Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bajazit

Početnik

(10)

• »Bajazit« je muško
  • »Bajazit« je autor ove teme

Datum registracije: 05.05.2009

• Poruku poslati

1

Utorak, 05. Maj 2009

Sokoj I OFPS pljačkaju narod

Sve je vise ljudi, tj. firmi koje su postale meta takozvanih izmisljenih haraca - reketasa a posluju pod imenom Sokoj i OFPS, koji silom skidaju novac firmama sa ziroracuna za jedne iste stvari. Zanatlijama, ugostiteljima, preduzecima i dr. Meni su licno skinuli 100.000 din uz pomoc trgovinskog suda bez ikakvog ugovora, pecata i potpisa. (cim vide Novi Pazar odmah: aha kriv je) A molim ljude koji imaju isti problem da se udruzimo, da budemo u kontaktu i u sto vecem broju im se suprostavimo. A siguran sam da mozemo uspeti. Ovakvi reketasi se pojavljuju samo u manjim gradovima drage majke Srbije, jer u Beogradu oni nesmeju da krenu na nikog, samo idu na nas koji cutimo i placamo. Kakve veze ima zanatlija sa muzickim i autorskim pravima? Nikakve.
Nadam se da ce ovo bar jos neko sa istim problemom videt, a ima nas puno. Oni hoce i dusu kad nema para. Ili cemo podizati kredite da nasladimo odozgo gladne reketase (ali nema ziranata) koji imaju samo kancelariju pod zakup, dve olovke i smisljaju kako da skinu gole ljude.
Dali ima neko da nas privatnike zastiti, kom mi dadosmo glasove, dali neko zna za ovo.

Miso

Početnik

(10)

• »Miso« je muško

Datum registracije: 13.09.2009

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 13. Septembar 2009

Potpuno si u pravu !

Znate kako , istovremeno pozdrav za sve ovde -kad sam dobio racun od sokoj-a naravno prvo sam posetio njihov sajt na kom verovali ili ne u kartici KORISNICI ne da su postavljena tako glupa objasnjenja zasto treba da se placa sokoju nego su postavili i glupe primere citiram : Da li cete uzeti auto od komsije a da ga pri tom ne pitate ili obucu svoje setre a da je predhodno niste pitali . Znaci samo se PRAVDAJU kao kad neko hoce da Vam uvali nesto , Zamislite samo kad bi Vam poreska objasnjavala zasto treba da platite porez . Mozda ne bi' tako govorio da ja nekako zaradjujem od njihovih pesama , ali opet hocu da napomenem -nemoj da snimaju pesme ako im se za to ne placa , jer ja slusam vesti i desavanja i zamislite posle ocekujem prenos utakmice a oni puste neku pesmu koja mi se uopste ne slusa i za to moram da im placam . Nisam ja kriv sto oni nemogu da naplate svoje tzv usluge predstavljajuci se kao drzavna institucija , kad su dosli neki i rekli da su inspekcija zamolio sam ih da ukoliko ne traze nikakvu uslugu da odmah napuste radnju u suprotnom cu pozvati miliciju , pozivam ih ako mogu da mi na bilo koji nacin naplate ili blokiraju racun , jer i racun koji sam dobio pisala je neka nepismena zena ne sadrzi pravu formu racuna i kao takav je neispravan , zato- ne placajte nikad nista sokoju !!!

Social bookmarks