Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 15. August 2003

Sportisimo

13.08.2003 u sredu odigrala se fudbalska utakmica
FK Sarajevo(BiH) : Sartid(SCG). utakmica je zavrsena rezultatom 1:1, odigrana u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.

Sinoc je Zeljeznicar(BiH) pobedio grcki tim Anorthosis sa 1:0.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 15. August 2003

Ubishe Sarajlije smederevce :D nakon utakmice naravno ... :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 15. August 2003

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Ubishe Sarajlije smederevce :D nakon utakmice naravno ... :D

Ja ne vidoh nikakvu kavgu. :(
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 15. August 2003

i nije neka kavga :D "samo" su kamenovali autobus .... ostalo je sve proslo u najboljem redu ... ! ! !

'AJMO PLAVO ........
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

5

Utorak, 19. August 2003

Najbolji fudbaler Arsenala mogao bi da se nadje u problemima

Premijerni gol u ovoj sezoni, koji je Tijeri Anri dao Evertonu iz penala, mogao bi ovog fudbalera kostati nekoliko utakmica neigranja, ili, makar, novcane kazne. Problem nije u golu koji je Francuz postigao, vec u onome sto je uslijedilo poslije toga - napadac "tobdzija" skinuo je dres, zaputio se prema dijelu tribina gdje su bili smjesteni gostujuci navijaci, i uputio im poljubac. Nakon "poljupca" kao odgovor sa tribina su ka Anriju poletjeli razni predmeti. Napadaca Arsenala je nakon meca prijavio glavni sudija utakmice Mark Halsi.
- Prijavio sam Anrija fudbalskoj asocijaciji zbog nacina na koji je proslavio pogodak. Njegov postupak mogao je da izazove pristalice Evertna - objasnio je sudija.
Halsi je dodao da mu je jedan zvanicnik Arsenala rekao da je Anri poljubac uputio sopstvenoj porodici, ali da nije povjerovao da je Francuz svoje najmilije smjestio - medju najvjernije pristalice Evertona.
mogu ja da se potpisem i bolje...

6

Utorak, 19. August 2003

Brazilac Kaka pridruzio se "koloniji" zemljaka u Milanu

Brazilac Rikardo Izekson Santos Leite, poznatiji kao Kaka, bice posljednje pojacanje aktuelnog osvajaca Lige sampiona Milana - on bi danas ili sjutra i formalno trebalo da predje u redove "roso-nera". Kaka je na San Siro stigao iz Sao Paola, a za petogodisnji ugovor dobice 8,2 miliona dolara. U ugovoru postoji klauzula da Sao Paolo dobije 15 odsto zarade u slucaju da Milan odluci da ga proda prije 2006. godine.
- Veoma sam srecan sto cu igrati ovdje, nadam se da cu uci u istoriju Milana. Velika je cast igrati za prvaka Evrope, za mene dolazak u Milan predstavlja ispunjenje sna - rekao je Brazilac, kojeg danas ocekuju medicinski pregledi.
Kaka je povecao koloniju Brazilaca u Milanu, u kojem ce naredne sezone igrati Kafu (ljetos stigao iz Rome), Rivaldo, Roke Zunior, Serzinjo i Dida. Novi vezista Ancelotijeve cete nije mogao da nastupi na Trofeju "Luidji Berluskoni" protiv Juventusa, ali je mec posmatrao sa tribina.
I pored toga sto se osjetno pojacao, pocetak sezone Milan nece docekati u najjacem sastavu, jer se, prema procjenama ljekara, Paolo Maldini nece oporaviti od povrede clanka ni za mjesec dana. Kapiten Milana sacekace i rezultate novih testova, ali je malo vjerovatno da ce biti u timu 29. avgusta, kada ce Milan igrati protiv Porta u Superkupu Evr-ope, ili dva dana kasnije na startu Serije A (u prvom kolu Milan se sastaje sa Ankonom). U tom slucaju Alesandru Nesti ce u odbrani pomagati Roke Zunior, sto ce Brazilcu biti prava sansa da se dobrim igrama nametne Ancelotiju.

