Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 02. Novembar 2002

Sport & Lova

Vech nekoliko puta, dok sam s okolnih brda fotografisao panoramice, primetio sam da se ovi gradski bogatuni svi bave sportom u lepim trenericama i jako dobrim patikama....

Dakle pitanje je: Dal' upraznjavaju hodanje i sport zarad opsteg zdravlja ili zarad duzeg uzivanja u bogatsvu ?
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 04. Novembar 2002

Dobro ti je pitanje, samo ne verujem da bilo ko od nas zna odgovor na isto...osim ako neki od tih "gradskih bogatuna" ahte-vahte ne svrati na Otvoreni forum u šta čisto sumnjam... :) a i da svrati, opet čisto sumnjam da bi i hteo da ti odgovori...
  Nego, da ja tebe pitam... Dal' ti s okolnih brda fotografišeš panoramice iz ljubavi prema panoramicama ili da bi i ti kupio neku lepu trenericu i jako dobre patike.. pa da im se pridružiš u postavljenoj dilemi?

Ili spajaš lepo i korisno???

P.S. Za mobilni smo već čuli....
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

3

Nisam ni sumnjo...

E pa prijatelju dragi ovako ti je to....

Znao ili ne na Internetu postoji 8 velikih servisa fotografije... tu se lepo okupljaju fotografi i lepo diskutuju shta kome treba... na primer: tebi treba fotografija unutrashnjosti vulkana a meni trebaju sve moguce panoramske fotografije i eto reshenja!

elem, 6 od 8 servisa koje spomenuh placaju dobre fotografije... al ne parama vec mogucnoschu skidanja drugih fotografija sa pripadajucim © pravima i ostalo.... a poshto se od nove godine i kod nas primenjuje dosta prava intelektualne svojine zamisli u kakvoj sam prednosti kad sve to lepo radim skoro 5 godina regularno ?

Dakle, nekom od mojih musterija (da ne nabrajam :)) treba izraditi reklamni pano, bilboard ili shta god i eto: oni mene lepo zovu i ja lepo sve to odradim a oni na opshte zadovoljstvo happy :)

Mah, uzivo cu ti rech resto...
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

4

eh sad..

Mislim da sam skontao gde ciljas, al nisi bas uzeo dobar primer da to predstavis najbolje. Znam da i u rekreaciji i u sportu ima toga o cemu pricas, al nije ti argument za bilo kakvu provokaciju.. ili sta je ono vec. "Lepo i korisno" tu je frazu sans spomenuo, a ja cu da je upotrebim da opravdam one bogatune. Otkud im pare to me ne zanima ( i nije tema razgovora), ali kad ih vec imaju imaju pravo da ih trose. To sto nose najskuplju opremu njihovo je pravo uzivanja licnog imetka. A hvala Bogu sto ga i uzivaju u sportu u rekreaciji uopste, jer takvi ih cini mi se vise uzivaju na drugi mestima (da ne spominjem). E sad, kad vec se bave bilo kojim sportom zasto nebi nosili najbolju, najudobniju, i najkvalitetniju opremu koju mogu da priuste (a mogu i tekako)? Sta pokazuje ne znam, al znam sigurno da je funkcionalna. Ima tu nase tafre znam, al ima i logike. Znam i dok sam bio dole, i bio aktivni clan FK NOVI PAZAR da se i medju nasim bogatunima fudbalerima furala utrka sa sto boljom opremom. Al i bez toga svi su tezili da je imaju. Rekreativcima svaki komad tog fino dizajniranog, skupog odevnog predmeta, pruza i konfor i svaku drugu podrsku koje oni ni svesni nisu, a profesionalcima pomaze da ispolje svoje sposobnosti (pogotovu onima koji se i na pertle zale.. znam ja i onu "rdjavom.. itd.. i dlaka smeta", al ima tu istine, veruj mi). Zato ne treba po predrasudama kritikovati ljude cak i kad rade ispravne stvari. Generalizaciju su cesto nezahvalne..
A ja nikako da nesto kratko ispisem, a Babbha? :)
Bice bolje, obecavam..
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 05. Novembar 2002

:D

Citirano

orginalno od Babbha
Dakle, nekom od mojih musterija (da ne nabrajam treba izraditi reklamni pano, bilboard ili shta god i eto: oni mene lepo zovu i ja lepo sve to odradim a oni na opshte zadovoljstvo happy

...obuku trenericu, obuju patike i trk u prirodu, na rekreaciju...pa se opet sretnete:

Ooooooo đe si babbha...?

:D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks