »suad_« je zabranjen

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 19. April 2004

Kako došao tako i otišao... ;) ;) ;)

Social bookmarks