7

Utorak, 19. August 2003

Bivsi argentinski reprezentativac doputovao u Katar

Gabriel Batistuta spreman je za novo, vjerovatno i posljednje poglavlje u karijeri - argentinski golgeter doputovao je juce u Katar, gdje ce se pridruziti novim saigracima u Al Arabiju.
Proslogodisnji fudbaler Intera, a nekada ljubimac navijaca Fiorentine i Rome, u Katar je nakon poduzeg odmora doputovao iz Italije, i to u pratnji porodice, menadzera i ljekarskog osoblja. Batistuta je jos pocetkom ljeta sa Al Arabijem potpisao dvogodisnji ugovor za koji ce ukupno dobiti sedam miliona eura - 4,5 milona eura prve, i 2,5 miliona druge godine.
Jedini igrac kojeg ce Batistuta na prvom treningu novog kluba prepoznati bice Stefan Efemberg, nekadasnji kapiten Bajerna, koji je, takodje, na zalasku karijere utociste pronasao u ovoj azijskoj "obecanoj" zemlji. Nijesu samo Batistuta i Efemberg novi kataski stanovnici - Mario Basler ce nastupati naredne sezone za Al Rahan, dok ce francuski defanzivac Frank Lebef igrati za Al Sad.

8

Utorak, 19. August 2003

Portugalski Ronaldo kao slavni imenjak

Navijaci Mancestera izgleda da su, vec nakon prvog kola, dobili novog heroja - Kristijano Ronaldo, tinejdzer iz Portugala, na pravom je putu da ucini da se Dejvid Bekam potpuno zaboravi, odnosno da odlazak engleskog kapitena sa "Old traforda" vise niko i ne spominje. Igrao se 60. minut kada je, kod vodjstva Mancestera od 1:0 nad Boltonom, Aleks Ferguson u igru uveo pojacanje iz Sportinga, vrijedno 17 milona eura. Mladi Ronaldo do kraja meca bio je najistaknutiji pojedinac, prodorima, driblinzima i asistencijama unio Mancesteru novu snagu, i najvise doprinio da gosti sa punom mrezom napusti "Old traford".
- Izgleda da su nasi navijaci dobili novog idola - rekao je Ferguson. - Ronaldo je imao sjajan debi, bio je prosto nevjerovatan. Njegova probojnost donijela je Mancesteru dodatnu snagu - skotski strucnjak nije stedio komplimente na racun mladog Portugalca, koji je u nasljedje dobio Bekamovu "sedmicu".
Medjutim, Ferguson je i dalje oprezan.
- Sa Ronaldom moramo biti jako pazljivi, ne treba zaboraviti da decko ima svega 18 godina. Moramo ga postepeno uvoditi u ritam, ne smijemo dozvoliti da podlegne pritisku, s obzirom da je jako mlad - naglasio je Ferguson.
Portugalski Ronaldo proteklu sedmicu pamtice dok je ziv - imao je velicanstven debi u jednom od najvecih svjetskih klubova, a uz to, dobio je i poziv da debituje za najbolju selekciju Portugala, koja ce u srijedu odigrati prijateljski mec sa Kazahstanom.
- Debi za selekciju Portugala bice za njega vrlo pozitivna stvar, s obzirom da ce kroz igru i razgovore sa Rui Kostom, Figom i ostalim asovima, steci iskustvo koje ce ga uciniti jos boljim - zakljucio je trener Mancestera.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 19. August 2003

@ngi3 mozes li nam malo blize objasniti kako je ova tema zamisljenja! Ja je shvatih kao mesto iznosenja svih misljenja i vijesti vezanih za sport. Pa eto da prospem i ja koju!

[SIZE=4]CHELSEA JE NOVI SAMPION PREMIJER LIGE!!![/SIZE] ;) ;) ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

10

Srijeda, 20. August 2003

And_U_Price dobro si shvatio ovu temu :] . Sportissimo - vesti iz sveta sporta ;) u globalu....
Naucila sam...

11

Srijeda, 20. August 2003

Stankovic u Rimu do 2008. godine

Dejan Stankovic i Lacio blizu su konacnog dogovora, kojim bi se reprezentativac Srbije i Crne Gore obavezao na vjernost rimskom klubu do 2008. godine. Kako javljaju italijanski mediji, za petak je planiran sastanak veziste Lacija i celnika kluba, kada se ocekuje i potpisivanje novog ugovora, jer sadasnji istice sljedeceg ljeta. Po novom ugovoru Stankovic ce zaradjivati dva i po miliona eura godisnje (koliko je i trazio za nastavak saradnje), a obostrana zelja je da bivsi kapiten Crvene zvezde postane zastitni znak Lacija. Time je, cini se, stavljena prica na spekulacije oko odlaska najboljeg igraca rimskog kluba, za cije su usloge, izmedju ostalih, bili zainteresovani Juventus, Inter i Milan.
- Mi nijesmo ni trazili druge solucije, a postovanje prema Laciju bilo je maksimalno - kratak je bio Fjoraneli, menadzer Dejana Stankovica.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

12

Srijeda, 20. August 2003

SCG - Vels 1:0

Hajde hairli nakon 307 dana posta konačno i naši dođoše do pobede!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 21. August 2003

Nešto su mi izmene bile čudnovate, ali rezultati su bitni. Da li je ''dno dna'' iza nas?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

14

Nije lose za pocetak. Mislim Petkovicev, kao selektora.

Meni je nekako bilo odvratno da ide Vels na evropsko prvenstvo, nek ide bar Italija ko sto mora a mi da brusimo formu za 2040 ;) , do tad sigurno ce nesto da zastima...
viskoznost nije isto što i gustina :(

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

• Poruku poslati

15

Juce je u Zetri, Safet Susic dobio priznanje i nagradu za najboljeg fudbalera BiH u poslednjih 50 godina.
Naucila sam...

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

16

Malo opsirnije... :D

Safet Sušić najbolji igrač BiH svih vremena

Safet Sušić, najbolji igrač Bosne i Hercegovine u posljednjih 50 godina, prema izboru Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH i "Avazovog sporta", sinoć je i zvanično krunisan, u Olimpijskoj dvorani "Zetra" pred velikim brojem zvanica, ali i milionskim auditorijem koji su ovu manifestaciju pratili putem TV ekrana.

U "Zetri" prisustvovalo je oko 200 osoba, među kojima je bio veliki broj onih koji su obilježili historiju bh. fudbala, ali i igrača pred kojima su blistave karijere.

Priznanja trojici prvoplasiranih uručili su članovi Predsjedništva N/FS BiH, a Sušiću je statuu "zlatnog igrača" i plaketu predao Jusuf Pušina, predsjednik N/FS BiH.

Milan Jelić i Iljo Dominković, potpredsjednici bh. saveza, uručili su nagrade porodici rahmetli Asima Ferhatovića, koji je zauzeo drugo, te trećeplasiranom Ivici Osimu, čije priznanje je preuzeo njegov sin Amar Osim, trener FK Željezničar.

Priznanja su dobili i svi ostali kandidati koji su ušli u najuži izbor za najboljeg, a manifestaciji je prisustvovao i Mirsad Hibić, kapiten fudbalske reprezentacije BiH, koji je u Sarajevo stigao iz Madrida.

Sušića jučer je primilo tročlano Predsjedništvo "bh. kuće fudbala" kojeg sačinjavaju Jusuf Pušina, Milan Jelić i Iljo Dominković. Prilikom gostovanja u N/FS BiH Sušić je primio prigodne poklone od čelnika Saveza, a popularni Pape je na zvaničnoj manifestaciji u "Zetri" dobio nagrade od FK Krivaja iz Zavidovića, gdje je rođen i počeo igrati, te FK Sarajevo, u kojem je proveo najljepše dane svoje karijere.

Safet Sušić, "zlatni igrač BiH", prijavljen je za izbor najboljeg igrača Evrope, koji će se održati krajem ove ili početkom naredne godine u sjedištu evropske fudbalske asocijacije u Nionu.

