Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko
  • »Srce_« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 13. Oktobar 2003

Sportisti Ljubavnici

[SIZE=3]KAKVI SU SPORTISTI U KREVETU ?? [/SIZE]

1. Plivac

Ukoliko zavrsite u krevetu s plivacem racunajte na duge i ugodne sate zajednickog plivanja u krevetu. Sto se tice mazenja grudi, ledja, tretiranja vrata i lica vas partner sasvim sigurno zasluzuje medalju kakvog Drustva fizioterapeuta. No, nakon orgazma slijedi hladjenje. Vas plivac ce se satima izlezavati u krevetu samo da bi odgodio trenutak doticanja tla, a na kraju ce se izvuci iz situacije rijecima da ga peku oci.

2. Ribolovac

Muskarac kojem je najdrazi hobi pecanje pravi je takticar. Muskarac - ribolovac obasipat ce vas mjesecima paznjom, poklonima i svim mogucim udicama. Nakon sto se uvjeri da ste dobro zagrizli izvuci ce vas na kopno i pokazati sve vjestine kama-sutre. Za njega je sinonim za ekstazu mir, a orgazmi dugi cijelu noc.

3. Kosarkas

Tijelo od bronce, dusa od vate. Pa iako vas kosarkas ima dobro obrijanu glavu, ruke pune tetovaza i puna usta psovki iza cvrste fasade skriva se meka dusa. Jedno obicno 'ne' moglo bi baciti vaseg odabranika na pod i poljuljati romansu. Prilikom vodjenja ljubavi ***** ajte, navijajte i ne zaboravite - nikada ne prigovarajte.

4. Bokser

Naravno da ce na vas mig smrksati vaseg bivseg, a ako zelite mozete si priustiti da opsujete i susjedovog buldoga. No, kao kod kosarkasa iza jake fasade krije se pravi mekusac. Boksac u krevetu zeli da mu tepate, da ga grlite, mazite i pazite. Nemojte se zacuditi ako se uskoro nadjete u situaciji da mu vezete inicijale na boksericama.

5. Teniser

Nemojte se iznenaditi ako vas partner - tenisac iz cista razloga baci reket na pod i kaze da je gotovo. Ako volite strastvene ugrize, poljupce tenisac je vas idealan partner. No, zapamtite - on je naviknut da pobjedjuje, da se kroz zivot probija sam tako da vas povremeno u krevetu moze dozivljavati i kao protivnicu, a ne partnericu.

6. Hokejas

Dodje niotkoda, saplete vam se pod noge, vikne "Cik-cak" i vi ste njegovi. Hokejas kao ljubavnik idealan je partner za seks na brzaka. No, nakon postignutog cilja vas odabranik bi mogao uzviknuti "Ja sam sampion" i nestati. Sve sto ce vas podsjecati na njega bit ce nekoliko masnica, ogrebotina i ugriza po tijelu.

7. Fudbaler

Koliko god se mi sprdali s pamecu i stilom nogometasa, ipak ima nesto u njima. Nogometasi, naime, slove kao najbolji ljubavnici u krevetu. Sto se tice poza - oni mogu sve - s rukama, nogama, trbuhom, glavom, 45 minuta, pa jos jednom. Uglavnom - prva liga.

8. Igrac golfa

Igraci golfa u krevetu podjednako su nezanimljivi kao i na terenu. No ako volite spore i monotone stvari - samo naprijed. Nakon sto ga prvo odgojite i naucite da si sokne mora donijeti sam - mozda od njega stvorite sasvim solidnog ljubavnika.

9. Karate borac

Ovog muskarca je gotovo nemoguce zavesti. Cak i da izgledate kao Cindy Crawford necete mu uspjeti odvezati crni pojas. Muskarac - karate borac ima u glavi samo jednu. Ukoliko ste vi ta jedina pripremite se na prave pravcate rituale u krevetu - od ugodnih masaza do ukusnog sushija.

10. Biciklista

Muskarac biciklist radi bas sve - od pranja sudja, obavljanja kupovine, kucnih popravaka, previjanja beba, no u krevetu on ne radi gotovo nista. Ukoliko mu prigovorite da vam je u krevetu pomalo monotono mogli biste ga izbaciti iz ravnoteze i narusiti uspjeh na sljedecem natjecanju.

11. Jahac

Muskarac - jahac pravi je kompa. Ako treba spava u slami, jede tri puta tjedno zitne pahuljice, nalazi ukradene torbice, popravlja pokvarene aute. Sto se tice vodjenja ljubavi vas jahac je otjelovljenje blagosti. Ne ispustajte ga iz ruku i ne prelazite na magarca.

12. Snowboader

Ako volite mladjahne tipove i razumijete njihov zargon, zatim ako uspijete otkopcati svih 17 rajsferslusa na njegovoj najnovijoj dizajnerskoj jakni, a potom i sarene hlace, mogli biste se provesti sasvim O.K. Ukratko - povratak u mladost i ludost.

13. Rvac

Nakon sto ga utjesite pravim rijecima na postavljeno pitanje - "Draga jesam li debeo", vas hrvac ce se pokazati pravim mekuscem. I onda sok - cim krenete u misionarski polozaj i legnete na ledja vas partner ce skociti na vas i viknuti - "Gotovo!" Slijedi odlazak u kuhinju po tri kobasice i bocu piva.

14. Atleticar visebojac

Ovaj muskarac moze gotovo sve. Ima najduzi stap, precizno pogadja sve rube, nista mu nije tesko. Ako treba ovaj superman ce voditi ljubav dva dana u svim mogucim pozicijama. Problem je u tome sto mnogi kazu da je ova vrsta vac odavno izumrla ili da zivi jos samo u sumama Amazone. Ukoliko se netko prepozna, nek se javi.

ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

2

Bogu hvala, havalje pameti :D

Tako bi rekli u mom selu..
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

3

za gdjicu srce

8o pa ja ne znam.....
Draga moja iz tvojeg predh. postova mogu da zakljucim samo al stvarno samo jedno:
Napaljena si bre do ZH 8o
Al istina ne mogu da te definishem.
Spremna si za svaku disciplinu,sto nije da mi se ne svidja al nije ovde mesto za to .
Pa sam hteo da te pitam poshto odavde do Paris-a i nema mnogo.....
....al nema veze 8)
A ti nam mozes pisat npr. o Ajfelovom tornju,on je isto veeeliikiii i chvrst ili o.... pa znas ti to bolje ti zivis tamo. ;)
pozdrav

[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Mikov_sin
Napaljena si bre do ZH 8o
Al istina ne mogu da te definishem.
Spremna si za svaku disciplinu,sto nije da mi se ne svidja al nije ovde mesto za to .

oki svatila sam nije ovde mesto za to o|

nisam bosanka nit plavusha da nebi svatila ... hihi

a napaljena nidje veze sa temama ... niste za malo smeha ... jbg-a shta chu ja tu ... predrzhi se pravila i chuti ... al imam josh jedno bolje reshenje na sve ovo del sa site :P

cus pa-pa

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 14. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od Srce_
nisam bosanka nit plavusha da nebi svatila ... hihi

plavusa nisam, ali zato jesam bosanka, i ne znam sto, ali nadjoh se uvrijedjena. Iako su mi govorili da ne gledam sta govori vec ko, ali eto, proradi nesto u meni. Mama mi je bila bosanka, pa si uvrijedila i nju, moju nanu takodjer, a i njenu mamu...

Halali na kritici koju napisah na mjestu predvidjenom za komentare o postu, ali post ne procitah, nekako je... ma Mikov ti je rekao.

selam i svako dobro

love
I am a woman above everything else

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

• Poruku poslati

6

Utorak, 14. Oktobar 2003

[SIZE=4]Hallo znali te vi za shalu ovde ?? [/SIZE]

izgleda JOK ... o|

Jbg-a je nemogu da na neshto ne kiksnem ovde ... 8o

7

Utorak, 14. Oktobar 2003

Citirano

Jbg-a je nemogu da na neshto ne kiksnem ovde ...

@ srce_ : Primetih da ovu prvu rec ne vadis iz usta od kako si nam se pridruzila :O Ne prlici to jednoj devojci...nikako.

Sto se tvog pitanja tice odgovoricu u svoje ime. Znam za shalu, pa zato i ne kapiram ove tvoje pisarije jer shala i ovo sto ti pises su dve potpuno razlicite stvari. Ja ne moram biti ni vulgarna, ni bezobrazna da bih se nashalila, postoje drugi, lepsi i bolji nacini da se covek nashali ... Pokusaj i sama ces videti da je moguce.

Aurevoir!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks