Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen
  • »jare« je autor ove teme

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 01. Juni 2006

SP '06 Favoriti

Svako ima svoje uveren sam.

Tesko da neko moze a da ne favorizuje Brazil. Jedini znak pitanja, tj otezavajucu okolnost, koju vidim za tim Brazila jeste upravo ta teska uloga favorita. Ganjaju sestu titulu, a igraju Evropi.. tradicija im na evropskom tlu i ne ide bas na ruku.

Mrzim tim Egleske, volim tim Francuske, navijacu za Nemce, puno ocekujem od Argentine, a siguran sam dominirace Brazilci.

Ko su vasi favoriti, ili pak omiljeni timovi.

Dame, da ne bi bile zapostavljene, ukljucite se i dajte svoje procene. Bilo bi mi drago da neka od vas predvidi pobednika prvenstva.. pa makar izbor pao i po boji dresova :).

later..

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

2

Petak, 02. Juni 2006

Moj favorit na ovom svjetskom fudbalskom prvenstvu je naravno Islamska Republika Iran. Za njih ću navijati i bodriti ih.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 02. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Spain
Moj favorit na ovom svjetskom fudbalskom prvenstvu je naravno Islamska Republika Iran. Za njih ću navijati i bodriti ih.

Hvala.

dAPACE, i ja ih bodrim ali ne u fudbalu vec u necem drugom.Mislim da znas o cemu je rec ;)

A favorit Francuska zbog Zinedina Zidana :O
" Bilen alemlere rahmettir "

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

4

Petak, 02. Juni 2006

Naravno za, trenutacne moje komsije, mozete misliti koliko sam srecan sto ce moji ljubimci svoje utakmice odigrati u Frankfurtu

Dakle za ne probedljivu saudisku arabiju, ce inaslallah, utakmice pre finala biti samo proces gde ce oni pokazati svoju fudbalsku moc

Da podsetim, zastava buducih pravaka sledi dole.
To je ujedno i pokazni primer za umetnost ;-)

Abfangjäger je dodao/la ovu sliku:
  • flagge_saudi_arabien_001.gif
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

5

Subota, 03. Juni 2006

Mislim da je Brazil veliki favorit mada su iznenadjenja moguca ...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

6

Subota, 03. Juni 2006

Citirano

dAPACE, i ja ih bodrim ali ne u fudbalu vec u necem drugom.Mislim da znas o cemu je rec ;)

A favorit Francuska zbog Zinedina Zidana :O

Anni potpisujem ovo ali zbog Frenka Riberija a ti pogadjaj zasto? ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 03. Juni 2006

Iznenadjenja kao recimo ovi moji zemljaci: http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/te…w.html?team=aus :O

8

Subota, 03. Juni 2006

Brazilci jesu favorit mnogih. Jesu i dobri, mozda i najbolji. Medjutim moj favorit je Argentina.

Za Nemce ne navijam svojom voljom, vec ovako sa gomilom, jer ovi Dojce ovde sve preglusise svojim timom :)

Inace Francuzi i Poljaci su mi u komsiluku, ako budem imala vakta mozda skoknem da pogledam jedan trening Francuza, vredi makar videt uzivo Zinedina Zidana, a ne verujem da cu opet imat priliku.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

9

Subota, 03. Juni 2006

Evo jeden super analize UBS-a

uglavnom Italija pobedjuje

The analysts at UBS Wealth Management Research have caught World Cup fever, and have made some interesting predictions about how this year's soccer World Cup will pan out.

Based on a simulation, the analysts have determined that Italy will win. The simulation was carried out using scientific methods comparable to those used by experts to make economic and financial-market forecasts. The model developed by analysts was then tested for reliability by applying it to past football World Cup and European tournaments, with remarkably precise results: the simulation correctly predicted 89 percent of all of the semi-final winners of the previous nine World Cups
Argentina in the 3rd round and Italy will beat France at the same stage. They will be closely followed by the Netherlands, who will send England home. In the fourth pairing, the Brazilians will dominate the Spaniards. The semi-finals will then be down to the favorites: the Netherlands will draw the short straw against the Brazilians, the Italians will beat Argentina. In the final, the Brazilians will be forced to accept the fact that the Italians are the better team in this tournament.

Many influencing factors

Along with "football fever", the team around UBS Wealth Management Chief Economist Klaus Wellershoff was interested to find out what variables are important in predicting World Cup success. In doing so, they discovered that many things that appear to be obvious are, in fact, not crucial to winning the World Cup. An example of this would be the size of a country's population, which is often incorrectly correlated to the amount of potential athletic talent. The FIFA rankings, which list the top national soccer teams, also prove to be of limited use when it comes to making a prediction: the FIFA list compiles the sporting success of the individual teams but assigns equal value to all wins, no matter how strong the opponent.

Reality wins

The creation of the World Cup prediction was an intellectual change of pace for the UBS analysts, but it also delivered additional insights. The exercise, for example, gave the experts the opportunity to demonstrate the flexibility of their methods outside their typical parameters.

Of course, there are also limits. According to the model, Greece would never have become European champion in 2004. Sports do still follow their own rules - and are more attractive than any simulation.

http://home.businesswire.com/portal/site…187&newsLang=en
hadalj je dodao/la ovu sliku:
  • Who will win the World Cup 2006.JPG
malo za promenu

• »ScOrPiOnIcAa_« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 05. Juni 2006

SERBIA - MONTENEGRO favorit moj Kezman Lepotan Lol
ne navijam za "Moju zemlju France" posto nije interesatno pobedili jedan put i dizu cirkuz zbog zinedina zidana a on sad ce da napusti pa ce mo videt stvarno sta vredi ;) ali vidi se da ce SCG izgubiti odma posto je u grupu gde su jachi narod al jok ka ovi Francuzi lako je to pobedit pa da bog da ne dobili :D
Bicemo Do Sudnjega dana

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 05. Juni 2006

Pored Brazilaca, koje eto svi favorizuju, a koji uzgred receno i jesu najjachi, ( a sto moze i biti negativno za njih) tu je sigurno Italija, koja ima

najkompaktniju i mozda najiskusniju ekipu i naravno meni antipaticni Englezi (mozda skoknem ovdje u komshiluk na njihovu utakmicu, da me prodje

merak od navijanja na pazarovim utakmicama :] ). Ipak su uz kvalitetnu ligu stvorili i jak tim. Sto se Njemaca tice, ni privid od nekadasnje

reprezentacije, a mozda je njihova jedina shansa u tome, sto su ih svi otpisali.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 06. Juni 2006

Uh ... a meni su englezi nekako bas najdrazi, igraju ono pravo muski ... lomu se za svaku loptu i igraju brz fudbal ...

nemci ce mislim dugo dogurat, uvek su bili turnirska ekipa koja vise puta sa srecom dogura do sledece runde, ovo izvlacenje za prvo kolo je tako i tako bila namestaljka kad se vidi ko im je u grupu :)

za brazil da ne pricam ... fav no 1, a nadam se da nece osvojit prvo mesto ... onako radi promene malo :)

nadam se da ce i ovi nasi iz S i CG dugo dogurat ... al nesto nisam pratio njihove utakmice pa neznam na cemu su trenutno ...

Ja cu da vidim da se kladim sa jedno 20 € za svajcarsku :D pih kad bi oni pobedili grdne pare bi zaradio.

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen
  • »jare« je autor ove teme

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

13

Petak, 16. Juni 2006

Dobar jedan komentar cuh vezan za selekciju Brazila. Sastavljeni su od previse zvezda. Sta takvom timu fali? Fale igraci koji ce da rade (trce, oru, deru) za zvezde. Toga u svakom dobrom timu ima, ali u timu Brazila nesto tanko. Tesko je za ocekivati da ce ijedna zvezda ginuti za drugu. Potvrda neuspesnosti takvog jednog sastava jeste i \'selekcija\' kraljevskog kluba iz Madrida. Meni ta teorija zvuci sasvim realno. Ni preduzece ne funkcionise ako su svi gazde.. jer mora neko i da radi..

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

14

Petak, 16. Juni 2006

Holandija ili Ceska.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »$anj@qu€« je muško

Datum registracije: 10.06.2006

• Poruku poslati

15

Subota, 17. Juni 2006

Argentina & Spanjolska

Sasvim nevezano za danasjna zbivanja i vec vidjeno, ja mislim da ako nastave ovako, Argentina & Spanjolska su najozbiljniji kandidati za World Champion-a.

$anj@qu€
“Bolje jedanput čestito umirati, nego cijeli život umirati od straha."

Conception

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

16

Subota, 17. Juni 2006

Nemam vremena da pratim sve utakmice, ali, sto se favorita tice, dvoumim se izmedju Brazila i Argentine. Naravno, Italija je uvijek tu negde... Cesi me prijatno iznenadjuju.
Mnogi ne vole Engleze, primjecujem. Igra im nije toliko dobra koliko je lijepa. Nekako igraju pravo gospodski... Jedno vrijeme sam se "odmarao" uz utakmice engleske lige.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

17

Nedjelja, 18. Juni 2006

Pa najvjerovatnije da che finale biti Brazil-Argentina.Najbolji su.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

Ja mislim da će Gana izbaciti iz igre sve one koji misle da će Brazil igrati neku značajniju ulogu na ovom prvenstvu od uloge "najveće navlakuše"...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

Citirano

Orginalno od sans
Ja mislim da će Gana izbaciti iz igre sve one koji misle da će Brazil igrati neku značajniju ulogu na ovom prvenstvu od uloge "najveće navlakuše"...

slazem se ... iznenadilo bi me kad bi brazil sa ovom igrom koju su dosad pokazali isli dalje protiv ghane.

Social bookmarks