Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

141

Petak, 08. Decembar 2006

Ibn Masud-e tema o NBA vec postoji samo je skliznula na drugu stranu od ovih aktuelnijih.Evo linka:
http://www.sandzakcafe.com/thread.php?th…id=36&page=2#22
Tu mozemo i postavljati rezultate i diskutovati o njima.Sto se sinocne utakmice tice,bas sam malopre cuo rezultat i nisam mgao da verujem,cimer i ja smo pomislili da su se igrala barem 3 extra time-a ali znaci ipak je bilo 2.
Stev Nesh je dao 42 kosa a Kid 38 uz 14 skokova i asistencija,tako da je ostvario trple-dable.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

142

Utorak, 12. Decembar 2006

Fudbaler Boka Juniorsa Fernando Gago skoro sigurno će od januara igrati za Real Madrid, izjavio je predsednik madridskog giganta Ramon Kalderon.

20-godišnji Gago će doputovati u Madrid krajem nedelje, kada bi transfer vredan oko 15 miliona dolara trebao da bude kompletiran.

Brazil će zvanično obavestiti Svetsku fudbalsku federaciju (FIFA) o kandidaturi za domaćina Svetskog prvenstva 2014. godine, saopštio je Fudbalski savez te zemlje.

Brazil je bio domaćin SP 1950. godine.

Južna Amerika ima pravo da 2014. bude domaćin SP, s obzirom na sistem rotacije domaćina po kontinetima.

Jedan od najiskusnijih fudbalera minhenskog Bajerna Memet Šol završiće karijeru na kraju ove sezone.

Šol je sa Bajernom, za koji je nastupao 14 sezona, osvojio rekordnih osam titula u Bundeslige.

Nemački fudbaler sredine terena je u Bundesligi, nastupajući za Bajern i Karlsrue, odigrao 484 utakmica i postigao 97 golova. Bajern je sa 36-godišnjim Šolom u timu 2001. godine osvojio Ligu evropskih šampiona, a 1996. i Kup UEFA.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

143

Srijeda, 13. Decembar 2006

Prvak Brazila i Južne Amerike, Internasional iz Porto Alegrea, prvi je finalista klupskog prvenstva sveta koje se održava u Japanu.
Brazilski tim je u prvom polufinalu savladao Al Ahli iz Egipta rezultatom 2:1 i u finalu čeka boljeg iz duela :
Barselona – meksička Amerika. Ukoliko Barsa prodje,bice to pravo finale,duel Juznoamerickog i Evropskog prvaka.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

144

Srijeda, 13. Decembar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Jedan od najiskusnijih fudbalera minhenskog Bajerna Memet Šol završiće karijeru na kraju ove sezone.

Šol je sa Bajernom, za koji je nastupao 14 sezona, osvojio rekordnih osam titula u Bundeslige.

Nemački fudbaler sredine terena je u Bundesligi, nastupajući za Bajern i Karlsrue, odigrao 484 utakmica i postigao 97 golova. Bajern je sa 36-godišnjim Šolom u timu 2001. godine osvojio Ligu evropskih šampiona, a 1996. i Kup UEFA.

Bayern bez Mehmet-a upola vredi, mislim u zavrsnici fudbalskih utakmica jer je kao djoker vazda postizao gol u zavrsnici.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

145

Četvrtak, 14. Decembar 2006

U drugoj polufinalnoj utakmici u Jokohami,na turniru klupskog stvetskog prvenstva,Barselona je pobedila Meksicku Ameriku sa 4:0.
Briljirao je Ronaldinjo koji je pored postignutog gola i asistirao za postizanje ostalih.

U finalu,17.decembra ce se sastati
Internasional(Brazil)-Barselona(Spanija)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

146

Nedjelja, 17. Decembar 2006

Internasional-Barselona 1:0

Fudbaleri Internasionala postali su klupski prvaci sveta za 2006. godinu.Oni su u finalu popbedili Evropskog prvaka Barselonu sa 1:0 golom Luisa Adrijana u 81.minutu.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

147

Ponedjeljak, 18. Decembar 2006

Posle titule najboljeg evropskog fudbalera u 2006. godini, kapiten reprezentacije Italije Fabio Kanavaro u ponedeljak je proglašen i za igrača godine u izboru Svetske fudbalske organizacije .
Igrač Reala, prvi defanzivac koji je dobio ovo priznanje u izboru FIFA, iza sebe je ostavio Zinedina Zidana i Ronaldinja.

Priznanje "Lav Jašin" namenjeno najboljem golmanu otišlo je u ruke čuvara mreže Juventusa i reprezentacije Italije Đanluke Bufona .
Predsedničko priznanje FIFA posthumno je dodeljeno legendi Intera i italijanskog fudbala Đakintu Faketiju, koji je preminuo u septembru.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • kanavaro-igrac2006.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

148

Petak, 22. Decembar 2006

Novi selektor Bosne i Hercegovine biće Fuad Muzurović, saopštio je Nogometni savez BiH.

Muzurović će na klupi naših zapadnih suseda zameniti Blaža Sliškovića, posle slabih rezultata reprezentacije BiH u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008.

"Za mene je čast i zadovoljstvo da nastavim ono što sam počeo još 1992. i radio u kvalifikacijama za Francusku 1998. godine. Pokušaću da već u ovim kvalifikacijama napravim nešto, a istovremeno stvorim tim za kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi. Znam da mi zadatak neće biti lak", rekao je 61-godišnji Muzurović.

Lična karta Fuada Muzurovića:
datum rođenja: 3. novembar 1945.
mesto rođenja: Bijelo Polje
igračka karijera: Jedinstvo Bijelo Polje, Sarajevo
trenerska karijera: Sarajevo, Priština, Adanaspor, Adanademispor (Turska), El Masli (Egipat), Cerezo Osaka (Japan), reprezentacija BiH

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

149

Subota, 23. Decembar 2006

E sad ce svi poverovati da imam istu frizuru kao karnevaro :D samo zato sto je izabran za fudbalera godine.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

150

Subota, 23. Decembar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Novi selektor Bosne i Hercegovine biće Fuad Muzurović, saopštio je Nogometni savez BiH.

Iako je izabran novi selektor kriza oko reprezentacije BiH nije ni na vidiku da se rijesi.
Zahtjev BH Fanatikosa navijacke skupine reprezentacije i 13 najboljih fudbalera da nece igrati dok se celni ljudi Saveza ne promijene ostao je i dalje na snazi.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

151

Četvrtak, 11. Januar 2007

Fudbaler madridskog Reala Dejvid Bekam saopštio je danas da će tokom leta potpisati petogodišnji ugovor sa američkim timom Los Andjeles Galaksi.
Ceo transfer mogao bi da vredi čak 130 miliona evra.

31-godišnji fudbaler ostaće u Madridu do kraja sezone, a onda će se u avgustu preseliti u LA.Tridesetjednogodišnji Bekam, koji je u Real došao iz Mančester junajteda 2003. godine, biće ubedljivo najpoznatiji igrač u MLS ligi, koja je osnovana 1996. godine.

Izjava Bekama stavila je tačku na višemesečne spekulacije o tome da li će on produžiti ugovor sa Realom.

Ode Beksha iz Reala,bez trofeja,kao igrac koji greje klupu...steta.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

152

Utorak, 16. Januar 2007

Salihamidžić od juna u Juventusu

Igrač sredine terena Bajerna iz Minhena, Hasan Salihamidžić , od juna meseca će postati član Juventusa .
Tridesetogodišnjem reprezentativcu Bosne ugovor sa "Bavarcima" ističe na kraju sezone i on će u Torino stići bez obeštećenja i potpisati ugovor na četri godine.

- Juventus mi je dao fantastičnu ponudu , rekao je kratko Salihamidžić ne navodeći finansijke detalje ugovora.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

153

Srijeda, 24. Januar 2007

Massiomo Odo ,dosadasnji igrac Lazia potpisao za Milan za 7.5 miliona Eura.

Klarens Sedorf produzio ugovor sa Milanom do 2011-te godine.

U petak se bira predsednik Uefe a kandidati za to mesto su sadanji predsednik Lenart Johanson i Misel Platini.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

154

Petak, 26. Januar 2007

Platini novi predsednik UEFA

Posle 16 godina vladavine Lenarta Johansona , na čelu evropske kuće fudbala došlo je do smene. Na Kongresu u Diseldorfu većinom glasova predstavnika nacionalnih Saveza za novog predsednika UEFA izabran je Mišel Platini. Slavni 51-godišnji Francuz je dobio 27 glasova , četiri više od dosadašnjeg 77-godišnjeg prvog čoveka Unije evropskih fudbalskih asocijacija.

Lenart Johanson je nakon toga izabran za pocasnog predsednika UEFA.

Nekadasnji najbolji igrac planete,Ronaldo potpisace ugovor sa Milanom na 18 meseci.
Transfer je vec dogovoren a ceka se da Ronaldo prodje lekarske preglede.Ceo transfer vredan je oko 6 miliona evra.
Inace,koliko pre par meseci Milan je za Ronalda nudio 22 miliona evra ali ga Real nije tada dao!! :)) :))

Ronaldo je jos sinoc bio na kup utakmici svog buduceg kluba kao sto se i moze videti na slici.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • ronaldo-galiani.jpg

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško
  • »Peppa« je autor ove teme

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

155

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

KO JE UZEO DA VODI FKNP???

KOOOOOOOOOOOO????
U L T R A - A Z Z U R R O

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

156

Nedjelja, 05. August 2007

10-tog avgusta na Gradskom stadionu u Novom Pazaru sa pocetkom u 20:00 se odrzavaju borbe u kik-boksu po K1 pravilima, sta god to znacilo. Jer koliko je meni poznato K1 je sport za sebe i ne vezuje se samo za kik-boks. Ako neko zna nesto vise neka napise, a mozda bi mogla i posebna tema da se otvori.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

157

Razlika izmedju kik boksu po k1 pravilima i Ultimate Fighting je vrlo mala. U K1 ne sme da se protivnik udara dok lezi, i koriste se rukavice. Samo toliko.
Ucestvuje nekoliko momaka iz NP-a.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

158

Koliko sam uspeo da primetim na plakatima ucestvuje nekih 7-8 momaka iz Novog Pazara, a protivnici su im iz Makedonije. Ima li neko vise informacija o samom dogadjaju?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

159

Subota, 11. August 2007

Bio sam veceras na stadionu i nisam ni odusevljen ni razocaran. Negde izmedju. Bilo je 9 borbi, a medju njima je bilo onih zbog kojih je vredelo doci, ali i onih zbog kojih nije. Glavna zamerka organizatoru je kvalitet boraca iz Makedonije koji nije bio na Bog zna kakvom nivou tako da se prilican broj borbi zavrsavao brzo i uz bacanje peskira. Sve u svemu nije bilo lose, vredelo je doci, ali se ipak vidi da se po prvi put organizuje ovakva manifestacija u nasem gradu. Nadam se da ce u buducem vremenu sve to biti mnogo bolje i ozbiljnije.
Nocas sam na RTV-u cuo da ce u septembru da bude organizovan Ultimat Fight u Pazaru. Zna li neko nesto vise o ovome?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

160

Ponedjeljak, 13. August 2007

Radio 100+:
Kik boks - K1: Spektakl izostao. Sportski savez Sandžaka ubedljivo slavio

Kik boks-K1 reprezentacija Sportskog saveza Sandžaka savladala je selekciju Makedonije sa 8:1, u meču koji je na Gradskom stadionu okupio blizu 4.000 gledalaca. Loše selektirana, nespremna i nekvalitetna ekipa iz Makedonije nije pružila ozbiljniji otpor snažnim domaćim borcima. Pobede ekipi koju su činili takmičari iz Novog Pazara i ostalih sandžačkih gradova koji nastupaju u inostranstvu doneli su Šemso Šabanović, Almedin Kolašinac, Mirsad Bogućanin, Nermin Halilović, Edin Pulić, Adnan Redžović, Bajram Suljković i zvezda svetskog formata, svetski vicešampion u kik boksu Dževad Poturak. Jedinu pobedu Makedoncima, kojim su mečeve uglavnom predavali u uvodnim minutama, obezbedio je Martin Grozdanovski, savladavši Dženana Poturka. Organizator ove manifestacije bio je Sportski savez Sandžaka.

Memorijal u znaku plivača

Na Memorijalu “Safet Mavrić-Ćako” u subotu su se na Ribarićkom jezeru sportisti iz dvadesetak gradova Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine takmičili u plivanju, skokovima u vodu, biciklizmu i ribolovu. Najzastupljeniji su bili plivači, koji su se takmičili u sedam kategorija. Pionirke su plivale 600 metara, a na cilj je prva stigla Tamara Udovičić iz zlatiborske Čigote, ispred klupskog druga Ratka Kovačevića. U trci omladinki na 1.500 metara na pobedničkom tronu se, između članica Čigote Ane despotović i Jelene Ješić, našla drugoplasirana Novopazarka Samra Crnovršanin. Među omladincima najbrži je bio Emir Osmanović. U trci zadovoljstva na tri kolometra Ivan Tešić je bio brži od Halila Bačevca. Senior Ninoslav Andrić iz Užica je u trci na pet kilometara osvojio zlato, dok su srebro i bronza pripali Jasminu Gračaninu i Šefkiji Mekiću. U Masters trci na sedam kilometara Irfan Gračanin je stigao prvi, Milojko Ristović drugi, dok je treći kroz cilj prošao Aladin Sejfić. Član biciklističkog kluba Šumadija iz Aranđelovca osvojio je prvo mesto u konkurenciji mlađih kadeta. U konkurenciji kadeta član Borca iz Čačka Jovan Zekavica bio je najbrži, dok se u juniorskoj konkurenciji njegov klupski kolega Đorđe Jovanović okitio zlatom.

Social bookmarks