Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

81

Utorak, 04. Oktobar 2005

Kod nas u turskoj ramazan jos nije dosao.

Tek sutra
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

82

Utorak, 04. Oktobar 2005

Ali je zato EU zapoceo razgovore sa Turskom oko ulaska Turske u Evropsku uniju.

Jusko, kakve su reakcije u Turskoj?

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

83

Utorak, 04. Oktobar 2005

Narod brate mrtav hladan
ovde izgleda vecini nije do ulaska u evropsku zajednicu a u isto vreme kruze price da do potpunog ukljucenja turske u evropsku zajednicu neki politicari predvidjaju potpuni raspad iste te govore kako ce turska imati samo stete a nikako koristi od ove zajednice.

Vlada je bila odlucna da odbaci sve opcije osim one koja dovodi do potpunog i ravnopravnog statusa u zajednici.

Austrija je do zadnjeg trenutka zatezala i nije dala pristanak za ulaz turske.

Razlog tome je sto sto je osmanlijska vojska dva puta bija pred vratima beca pa kazu da se plase turaka.

a turska im je odgovorila zateginji zateginji drugu tursku naj nej.( moj komentar na pazarskom)

Sve u svemu nek je sa hajirom inşallah da turska bude model svim muslimanskim drzavama.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

84

Utorak, 04. Oktobar 2005

Kako i da je Turska mora uci u Evropu.Pa makar ti razgovori i pregovori trajali 10-godina.A to najvise ide u prilog Turskoj jer ce to sama Evropa finansirat.

Austrija fakat je da se boji Turske ne samo ona vec vecina Evropskih zemalja.

Juskos i sam znas posto si vec tamo kako su Francuzi i Englezi prosli na CANAK-KALE .
" Bilen alemlere rahmettir "

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

85

Utorak, 04. Oktobar 2005

Ma to je sve kriv onaj ultra neo-nacista,Sisel!
Ne da on svoje katolike ni za sta!
Halo Bing? Kako brat?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

86

Nedjelja, 16. Oktobar 2005

Kod nas ramazana ima i to dosta ovde se u konyi ramazan stvarno oseca i u vazduhu.

Preko dana ljudi obavljaju svoje poslove ali sa jedno 30 posto kapaciteta dzamije pune svih pet vakata a da o teraviji i ne govorim.

S obzirom da je ramazan i da mi posao stagnira odlucih da skoknem do pazara da se malo i ja osolim dole.

Rekoh dako i mene zapadne koja ramazanska pitica inşallah. ( nemojte sve pitice pojest ostavite jednu za mene)

Insallah u utorak navece do istanbula a u srijedu via pazar.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

87

Ponedjeljak, 17. Oktobar 2005

Esselamu alejkum

Juskos hairli ti put! Pojedi i jednu za mene zivotati evo sad mi zamirisase, :O pa moram u frizider, (ato cu stavit na tvoj racun) ;)
Poselami Novi Pazar!!!
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

88

Ponedjeljak, 17. Oktobar 2005

Na medicinskom fakultetu u Frankufurt am Main ce se odrzati dvodnevna predavanja 3-ceg i 4-tog Novembra na temi medicina za vreme rata u Bosni i Herzegovini.

Mesto okupljanja je : Westend campus Universität Joahan Wolfgang Geothe
Datum: 3 i 4 November
Vreme: od 10h do 16h

Pored profesora, referate ce drzati i "nasi" studenti.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

89

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

zahladilo dolazi zima inace "swisslife", radi i spavaj;)
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

90

Kod mene nista novo ali bih voleo da nam hadalj kaze kako je kd njega???jesul ti nemiri i sukob izmedju policije i imigranata blizu tebe ili...?brinem se pa zbog toga pitam :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

91

Selam Tashke

Evo upravo sam se vratio iz sto bi mi rekli carsije ako se to ovdje moze uzeti u obzir jer je Pariz ogroman a sve je jedna velika carsija. Bio sam upravo u jednom naselju u kojem je sinoc bilo paljevine, sve nekako izgleda simpaticno ;) , meni posebno jer sam u Bosni proveo sve "ono znas" vrijeme. Nema nikakvih opasnosti sto se tice ugrozavanja zivota, auta su glavna meta, a Hadalj je izgleda zbrisao :D .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

92

Utorak, 08. Novembar 2005

A ja zaboravio da si i ti tamo,halali,i za tebe brinem.znaci niste u opsnosti,super,hvala Alahu.
U svakom slucaju,kola u garazu pa malo setajte dok se situacija ne smiri.taman da smrsate :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

93

Citirano

Orginalno od Tashke
A ja zaboravio da si i ti tamo,halali,i za tebe brinem.znaci niste u opsnosti,super,hvala Alahu.
U svakom slucaju,kola u garazu pa malo setajte dok se situacija ne smiri.taman da smrsate :D

Zlatni Taban Fijaker :D
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

94

Citirano

Orginalno od harunh
Evo upravo sam se vratio iz sto bi mi rekli carsije ako se to ovdje moze uzeti u obzir jer je Pariz ogroman a sve je jedna velika carsija. Bio sam upravo u jednom naselju u kojem je sinoc bilo paljevine, sve nekako izgleda simpaticno ;) , meni posebno jer sam u Bosni proveo sve "ono znas" vrijeme. Nema nikakvih opasnosti sto se tice ugrozavanja zivota, auta su glavna meta, a Hadalj je izgleda zbrisao :D .

Ma sve je to maciji kasalj,sve dok nema granata i aviona....vjerujem ti da je simpaticno :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

95

Evo, pssss! 8)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

96

Petak, 25. Novembar 2005

Vala kod mene danas prava mecava. Ustadoh jutros, krenuh da podignem zavese kad me zabljesnu bijeli prizor iz vana. Jeste, p'o snijeg. Obradovah se ko malo dijete! Eto sad sve sedim za stolom i gledam kroz prozor kako jako pada snijeg i ove pahuljice krupne kako se uvijaju cas lijevo, cas desno dok ne padnu na zemlju. Ljepote... Sam se mislim kako cu kasnije po toj mecavi do skole.

Zdravo sam i dobro, elhamdulillah.
Drugo nista novo kod mene.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

97

Petak, 25. Novembar 2005

Prodje ramazan prodje bajram ja posle puta za pazar uletoh u neku guzvu sa poslom i ne stigoh da vidim sta se desava.

Tek vidoh da mi je harun narucio pitice..

Harune brate ne sekiraj se jeo sam ih i to one sinanove pitice.

Prva liga brate.

Sto se tice ovde kod mene sve neko sivilo da bar hoce padnut kakv dobar snijeg pa da se sta malo promijeni da nam zivot postane sareniji.

Uglavnom s6to rece pinki bitno je da smo zdravo i dobro.

Hvala Allahu dz.s.

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

98

Petak, 25. Novembar 2005

selam

Hvala Juskos, vidim ja da meni nesto prija, i sam sam bio neki dan u Novom Pazaru, ali veoma kratko; Uhvati covjeka u ovoj tudjini neka stuga pa nikako da prodje. Nek si mi ti ziv i zdravo;

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

99

Petak, 25. Novembar 2005

Pa gde si ti harunh-e,bez tebe i tvojih komentara nam prodjose velike tekme? :D

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

100

Petak, 25. Novembar 2005

selam

Ma znas kako ti je kad se domognes onog sto ti je drago, a cesto nedostupno, onda ti vise nije ni do cega. Ali se spremi idu sad jos bolje tekme ;) .

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks