Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

221

Utorak, 11. Januar 2011

Eto i nas Dzeko samo evrice na pamet, nikako mi nije jasno sto ode u onakav tim, od kako ga arapi kupise tim bez karaktera i emocija, grad Mencester nikakav ... mogao je covek da bira tim sirom evrope al Dzeko halovan za parama ... ipak se nadam za njega da barem 1-2 godine uspe i posle toga ode u neku ekipu koja mu dolikuje.

E moj Dzeko crni Dzeko sta ce stobom biti :rolleyes:

BJH 13

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.09.2010

• Poruku poslati

222

Utorak, 11. Januar 2011

Cisto da spomenemo, ove pare od transfera ne idu fudbalerima, to su obestecenja klubovima! Igracima idu nedeljne/mesecne plate koje su naravno takodje bajkovite, ali ove cifre koje se spominju se uplacuju na racun kluba iz kojeg igrac odlazi a ne na racun samog igraca.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

223

Utorak, 11. Januar 2011

@Pazarac
Ja mislim(a i prateci sve clanke tokom zadnjih meseci)da je Dzeku prvo na pamet bilo da ode,i to bilo gde jer nije bio vise spreman da igra u Bundesligi,pre svega zbog mnogobrojnih ponuda velikih klubova,pa kad se sve to izjalovilo on je prilicno ohladio od Wolfsburga.

I problem oko njega nije ni u jednom trenutku bila njegova plata vec obestecenje koje je klub trazio.On je maltene dogovorio svoje uslove sa AC Milanom ali obestecenje je bilo to koje je stopiralo transfer.

No,svakako da kade je vec otisao u City,sigurno je uzeo vise i za sebe nego sto bi u nekom drugom klubu.

JUce sam procitao kako direktor Wolfsburga kaze kako je Dzeko zadnjih meseci mislio samo na odlazak i nije pruzao one partije kako on zna,iako je na 17 tekmi dao 10 golova.

@BJH 13
Znamo mi kome idu pare od transfera. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

224

Četvrtak, 13. Januar 2011

Citirano

Orginalno od BJH 13
Cisto da spomenemo, ove pare od transfera ne idu fudbalerima, to su obestecenja klubovima! Igracima idu nedeljne/mesecne plate koje su naravno takodje bajkovite, ali ove cifre koje se spominju se uplacuju na racun kluba iz kojeg igrac odlazi a ne na racun samog igraca.

Prema pravilima UEFE 5 % od svakog transfera koji igrač napravi tokom karijere ide klubovima koji su učestvovali u razvoju tog igrača. Tako je ovom prilikom Željezničaru pripalo nešto jače od milion eura. Na Grbavici su željno isčekivali ovaj transfer kao što se nadaju da će Džeko uspjeti napraviti još barem jedan veliki transfer...

Prema istom prinicpu mislim da je i FK NP morao dobiti nešto od partizanovog obeštećenja nakon prelaska Ljaića u Fiorentinu ?!

Ćiro je jendom rekao džekinom babi : Kad tebe vidim učini mi se gomila para hoda putom :D
Na vatru odgovori vatrom !

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

225

Utorak, 07. Juni 2011

Podrska Ademu Ljajicu na utakmici sa Australijom.

Man

Početnik

(10)

• »Man« je muško

Datum registracije: 28.05.2011

• Poruku poslati

226

Srijeda, 08. Juni 2011

Ovakvi huligani su mi se smucili,zbog njih ce da nas izbace iz takmicenja.Izem ti drzavu kad ne moze da se obracuna sa sacicom huligana.To sto podrzavaju ratnog zlocinca,to da i ne komentarisem.

• »Muhamed-Mujo« je muško

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

227

Petak, 12. August 2011

Evo lepe vesti Partizan -Novi Pazar direktan prenos na RTS drugi program

Social bookmarks