Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 29. Septembar 2011

Srce

Danas je Dan srca. To mi je dalo ideju da pokrenem ovu temu.

Srce je veličine šake, oko 100.000 puta dnevno ispumpava krv u količini od oko 7500 litara.

Kardiovaskularna oboljenja su najveći svjetski "ubica", uzrokuju smrt oko 17,5 miliona osoba u svijetu godišnje.

World Heart Day

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 29. Septembar 2011

Sve ucestalija pojava da se javljaju srcana oboljenja kod mladje populacije.Neki tvrde da je glavni uzrok ishrana, dok drugi tvrde da je glavni uzrok na nervnoj bazi.
Citajuci stampu i kroz razgovor sa ljudima koji su imali srcanih smetnji na moje pitanje sta je to sto najvise stiti srce od udara dobio sam odgovor da 5. km pesacenja ili brzog hoda pravi najbolji stit za srce od udara.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

pajke

Početnik

(10)

• »pajke« je muško

Datum registracije: 07.09.2013

• Poruku poslati

3

Subota, 07. Septembar 2013

Kazu da je stres najveci krivac za srcana oboljenja, a da za njim slede ishrana i fizicka neaktivnost.

Daca77

Učenik

(10)

• »Daca77« je žensko

Datum registracije: 04.04.2013

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 16. Septembar 2013

Da,stres je cudo,kako na srcana tako i utice na sva druga oboljenja,a kako se sacuvati od stresa kada je svakodnevno tako,sama situacija u zemlji,ljudski odnosi...

Social bookmarks