Konačan poredak

Konačan poredak za zlatnog igrača BiH: 1. Safet Sušić (218 bodova), 2. Asim Ferhatović Hase (114), 3. Ivica Osim (104), 4. Duško Bajević (74), 5. Muhamed Mujić (59), 6. Josip Katalinski (58), 7. Blaž Slišković (39), 8. Enver Marić (27), 9. Vahidin Musemić (17), 10. Mišo Smajlović (11), 11. Franjo Vladić (11), 12. Hasan Salihamidžić (10), 13. Predrag Pašić (8), 14. Vahid Halilhodžić (8), 15. Franko Lovrić (7), 16. Dževad Šećerbegović (7), 17. Mehmed Baždarević (6), 18. Sergej Barbarez (5), 19. Denijal Pirić (4), 20. Meho Kodro (3), 21. Josip Bukal (3), 22. Tomislav Knez (3), 23. Sula Rebac (2), 24. Abid Kovačević (2), 25. Alojz Renić (2), 26. Elvir Baljić (2), 27. Svetozar Vujović (2), 28. Mirsad Fazlagić (1), 29. Slobodan Janjuš (1)...

(Nezavisne)

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Citirano

Orginalno od Cogito

Meni je nekako bilo odvratno da ide Vels na evropsko prvenstvo, nek ide bar Italija ko sto mora a mi da brusimo formu za 2040 ;) , do tad sigurno ce nesto da zastima...

Ma kakva Italija, bolje Vels! Video si sta uradi Senegal prošle godine... a što se tiče tvoje prognozo auuuuu kakav si ti pesimista ;) Mislim da cemo svetlost evropskih (ili svetskih) reflektora ugledati najkasnije 2006. u Nemačkoj!!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

18

parovi 2. kola fudbalskog prvenstva SCG

KOM - ZETA

CRVENA ZVEZDA - HAJDUK RODIC

RADNICKI O - NAPREDAK

ZEMUN - SARTID

BUDUCNOST BD - VOJVODINA

ZELEZNIK - SUTJESKA

BORAC - OFK BEOGRAD

OBILIC - PARTIZAN

19

Nedjelja, 24. August 2003

Poraz Partizana na Vračaru!

U derbi meču drugog kola fudbalskog šampionata Srbije i Crne Gore aktuelni prvak naše zemlje, Partizan, doživeo je poraz u susretu sa Obilićem na Vračaru. Iako su usled velike vrućine u Beogradu timovi igrali pod gotovo nemogućim uslovima, izuzetno zanimljiv meč doneo je mnoštvo prilika ali i tri pogotka, od kojih su dva završila u mreži Ivice Kralja. Najpre je za "crno-bele" bio koban Bojan Zajić posle centaršuta Ivana "Gutija" Jovanovića iz slobodnog udarca, ali se na poluvreme ipak otišlo sa 1:1 na semaforu jer je kapiten gostiju Saša Ilić majstorski poslao loptu u gol "vitezova" sa ivice kaznenog prostora. Ipak, to nije bilo dovoljno za minimalni plen šampiona, jer je ekipa Stevana Mojsilovića posle nekoliko šansi na obe strane - stigla do trijumfa golom Ardijana Đokaja u 78. minutu, i to posle velike greške doskorašnjeg igrača Obilića Nenada Đorđevića.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

20

Srijeda, 27. August 2003

Edin Vucelj osvojio srebrnu medalju

Na Internacionalnom Taekwon-Do turniru, Edin Vucelj, porijeklom iz općine Tutin, osvojio je srebrnu medalju, sa tri dobijene borbe u kategoriji do 30 kg. Na turniru je ucestvovalo vise zemalja Evrope. Edin je ucenik II razreda osnovne skole i predstoji mu , zasigurno, veoma uspjesna karijera. Edin je svega godinu dan clan Tekowon-Do kluba "Asim Bajrektarevic-Hamza" iz Bužima. Zanimljivo je da su mu svi protivnici u borbama stariji za nekoliko godina, sto je za ovaj uzrast i te kao vazno, jer je Edin kilazom dostigao tezinu obicno ucenika petog razreda, pa su mu sve borbe izuzetno teske, no uspjeh nije izostao.
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks