Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 04. Oktobar 2004

Esselamu alejkum!

Cestitam novim predsjednicima opstine Novi Pazar, Sjenica i Prijepolje.

Sinocno slavnje i govor novoizabranog predsjednika nam je jasno ukazao sta nas ocekuje u nastupajucem periodu.

Za sve one koji nisu imali tu cast da prate uzivo ili preko RTV-a jedan dio te atmosfere.

Time_Out| je dodao ovaj fajl:
  • izbori.zip (73,78 kB - 113 puta prikazano - zadnji put: 03. Juli 2017, 00:45)
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

22

Esselamu alejkum

Da, sve čestitke novoizabranom, dakle taze, predsjedniku opštine i u ovim trenutcima radosti ne zaboravimo staru narodnu mudrost:

Kom opanci Tom i Džeri
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

23

Kome je god krivo,
NEK MU JE!!
SULEJMANE :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: radikali i ostala shestovchad o| o| o| o| o| xx( xx( xx( xx(
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

24

I Tutinci glasali...

Licno sam cuo jednog momka (koji je bio organizator svih mitinga Liste za Sandzak u Tutinu) iz sela Raduhovce (opstina Tutin) koji kaze da je juce [SIZE=4]DVA PUTA GLASAO U PAZARU[/SIZE] .... i ja zakljucih hem sto je iz Tutina i nema pravo da glasa u Pazaru... hem i da ima pravo da glasa u Pazaru nema pravo da glasa dva puta...

[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

25

Cisto radi logike...

A da ti je rekao da je otvoren aerodrom na Pesteri, da li bi mu i to poverovao?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

26

E to prica nas Shemko...

U predizbornoj kampanji doslovce je rekao "...jedan od nasih kapitalnih projekata je i pustanje aerodroma u Sjenici za civilnu upotrebu..."

ko ne vjeruje evo ovdje ima ton...

... ko zna mozda su mu Tutinci povjerovali i zbog toga ga glasali.
Tutinac je dodao ovaj fajl:

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

27

Utorak, 05. Oktobar 2004

Esselamu alejkum

Daj bre ljudi stvarno niste fer, nedate čoveku da malo mahne odma ga sminite. :)) :)) :))

Al zna on ko to njemu smešta, svi će oni u mišiju rupu. E neće ga više snimat pa ga brukat.

Kad smo već kod snimanja interesuje me snimil ko konferenciju za novinare Sandžačke alternative. Ne znam ko je od novinara postavljao pitanja, ali ono je bilo zakucavanje u tri poteza.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

28

Utorak, 05. Oktobar 2004

U pravu si Sandzacki sine...

Onaj portparol Crnovrsanin ga je stvarno ....

Ili se debelo zbunio pa nije znao sta prica ili je ono njegov stav pa mu je Tarko Imamovic "iscupao usi" za ono kad su se pogasile kamere...

Fadilj

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.09.2004

• Poruku poslati

29

Utorak, 05. Oktobar 2004

Po carsiji se prica da su izbori pokradjeni, i da toliko kradje koliko je sad vidjeno nije bilo ni za vreme Milosevica.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

30

Utorak, 05. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ako cemo izgradjivati svjetliju buducnost u ovom kraju moramo nauciti da igramo fer plej i da izbacimo iz sebe mrznju. Koliko mogu da primjetim neke ljude ovdje na Forumu toliko nosi mrznja, koja je meni poznata jos od davnina, da ne mogu da spavaju. A ta mrznja je uperena ni manje ni vise nego na Dr. Sulejmana Ugljanina. Dakle, ne radi se o opstini, o greskama, o kradjama, o ovome, o onome, vec se radi o mrznji prema Dr. Sulejmanu Ugljaninu, nemogu da njega svare nikako kao insana. A naravno ima i onih koji su zaista ogorceni zbog gresaka opstinskih koje su se desile u prijethodnih 4 godine. Takvi vjerovatno ce opet glasati za SDA ako vide da su te greske ispravljene, jer naravno nemaju mrznje.

A oni koji mrze, da im zlatom zlatis oni ce mrzeti i mrzeti i mrzeti i boriti se protiv i biti destruktivni maximalno, jer mrze.

Dakle, oslobodimo se te mrznje jer nas zaslepljuje, mrznja je sejtanska. Nema nikakvog haira u mrznji. Islamsko pravilo je da covjek ne mrzi insana vec da prezire njegova djela ako su losa. Pa kada se on okane tih losih djela onda nema sta vise da se prezire. Dakle, ljude volimo, a njihova losa djela prezirimo, a dobra pohvaljujmo i volimo. Musliman ne smije da mrzi drugog muslimana. Jer kada musliman mrzi drugog muslimana onda ide do kraja da ga satre i ne razmislja normalno, vec nenormalno.

Nemamo kud sa mrznjom. A jos plus ako se sjetimo Dzehennemske vatre u koju vodi mrznja onda se nadam da cemo se okanuti toga i polako poceti voljeti muslimane i sa ljubavlju prilaziti im i ukazivati na greske ako ih prave. Nikako mrznja.

Nadam se da sam ovim doprinio ovoj situaciji.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

31

Utorak, 05. Oktobar 2004

Pozdrav sa SESTOVA!

Veliki pozdrav sa Sestova!

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

32

Utorak, 05. Oktobar 2004

Ja bih malo da vladam.

Pozdrav za Sestovo!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

33

Utorak, 05. Oktobar 2004

Rekose da je izlazak Srba u Sjenici u ovom drugom krugu bio 100%. Hmmm, interesantna informacija.

Oooo vozdra sestovci. Kako ide Srbijanstvo?

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

34

Utorak, 05. Oktobar 2004

Za sve rasovce :
Organiziram besplatnu ekskurziju do starog rasa,da jednom vidite i shvatite gdje se nalazi to rasuto kamenje daako ga malko slozhite i uredite(i pochistite)pa tamo vladajte! ;( OVO SA RASIMOM VAM NIJE PROSHLO!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

Utorak, 05. Oktobar 2004

Za Sandokana

Aaaaj veseli seee kucni domacineeee!

Pa sta mislis, sa kime je Suljo u koaliciji?

Sa strankom naseg Predsednika, slavnim potomkom jos slavnijeg dede. :)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

36

Utorak, 05. Oktobar 2004

Doista krasna atmosfera u N.Pazar, nego radi li se jos ponesto osim sto se izlazi na izbore i tako to:) Po sistemu narodu samo ljeba i igara..
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

37

Utorak, 05. Oktobar 2004

Es selamu alejkum,

Pridruzujem se cestitkama, kao prvo cestitam Dr. Sulejmanu Ugljaninu, Semsudinu Kucevicu, Esadu Zornicu i Nedzadu Turkovicu te predsjednicima opstina Priboj i Nova Varos kojima neznam imena, na izboru za nacalnike Sandzackih opstina, zeleci im puno uspjeha u sluzenju casnom Sandzackom narodu.

Es selamu alejkum
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

38

Utorak, 05. Oktobar 2004

Danas cetvrta godisnjica 5.-to oktobarskih promena u Srbiji, i drugi dan otkako smo odlucili da cetiri godine ne menjamo nista u Novom Pazaru.

4+4=8 godina, taman da dete podje u drugi razred, zaveze zelenu pionirsku maramu oko glave, digne dva prsta i peva pesme o lideru..

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

39

Utorak, 05. Oktobar 2004

SULEJMANE TI SI NASE CVECE CEO SANDZAK ZA TOBOM SE KRECE!
Cuh ovu pesmu pa mi nesto poznata.
Molim sve forumase da mi pomognu oko toga sto sam siguran da je ovo prepev a ne mogu da se setim originala.
Neka mi neko ko zna original napise kako idu reci!
Hvala unapred i pozdrav!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

40

Utorak, 05. Oktobar 2004

Pa vidis Tradicija jednog naroda se zasniva na Autoritetima (Liderima), jer tome nas nasa vjera uci. Ta je tradicija bila prekinuta u nas Bosnjaka, ali eto fala Bogu poslije jednog perioda opet se nastavlja. Eto kako je tesko slomiti jedan narod kada Lidera ima.

Ne mogu a da te ne razocaram Bananamene i da ti ne kazem da se Bosnjacima vise kicma ne moze slomiti. Jer Bosnjaci su se probudili i sada iz dana u dan bivaju sve jaci i jaci. Vracaju se svojoj vjeri i izvornoj duhovnosti. Vracaju se svojoj tradiciji i prepoznaju polahko sve ono sto im je bilo ubaceno u onom periodu kada im je kicma bila slomljena, kada su bili bez Autoriteta.

Kada jedan narod nema Autoriteta, to je kao da nema kicme. Sa takvim narodom onda mozes da radis sta hoces, jer je savitljiv i nema pravac kojim se krece. To smo osjetili za vrijeme komunizma, kada su svi nasi Autoriteti pubijani.

To vise, insallah nece biti slucaj. Bosnjaci su se probudili i vise im se kicma ne moze slomiti.

Allahimanet.

Social bookmarks