Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 07. Juni 2006

SP na RTS-u,komentatori i komentarisanje

Posle dosta nedoumice,Svetsko prvenstvo ce biti prenoseno na RTS-u.
Mislim da ce svih 64 utakmice biti prenoseno u direktnom prenosu.
komentatori za sp su :Gojko Andrijasevic ( (o) ),Predrag Strajnic (inace prenosi rukomet,ocajan) o| ,Smiljan Banjac (sa BKTV,simpatican je,proziran kad navija za njega) i Nebojsa Viskovic (3K,poprilicno dobar)

Dobro je samo da nije Kovinjalo!!! :)) :))
Sta vi mislite?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

2

Srijeda, 07. Juni 2006

Hahaha.

Tashke, cestitam na izboru teme.

Bas sam i ja razmisljao o onim voditeljima i isto rekao. Jooo ko ce slusat Kovinjala i Zvonka Mihajlovskog.

Ipak ove koji si nabrojao mogu da prodju...osim Strajnica. Ali mislim da B92 ima najbolje sportske komentatore trenutno. Oni sa BK su svi bili dobri ali ipak B92 prednjaci.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

3

Srijeda, 07. Juni 2006

Nisu losi,nisu losi.Kakve Rts ima,ovi su zlatni.
Naravno,bice tu ukljuceni i veterani Mihajlovski,Kovinjalo i Pantic ali vise za neke uvodne emisije u studiju.
Te uvode cu da preskocim! :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 08. Juni 2006

Ludog Milojka i Zvonka je davno pregazilo vrijeme. Kovinjalo ne bi bio los kad se ne bi gubio u bespotrebnim deskripcijama i smarao nebitnim detaljima tipa sta je doruckaovao prvi trener golmana na dan kad je trebao da upozna bivsu suprugu svog komsije sa 4. sprata... :)

Strajnic je prenosio i fudbal i poznat je po cuvenoj recenici " Ajmo Milivojeeeeeeeeee....." :) Ostali su takodje OK, mada me Andrijasevic pomalo nervira jer je pristrasan.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 08. Juni 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Strajnic je prenosio i fudbal i poznat je po cuvenoj recenici " Ajmo Milivojeeeeeeeeee. ...." :) Ostali su takodje OK, mada me Andrijasevic pomalo nervira jer je pristrasan.

A kad kaze DjiRaLdino?? o| o|
Vala kud ces pristrasnije od Kovinjala i Pantica. :D
Andrijasevic ubedljivo najbolje komentarise tekme.Bez nepotrebnih detalja,skoncentrisan na mec i ne luoeta ko ovi ostali.
Mada je i Viskovic dobar.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

6

Srijeda, 21. Juni 2006

Do sda komentarisanje na Rts-u je prilicno dobro.Pogotovu se to odnosi na Gojka Andrijaseviva i posebno Nebojsu Viskovica koji me zaista iznenadio sjajnim komentarisanjem. (o) (o)
Strajnic i Banjac su osrednji i prilicno su dosadni,pogotovu Strajnic koji misli da mu je ovo rukomet.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 21. Juni 2006

Gojko Andrijasevic - Dobar bio do sad
Predrag Strajnic - Moj babo psuje kad on prenosi utakmicu,tako da radije gleda serije nego utakmice kad on prenosi (a serije mrzi mnogo) 8)
Smiljan Banjac - dobar
Nebojsa Viskovic - dobar
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

8

Subota, 01. Juli 2006

Pa danas mi je Predrag Strajnic pomerio svaki zivac s mesta.
Sudiju Lubosa je nazivao Lj ubos,za Lemana je vikao da je Lahm a za Lahm-a Leman,za golmana Argentine koji je iznesen sa terena zbog povrede odmah je rekao da glumi i da mu nije nista,kakve glupe komentare ima taj covek pa to nije zdravo. o| o|

Social bookmarks