Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 02. Maj 2003

Sprema li se iko za derbi stolecaaaaA!!!???

Ljudiiii moram da izdvojim ovu temu od uobicajene teme vezane za NP fudbal iz prostog razloga shto ce to biti feshta za pamcenje.U pitanju je derbi izmedju FC NP-Sloboda Uzice ...mislim da gosti,narocito posle onih provokacija na nash rachun U Baljevcu proshle nedelje,nece ni poluvreme izdrzati na nashem stadionu...Ja sa mojom grupom od 40 klinaca pravim festu...kupili smo 3 bengalke i 2 transparenta...Kada me je vodja Ultra Azzurro grupe ********* pitao shta spremate...i nakon mog odgovora on me pitao kad je utakmica...ja kazhem u 16h A on kazhe dobro taman da kola krenu u 13.30 ! mislim da kapirate shta cu reci time...bice zesche nego protiv Lucana...secam se te utakmice pre 2 godine...ona je trebala poceti u 16.30 a ja sam sa caletom ishao po gradu tri sata ranije...Dok smo bili u koloni kod restorana Mr Donalds zvao me ortak i pit`o kuda dalje...On je bio u Lugu...kod Bor dzhamije...to samo govori kolika je kolona tada bila...a zamislite samo sada...zaista mislim da ce biti ljuto ja cu na dan utakmice uploadovati autenticne fotografije...Najavljeno je da dolazi 300 Uzicana(procice kao njihovi ortaci iz Ivanjice :)) ) Ujedno,reklama je za derby na Regionalnoj Radio televiziji...Mislim da ce tada Novi Pazar da se preseli u ulicu Oslobodjenja...malo ne ide na ruku shto je radni dan ali sam siguran da ce stadion biti mali da primi sve zainteresovane...ako se zna da su tekme sa slobodom nama ceo zivot bile derbi,posebno ako se zna da nam je sloboda preotela 1995 plasman u prvu ligu...ja se kao klinac dobro secam te utakmice jer je moj otac tada bio generalni sponzor i sekretar kluba...izgubili smo na penale...nadam se da ce sada biti barem 3:0 za nas...

[SIZE=1]*Zbog postovanja diskrecije licnosti, bez obzira na to da li se radi o clanu foruma ili ne, izbrisano je jedno ime iz priloga* [/SIZE]

2

Subota, 03. Maj 2003

Jak derbi, nama sta!!! ;(
Moliiim!!!!!?
Kome ti to, ha!???

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 04. Maj 2003

TE STA BI?

DA JAVITE STA BI, CIJELA DIJASPORA ISCEKUJE DOBRU VEST, DA SE I MI ODE OBRADUJEMO
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 04. Maj 2003

uf

tek mi sad rekose da je utakmica tek u sredu, sta cu ja, nisam mogo da znam, pa tako onda, vidimo se u sredu
malo za promenu

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

5

Ponedjeljak, 05. Maj 2003

!

Okupljanje navijaca je u 14.30 ispred robne kuce "Pazarka"(Grmija)
Neka Plavo bude boja nashe pobede!
Sprema se feshta...Neki momci iz luga uradili transparent dug 40 metara...: 8o
Svojim ochima sam vid`o 10 bubnjeva i 50 baklji...3:0 za nas!!!!!!!1

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 05. Maj 2003

Samo da ti kazem simke da sam ja odlozio put za Beograd, samo zbog ove tekme! Propushtam vezbe na faxu u ponedeljak, utorak i srijedu ali vrijedi! Nadam se samo da ce biti dobro! Drago mi je da je Novi Pazar ostao fudbalski grad cak i u trecoj ligi! Videce se ko su Pazarci! Ultra Azzurro, Torcida Sandzak... (dopishi ti josh neku grupu ako znash)!!!

Cuo sam da ce biti feshta! Ako kazesh da ce biti bolje nego protiv Luchana 2000. godine onda ne smijem ni da pomislim! S druge strane ne bi valjalo upropastit' sve nekom eventualnom tuchom ili ne daj Boze upadom na teren, sto bi automatski znachilo poraz par forfe - odn. ZBOGOM DRUGA LIGO! Dakle, pamet u glavu, ne shtedimo grla i dlanove i neka se ponovi rezultat iz baraz tekme 1995. godine: Novi Pazar - Sloboda 2:0!

I sta drugo na kraju rechi do:

PLAVO-BIJELA BOJA MILA
UVIJEK MI JE DRAGA BILA,
PAZAR SHAMPION,
PAZAR SHAMPION...

I...

U SRCU MOME ZIVIS SAMO TI,
PAZARE MOJA LJUBAVI,
O TEBI SANJAM, O TEBI PEVAM,
SAMO TEBE VOLIM JA...
Sit Hungry Doesn't Believe

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

7

Srijeda, 07. Maj 2003

rezultat

Trenutno 2:1 za plave...40-ti minut utakmice...

8

Srijeda, 07. Maj 2003

Cool

Imamo i direktan prenos ovde na forumu ;)

Trenutno su 16:50h kad ce poluvreme?

Pozdrav za naseg izvestaca hobbes_a :):):)

Napred NP!!!!

Vidi li se dobro taj transparent od 40m?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

9

Srijeda, 07. Maj 2003

Prvo poluvreme završeno sa 2:1 za Novi Pazar.
Užičani pokušavaju da isprovociraju naše igrace prljavom igrom ali im ne uspeva :)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 07. Maj 2003

KAKO JA CU JOS PET MINUTA DO KRAJA I DALJE 2:1
DAKO KO IZBACI I KOJU FOTKU
malo za promenu

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

• Poruku poslati

11

Srijeda, 07. Maj 2003

I treći gol pred kraj.
Završeno sa 3:1 za Novi Pazar.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 07. Maj 2003

Plavi, Plavi!!!

Lepo je danas bilo u Novom Pazaru , a još lepše na Gradskom stadionu

Pobeda... i na kraju, jedan od 11 veličanstvenih, Emir Plojović, koji je svojom čvrstom igrom ulivao poverenje i nama na tribinima a i ostaloj desetorici na terenu pokloni se publici :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

A početak nije obećavao... 0:1 već posle petnaestak minuta igre.
Oba gola za Novi Pazar u prvom poluvremenu posle kornera sa desne strane. Drugi gol je naročito bio lep ... kratko dodavanje iz kornera, precizan centaršut i o| (ali ne u zid već u loptu koja se zakoprcala u mreži nemoćnog golmana Užičana). Stadion se pretvorio u vulkan oduševljenja.
Krajem prvog poluvremena Užičani su ostali bez jednog igrača koji je zbog svoje grube igre, a zahvaljujući tome što istu sudija nije tolerisao, već sankcionisao drugim žutim (crvenim) kartonom, morao u svlačionicu pre ostalih ...

U drugom poluvremenu, nekoliko lepih akcija "plavih" nažalost bez (od svih nas) očekivanog trećeg gola..., a potom je i jedan od "plavih" zbog grubog starta našao put do svlačionice 10-12 minuta pre ostalih...
U preostalom vremenu "Ere" se bude - deluje kao da imaju više snage od naših i polako se zebnja uvlači u srca svih nas na tribinama. Da tako ne bude do kraja potrudili su se "plavi lavovi" posle jedne naizgled bezazlene akcije:

[SIZE=4]
3:1
[/SIZE]

Utakmica je opravdala epitet derbija i što je još važnije igrači Novog Pazara opravdali su očekivanja svojih vernih navijača ( po mojoj proceni 10-12 hiljada na tribinama, a ostatak uz TV ekrane na kojim se mogao pratiti direktan prenos)

P.S. Nadam se da ovo ipak neće biti "derbi stoleća" već samo derbi ove godine, a da nas narednih godina čekaju mnogo jači i mnogo veći derbiji... Partizan, Zvezda,Bajern, Real... a ko zna možda i JUventus
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

13

Srijeda, 07. Maj 2003

PLAVI!!!

Neko spominja slike, a? :) Evo najpre i najboljih danas:
fingersbroken je dodao/la ovu sliku:
  • publika.jpg
mogu ja da se potpisem i bolje...

14

Srijeda, 07. Maj 2003

PLAVI!!!

Evo jos jednom publike (pa nek kaze neko da ima bolju):
  • publika2.jpg

15

Srijeda, 07. Maj 2003

PLAVI!!!

A evo nam i tima naseg:
  • fk np.jpg

16

Srijeda, 07. Maj 2003

PLAVI!!!

A evo i najboljeg pojedinca (po meni a verujem i po mnogima). Obecavam jos slika drugog dana (znaci na forumu imamo kompletnu predstavu svih dogadjanja ;) )
  • plojka.jpg

17

Četvrtak, 08. Maj 2003

ohohohooooo 8o

Kao prvo: cestitam nasim "plavima" na pobedi, bravo momci!!!!

Kao drugo: zahvaljujem se hobbes, sans i fingersbroken-u sto nam docarase prizor sa utakmice
Kao trece : Fingersbrokenu, sta radis ti jos u NP? 8o (salim se ;) )

Pozdrav svim ljubiteljima fudbala
pink

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 08. Maj 2003

Novi Pazar pazario drugu ligu pred cak 20.000 ljudi u mecu sa Uzicanim

Tako je glasio naslov u danasnjem broju Sprtskog zurnala! Ja bas nisam siguran da je bilo toliko publike (jer je to fizicki malo nemoguce) ali u svakom slucaju atmosfera je bila autenticna (ne bih je uporedjivao ni sa jednom drugom)!!! Utakmica je opravdala ocekivanja i naravno ja se ne kajem zbog propustenih obaveza na faxu! Ovo juche je trebalo doziveti...

Buduci da je sans detaljno opisao desavanja na terenu, ja se necu na tome zadrzavati ali bih izneo svoje utiske. Dakle, na tribinama vrelo, krv je kljucala, a srca kucala za FK Novi Pazar, tim koji je sudeci po svemu vidjenom nepravedno tu gde jeste!!! Definitivno Novi Pazar zasluzuje PRVU LIGU, bar zbog publike (malo manje zbog igre ;) ) Ipak posle ovakve pobede ne mozemo biti nezadovoljni! Medjutim, mene brinu neke druge stvari! To je odnos prema igri nekih igracha i dakako fizicka pripremljeost koja je pod velikim znakom pitanja (cast izuzecima)! Sejdicu i pored postignutog gola nije mesto u timu! Isto vazi i za toliko nepravedno hvaljenog Enesa Recha - Kepeta! S druge strane skidam kapu Plojovicu, Kolasincu, Ragipovicu, Mijailovicu i donekle Pejicu... Tu je naravno i standardno dobri Prtinac (iako je juche imao par neozbiljnih intervencija)! Hocu da kazem da je igra u drugom poluvremenu bila dvosekli mach za nasu ekipu! Ljudi pa 2:1 je nikakav rezultat. To ne smije da se cuva ni sad ni nikad'! Imali smo srecu da je Sloboda juche bila prosechna i da su ostali sa igrachem manje! Svaki malo jachi tim bi ono kaznio sa najmanje jos jednim golom!

Ne zelim ovim da umanjim vrednost jucerasnje pobede, koja je zaista zlata vredna, ali ako zelimo u drugu ligu (do kraja je jos 6 kola) i ako zelimo da tamo igramo ozbiljnu ulogu, mora da se promijeni doktrina kluba! Pazar je juche bio za klasu bolji i zasluzio da dobije sa 5:0 ali...

Ne mogu a da ne pomenem i sudjenje koje je je takodje bilo fenomenalno (sudija Mihajlo Jeknic je sa prvoligaske liste)!

Sve u svemu ja sam presrecan zbog pobede a pogotovo ponosan zbog atmosfere i naslova u danasnjoj sportskoj stampi! Uzmite prvoligaske utakmice i saberite broj gledalaca! Na devet tekmi bilo je 9.500 ljudi, a na samo jednoj i to treceligaskoj 15.000 (ili 20.000 prema podacima Zurnala :D )

To ima samo Novi Pazar i ja ga volim, jer je to moj grad i moj klub i zato ne smijemo vise nikada da dozvolimo sebi ovo ponizavanje po livadama srpske lige...

KAD POGLEDAM SA BEDEMA
VIDIM NOVI PAZAR GRAD
NAJLEPSI JE, NAJMILIJI JE
MOME SRCU UVEK DRAG...
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

19

Subota, 10. Maj 2003

uskoro stizu...

uskoro stizu slike sa vrelog istoka slikane od strane mog digitalca...:) shto se same tekme tiche bila je ok...ne mogu i nemam snage bilo shta reci jer bi prico pola sata...ali ako nekog zanimaju priche reportera iz Uzica koji je snimao tekmu i bio sa nama tj. ultra azzurom ceo dan neka me nadje uzivo da pricham moje dozhivlaje jer ja nemam snage jer sam se sad najezio a josh + ima toliko toga da se pricha da mislim da bih samo zamarao...sve u svemu slike bakljada na istoku stizu za koji dan... ;)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

20

Subota, 13. Decembar 2003

Simke,Simke.....aaaaaa?!!! Opet pricash IMENA!!!!!! A pravish i greske oko vodja,imena grupe itd!!!!!!
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • torcida1.jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Social bookmarks