Niste prijavljeni

SPC

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško
  • »alBazari« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 13. Mart 2005

SPC

Jednom rekoh da ću "odsada u Pazaru sveštenike SPC zaobilaziti u širokom luku", zbog čega me jedan član foruma napade.

Svjestan sam da nisu svi sveštenici ove crkve isti, i da je u pitanju određeni "kružok" koji se ponaša neprikladno i u suprotnosti onome što proklamuje kršćanstvo.

Ovo je slika i prilika načina djeovanja tog dijela Srpske pravoslavne crkve:

[SIZE=3]POKUŠAJ IZAZIVANJA SUKOBA U PRIJEPOLJU [/SIZE]

U Prijepolju je od nastanka političkog pluralizma u Srbiji do zadnjih lokalnih izbora 2004. god. na vlasti bila koalicija SPS-JUL. Za vrijeme 12-godišnje vladavine te koalicije grad je propadao, problemi se nagomilavali, teko da nova opštinska vlast sastavljena od više stranaka "demokratske provenijencije" ima pune ruke posla i problema koje će morati rješavati brzo i efikasno ako želi da ovaj grad spasi od daljeg propadanja i konačnog umiranja, jer je pred izdisajem. No, tema ovog pisanja nije rad nove opštinske vlasti, već nešto drugo.

Prijepolje, koje je do sada bio uglavnom miran grad, zadnjih dana mjeseca januara je bez razloga bio uznemiren. Povod za uznemirenje je bio incident, ako se tako može nazvati, koji se desio kada je grupa od pet maloljetnika-srednjoškolaca bošnjačke nacionalnosti, po završetku prvog polugodišta, radujući se zimskom raspustu, međusobno se grudvajući snijegom, prolazila pored Vladičanskog dvora u čijoj blizini se nalazio sveštenik SPC Jovo Andan i pored koga je pala jedna grudva snijega. Na njegovo reagovanje, jedan od maloljetnika je uzvratio verbalnom uvredom i na tome se incident završio. Međutim, događaj je poprimio druge konotacije, jer je putem medija bila plasirana lažna informacija o svemu ovome.

Mileševska eparhija je iskoristila ovaj događaj kao povod da stvori konfuznu situaciju u gradu, predimenzionirajući ovaj događaj i dajući o njemu netačne informacije. Naime, u petak veče kada se desio spomenuti slučaj, u trećem dnevniku RTS-a emitovana je izjava popa Jova Andana koji je korektno ispričao o onome što se desilo tog dana. Međutim, svi drugi mediji su emitovali saopštenje Eparhije mileševske u kome je bilo rečeno da je sveštenik prebijen, Vladičanski dvor i crkva u gradu kamenovani i izražena zabrinutost za stanje Srba u Raškoj oblasti. Sutradan, u subotu, vladika Filaret je putem lokalnog radija pozvao svoje vjernike da se okupe oko crkava i manastira kako bi zaštitili svoje svetinje.

Tužba protiv "Nacionala"

U časopisu "Nacional" u tekstu pod naslovom "Presreću i tuku srpske sveštenike" autora V. Đukanovića, između ostalog se kaže da "...je grupa muslimanskih mladića presrela i pretukla sveštenika Jovu Andana. Malo im je bilo što su junački prebili "starca", već su potom i kamenovali Vladičanski dvor u Prijepolju". U tekstu se spominje i sličan incident u Novom Pazaru i prozivaju se Nataša Kandić, Sonja Biserko i ostali borci za ljudska prava zašto sada ne podignu glas. Citira se izjava predsjednika okružnog odbora SRS Milana Veselinovića koji kaže: "Pogledajte samo primjer Prijepolja, gdje su Srbi većina, a eto muslimanski dječaci bez ikakve kazne pretuku sveštenika i niko ne reaguje. Možete zamisliti kako je onda Srbima u Novom Pazaru." Ovakve notorne laži i besmislice izrečene u ''Nacionalu'' ne zaslužuju nikakav komentar, osim što je potpuno jasno da je ovo scenario identičan ili sličan onom u Hrvatskoj i BIH s početka devedesetih godina prošlog vijeka, ali se nadam da ovoga puta ovakvi stavovi i pozivi neće uvesti ovaj narod u tragične sukobe.

Zbog ovakvih informacija u listu ''Nacional'' od 31.01.2005. god. predsjednik Opštine Prijepolje mr. Nedžad Turković dostavio je ovo izdanje ''Nacionala'' Opštinskom javnom tužilaštvu u Prijepolju na ocjenu da li postoje elementi za preduzimanje zakonskih mjera zbog navedenih netačnosti. Tužilac je pokrenuo postupak protiv ovog lista, a dokle se stiglo u tom procesu nije poznato.

