Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Četvrtak, 04. Mart 2004

Sportisti i Sportistikinje Sandzaka

Nekadasnji, sadasnji.. Disciplina manje bitna. Za neke jako dobre neki od nas nikad nisu ni culi, a jako su uspesni negde u nekom sportu. Vredi ih sve makar samo spomenuti.. Nase nade i nase dokazane sportiste, u zemlji i u svetu... Samo nek su nasi :). Da krenemo sa najpoznatijim (lakse mi da ne bih objasnjavao o kom se radi :): Mirsad Jahovic ..
mogu ja da se potpisem i bolje...

2

Četvrtak, 04. Mart 2004

Nisu nesto bas poznati i uspesni u svetu al' ja poznajem ovo dvoje : Selmu Grisevic ( karate) i Hamzu ( odbojka)

Ko se setim jos nekog, svrljnucu odek :D .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Sandzaklija« je muško

Datum registracije: 13.02.2004

• Poruku poslati

3

Petak, 05. Mart 2004

Kosarkas danasnjeg San Antonio Spursa, Hidajet Turkoglu, je nas Sandzaklija a njegovo pravo prezime je Turkovic. Ne zaboravite ko ste i sta ste i kad postanete neko.
"Ako sam kriv, neka me ubiju, ali ja se ne osjecam krivim, ni pred Allahom dz. s., ni pred narodom"
Acif-efendija Hadziahmetovic 1887-1945

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 05. Mart 2004

Ovde ih znaju svi: Edo Troho iz Novog Pazara i Safet Sajo(zaboravila sam mu prezime) iz Priboja, nasi Rukometasi (o)

A cula sam i za Jasmina (kojeg svi znaju po nadimku Jare) golmana iz Novog Pazara. Al' kazu da se vise ne bavi time vec studira sad tamo negde daleko u KualaLumpuru 8)
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 05. Mart 2004

Vec dugi niz godina u Novom Pazaru se biraju sportisti godine. Ima li neko podatke da ih objavi ovdje?
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

6

Petak, 05. Mart 2004

@ ed : Selma Grisevic koju pomenuh gore bila je izabrana za sportistkinju ( cini mi se '98 ) godine :D .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

7

Petak, 05. Mart 2004

Govorilo je vec par clanova o njoj, a ja je spominjem jer je vredno jos jednom joj ime spomenuti: Azra Eminovic... Mislim da je sportkistkinja godine bila jedne godine... Podatke precizne o njoj nemam, znam da je vrlo mlada i vrlo uspesna.. Prva mesta u SiCG (cak i u seniorskoj konkurenciji iako jos nije godinama dostigla taj nivo), i vec medalje sa internacionalnih takmicenja. Radi se o nasoj mladoj perspektivnoj atleticarki (trcanje)..

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 05. Mart 2004

Citirano

Orginalno od pink
@ ed : Selma Grisevic koju pomenuh gore bila je izabrana za sportistkinju ( cini mi se '98 ) godine :D .

Cini mi se (mnogo nam se cini :) ) da je te godine u konkurenciji bio i bokser Enad Licina i da je po mnogima on trebao biti sportista godine.

9

Petak, 05. Mart 2004

ed-e ne cini ti se, sad se ja dobro secam da su cesto pominjali ovog boksera Enada Licinu, al se secam i toga da Selmu proglasise sportistkinjom godine. ( pricala chora, isle zednako u skolu :D )

Sve sam mislila da je Enad godinu kasnije bio proglasen za sportistu godine? ?(

10

Petak, 05. Mart 2004

Moram da spomenem vrsnjaka svojeg (druga iz generacije) Fahrudina Djulovica (Utka) koji se kosarkom bavi trenutno u Nemackoj. Igrac je fenomenalan a jos uvek vrlo mlad te ima vremena da nadoknadi nedostatke koje ima. Prosle godine je presao za prvi tim Braunschweig tima (ili je iz tog tima presao u neki prvoligaski) ali se povredio i imao je operaciju kolena te nije (jos uvek) prigrabio sansu da opravda ocekivanja, a sudeci po onome sto su nemci pisali na njega su u tom klubu bas fino racunali..

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 05. Mart 2004

12

Srijeda, 21. April 2004

13

Subota, 05. Juni 2004

Azra Eminovic na takmicenju u Moskvi popravila je drzavni rekord SCiG u trci na 5000m za citavih 26 sec.. Zamislite? A kako skontah u trci na 3000 m ostvarila je rezultat koji spada u 15 najboljih na svijetu za juniorke.. Bilo kako bilo ona ostvaruje fenomemanlne rezultate i ako Bog da ostvarivace sve bolje i bolje. U Moskvu je isla kao pojacanje crvene zvezde a pojacanje je definitivno i bila..

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

14

Subota, 05. Juni 2004

Onda je tu i onaj nas karatista (ne mogu da mu se setim imena) koji je drzavni reprezentativac i PRVAK SVETA u karateu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 07. Oktobar 2004

Moj komsija PREMENKOVIC ERNAD davne 1987

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

16

Srijeda, 26. Januar 2005

Novinar Novinske agencije Sanapress danas su proglasili najbolje sportiste Novog Pazara u 2004.godini. Za najboljeg sportistu izabran je kapiten fudbalera Novog Pazara Emir Plojović, a za najbolju sportistkinju proglašena je Azra Eminović. Kapiten Emir Plojović(27), bivši igrač beogradskog Partizana, najzaslužniji je za plasman Novog Pazara u jedninstvenu drugu fudbalsku ligu, gde je nakon jesenjeg dela prvenstva plasiran u gornjem delu tabele. Plojović se pokazao kao najborbeniji fudbaler u novijoj istoriji ovopazarskog fudbala, stoji u obrazloženju. Azra Eminović, iako još uvek mladja juniorka, rezltatima i medaljama na svetskim takmičenjima pokazala je da je pravi naslednik Vere Nikolić i trenutno nema prmca na srednjim prugama u evropskoj juniorskoj atletici. Eminovićeva je jednoglasno izabrana za sportistkinju godine u Novom Pazaru. Za sportsku nadu novinari su proglasili boksera novopazarske “Mladosti” Dzevada. “Ibrović je učesnik Svetskog juniorskog prvenestva u Koreji, osvajač omladinske zlatne rukavice, Vojvodjacnke rukavice, trofeja “Zlatni gong” i proglašen za najboljeg boksera u Bokserskom savezu ŠUmadije, te je najveća novopazarska sportska nada”, stoji u obrazloženju.

100+
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 11. April 2005

Enad Licina uspjesno startovao u profi-boksu.

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

18

Utorak, 12. April 2005

PRVAK DRZAVE!!!

MUJANOVIĆ PRVAK SCG

Karatista novopazarskog “Šampiona” Rifat Mujanović osvojio je titulu prvaka države u lakoj kategoriji, do 65 kg. Na šampionatu koji je održan u Podgorici učestvovalo je preko 200 takmičara iz 52 kluba iz Srbije i Crne Gore. Mujanović je ovim rezultatom sebi obezbedio učešće u reprezentaciji, na Evropskom prvenstvu koje se početkom maja održava na španskim Tenerifama, kao i Mediteranskim igrama, čiji je domaćin ove godine, takodje, Španija. Mujanovića, naredne nedelje, očekuje nastup na Bosfor kupu, u Istanbulu, gde će braniti boje reprezentacije SCG.

TO MAJSTORE!
Peppa je dodao/la ovu sliku:
  • scan0022.jpg
U L T R A - A Z Z U R R O

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

19

Ponedjeljak, 10. April 2006

Karatisti novopazarskog Šampiona osvojili su četiri medalje na Otvorenom prvenstvu Amerike, koje je održano u Njujorku. Zlatom su se okitili senior Rifat Mujanović u kategoriji do 70 kg i junior Nermin Zećirović. Ekipa Šampiona u sastavu [SIZE=2]Rifat Mujanović[/SIZE] , Enes Gicić, Nermin Zećirović i Sabahudin Coković bila je druga, dok je bronzano odličje pripalo senioru Enesu Giciću u teškoj kategoriji. Novopazarski karate prvoligaš je od 2000. godine stalni učesnik Otvorenog prvenstva SAD. (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Bokseri novopazarskih klubova osvojili su sedam medalja na Prvenstvu Srbije koje je održano u Loznici. Mladost je u Novi Pazar donela četiri medalje, sve četiri zlatne. Najbolji su u svojim kategorijama bili senior Samir Kurtagić, mladji kadeti Hajro Baždar i Haris Čalaković i pionir Kenan Hadrović. Bokseri Novog Pazara osvojili su još dve zlatne i jednu bronzanu medalju. Zlatom su se okitili juniori Amel Zejnelović i pionir Fatmir Šalja, koji je proglašen za najboljeg pionira prvenstva. Treće mesto pripalo je mladjem kadetu Emiru Džankoviću. Na prvenstvu je učesvovalo preko 100 boksera u konkurencijama pionira, mladjih kadeta, juniora i seniora. (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Da nije njih...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks