Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško
  • »ernad« je autor ove teme

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

1

Srijeda, 21. April 2004

Sta bi ...kad bi...???

Druga tema koju cu da zapocnem danas je vezana za neku dokumentarnu emisiju sto sam skoro gled'o.
Zapravo kaze se da je pre nekoliko hiljada godina neki meteorit pao na zemlju i unistio sve dinosauruse na svetu....
Pa se dalje kaze da ce kroz nekoliko (hiljada) godina isto neki meteorit da opet padne na zemlju i da ce da unisti ljudsku vrstu. :( :(

E, sad ja vas pitam STA BI URADILI da ce taj meteorit da padne na zemlju kroz tacno pet meseci?
Kako bi proveli tih pet meseci???
Sta bi radili??? I da li bi uopste nesto uradili??
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Znam da mi je masta bujna... ?(

Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

2

Srijeda, 21. April 2004

@ ernad : Znas za ono : Ja bih spakovao kofere i otisao za Nemacku! :D ( by cigo)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško
  • »ernad« je autor ove teme

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

3

Srijeda, 21. April 2004

Ja tako bas nesto pricam sa jednom devojkom bas o ovome sta bi uradila za tih pet meseci, a kaze mi ona ja bih se pokrila i pokajala bih se....
Nesto mi to nije u redu... :rolleyes: ?(

"Ja sam iznenadjen i uvredjen"
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 03. August 2004

Citat:
Orginalno od CHAMPION
Sta mislite, sta bi Svajcarci napravili od ovog sela kad bi ga imali?

Evo Erko otvorio temu a nema ko da mu nista napise, mozda se zbog toga i naljutio i vise ne dolazi, a mozda je bogomi sam otiso na more.

CHAMPION postavi pitanje koje mloge vidim turi na razmisljanje, pa ja reko ko se jos nije ukljucio evo teme da vise prodiskutujemo na temu sta bi Svajcarci uradili od ovoga sela kad bi ga sam imali.

Evo mog onako na prvi pogled odgovora, ja mislim da bi otvorili Banke.
malo za promenu

5

Utorak, 03. August 2004

@ hadalj : (o)

Eh ovako je vec bolje. U ovoj temi mozemo da razgovaramo o tome sta bi Svajcarci uradili kad bi imali selo poput Drazevica?.

Osim banaka ja mislim da bi obavezno napravili koje jezero i fabrike satova kojima bi merili vreme do sazrevanja divljeg voca.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

6

Utorak, 03. August 2004

heheh

Ko o kome,Vi o Svajcarcima :))
Da je svicerima selo kao drazevice kao prvo bi se napravio asfaltirani put do tamo...

A za tih 5 meseci bi mislim poludeo. :rolleyes:

7

Utorak, 03. August 2004

Ja mislim de je put do Drazevica vec asfaltiran :O .

A kad bi Nemci bili Svajcarci i imali Drazevice onda bi, mislim, sto pre izgradili fabriku mercedesa.

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 03. August 2004

Citirano

Orginalno od pink
1.Ja mislim de je put do Drazevica vec asfaltiran :O .

2.A kad bi Nemci bili Svajcarci i imali Drazevice onda bi, mislim, sto pre izgradili fabriku mercedesa.

1.Onda ja nisam nista rek'o :O

2. Al' sigurno nebi kad bi se sve to u Italiji desavalo! :))

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 04. August 2004

evo cijelu noc razmislja kad bi i sta bi,
te mislim da bi Svajcarci kad bi imali Drazevice lijepo digli ograde (one zive, lijepe zelene) oko kuca i napravili bazene u basce, te bi svako u svoje. A na kosidbu ne bi izlazili no bi lijepo doveli siromahe sa donje pesteri te bi oni za njih kosili dok bi se ovi ljudski brckali.
malo za promenu

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 04. August 2004

Hmm,a što sa donje?

E mogu vam reći;
mozda malo više krmadi i mašinerije.A inace selo ko selo,radi se i crnci se od jutra do mraka i nikom nije lako.Ebes selo kad baustele nema..

11

Četvrtak, 05. August 2004

Al ja ne volim (da ne kazem mrzim) ovo kad neko nesto kaze a vazda se nadje neko da mu mane trazi, pa makar i nista lose reko nije. Neko voli drazevice i misli (sa pravom) da potencijal koji isto poseduje nije na pravi nacin iskoristen i sto tu ima bilo ko da mu upada u rijeci i misli praveci se (na tipicno balkanski nacin) vazda pametan? Ko sto pricamo o pazaru tako neko prica o drazevicu.. Tako je Karic pricao o celoj Srbiji cini mi se... A opet bi se neka nasa neznalica nasla da pametuje. Nije meni krivo sto hocemo da znamo sve nego mi je krivo sto ne znamo da ne znamo... tad bi valjda cutali.

Championka je u potpunosti u pravo kad se radi o ovome, bez obzira na skepsu i ironiju izrazenu od bilo koga. Jedino nije trebala da kaze sta bi svicarci uradili, vec sta bi mi mogli da uradimo da imamo mozga i pameti ko sto imaju pametni ljudi... Jer potencijal imamo.. A da smo pametni... to nas samo balkanizam nas urodjeni vara. Da smo imalo pametni ne bi bili najsiromasniji..

A vi udrite u prsa kolko god hocete.. To isto Srbi vec vise od deceniju rade.. A propadaju... propadaju..
mogu ja da se potpisem i bolje...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 30. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Al ja ne volim (da ne kazem mrzim) ovo kad neko nesto kaze a vazda se nadje neko da mu mane trazi, pa makar i nista lose reko nije. Neko voli drazevice i misli (sa pravom) da potencijal koji isto poseduje nije na pravi nacin iskoristen i sto tu ima bilo ko da mu upada u rijeci i misli praveci se (na tipicno balkanski nacin) vazda pametan? Ko sto pricamo o pazaru tako neko prica o drazevicu.. Tako je Karic pricao o celoj Srbiji cini mi se... A opet bi se neka nasa neznalica nasla da pametuje. Nije meni krivo sto hocemo da znamo sve nego mi je krivo sto ne znamo da ne znamo... tad bi valjda cutali.

Championka je u potpunosti u pravo kad se radi o ovome, bez obzira na skepsu i ironiju izrazenu od bilo koga. Jedino nije trebala da kaze sta bi svicarci uradili, vec sta bi mi mogli da uradimo da imamo mozga i pameti ko sto imaju pametni ljudi... Jer potencijal imamo.. A da smo pametni... to nas samo balkanizam nas urodjeni vara. Da smo imalo pametni ne bi bili najsiromasniji..

A vi udrite u prsa kolko god hocete.. To isto Srbi vec vise od deceniju rade.. A propadaju... propadaju..
Citiram ovog mladjahnog momcica:» Nije meni krivo sto hocemo da znamo sve nego mi je krivo sto ne znamo da ne znamo... tad bi valjda cutali.»
A zatim jos……..
«Jedino nije trebala da kaze sta bi svicarci uradili, vec sta bi mi mogli da uradimo da imamo mozga i pameti ko sto imaju pametni ljudi... Jer potencijal imamo.. A da smo pametni... to nas samo balkanizam nas urodjeni vara. Da smo imalo pametni ne bi bili najsiromasniji..»
.
Sad ja:
«Nije meni krivo sto hoces TI da znas sve,nego mi je krivo sto ne znas sta pricas…tad bi valjda cutao» :D
i jos…..
«Mozda bi bilo pametnije cuti sta bi uradili ljudi u Maleziji,za razliku od nas koji «nemao mozga i pameti» ko sto imaju pametni ljudi…» a zamisli potencijal imamo,ali eto nismo ni malo pametni. :D

Mladicu….da li si cuo za gladne u Africi?(Tamo mora da je narod strasno glup-tako ispada po tvom :D )Da li si cuo da jos uvijek negdje postoje primitivna plemena?Nisi?Ok,ali eto da ti skrenem paznju samo da znas da MI ipak nismo najsiromasniji i da nismo dno dna kako nas ti opisa.I kad poredis ove nase prostore sa nekim drugim prostorima imaj u vidu da sve ima gore od goreg,i bolje od boljeg.Uglavnom bitno je to da vise ne crtamo bizone po pecinama ,pa i ako crtamo to ne znaci da smo glupi.
Toliko. ;)

Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Vjerovatno nisi utoku, ali fingersbroken ne moze odgovarati na ovom Forumu nikome, jer mu je pristup zabranjen iako nigdje ne pise da je banovan.

Prema tome nemoj se pozivati na njegove postove, jer ti nece odgovoriti.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od Spain
Vjerovatno nisi utoku, ali fingersbroken ne moze odgovarati na ovom Forumu nikome, jer mu je pristup zabranjen iako nigdje ne pise da je banovan.

Prema tome nemoj se pozivati na njegove postove, jer ti nece odgovoriti.

Ne sikiraj se ti za njegove odgovore.Vec je on meni odgovorio na neki nacin.Cita on sve,a ja imam prava da citiram postove cije hocu :D takva su pravila 8) Ne mora odgovor uvijek doci :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

15

Izvini onda.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Social bookmarks