Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

81

Ponedjeljak, 09. Februar 2004

Za jedan fudbalski tim ovde u Kuala Lumpuru dosao je da igra fudbaler Sutjeske iz Niksica (raniji prvotimac Sartida), dakle nas drzavljanin. Ime sam mu zaboravio (posto mi i nije tako poznat) a danas mi je to rekao jedan Hrvat (koji je igrao u Singapuru sa nasim Pazarcima ;) ). Rece samo da je na probnoj utakmici tip zabio 4 gola... od pet suteva na gol :D. Moracu da vidim sta cini zemljak :)..
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

82

@fingers: koji je to da ga preporucimo Dogandzicu. Treba nam jedan takav strelac buduci da nam je realizacija tricavih 10%! :)

@SVI: Jeste li gledale sledece utakmice proteklog vikenda?:

Everton - Manchester UTD 3:4
Roma - Juventus 4:0

...kakvi spektakli!

FORZA ROMA!!!

Sit Hungry Doesn't Believe

83

Smem li ovde u sportisimu napomenut da je dvadesetogodisnjica olimpijskih igara u Sarajevu? :O

"Lijepo je bilo u Sarajevu..." pevahu tako cini mi se. :D

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

84

Petak, 13. Februar 2004

Kup Italije

polufinale:

Inter - Juventus 2:2 (p. 4:5) prvi mec 2:2

Lazio - Milan 4:0 prvi mec 2:1

FINALE:

JUVENTUS - LAZIO

85

Utorak, 17. Februar 2004

U 53. susretu "svih zvezda" NBA lige, koji je odigran u Stejpls centru, ekipa Zapadne konferencije savladala je Istok sa 136:132, a za najboljeg igrača utakmice proglašen je centar Los Anđeles lejkersa Šejkil O´Nil koji je meč završio sa 24 poena, 11 skokova i po dve blokade i ukradene lopte. Pobedu Zapadu doneo je, ipak, prošlogodišnji All-star MVP košarkaš Tim Dankan, koji je najpre pogotkom iz okreta doneo prednost svom timu od 133:132, 26 sekundi pre poslednjeg zvuka sirene, da bi u nastavku MekGrejdi na drugoj strani parketa bio precizan, a Rej Alen potom sa linije slobodnih bacanja postavio konačan rezultat. Pokušaj igrača Milvokija Majkla Reda da u poslednjem napadu Istoka trojkom izjednači - ostao je samo pokušaj. Provevši 13 minuta u redovima pobednika, Peđa Stojaković postigao je pet koševa i imao jedan skok i jednu asistenciju, dok su najefikasniji akteri susreta bili O´Nil (24 poena) i Brajant (20) kod Zapada, odnosno Megloar (19) i Martin u selekciji Istočne konferencije.

Nije pedja pobedio u trojkama i nije neki ucinak imao na all star mechu... SRECOM.. da je drugacije ne bi se moglo nista citati ni po internetu od vesti o tome. Covece koliko su bolesno dosadni postali sa nacinom izvestavanja od toga normalnog coveka mozak zaboli. OVaj ovo onaj ono.. samo o sebi.. i samo o sebi.. Nikad da prestanu da se velicaju.. nikad pamet u mozak da im udje..

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

86

Subota, 21. Februar 2004

Fudbalski spektakl desava se veceras u Milanu. Na redu je jos jedan gradski derbi na Meaci. Stankovic debituje za Inter, a Milan ima sansu da se pobedom priblizi novom Skudetu.

Veceras od 20:30. Moj tip je 3+

87

Subota, 06. Mart 2004

FIFA objavila spisak 125 najboljih živih igrača

Svetska fudbalska organizacija FIFA ove godine proslavlja stotu godišnjicu osnivanja. Povodom tog značajnog jubileja sinoć je u Londonu održana svečana večera za oko 600 zvanica. Među uglednim gostima bila su neka od najvećih fudbalskih imena, filmske zvezde i fotomodeli. Za ljubitelje fudbala sasvim sigurno je zanimljiva i činjenica da je FIFA tom prilikom objavila i spisak najboljih fudbalera koji su živi. Taj nimalo lak zadatak poveren je, po mišljenju mnogih, najvećem od svih - Peleu.

Od Pelea je prvobitno zatraženo da sačini listu od 100 imena, pedeset aktivnih fudbalera i pedeset koji su se povukli iz igre. On je, međutim, odgovorio da jednostavno nije u stanju da izdvoji samo 50 kolega koji više ne igraju, pa mu je svetska fudbalska organizacija omogućila da doda još 25.

Koliko je teško bilo sačiniti izbor od 125 najvećih fudbalera, BBC je upitao Pelea pred dolazak na svečanost u Londonu: "Pre svega, to je za mene bilo veliko zadovoljstvo. No, zadatak je istovremeno bio i veoma težak jer, kada volite taj sport i kada ste, kao ja, bili u prilici da sretnete tako veliki broj igrača širom sveta i sa njima igrate, nije lako isključiti bilo koga od njih. Drugi, veoma bolan zahtev, bio je da se na spisak ne uvrste fudbaleri koji su preminuli. Velikih igrača koji više nisu među nama je zaista mnogo. No, uprkos svemu, dao sam sve od sebe."

Da je zadatak biranja najboljih fudbalera izuzetno nezahvalan govori i činjenica da je Pele u svojoj zemlji već izložen kritikama što se na spisku našlo samo 15 Brazilaca. Pele, međutim, ističe da ga takve kritike ne čude: "To je potpuno normalno. Da bilo koga od ovde prisutnih ljudi pitate da izabere stotinu najboljih igrača, svako bi naveo druga imena. Zato ću biti mnogo srećniji kada FIFA bude proslavljala hiljaditu godišnjicu. Tada ću moću da izaberem hiljadu igrača, što će biti mnogo lakše", kaže Pele za BBC.

Na spisku je najviše Brazilaca - 15, uključujući samog Pelea i Ronalda, 14 Italijana - pomenimo Paola Rosija i Đanija Riveru, 14 Francuza - između ostalih Žist Fonten i Tijeri Anri, te 13 Holanđana, među kojima su Johan Krojf i Rud van Nistelroj. U Peleovom klubu slavnih je 7 Engleza - uključujući Dejvida Bekama, Majkla Ovena i ser Bobija Čarltona. Na spisku je samo 5 igrača sa afričkog kontinenta - tu su Nigerijac Džaj Džaj Okoča i Senegalac El Hadži Diuf. Pomenimo i da je svečanost obeležavanja stote godišnjice FIFA počela aukcijom, predstavljena je za tu priliku specijalno napravljena knjiga fotografija gotovo svih 125 igrača na Peleovom spisku, kao i izložba kojoj je cilj da promoviše odnos fudbala i umjetnosti širom sveta. Ugledni gosti, pored večere, mogli su da uživaju i u muzici legendarne engleske pop grupe Duran Duran. (BBC)

88

Ponedjeljak, 08. Mart 2004

Najveće izenađenje u 18. kolu fudbalskog prvenstva Srbije i Crne Gore, načinili su fudbaleri Koma koji su kao domaćini u Golubovcima igrali sa aktuelnim šampionom Partizanom nerešeno 0:0. U derbiju kola Železnik i Vojvodina podelili su bodove rezultatom 2:2. Borac je izgubio od Sutjeske 2:0, Budućnost i Sartid igrali su 0:0, dok je Zemun je pobedio Napredak 1:0, a Radnički je izgubio od Hajduka 2:1. Crvena zvezda – Zeta 4:0

89

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

Posle utakmica 19. kola fudbalskog šampionata SCG, Crvena zvezda povećala je prednost u odnosu na drugoplasirani Partizan na 7 bodova. "Crveno-beli" su na Marakani pobedili Kom sa 2:0, dok su OFK Beograd i Partizan igrali nerešeno 1:1. Oba gola u veoma gruboj utakmici, u kojoj su isključena 4 igrača, postignuta su u sudijskoj nadoknadi vremena. OFK Beograd je poveo golom Cvetkovića u 96. minutu, dok su crno-beli izjednačili preko Radonjića u 100. minutu. Meč je bio u prekidu 7-8 minuta, kada je u finišu meča došlo do velike tuče igrača.

Na Marakani lider je rešio sve probleme već u prvih 25 minuta, kada su Mladenović i Krivokapić pogodili mrežu kluba iz predgrađa Podgorice. U ostatku meča "crveno-beli" više su osluškivali šta se dešava na Karaburmi, nego što su se bavili zbivanjima na sopstvenom terenu. Kao i Zeta prošle nedelje, i Kom je časno reprezentovao crnogorski fudbal na Marakani, stvorivši nekoliko odličnih prilika za pogodak, ali je Dišljenković još jednom ostao nesavladan.

Izuzetno važnu pobedu ostvario je čačanski Borac u Novom Sadu. U veoma slaboj utakmici Vojvodina je povela u 58. minutu golom Belića, ali su Čačani napravili preokret nekoliko minuta kasnije. Ovom pobedom Borac je prišao današnjem rivalu na samo tri boda, pa bi borba za opstanak mogla da bude veoma zanimljiva.

Zeta je lako savladala Radnički iz Obrenovca uz izvanrednu partiju Milića. Ovim porazom Obrenovčani su pali na 14. mesto, i dalje na pet bodova od crte. Napredak je porazom od Budućnosti na svom terenu verovatno potpisao oproštaj od prve lige, dok su Dvorani napravili ogroman korak ka opstanku. Hajduk je u Kuli savladao Zemun sa 3:1, nastavivši pohod ka prvom nastupu u Kupu UEFA. Njegovi direktni rivali u toj borbi, Sartid i Železnik, remizirali su u Smederevu bez golova. (B92)

90

Četvrtak, 01. April 2004

Reprezentacija Norveške pobedila je u sredu u Beogradu, u međunarodnoj prijateljskoj fudbalskoj utakmici, odgovarajuću selekciju Srbije i Crne Gore sa 1:0 (0:0). Pobedonosni gol za Norvešku postigao je Martin Andresen u 76. minutu iz jedanaesterca. Mlada fudbalska reprezentacija Srbije i Crne Gore, koja će ovog leta u Nemačkoj nastupiti u završnici Evropskog prvenstva, u Smederevu je posle očajnog prvog prvog poluvremena i petominutnog "bljeska" početkom drugog dela igre, zasluženo poražena od vršnjaka iz Švajcarske sa 2:3 (0:1). Golove su postigli: Lazović 52´, Delibašić 57´ (SCG); Barneta 8´, Kala 55´, Fon Lanten 83´

Osim utakmice između Srbije i Crne Gore i Norveške, u sredu je odigrano još sijaset međunarodnih prijateljskih mečeva. Najzanimljivije je bilo u duelu između Bugarske i Rusije gde nije bilo pobednika, a po dva gola su postigli Berbatov i Sičev. Senzacionalni učesnik Evropskog prvenstva u Portugalu, selekcija Letonije, savladala je kao gost Sloveniju golom sve boljeg Marisa Verpakovskisa, dok je Makedonija dokazala da na svom terenu teško gubi mečeve. Ovoga puta, minimalnim rezultatom je savladana Ukrajina. Engleska je kao gost izgubila od Švedske, a čovek odluke bio je Zlatan Ibrahimović. Utakmica je bila očekivano tvrda i bila je dobra provera za selektore obe reprezentacije. Rumunija je na Hempden parku očekivano savladala selekciju Škotske, možda najslabiju u istoriji, a Azerbejdžan na gostovanju u Moldaviji nije uspeo da sačuva rano vođstvo i pretrpeo je očekivani poraz.

Višegodišnji niz bez pobede prekinula je Severna Irska pobedom nad Estonijom u Talinu, dok je Finska očekivano pobedila na Malti. U Zagrebu je do poslednjih petnaest minuta bio na sceni ekstremno nezanimljiv fudbal, a onda su golovi počeli da padaju kao na traci. Turska, koja je igrala znatno oslabljena, dva puta je stizala vođstvo "šahovničara" i na kraju ostala neporažena.
Prvi rival reprezentacije Srbije i Crne Gore u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2006. godine, Bosna i Hercegovina, savladala je kao gost selekciju Luksemburga u utakmici u kojoj je selektor Blaž Slišković, osim proverenim igračima, pružio priliku velikom broju debitanata koji bi trebalo da pojačaju konkurenciju za mesto u prvih jedanaest. Albanija je potvrdila veliki napredak pobedom nad solidnom selekcijom Islanda.

Drugi rival "plavih", selekcija Belgije, glatko je poražen od Nemačke, možda i lakše nego što se pretpostavljalo. Očigledno je da će, kao i naš nacionalni tim, i belgijski imati dosta problema kako da pronađe dobitnu kombinaciju za predstojeći kvalifikacioni ciklus. Selektor "pancera", Rudi Feler posle sinoćnje utakmice sigurno je uspeo makar malo da utiša kritike, pre svega medija, oko izbora igrača i rezultata ostvarenih u poslednje vreme.

Lotar Mateus je sa selekcijom Mađarske doživeo poraz od desetkovane selekcije Velsa. Mark Hjuz nadmudrio je bivšeg trenera Partizana kome predstoji mukotrpan rad na stvaranju selekcije igrača koja bi mogla da ostvari kakav–takav uspeh u kvalifikacijama za SP 2006.

Na utakmici između Republike Irske i Češke viđen je vrlo dobar fudbal. Obe selekcije pristupile su duelu kao da je od takmičarskog značaja, a motivisani domaćin je na kraju trijumfovao golom Robija Kina u samom finišu. Nemački trener Oto Rehagel je od reprezentacije Grčke stvorio ekipu koja zna da igra na rezultat i koja sa jačim selekcijama puža bolje igre. Pobeda nad Švajcarskom mogla je biti i ubedljivija da je Cartas realizovao penal pri rezultatu 0:0.

Pobednika nije bilo u duelu Slovačke i Austrije, a gosti su u poslednjim trenucima uspeli da izbegnu poraz. SAD su kao gost pobedile Poljsku i potvrdile da su njihovi rezultati iz godine u godinu sve bolji i da će sa većim ulaganjem napredovati ogromnom brzinom.

Daleko više očekivalo se od meča između Holandije i Francuske. Bez obzira na to što su gosti bili znatno oslabljeni, ekipa koju je selektor Žak Santini izveo na megdan "lalama" opravdala je poverenje, dok selektor Holandije Dik Advokat ne može biti zadovoljan prikazanim.

Španija je u vrlo dobroj utakmici savladala selekciju Danske, a dobru formu potvrdio je napadač Monaka, Fernando Morijentes. Italija je protiv Portugala uspela da preokrene rezultat i dođe do pobede u utakmici koju su oba selektora iskoristila da isprobaju neke od igrača koji nisu u prvom planu.

Rezultati:

Moldavija – Azerbejdžan 2:1 (1:1)
Dadu 40´ (pen), 65´ – Gurbanov 20´

Malta – Finska 1:2 (0:0)
Mifsud 90´ - Jeremenko 51´, Litmanen 86´

Estonija – Severna Irska 0:1 (0:1)
Hili 45´

Bugarska – Rusija 2:2 (1:2)
Berbatov 13´, 66´ – Sičev 10´, 20´

Slovenija – Letonija 0:1 (0:1)
Verpakovskis 36´

Makedonija – Ukrajina 1:0 (1;0)
Stavrevski 25´

Hrvatska – Turska 2:2 (1:0)
Šokota 2´, Srna 76´ – Birjol 73´, Čagdaš 78´

Albanija – Island 2:1
Aljiaj 42´, Buši 79´ – Gudjonsen 67´

Luksemburg – Bosna i Hecegovina 1:2 (0:0)
Hus 87´ - Misimović 63´, Bolić 71´

Grčka – Švajcarska 1:0 (0:0)
Cartas 56´

Mađarska – Vels 1:2 (1:1)
Kenešei 17´ (pen) – Kumas 20´, Ernšou 81´

Nemačka – Belgija 3:0 (1:0)
Kuranji 45´, Haman 55´, Balak 81´

Slovačka – Austrija 1:1 (0:0)
Mintal 72´ – Kolman 90´

Republika Irska – Češka 2:1 (0:0)
Hart 52´ , Kin 90´ – Baroš 81´

Poljska – SAD 0:1 (0:1)
Bizli 27´

Holandija – Francuska 0:0

Švedska – Engleska 1:0 (0:0)
Ibrahimović 55´

Škotska – Rumunija 1:2 (0:1)
Mek Faden 57´ - Kivu 39´, Panku 51´

Španija – Danska 2:0 (1:0)
Morijentes 23´, Raul 60´

Portugal – Italija 1:2 (1:1)
Nunjo Valente 4´ – Vijeri 39´, Mikoli 75´

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

91

Petak, 02. April 2004

Stankovic????!!!Repka SCG????!!!! :rolleyes:
Nerazumem Vas uopce!!
FK NOVI PAZAR :klanja:
PAZAR U SRCU,SANDZAK DO GROBA!!
TORCIDA SANDZAK
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

92

Utorak, 11. Maj 2004

Anriju istorijsko priznanje

Napadač londonskog Arsenala, francuski reprezentativac Tijeri Anri, proglašen je danas drugi put uzastopno za fudbalera godine u izboru engleskih profesionalnih fudbalskih novinara, što je prvi put u istoriji te ankete koja se sprovodi od 1948. godine. Sjajni strelac, koji je postigao 45 golova na svim takmičenjima ove sezone, ubedljivo je proglašen za najboljeg sa 87 posto glasova. Drugo mesto u anketi zauzeo je vezni igrač Čelsija Frenk Lampard, dok je trećeplasirani kapiten Arsenala Patrik Vijera. Još samo šest igrača je dva puta proglašavano za fudbalera godine, ali nijedan uzastopno. Pre Anrija, priznanje engleskih fudbalskih novinara dva puta su dobijali Stenli Metjus, Tom Fini, Deni Blanflauer, Keni Dalgliš, Džon Barns i Geri Lineker.

"Zaista je veliko priznanje u ovoj anketi biti proglašen najboljim dva puta uzastopno. Uvek sam, međutim, govorio, da njega ne bi bilo bez pomoći mojih saigrača i, naravno, menadžera Arsena Vengera", izjavio je Anri. On je dodao da mu je ovogodišnje priznanje "posebno drago". "Prošle godine sam takođe bio zadovoljan, ali ekipa tada nije ostvarila rezultate koje smo želeli. Ovoga puta je drugačije i zaista sam ponosan, jer sezonu završavamo trijumfalno, kao nacionalni šampioni", rekao je jedan od trenutno najboljih fudbalera sveta. Anriju sada predstoji da sa Arsenalom ostvari još jedan podvig. Ukoliko "topdžije" naredne subote, u poslednjem prvenstvenom kolu, ne izgube utakmicu na domaćem terenu protiv Lestera, postaće prvi klub u istoriji engleske prve lige koji je sezonu završio neporažen. (RTS)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

93

Utorak, 29. Juni 2004

Danas u "Sportu" procitah vest da se nasa sugradjanka AZRA EMINOVIC kvalifikovala za Svetsko prvenstvo koje se odrzava u nekom Italijanskom gradu (zaboravih mu ime). Mislim, da Azra zasluzuje da bude pomenuta i da joj treba odati priznanje za konstantno dobre rezultate koje pruza u atletici.

94

Četvrtak, 08. Juli 2004

Nove teme ne mozes da otvaras jer imas (zasluzenu) opomenu, a za ovaj prilog si mogao da nadjes prikladno mesto (poput ovog recimo) i da ne komentarises kako ti je ZABRANJENO otvaranje novih tema (i pazi apsurda to ti je poslednje bilo bitnije te si ga velikim slovima napisao pa imam utisak da si vest postirao samo da bi to naglasio a ne vesti radi). A vest, vredna sama po sebi, evo je sada ovde:

Citirano

Orginalno od SAJO SUPERMEN
SELAM

U petak ce se na gradskom stadionu u Tutinu odigrati mec izmedju veterana REPREZENTACIJA SANDZAKA- REPREZENTACIJA BOSNE I HERCEGOVINE.

U Sandzak dolaze velikani BH fudbala kao sto su Semir Tuce, Sabanadzovic, Kajtaz, Halilhodzic, Meho Kodro, Mehmed Bazdarevic, Blaz Sliskovic i mnogi drugi.
Za Reprezentaciju Sandzaka ce igrati, Cupe, Bajro, Nuze i mnogi mnogi drugi.

Organizator ovog meca stoljeca je Sportski Savez Sandzaka i Opstinska Ustanova za sport Tutin.

JA SE IZVINJAVAM STO SAM OVAJ POST NAPISAO OVDJE ALI MI JE ZABRANJENO OTVARANJE NOVE TEME OD STRANE ADMINISTRATORA "OTVORENOG" FORUMA

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

95

Subota, 10. Juli 2004

VETERANI SANDZAKA - VETERANI BiH 3:3

Utakmica veterana zavrsena je miroljubivo. Utakmicu na stadionu u Tutinu pratilo je oko 2 hiljade ljudi. Zahvaljujuci neorganizaciji gledaoci su bili liseni dragocenih informacija u vezi utakmice, tako da osim jednom na pocetku procitanog sastava tima (uz ozvucenje koje ne bi bilo dovoljno no za omanji kafic) vise nismo mogli da cujemo ni ko je dao gol, ni ko je koga zamenio... Mnogi od nas nisu mogli da prepoznaju vecinu fudbalera. Na kraju su ipak rekli strelce a ja nekako cuh da je za BiH dva gola dao ex zvijezda Barselone Mehio Kodro a jedan Cemalovic. Za nas ne znam ko su bili strelci.

Ostaje misterija da li je broj 5 bio Mehmed Bazdarevic, da li je Faruk Hadzibegic uopste igrao... Dakle, veliki propust u organizaciji ovog kako neko rece "meca stoljeca" hm...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

96

Srijeda, 18. August 2004

Novi Pazar - Teleoptik 1:6

Jos jedan, poraz nasih kadeta, ovoga puta na svom terenu. Obzirom na uslove u kojima treniraju i igraju danasnji rezultat ne cudi.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

97

Ponedjeljak, 12. Mart 2007

basket

Ja sinoc gledah utakmicu gde Denver Nuggets pobedi Sacramento Kings-a sa 12 razlike. Al je opet sacramento za pola utakmice ispred.
SACRAMENTO 101:113 DENVER
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko
  • »@ngi3« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

98

Petak, 06. April 2007

Uspela sam sinoc da odgledam mec, al Olypicus opet gubi.Aker je odlicno igrao.

Olimpicus 89:95 Tau Ceramica
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

99

Petak, 06. April 2007

Pre neki dan sam bio u hali sportova i gledao neki termin koji su igrali momci iz Sutenovca :)
Nereseno zavrsi..
Inace video sam tu par talenata,zbog cega i smatram da sad ovaj moj post nije besmislen,jer ipak se o sportu radi.
Obratite paznju na mladog Mirsada Aljovica,Samira Ajrovica,Senada Karaahmetovica,Enesa Jasharevica,Emira Aljovica,Emira Ramovica i Salka Djukica.Sve su to carevi malog fudbala :]
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Social bookmarks