Izvinjenje Vladike, čista blasfemija

Nakon velike tenzije u gradu, Vladika Filaret je u nedjelju, drugi dan nakon ovog događaja, na lokalnom Radio Polimlju dao Izjavu koja je emitovana više puta tog i narednih dana, a u kojoj je on demantovao sve ono što je prethodnih dana saopštavala Eparhija mileševska. On je, između ostalog, rekao da incident nije doživio kao nacionalistički napad na srpski narod i SPC, da je to bio dječji nestašluk, te da se to isto moglo desiti i hodži. Nije izvjesno šta je uticalo na to da promijeni izjavu o ovom događaju.

Indiferentnost bošnjačkih institucija

Ono što je zabrinjavajuće u svemu ovome jeste indiferentan stav bošnjačkih institucija u ovom gradu, koje se nisu oglasile ovim povodom, a kamo li da su se predstavnici ovih institucija sastali i imali zajednički stav o ovom incidentu. Jedino se Islamska zajednica Prijepolja donekle bavila ovim problemom, uputivši Mešihatu IZ-e Sandžaka informaciju o ovom događaju sa prijedlogom da se sa nivoa Mešihata uputi pismo najvišim instancama u državi, Vladi Republike Srbije i Patrijaršiji SPC koji bi se upoznali o štetnom djelovanju Vladike Filareta u ovom gradu te kako bi preduzeli mjere u sprječavanju ovakvih njegovih aktivnosti.

Nadir Dacić

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 13. Mart 2005

I NORMALNO niko nije preneo dementi u stampi ili TV-i!!!!! :O
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško
  • »alBazari« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
I NORMALNO niko nije preneo dementi u stampi ili TV-i!!!!! :O

Na zalost, u tome i lezi poenta: islam i muslimane treba kampanjski oblatiti sto vise.

Kad se gromoglasna kapmanja zavrsi poslije nije problem u etar pustiti jednan kratak demantij, koliko da se zna da su mediji, eto, ipak, objektivni i da nemaju zadnje namjere.

Poslije vise takvih kampanja (zajedno sa mlakim demantijima na kraju) niko* te vise niti pita za te demantije, niti ih se sjeca, vec se kaze: "Boga mi, gdje ima dima ima i vatre!".

Posljednji slucaj je bio sa hfz. Sulejmanom Bugarijem.

_________

* Naravno, mi znam da Uzviseni Allah sve zna i prati.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 14. Mart 2005

Jel to ONO za kiselu" KNJAZ MILOSH I DZIHAD PROTIV SRBA"???
Glupostima nikad kraja.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 31. Juli 2005

Patrijarh Pavle apelovao je na pružanje zaštite porodici Radovana Karadžića, optuženog za ratne zločine.

"Kao duhovnik i pastir svih hrišćanskih duša koje mi je Bog poverio na staranje i brigu, dužan sam da upozorim moćne strane činioce, za koje verujem da su takođe hrišćani, da ne može i ne sme biti ucenjivana, zlostavljana i kažnjavati cela porodica zbog optužbi jednog njenog člana", navodi se u saopštenju na sajtu Srpske pravoslavne crkve.

"U duhu hrišćanskog milosrđa i čovekoljublja, kojim nas je Bog obdario, najusrdnije molimo da to nasilje nad pripadnicima porodice Radovana Karadžića odmah prestane" , navodi se u saopštenju i dodaje da je reč o užoj porodici Radovana Karadžića, čija su žena Ljiljana, kći Sonja i sin Aleksandar izloženi dugotrajnom uznemiravanju, zlostavljanju, nezakonitom lišenju slobode, pa i ugrožavanju egzistencije.
Ene sto se papa zabrinuo za "uznemiravanje" Karadziceve porodice i moli da se sa tim odmah prestane! o| xx( a 10 godina cuti ze Srebrenicu i na dan desetogodisnjice su izdali saopstenje u kome osudjuju sve zlocine! X( o| xx(
pitam se samo sta bi bilo kad bi ih ubijal s ledja,kako bi tek tad reagovao :rolleyes:
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 31. Juli 2005

E "OVO" je chak i od "OVOGA" prevrshilo svaku normalnu mjeru...
Nemam nishta protiv PRAVOSLAVLJA al ovo je vech teshka POLITIKA i dokaz da je OVAJ RAT zapochela i podrzhavala SPC!!??
Bruka...
Dodushe DOKAZ za to je i taj shto su onu PRVI PUT U ISTORIJI ZAMJENILI PATRIJARHA(Germana) a da OVAJ nije umro......
Poslije su ga chak i u bolnici OTROVALI!!??
SAMO ZATO JER CHOVEK NIJE BIO ZA RAT!!
Pavle,Amfilohije,Filaret & COMPANY!!
p.s.zaboravih Pahomija. :O

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 01. August 2005

Bar -- Zvaničnici SPC osveštali su metalnu crkvu na vrhu planine Rumija, postavljenu 21. juna mimo odobrenja crnogorskih državnih organa.
Posle ceremonije je izveden zabavni program, a guslar Rajo Vojinović pevao je uz gusle. U jednoj pesmi se, pored ostalog, pominje stih[SIZE=3] "Romanijo ostala bez grana ako izdaš brata Radovana"[/SIZE] . U ikonografiji na svečanosti na Rumiji dominirale su srpske zastave, a veći broj učesnika je nosio majice s likom Radovana Karadžića i Ratka Mladića.
Spc demek osudi zlocine ali i dalje podrzava(da ne kazem neku grublju rec,kao na primer-krije) one koji su te zlocine pocinili! o| xx(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

8

Sad sam 1.000.000 %%%% siguran da se SMradovan krije u nekom manastiru......

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

9

eh ?

nije vazno gde se krije
vazno je da se krije
ili
ga kriju

medjutim

kog Amerika trazi
ako ga trazi, opste
Amerika ga i nadje
i to kad i gde hoce

nece ni to sve beskonacno trajati
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

pa pre par godina se pojavila prica(mislim da je Karla Del Ponte tu lokaciju saopstila) da se on krije u manastiru Ostrog a taj manastir je u potpunosti obezbedjen kamerama. X( i tesko je bilo doc "nenajavljen".
tek posle par dana(kad su ga verovatno makli sa te lokacije),crkva se oglasila i saopstila da nema Haskih begunaca u manastiru Ostrog!
Inace,sinoc je na utisku nedelje na b92 gostovao(izmedju ostalih)i jedan rok kriticar(jos iz stare juge,srbin) i kada ga je Olja pitala sta je njegov utisak nedelje,on je odgovorio:"posle svedocenja petorice maloletnika na sudu u Nisu o zlostavljanju istih od strane Pahomija,advokad optuzenog(pahomija)je izjavio kako se u ovom slucaju napada sve srpsko i sveto!e ja sad trazim da mi crkva objasni jel to sveto i srpsko da se deca zlostavljaju i sta je tu napadnuto"???
Naravno,ovo je samo jedan od mnogobrojnih slucajeva zlostavljanja dece od strane svestenih lica...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 11. August 2005

Posle pet godina na jednom mestu okupila su se prepoznatljiva lica režima Slobodana Miloševića, ali i predstavnici SPC – u klinici "Ostrog".

Povod okupljanja bio je otvaranje privatne klinike "Ostrog", čiji je rukovodilac medicinskog sektora bivši potpredsednik Vlade Srbije i ministar zdravlja Milovan Bojić. Inače, kliniku je osveštao patrijarh Pavle, a od crkvenih velikodostojnika bio je prisutan i Amfilohije Radović. Za razliku od Bojića, koji je poljubio ruku patrijarhu, ostali prisutni političari nisu se sa njim pozdravili.

Na otvaranju su, između ostalih, bili i Momir Bulatović , Mihajlo Marković i drugi, kao i predstavnici Srpske radikalne stranke Aleksandar Vučić, Dragan Todorović, Gordana Pop-Lazić.

Klinika "Ostrog" poseduje i najsavremeniji skener za srce, koji imaju još samo tri klinike u Evropi. Interesantno je da, iako Milovan Bojić tvrdi da nije vlasnik klinike, skoro svi zaposleni u klinici "Ostrog" jesu sa Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, na čijem čelu se dugo godina nalazio upravo Bojić. Među njima su i nekada čelni ljudi tog Instituta, a pored njih na klinici je zaposlena i Bojićeva supruga, Dragana.

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

Datum registracije: 04.08.2005

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 11. August 2005

Selamalejkum sto se tice spc ja stvarno neznam dali ima toliko visoka institucija da je vise oblacena i ocrnjena.U toj instituciji imalo je mesta za ratne zlocince,kriminalce ranih vrsta,pedofila ...Svi smo bili svedoci kako svestenici spc-a blagoslov koljace neduzne dece a da o skrivanju ratnih zlocinaca ne govorimo.Ispadima nikad kraja a Tomislav Gacic poznatiji kao pahomije poznat kao veliki ljubitlj pedofilije svoju nevinost dokazuje pred vranjskim sudom i jos da cudima nebude kraj isti taj lik predvodi delegaciju u poseti manastira Prohor Pcinski.Svetog Iliju proslavili su predstavnici Srpske pravoslavne crkve uz liturgiju koju je služio episkop vranjski Pahomije optužen za seksualno zlostavljanje četiri dječakai citat iz jednog dnevnog lista.Pa i ovo sa tom klinikom nista ne uzbudjuje reklo bi se na zapadu nista novo
Pitate da li se bojim smrti. Ne, jer svako od nas će jedng dana umrijeti, svi mi čekamo svoj posljednji dan u životu. Ništa se neće promjeniti, svejedno umrli od granate ispaljene iz 'Apača' ili od raka. Ja sam najbolji Apač."

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

Datum registracije: 11.06.2005

• Poruku poslati

13

Petak, 12. August 2005

SPC je cudna istitucija jer bavi potpuno drugim poslom od onog za sta je normalno predvidjena. Valjda bih ona kao duhovna istitucija trebala spocitati na moral umesto toga ona se tokom rata dokazala krnjavom u svoj svrhi jer koliko nam je svima poznato a to bi najkasnije trebalo biti posle vidio snimka ubijanja srebnicana, SPC je bas ta koja je odobravljala i time direktno podrzavala krvoprolice i sve druge zlocine, silovanja, mucenja, proterivanja...
Posto znam da ljudi u toj instituciji se biraju u sluzbi do svoje smrti ogromno mi je sad pitanje koje se namece zasto ti ljudi pre svih pavle sa moralnog gledista na sve sto se dogodilo ne povuce moralan cin, ako uposte ima morala u njemu, opozivanja samog sebe sa funcije kako to neki politicari i rade kad im se daje jasni dokazi da su bili u krivu.
Zar video zapis iz srebnice i pop koji blagoslivlje zlocince pre samog gnusnog masakra nije dovoljno ??????

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

14

Petak, 12. August 2005

Sta mislite da su muslimani napravili takvu nekakvu organizaciju koja bi blagoslovila genocid nad srbima i da su muslimani negde u pancevu ili beogradu ili ti kragujevcu pobili tolko naroda.

Kako bi se onda svijet ponasao prema muslimanima ili kako bi sad srbi glasno govorili o tome.

Ne mogu ni da zamislim sta bi se tad desavalo.

Nego nesto sestovobojce se ne javlja na ovu temu a nesto ni gorana ne vidoh da je prisutan.

Edelj hi dje???
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Hatab

Početnik

(10)

• »Hatab« je muško

Datum registracije: 04.08.2005

• Poruku poslati

15

Petak, 12. August 2005

GODINE PREVARE

(by Emir Hadzihafizbegovic)

Moj Boze, ponekad se pitam, zar je bas tako moralo biti,
moj Boze, ponekad se pitam, zar je dobro srce muslimanskog isana
moralo da se vadi Valjevskim, Uzickim i inim drugim srpskim kamama.
Moj Boze, ponekad se pitam, zar je muslimanski covjek
samo sto sevdah cuti, morao biti zaklan.
Pa sto to mi nismo isli u Negotin i Kraljevo i klali njihove majke,
sto to mi nismo postavili haubice na Zabljak, na Durmitor,
na Zlatibor i ubijali njihovu djecu.
Nismo, jer mi volimo, a oni mrze, ne svi, ali mrze.
Nase su dzamije popaljene, mihrabi poruseni, mezarja uzorana, njihove
crkve od Teocaka do Golaca niko ne dira.
Nase su majke i sestre silovane, a njihove se suncaju po Adi
ciganliji i ljetuju po Budvi.
Nasi su muhadzeri u Trogiru, Pakistanu, a njihovi se,
sram ih bilo setaju po Modrici, Dobojskim daidzama i
Prijedorskim avlijama
Mi ovdje u Bosni jedemo Norveskkku ribu sumnjivog datuma,
a oni beru nase alkatmere i ruze i sjede ispod grozda ,
gdje smo mi, samo mi Bajrame docekivali.
Boze moj, Bosanske gazde, Bosanske gazde i potomci Bosanskih begova,
hej ljudi moji gazde, gazde Bosanske cekaju u redu za tanjir graha,
a njihova fukara po buvljim pijacama Zajecara prodaje almasli grane
i sorvane nasih nena, prodaje fukara znoj i krv tezaka.
Prodaje fukara ibrike i postekije po Pozarevcu,
prodaje fukara vilenove goblene, vilenove goblene iz muslimanskih
kuca, vezene u nocima kad jos nije bila spaljena iluzija o uvali
moga djetinjstva na brdovitom Balkanu i kad je zaklana porodica
Huskica odgledala jos jedno nedjeljno popodne koje vodi Dunja Lango
Prodaje fukara, a mi se glodjemo, prodaje fukara pune muslimanske
sehare, a mi se glodjemo, prodaje srpska fukara muslimansko
dostojanstvo, a mi se glodjemo, jebem ja nas, ali neka , neka narode
moj, neka prodaje fukara, neka prodaje,
jer ne mogu oni nakrasti koliko Musliman ima, ne mogu oni pobiti
koliko mi mozemo roditi.
I zato, ne zaboravi nikada narode moj, ne zaboravi nikada potoke
krvi sto se slivaju niz Soukbunar, Djidjikovac, Mejtas i Vratnik
ne zaboravi nikada i nemoj nikad halaliti.
Ne zaboravi mrtve bebe rodjene na Kosevskom brdu,
ubijene iz PAT-a, PAM-a, Boforsa,
majku im jebem, ne zaboravi i nemoj nikada halaliti.
Ako smo nekada morali halaliti, vise ne smijemo.
Zakuni se narode moj krvlju rahmetli Hajre Mesica i sakatom djecom
Bosanskom, da halaliti vise nikada neces.
Tko halali, dabogda ga rodjena djeca proklela, jer mi,
mi Muslimani ovaj rat nismo zeljeli, ali ako hocemo,
dobit cemo ga, jer u Bosni rjesenja nema
ili Dzehenem ili sloboda, kome to nije jasno neka ide iz Bosne.
Pitate da li se bojim smrti. Ne, jer svako od nas će jedng dana umrijeti, svi mi čekamo svoj posljednji dan u životu. Ništa se neće promjeniti, svejedno umrli od granate ispaljene iz 'Apača' ili od raka. Ja sam najbolji Apač."

• »Relja_Od_Pazara« je muško

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

16

Srijeda, 14. Septembar 2005

Pomaze Bog

Tema pocinje POKUŠAJ IZAZIVANJA SUKOBA U PRIJEPOLJU. Izazivanje sukoba je pocelo mnogo ranije ja mislim. Secate li se zlih monahinja u Sopocanima. Pucanja oko istog manastira, kamenovanja autobusa, problematicnog svestenika u Tutinu pa do najnovijeg incidenta sa ocem Mihajlom koji je samim svojim postajanjem uzrocnik sukoba.Mislite o tome...

Onda u sledecem postu pise: Poslije vise takvih kampanja (zajedno sa mlakim demantijima na kraju) niko* te vise niti pita za te demantije, niti ih se sjeca, vec se kaze: "Boga mi, gdje ima dima ima i vatre!".
Takva strategija primenjivina je takodje nesto ranije. Primer Markale iscenirani masakr, ili recimo Racak.Medjutim ovde tako nesto ne stoji. Pa vi bre tvrdite da vesele decakekoji se grudvalju treba minim pohvaliti za primer.

E sad zasto je SPC mnogima trn u oku. Ova institucija je stozer srpskog naroda oko koje se vekovima opstajalo. Zar ne bi svako narusavanje njenog ugleda reciprocno delovalo na narod iz kojeg je potekla.

I na kraju ova pesmica. E tu stvarno nemam komentar.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 15. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od Relja_Od_Pazara
Primer Markale iscenirani masakr, ili recimo Racak.

Pokupi svoje krme i setaj, ovdje to ne mozes prodat. X(
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Hasasin

Početnik

(10)

• »Hasasin« je muško

Datum registracije: 03.09.2005

• Poruku poslati

18

Citirano

pucanja OKO manastira

Kakve veze ima pucanje OKO manastira.Nije se pucalo na manastir,nego oko...E sad sto su popovi strasljivi...:)A da markale su lazirane da...Ove pokvarenstine nema nadaleko.Sta, Bosnjaci sami na sebe ispalili raketu!?Ne znam samo sta bi postigli tim?Paznju medjunarodne zajednice?Nesto im to nije pomoglo cini mi se!Stvarno mozda su srbi sami sebe klali po Bosni posto to izgleda kod njih ima logike.Budalaluk i nista drugo..
Bolje je biti sto godina milioner,nego deset dana siromasak

• »Relja_Od_Pazara« je muško

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od muhadzer

Citirano

Orginalno od Relja_Od_Pazara
Primer Markale iscenirani masakr, ili recimo Racak.

Pokupi svoje krme i setaj, ovdje to ne mozes prodat. X(

Forum je otvoren zar ne

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

20

Otvoren DA, ali za provokatore NE!!! Ako hoces konstruktivno da zboris bujrum, u suprotnom poslusaj muhadzera jer takvih kao ti nam je preko glave.
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks