Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

121

Nedjelja, 09. Juli 2006

Ministar pravde u vladi Italije Klemente Mastela predlaže da se klubovi, optuženi za nameštanje rezultata u Seriji A ne kažnjavaju selidbom u niži rang, jer će to najviše pogoditi fudbalere koji igraju u tim timovima.

Selektor fudbalske reprezentacije Italije, Marćelo Lipi, demantovao je informaciju da će posle Svetskog prvenstva preći u Mančester Junajted.

Novi trener madridskog Reala, Fabio Kapelo, počeo je pregovore sa Juventusom o dovođenju trojice igrača u redove "kraljevskog kluba".

Reč je o Fabiju Kanavaru, Đanluki Zambroti i Brazilcu Emersonu, a kako pišu španski mediji transferi ove trojice igrača mogli bi da budu realizovani u slučaju da Juventus završi u nižem rangu takmičenja, posle skandala sa nameštanjem utakmica u Italiji.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

122

Subota, 15. Juli 2006

Selam

Juventus, Lazio i Fiorentina izbačeni u Serie B

Italijanski sud u petak uvečer je izrekao kazne nogometnm klubovima Juventusu, Fiorentini, Laziu i Milanu zbog sudjelovanja u namještanjima utakmica, čime je riješen veliki nogometni skandal u Italiji. Juventus, Fiorentina i Lazio sljedeće će sezone igrati u drugoj italijanskoj ligi, osnosno Seriji B, a Milan će novu sezonu početi s minusom od 15 bodova. Osim izbacivanja u drugu ligu Juventus će novu sezonu otvoriti s manjkom od 30 bodova, Fiorentina s minusom od 12 bodova, a Lazio s minusom od sedam bodova.
Nijedan od kažnjenih klubova neće moći ove sezone igrati u evropskim kupovima.

Na tu odluku klubovi i 25 pojedinaca, klupskih dužnosnika i sudaca, imaju pravo žalbe na drugostepeni sportski sud, ali je komesar Italijanskoga nogometnog saveza Guido Rossi izjavio kako će klubovi koji se žale biti automatski izbačeni iz prvenstva. Svi dužnosnici i suci upleteni u skandal suspendirani su na određeno vrijeme, do pet godina, iz svih sportskih djelatnosti.

Pet članova sudskog vijeća sedam dana su vijećali, a politika se podjelila između onih koji su tražili amnestiju za klubove na valu pobjede italijanske reprezentacije na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i onih koji su naglašavali kako odgovorni moraju biti kažnjeni.

Italija mora do 25. jula mora poslati Evropskoj nogometnoj federaciji imena klubova koji će sudjelovati u evropskim kupovima. Ako će se neki klub žaliti onda i na drugostepenom sudu odluka mora biti donesena do tog datuma.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

123

Subota, 15. Juli 2006

Hm..relativno blage kazne u odnosu na najavljivane me ne iznenadjuju. Italijanski fudbal i cijelo drushtvo je korumpirano.

Vjerovatno ce poslije zalbe kazne ispasti josh blaze.

Narochito je to vidljivo kod chinjenice, da recimo AC Milan ne mora u drugu ligu. Veliki Berluskoni je opet umishao svoje prstice.

Da vidimo kako ce gledaoci reagovati na sve ovo.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

124

Utorak, 18. Juli 2006

valla brate nerealno...

juventus pravio rezultate kako mu odgovara i kazhnjen je kako treba i pravila nalazhu..dok ove dvije manje ekipe Fiorentina i Lazio kaznishe skoro isto kao i juventus,a shta su njihovi prestupi u odnosu na one koje je pravio taj isti juventus te se nije skid`o s` pobednichkog trona i taj BEDNI MILAN kojeg je smradni Berlsukoni opet izvadio iz govana!!!

hajd` da sve nekako i razumem,al` mi brate krivo shto MILANA ne izbacishe...

eto ti danashnja pravda!!!

pa Milan je vishe zasluzhio da ispadne iz lige nego juventus...
Milan recimo do 90og minuta igra 0-0 ili gubi minimalno,sudije produzhe utakmicu 7 minuta i u toj nadoknadi sviraju im penal (nepostojechi)...

nejse...

ko smo mi da sudimo!!!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

125

Utorak, 18. Juli 2006

U Bačkom Brestovcu je održano 13. svetsko prvenstvo u bacanju kamena s ramena. Učestvovalo je 14 takmicara. Pobedio je Apatinac Goran Ćopić. On je kamen težak 10 kg bacio na daljinu od 12,25 m. Dražen Kuljić iz Nevesinja imao je najbolji hitac samo pet santimetara slabiji od pobednika. Treće mesto osvojio je prošlogodisnji pobednik Radovan Amanović iz Apatina čiji se kamen zaustavio na daljini od tačno 12 m.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

126

Srijeda, 16. August 2006

BOSNA-FRANCE

Nochas u glavnom gradu u 21.00 h odigrache se prijateljska tekma Bosne i Francuske.
Jedna manja ekipa TS je otishla put sarajeva.
Chekamo rezultat i slike!
Hajmooooo Bosno,Bosno,Bosno..... (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

127

Subota, 19. August 2006

Bosna - Francuska 1:2

Sergej Barbarez strelac za Bosnu... Cekamo slike :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

128

Subota, 19. August 2006

http://img338.imageshack.us/img338/9288/p8160008gh0.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/5128/p8160014nt1.jpg

Za sada ,samo ove,chekamo bolje.
Na prvoj slici se iznad shetalice u gornjem desnom uglu,na vrhu stadiona nazire trans Torcide Sandzak.Noch je i slabo se vidi,chekamo neke bolje slike :D
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

129

Ponedjeljak, 21. August 2006

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

130

Ponedjeljak, 28. August 2006

Kezhman potpisao za Fener.Navijachi nikada ne zaboravljaju,ma gdje bili!

http://img144.imageshack.us/img144/5070/kezvf8.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

131

Subota, 28. Oktobar 2006

Alesandro Del Pjero,Igrac Juventusa postigao je 200 golova za taj klub a dvestoti u danasnjoj utakmici.Del Pjero je najbolji strelac u istoriji kluba i iako je Juve prebacen u Seriju B ostao je u klubu bez razmisljanja o napustanju.
Nako postizanja 200-tog gola,Del Pjero je otkrio majicu sa natpisom "Samo Juve 200".
Svaka cast za majstora.Dat' u Italiji za jedan klub 200 golova (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

132

Petak, 17. Novembar 2006

Danas je u Budimpesti,u Madjarskoj preminuo jedan od najboljih fudbalera te zemlje i sveta Ferenc Puskas.Puskas je svoje najbolje trenutke u karijeri doziveo igrajuci za Real Madrid i Madjarsku reprezentaciju.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

133

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Kapiten italijanske fudbalske reprezentacije Fabio Kanavaro proglašen je za najboljeg fudbalera u Evropi u tradicionalnoj anketi "Frans fudbala" u kojoj je učešće uzelo 52 novinara.

Centralni odbrambeni fudbaler madridskog Reala, koji je nagradu dobio zbog svojih ovogodišnjih igara u Juventusu, selekciji "azura" koja je osvojila Mondijal i, na posletku, u "kraljevskom klubu", osvojio je 173 boda u anketi, drugo mesto je zauzeo golman italijanske reprezentacije Đanluiđi Bufon, dok je na trećem mestu sa 121 bodom završio napadač Arsenala i nacionalne selekcije Francuske, Tjeri Anri.

Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • kanavaro.jpg

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

134

Ponedjeljak, 27. Novembar 2006

Mogu ti rec i nije neki izbor.Mnogo boljih ima od njega!
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

135

Utorak, 28. Novembar 2006

Vala Ani i ja mislim da je bilo boljih.Ali ono sto me nervira je sto Francuzi najvise kritikuju ovaj izbor a njega su izabrali upravo francuski novinari. :rolleyes: :rolleyes:

Ali mislim da mora da postoji neka kompenzacija.Ipak je on sa repkom osvojio mundijal a na Sp-u nije proglasen za najboljeg igraca.Ovako dodju na isto.

Harunh-e,sta ti velis za ovo?Neso imam utisak da ni ti nisi odusevljen. ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

136

Taki

Ada nemogu nikako da uporedim Generala sa pesadincom to mi nikako ne ide.Bolji odbrambeni fudbaler od napadaca....bljak....Ali to je zbog Zidana........kompenzacija ;)

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

137

Citirano

Orginalno od Tashke
Vala Ani i ja mislim da je bilo boljih.Ali ono sto me nervira je sto Francuzi najvise kritikuju ovaj izbor a njega su izabrali upravo francuski novinari. :rolleyes: :rolleyes:

Ali mislim da mora da postoji neka kompenzacija.Ipak je on sa repkom osvojio mundijal a na Sp-u nije proglasen za najboljeg igraca.Ovako dodju na isto.

Harunh-e,sta ti velis za ovo?Neso imam utisak da ni ti nisi odusevljen. ;)

Ako bi se trenutna situacija gledala, svakako ima boljih, ali u obzir se uzima puno stvari, pa i citava karijera, sinoc na jednom tv kanalu ukratko pretrcase koroz Kanavarovu karijeru i mogu Vam reci da sam poslije toga kazao e nek su ga izabrali. Najmanje deset godina igra u najacim klubovima u konstantnoj formi a titula Svjetskog sampiona je samo kruna. Ja mu cestitam. ;) (o) (o) (o)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

138

Petak, 01. Decembar 2006

Ovako stoje stvari u F1 za vreme testiranja u Barseloni :D

Barcelona day one - Massa sets the marker

Barcelona day two - no let-up from Massa

Barcelona day three - Ferrari on top again

Bice dobra sezona! ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

139

Četvrtak, 07. Decembar 2006

Jerez day one - Massa fastest in Spain

Ovakav je redosled danasnjih testiranja u Herezu (Spanija):

1-Fellipe Massa.............Ferrari

2-Luca Badoer.........Ferrari

3-Luis Hamilton......Mclaren

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

140

Petak, 08. Decembar 2006

Nocas je bila jako zanimljiva i uzbudljiva utakmica iz NBA lige, izmedju New Jersey Nets-a i Phoenix Suns-a. Nets je nazalost izgubio (moj omiljeni tim). Suns je pobedio sa 161-157 u dupli 'overtime'.

Kanadjanin Steve Nash je bio najbolji i sigurno MVP ove godine.

Tashke, mozda bi mogli da otvorimo temu za rezultate iz NBA lige. Sta mislis?

Social bookmarks