Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

FSBH jos uvek nije kaznjen vec je jos uvek pod istragom,a FSSCG je definitivno kaznjen sa 35 000 Franaka i jednom zvanicnom tekmom igranja pred praznim tribinama.

A evo i jedne uzbudljive vesti:
Sadašnji trener Juventusa Fabio Kapelo, mogao bi da nasledi Aleksa Fergusona na klupi Mančester Junajteda, pojavila se informacija u italijanskim medijima, jer je „Fergijeva“ klupa prilično uzdrmana posle dva poraza od Midlsbroa i Lila. Kapelo je ranije izrazio želju da vodi neki klub u Premijer ligi, a njegovo ime se nalazi na vrhu liste želja porodice Glejzer za moguće naslednike Fergusona.
Gde ima dima,ima i vatre...a Italijani su majstori da je namirisu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

42

Utorak, 08. Novembar 2005

Barselona za mir na Bliskom istoku

Fudbalski šampion Španije Barselona odigraće krajem meseca prijateljsku utakmicu protiv kombinovanog izraelsko-palestinskog tima i tako promovisati mir na Bliskom istoku.

Španski fudbalski šampion Barselona odigraće krajem meseca prijateljsku utakmicu protiv kombinovanog izraelsko-palestinskog tima i tako promovisati mir na Bliskom istoku.

Meč protiv "Tima mira" odigraće se na stadionu "Nou kamp" u Barseloni 29. novembra, dan posle dvodnevnog Evro-mediteranskog samita u Barseloni.

Novac prikupljen na utakmici biće uložen u projekte koji treba da pomognu deci Izraela i Palestine.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

43

Subota, 12. Novembar 2005

Švedski reprezentativac Zlatan Ibrahimović potpisao je novi ugovor sa Juventusom, javljaju italijanski mediji. Takođe, pretpostavlja se da će Ibrahimović u torinskom klubu ostati do leta 2010. godine, a finansijski detalji nisu objavljeni.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

44

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Legenda-Paolo Maldini

Maldini: \\\"Kraj 2007.godine\\\"

Kapiten Milana Paolo Maldini najavio je u ponedeljak povlačenje iz fudbala na kraju sledeće sezone.

\\\"Prestajem da igram 2007. godine, kada mi istekne sadašnji ugovor\\\", rekao je 37-godišnji defanzivac. Živa legenda italijanskog fudbala otkrio je i da je odbio ponudu da predje u Real Madrid.

\\\"Pre tri godine predsednik Reala Florentino Peres me zvao da dodjem, ali ja nisam hteo da napuštam Milan\\\", rekao je Maldini.
(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Maldini je debitovao u Seriji A pre više od 20 godina, januara 1985. godine, kada je njegov klub odigrao 1:1 sa Udinezeom. On je ove sezone postavio rekord od 571 nastupa u ligi, čime je premašio Dina Zofa.

Maldini je tokom 20 godina provedenih u klubu osvojio sedam domaćih titula, a prvak Evrope bio je četiri puta.

Bio je i jedan od nosilaca reprezentacije, za koju je igrao 126 puta, od 1988. do 2002. godine.

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

45

Petak, 18. Novembar 2005

@Taske:Sto me ti ne obavestis da Maldini zavrsava karijeru?;)

A posto je Taske zatvorio temu o Vlade Divcu,ja htedoh da napishem ovo,i to je neka vest: Naime,protiv Vlade Divca podneta je krivicna prijava zbog neodazivanja poziva,odnosno izbegavanja vojne obaveze. Razmislja se o amnestiji.Videcemo sta ce bit.Mene bas zanima.
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

46

Petak, 18. Novembar 2005

Sve cestitke Maldiniju na svemu. Ima zaista impresivnu karijeru i na tome mu treba skinuti kapu. Ipak ove godine ostace bez Skudeta ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

47

Petak, 18. Novembar 2005

Videcemo da li ce ostat bez skudeta,i da ostane,ima ih dovoljno,ima ih vise nego mnoge "ekipe"u Italiji.
Ove godineili skudeto ili LS,a mozda i oba trofeja.... :] ...a mozda nijedan X( ;( ;( ;( ;( Ali igrace on i sledece sezone,za kraj njegove karijer ce Berluskoni sigurno oformiti tim koji ce omoguciti Maldiniju da podigne jos jedan trofej.

Od ostalih vesti,tuzba za neodazivanje za vojsku protiv Divca je povucena.(@ mery)

Roj Kin je sporazumno raskinuo ugovor sa Mancesterom posle 13 godina provedenih u tom klubu,a razlog-netrpeljivost izmedju Kina i jednig broja igraca za koje je on rekao da se ne zalazu dovoljno na tekmama koje igraju u dresu Mancestera .

Fifa razmatra mogucnost da zabrani Turskoj da igra kvalifikacije za sledece SP koje ce biti odrzano u Jznoj Africi zbog tuce u tunelu stadiona u Istanbulu posle meca sa Svajcarskom.Odluka ce biti doneta posle dodatnih izvestaja.

Predsednik turskog saveza Levent Bičakči rekao je da će se potruditi da Švajcarski savez dobije istu kaznu kao i Turski jer je krivica obostrana.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

48

Subota, 19. Novembar 2005

Ovo sto se desilo u Turskoj nikako ne valja, ali se na snimku vidi da je to bilo obostrano. Vidi se kako jedana Svajcarac udara Alpaya cini mi se. Turska nece biti u prilici da brani trece mesto sa prethodnog SP. Zao mi i Bahrein. glupo ispadose.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

49

Ponedjeljak, 21. Novembar 2005

Raul Gonzales,napadac Real Madrida,povredio se u subotnjem derbiju protiv Barselone i najverovatnije ce odsustvovati 2 meseca sa terena.U pitanju je koleno a dodatni pregledi ce utvrditi o kakvoj se zapravo povredi radi i koliko dugo kapiten Reala nece moci da igra.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

50

Petak, 25. Novembar 2005

Preminuo Džordž Best

Legenda Mančester junajteda Džordž Best preminuo je u petak u 60. godini od posledica unutrašnjeg krvarenja. Best je poslednjih osam nedelja života proveo u bolnici Kromvel, gde je primljen zbog bubrežne infekcije.

Dosadašnji fudbaler beogradskog Partizana, Simon Vukčević, potpisao je petogodišnji ugovor sa ruskom ekipom Saturn iz Moskovske regije.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

51

Petak, 25. Novembar 2005

Vukcevic? U sred sezone? Svasta!!!

btw. Tromso - C.Zvezda 3-1
Roma - Strazbur 1-1

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

52

Subota, 26. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Vukcevic? U sred sezone? Svasta!!!

Burazeru,ovo ti govori kakve su Partizanu ambicije ove godine.

[SIZE=2]Na sastanku centralnog borda FIBA u Rimu, odlučeno je da pozivnice (”wild card”) za učešće na Svetskom prvenstvu u Japanu 2006. dobiju SCG, Portoriko, Turska i Italija. [/SIZE]

Licno,mislim(kao i mnogi treneri,strucnjaci)da je za reprezentaciju Scg bilo mnogo bolje da preskoce ovo Sp u Japanu jer sva je prilika da ce se ponovo propisno obrukat.U savezu potpuni raskol,selektor jos nije izabran,igraci u svadji a prvenstvo pocinje za 7-8 meseci.
Jedan od najvecih razloga sto je Fiba dala "wild card" Scg je taj sto je Scg aktuelni svetski prvak iz Indijanapolisa pa im je FIBA dala mogucnost da brane osvojenu titulu pre 4 godine.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

53

Utorak, 29. Novembar 2005

Fudbaler Barselone Ronaldinjo proglašen je najboljim igračem Evrope u izboru Frans fudbala.

On je treći Brazilac u poslednjih 6 godina, posle Rivalda i Ronalda, kome je pripala prestižna nagrada "Zlatna lopta". Ronaldinjo je dobio najviše glasova u konkurenciji Frenka Lamparda, Andreja Ševčenka i Stivena Džerarda.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

54

Srijeda, 30. Novembar 2005

Golman Reala Iker Kasiljas produžio je ugovor sa madridskim klubom do 2011.godine i tako prekinuo špekulacije koje su se pojavile u španskoj štampi da prelazi u senzacionalnom transferu u Barselonu:

Celzi ponudio za Fernanda Toresa 37 miliona evra!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Plojovic u BASK-u?

Ako je verovati jucerasnjem "Sportu" Emir Plojovic ce na prolece igrati za beogradski BASK koji trenira Stanislav Karasi. Pljovic je prva zelja ovog kluba.

Ocerupace nas.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

56

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ako je verovati jucerasnjem "Sportu" Emir Plojovic ce na prolece igrati za beogradski BASK koji trenira Stanislav Karasi. Pljovic je prva zelja ovog kluba.

E vala ako je dotle doslo da prodajemo igrace nekom tamo Bask-u bolje da se i ne takmicimo.Umesto mi da pazarimo kod njih,da proberemo imal koji igrac koji bi nam pomogao da dodjemo do drugog-treceg mesta,mi prodajemo nase igrace. X(

Italijanski mediji tvrde da je i Juventus poslao ponudu Romi za napadača Antonia Kasana. Kasano je nedavno vraćen u prvi tim posle sukoba sa upravom o detaljima ugovora i nediscipline.

Odranije je poznata želja Intera iz Milana da angažuje reprezentativca Italije. Real Madrid je i dalje zainteresovan ali ne kao pre saznanja da Roma traži 11 miliona evra.

P.S.Cisto sumnjam da ce ga posle vecerasnje tekme u Bg-u toliko trazit,kad vide da je nula od karaktera,nefer prema ekipi...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

57

Petak, 02. Decembar 2005

Kasano nikad nece biti Totti. Onakvo idiotsko izvodjenje penala je neshvatljivo. Neka ide iz moje Rome. Ne treba da ga prodaju nikom. Treba da ga OTERAJU!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

58

Subota, 03. Decembar 2005

Mihael Balak(Bayern)je u pregovorima sa Cezijem i Realom oko prelaska iz Minhena.Bayern zeli da ga proda jer ne zeli da ostane praznih saka jer Balaku istice ugovor na kraju godine a on nije produzio isti te je velika sansa da Balak vec u zimskom prelaznom roku promeni sredinu.Licno,mislim da ce pogresit ako ode u Celzi,a u Real bi i mogo da se pokaze.

Novi peh za Barsu-jedan od najboljih igraca Barse i reprezentativac Spanije,Xavi je pokidao ligamente kolena i morace na operaciju,a pauzirace oko 6 meseci!Dovedeno je u pitanje i njegov nastup na SP u Nemackoj jer ce imati vrlo malo vremena da se vrati u formu posle izuzetno teske povrede.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

59

Nedjelja, 04. Decembar 2005

Real Madrid otpustio Luksemburga

Španski fudbalski prvoligaš Real Madrid otpustio je u nedelju kasno uveče trenera Vanderleja Luksemburga, 11 meseci pošto je Brazilac preuzeo kormilo.

Odluka da se otpusti 53-godišnji stručnjak usledila je posle hitnog sastanka Upravnog odbora, koji je zakazan posle serije loših rezultata i neubedljivih pobeda. Luksemburgo je peti trener Reala u poslednje dve i po godine.

Zvanična klupska televizija objavila je da je prvu ekipu privremeno preuzeo trener koji radi sa rezervnim igračima Huan Ramon Lopes Karo.

60

Petak, 09. Decembar 2005

Veceras su izvucene grupe za WC 2006.

Srbija i Crna Gora u grupi C, prvu utakmicu igra protiv Holandijom 11.06. u 15:00H u Leipzigu .

Raspored i plan igara : http://fifaworldcup.yahoo.com/06/de/w/schedule.html
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks