Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Citirano

Orginalno od hobbes
Sokiralo me je kad sam cuo da je Mitko Nokic, odbornik SO Novi Pazar i predsednik opstinskog odbora stranke zelenih danas pretucen u zgradi Opstine od strane obezbedjenja.

Čekaj nisi čuo kako se to dogodilo:
Pozvali su Mitka na razgovor u Opštinu povodom dogovora oko ovog rušenja njegovog lokala. Na vrata ga je dočekao Milijan Belić i odveo na treći sprat. Tu mu je rekao da sačeka i ušao u kancelariju, a onda su izašli "obezbeđenje" i bili ga do ispred vrata Opštine.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

22

Sokiralo me je to sto su se nekada fizicki obracuni sa politickim neistomisljenicima odvijali po ulicama, a sada u zgradi opstine na ocigled cijelog grada. Moze bit da promena taktike ima veze sa postavljenjem novog nacelnika SUP-a.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

23

Ne verujem svojim culima ...U Pazaru sve ovo...Bojimo li se imalo...

Lokalna vlast je konacno pokazala kako se ponasa kad vise nema modusa da odrzi vlast.Premda su svesni da narod vise nece lopovluk i laz na vlasti ,okrecu se brutalnosti i sili .Nadam se da su ovo izdisaji,tuzno je to sto dostojanstveno ne mogu docekati poraz.Mitko je samo jedna od zrtava koje su ,izgleda,neophodnost za promenu lokalne samouprave.

Treba reci da ,ne samo da su preneli politicke obracune na ulice,vec i da su apsolutni prvaci u revansizmu,brutalnom, i da su najdespotskija vlast ikada.Olicenje autokratije i tiranije.

Moje skromno misljenje:)

My soul is painted like the wings of butterflies

• »Sandzak Beg« je muško

Datum registracije: 11.10.2007

• Poruku poslati

24

Ko prvo u Pazaru i nikad nije bilo nekog reda, a njamanje sa tijem gradjevinskim dozvolama, radijo je i gradijo ko je sta hteo, za pare se sve dobijalo.
Ne znam sta je bas sa ovijem Nokicom, ali izgleda je sad to postala moda po Pazaru, ako ti neko nesto rekne. Motiv samo sto sam iz "druge stranke" oni me napadaju i rusu.
A po onoj narodnoj dva bez duse jedan bez glave, pa mozda je i taj veseljik pojeo batine.

A i to nije neki probljem, nego ovo je probljem sto pogadja vecinu gradjana u Pazaru.
Tu skoro ja povedem moju majku u bolnicu kod doktora , a on meni "hajde bujrum pa ljijepo sve samnom kaze da je neki hodza ilji hadzija ilj ne znam sta ce s time da kaze, pa mi rece dodji ti danas po podne kod mene u moju privatnu ordinaciju pa cemo mi to sve na miru da vidimo, odo ja popodne, malo on poprica i pogljeda ranu, ja nakraju doktore koljiko sam duzan, on mene rece 80 EUR .
On me tu dobro zakla a ja sokiran ni jednu da izustim, pa mu jos to nebi malo nego rece da kupim tri inekcije koje nemaju nidje u Pazar nego samo kod njega i to ( 3 X 500 dinara ), sigurno hi je ukro iz boljnice.
Da Bog da nikad hajira ne vido, a ja pricam sa narodom, oni kazu to je tako normalnoi da svi doktori tako radu po Pazaru, a ova Nokic ima dobru platu ko odbornik i jos ta lokal, i plus jos hoce preko toga da napravi marketing, a moji roditelji zive samo od jedne penzije, dje moraju vise od pola da dadu za ljekove.
A niko ne pita sta je sa obicnim covekom sa sela ili iz carsije, nego samo mahaju stranackim zastavama za racun par idijota koji sve to dobro koriste i kasiraju.

Ja nisam samo sokiran nego prevaren, ponizen i ne znam sta sve jos.
"...Allah ändert ja nicht, was mit einem Volk ist, bis sie ändern, was mit ihnen selbst ist..." (Koran: Sure 13, Vers 11)"

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

25

Istina je da osteceni verbalno napada rad opstine i SDA gde god moze.No to nije razlog da odjednom ruse bas njegov lokal ,al' hajd'..

Sto se tice obicnog gradjanina ,ne brine niko..stranke k'o stranke,svaka tezi vlasti ,ali mislim da je ova zelja za promenom vlasti opravdana.

Necu o politici vise...Ali Pazar nije ovo zasluzio,ovo je izvan nase vere i tradicije,ukratko bruka i tuga golemaaa...

My soul is painted like the wings of butterflies

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

26

Citirano

Orginalno od Sandzak Beg
On me tu dobro zakla a ja sokiran ni jednu da izustim, pa mu jos to nebi malo nego rece da kupim tri inekcije koje nemaju nidje u Pazar nego samo kod njega i to ( 3 X 500 dinara ), sigurno hi je ukro iz boljnice.
Da Bog da nikad hajira ne vido, a ja pricam sa narodom, oni kazu to je tako normalnoi da svi doktori tako radu po Pazaru, a ova Nokic ima dobru platu ko odbornik i jos ta lokal, i plus jos hoce preko toga da napravi marketing, a moji roditelji zive samo od jedne penzije, dje moraju vise od pola da dadu za ljekove.
A niko ne pita sta je sa obicnim covekom sa sela ili iz carsije, nego samo mahaju stranackim zastavama za racun par idijota koji sve to dobro koriste i kasiraju.

Ma ima tih primjera koliko hoces. Ja sam prije 6-7 godina vodio svoje dijete kod Dzeve Memic. Koje sam pare toj lopuzi ostavio brate... Sto dijete kahne ona prepise inhalacije. Naravno ona ima svoj aparat i svoje posebne kapi, itd... Dok ne skontasmo da hoce dijete da nam unisti samo da bi uzela pare. A baska platis dva put (kad ga prvi i poslednji put pregleda).
Pa tek da vidis Ikice iz Selakovca kakvu su zgradu napravili dok je Mika Ikic bio odbornik SDA. Ispred njihove zgrade nema trotoara, napravili ljudi ulaz u podrum. Itd...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

27

Sokiralo me je sta uradise Mithatu Nokicu, ubise , isprebijase coveka ni krivog ni duznog. Covek koji vodi straku zelenih, i koji se jedino zalaze za cistocu naseg grada i koji pokazuje da mu je to jedini politicki motiv. I da bruka i sok bude jos veci, dodju pa ga isprebijaju u Opstini. Stakverula. Pa to nije normalno. Ljudi jesteli vi svesni da svaki put sad kad odes u Opstinu moze neko da te isprebija jer nemas clansku kartu, rezimasa. Bruka ziva ljudi, ovo je divlji zapad. Cigo se ponasa ko da je serif ovoga grada, a mi zmurimo, necemo da vidimo.

Pa bas krivi smo mi. Pa dje si sad Junuse, i ostali, da mi govorite, kako ne treba da protestujem ispred opstine.

A polako. Nije Nokic zadnji. Sve vise prijete i prate i uhode i Tarika Imamovica, pa ako se nesto slicno njemu desi nemojte se iznenaditi.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

ja sam

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.01.2008

• Poruku poslati

28

Ko zna licno Mitka isto tako zna da ove lazi o njegovom nedolicnom ponasanju koje sada pokusavaju da mu prilepe nisu tacne.Ovo je cena njegovog javnog iznosenja istine u poslednjem gostovanju na lokalnoj tv.Ti lokali su napravljeni jos devedesetih godina,dosada nisu smetali(montazni produzeci)a sada smetaju.E to je cisto zbog politickih razilazenja,koje je kulminiralo ovih dana.I Misko je kupio Legiju i njemu slicne sve u cilju da je nedodirljiv,tako i nas Suljko,ali previse su zagov.... da bi se oprali od svega.Pocev od Zilkica,njegovog telohranitelja pa sve do ovog incidenta.Zanima me da li je i onaj seljacina od Sanela bio u tom obezbedjenju u smeni.Kako se ljudi menjaju kada misle da su postali neko i nesto,ali hvala Alahu pa nista ne traje vecno.
Ovako se mjesaju utvare i zivot,pa nema ni cistog zivota ni cistog sjecanja.
Mesa Selimovic

scout

Učenik

(10)

• »scout« je muško

Datum registracije: 19.03.2007

• Poruku poslati

29

Utorak, 29. Januar 2008

"Hronika
Uhapšen diler iz Novog Pazara
U „pežou“ švercovao 14 kilograma heroina
Autor: A. Ž. A. - S. R. T. | 28.01.2008 - 06:31

BEOGRAD - Nusret Kecap (40) iz Novog Pazara, osumnjičen za krijumčarenje heroina, uhapšen je prekjuče na administrativnom prelazu Rudnica, u akciji operativaca Odeljenja za suzbijanje narkomanije PU Beograd i inspektora iz Kraljeva i Novog Pazara. U njegovom „pežou 405“ nađeno je 14,376 kilograma heroina, izuzetne čistoće, čija je vrednost na narko-tržištu oko milion evra.

Kecapu, članu izuzetno jake novopazarske grupe narko-dilera, lisice na ruke stavljene su nakon višemesečnog rada srpskih operativaca. Heroin je, kako se pretpostavlja, nabavio na Kosovu.
- Droga je bila namenjena narko-tržištu u Beogradu. Izuzetne je čistoće, tako da bi mogla da se miksuje u razmeri 1:3 sa drugim supstancama - rekao je Dragan Rakić, načelnik Odeljenja za suzbijanje narkomanije u PU za grad Beograd.
Prema njegovim rečima, Kecap je u trenutku hapšenja bio sam u „pežou“, a droga je bila upakovana u 14 paketa. Načelnik Rakić, u interesu istrage, nije želeo da kaže u kom mestu na Kosovu i od koga je Kecap nabavio drogu, kao i sa kim je sve sarađivao. On je potvrdio da je uhapšeni odranije poznat policiji takođe po trgovni drogom. Uhapšeni Kecap biće danas priveden istražnom sudiji u Kraljevu.
U protekla dva meseca operativci srpske policije presekli su nekoliko kanala kojim se droga sa Kosmeta krijumčarila u centralni deo Srbije, ali i u druge države. Organizatori šverca, kao i dileri bili su uglavnom Novopazarci. Nedavno je, takođe na administrativnom prelazu Rudnica, uhapšen Enver D. (39) iz Novog Pazara, u čijem je kamionu nađeno više od deset kilograma čistog heroina. Posle njega su uhapšeni i Hidajet J. (47), koga policija sumnjiči da je organizovao krupu krijumčara, njegov sin Faruk J. (23) i Irfan L. (25). Krajnja destinacije tog heroina trebalo je da budu veći gradovi u Srbiji, Beograd, Niš, Smederevo."

Jos me vise sokira to sto veoma malo ljudi se bavi ovim pitanjem... Valjda nemaju vremena od politike... A nasa deca umiru, nasi ljudi ig truju...

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

30

Ponedjeljak, 04. Februar 2008

Sokiralo me je to da je juce 11 bosnjaka iz selakovca (biracko m. Parice 4) glasalo za radikale.
Izdajnik ostaje izdajnik...

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

31

Ponedjeljak, 04. Februar 2008

Sokiralo me je to da je ovoliko bilo tesno na izborima da uopste nismo svesni da je ovo bilo "za dlaku sinko" :)) :P
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

maximal

Početnik

(10)

Datum registracije: 05.02.2008

• Poruku poslati

32

Utorak, 05. Februar 2008

mene je surfajući po netu i bosanskim i bošnjačkim stranicama, šokirala izjava jedne aktivistkinje udruženja "Majke enklava Srebrenica i Žepa" koja na najružniji način govori o Čedomiru Jovanoviću, nazivajuću ga "malim četnikom" i sl
i to u povodu njegove izjave da će kleknuti na spomen mezarju na Potočarima!!

šta te žene misle? Sjetimo se kako su na pretposljednjem obilježavanju obljetnice zločina najavljivale kako: ne "odgovaraju za svoje postupke" u slučaju Tadićevog dolaska!
Predsjednik Boris Tadć je ipak došao, a najavljivanog incidenta na svu sreću nije bilo!

što je najgore, obadvije ove činjenice su zapravo bile, zvanični stav ovoga udruženja!!!!

šta te žene misle? o|

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

33

Utorak, 05. Februar 2008

Citirano

Orginalno od Root
Sokiralo me je to da je juce 11 bosnjaka iz selakovca (biracko m. Parice 4) glasalo za radikale.

Shokirala me je ova informacija!

A i chinjenica da u Srbiji ima pola radikala i pola demokrata.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

34

Srijeda, 06. Februar 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
Sokiralo me je sta uradise Mithatu Nokicu, ubise , isprebijase coveka ni krivog ni duznog. Covek koji vodi straku zelenih, i koji se jedino zalaze za cistocu naseg grada i koji pokazuje da mu je to jedini politicki motiv. I

Zna li ko sta bi s Nokicem? Strasno mi ga je bilo zao....Sta insan da ocekuje vise...
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

35

Srijeda, 06. Februar 2008

Citirano

Shokirala me je ova informacija!

A i chinjenica da u Srbiji ima pola radikala i pola demokrata.

Ako maknes Bosnjake iz Sandzaka Madzare iz Vojvodine i druge manjine onda saznas da su Srbi vecinom glasali za radikale.

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/gl…eo-jug-poplaveo

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

36

Subota, 22. Mart 2008

Gledam na Forumu:

Altuna
1 clan i
79 gostiju!!!!!!!!!!!! 8o
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

37

Subota, 22. Mart 2008

vidi ovo Altuna 8)
@ngi3 je dodao/la ovu sliku:
  • 20080317.JPG
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

38

Nedjelja, 23. Mart 2008

Kako napraviste ovu jpg.slicicu?Ako moze neko da mi objasni?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

39

Nedjelja, 23. Mart 2008

Zulfikar ti me ovo zezas? ;)

Uzmes neki od programa za scrn. Po meni je najbolji proshot. Jer mozes da uzimas ne samo celu sliku nego i detalje sa slike, sto puno skracuje vreme. A mozes i da kliknes na dugmic Prnt Scrn(na tastaturi) --> otvoris alatku paint--> paste-->obelezis deo slike--> iseces ga-->sacuvas kao jpg i posaljes...
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

40

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od @ngi3
Zulfikar ti me ovo zezas? ;)

Ne zezam te vala 8)

Citirano

Orginalno od @ngi3
Uzmes neki od programa za scrn. Po meni je najbolji proshot. Jer mozes da uzimas ne samo celu sliku nego i detalje sa slike, sto puno skracuje vreme.

Hvala, potrazi cu taj program i nadam se da cu se snaci...

Citirano

Orginalno od @ngi3
A mozes i da kliknes na dugmic Prnt Scrn(na tastaturi) --> otvoris alatku paint--> paste-->obelezis deo slike--> iseces ga-->sacuvas kao jpg i posaljes...

Klikcem ja ali nesto nece.Problem je sto nemam alatku paint X( ...

8)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Social bookmarks