Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Holcicka82« je žensko
  • »Holcicka82« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 19. Decembar 2002

Sta mislite???? Je li bitna ljepota kod partner/a/ke???

Sto puta se zavaram i lijepim se na ljepotu. I na kraju , kao bi drugacije nego se izneverim. A vecina finih momaka i nisu nesto. Zato neznam jeli i ostali misle da je ljepota vaznija od dobrote??? Za mene je ljepota vaznija, ali ponekada vidim da to nije bas bitno!!!
Neznam!!!
De da cujem vas???!!! 8o 8o 8o
"Sve sto se pamti zaoboravi se, a sve sto se napise, ostaje da se pmati"

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

2

Sve zavisi :D

Ako tražiš nekoga da s njim provedeš ostatak života onda lepota ne sme biti presudna.

Ako je onako onda nije bitno... :]

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

3

Čuj

Ljepota je sasvim prolazna i jako subjektivna kategorija i ako nekog stvarno zavoliš, neće imati neki presudan uticaj to da li taj neko izgleda lijepo ili ne. Ako razmišljaš o nekom sa kim namjeravaš provesti ostatak života, onda ne poklanjaj mnogo pažnje samom izgledu, ne zavaravaj se, nije to najbitnija stvar. Nekako je potrebno da se sve pomalo sklopi. Važno je da ste kompatibilni , što bi rekli, da se razumijete:)
[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

Datum registracije: 26.11.2002

• Poruku poslati

4

hocicka, ljepota je naravno vazna i ko kaze da mu ljepota uopste nije vazna taj laze. ali ljepota je subjektivna stvar. mada je otprilike zna sta je lijepo a sta ne. ali necemo o tome. no ipak mislim da imaju stvari bez koje ljepota nemoze nista da uspe. na primje ona aura kod covjeka onaj pogled. evo na pirmjer prije neko vece sam lutao po diskoteci i pricao sa nekim curama, mnoge su bile lijepe. ali je bila jedna jedina koja je imala tu auru, taj utisak jedne srecne zive djevojke. to je moglo da se osjeti kada sam sjedeo pored nje i pricao snjom. ona je bila lijepa ali i mnoge druge su bile lijepe. ali samo ona je imala takakv zivi pogled i takvu privlacnost...

izgled je znaci kao neki uslov ali nije najvaznije.
evo na primjer ja sam ruzan ali kada imam uspjeha kod zena (desi se ponekad) pravim takav utisak (nesvjesno) da mogu svaku zenu da imam (cini mi se). ali eto to bash uspjeva. znaci ona zivanhnost , aura, harizma to je tvrdim najvaznije i kod zene i kod muskarca.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

evo na primjer ja sam ruzan
postovanje Tacs Go a head za ovo

Citirano

znaci ona zivanhnost , aura, harizma to je tvrdim najvaznije i kod zene i kod muskarca

a ovo jos vis ecijenim jer ljepota ne predstavlja granice kod coveka osim ako nije Bas Shit Kaka bljak mada i tada moze da se vidi nesto nevidjeno kad se malo prodiskutuje sa takom osobom Pozdrav Za Taca Dje si svega ti :)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

6

Usput....

Tackse ! CAre... shta je to "imati zenu" ?

Naravoucenije:

Samo nam se cini da imamo neku zenu.... zene niko ne moze imati.... smao moze imati osecaj da ih ima :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Ertan

Učenik

(10)

• »Ertan« je muško

Datum registracije: 07.11.2002

• Poruku poslati

7

Mora se naci ravnoteza izmedju spoljasnje i unutrasnje lepote. I to svako sam treba da nadje u njegovom partneru, a ne na osnovu tudje price, jer nesto sto je lepo i dobro za jednog, ne mora da biti lepo i dobro za drugoga.

• Poruku poslati

8

pozdrav za dada!

a sta je toimati zenu? i ja sma mislio ranije da su ove danashnje zene toliko mderne i emancipirane da ih nemoze niko imati. ali ipak sam saznao nesto. saznao sam da zena koliko god da je emancipirana i jaka i sta bilo, ona zeli jednog muskarca kojega moze da obozava. koji je jaci od nje. i taj muskara moze da je ima. naravno takvih muskaraca mozda nema. ali uglavnom zelja zene za takvim muskarcom postoji kojem je ona spremna da se potpuno preda.
samo mi je zao sto ja ne spadam u te:( ali neznam da li je neko od vas gledao film o pablu picassu?

covjek je toliko fascinirao zene da su one ludele za njim. cak u starosti. on je mogao da radi sta hoce da se ponasha kao hoce. ali najjace zene, koje su prema drugima bile arogantnte i nedohvatljive pred njim su bile slabe i dobrovoljno mu se predavale u potpunosti.

znaci zena moze da se ima, to nije obavezno zavisno od ljepote, ali kako? eh da mi je to znat.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

9

Petak, 20. Decembar 2002

Zene......Setite se Napoleona sta je rekao o zenama.
Ali uvek se nadze odgovarajuca osoba prema partneru.Tesko bez njih a tesko i sa njima:))))))))
" Bilen alemlere rahmettir "

• »Holcicka82« je žensko

• Poruku poslati

10

Petak, 20. Decembar 2002

Lijepo je to sto ste ispisali. Ali ja i dalje tvrdim da je ljepota vazna, ma nemogu ja ovako lijepa da imam nekog ruznog decka pored sebe, nebi se osjecala lijepo i sretna...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

11

Petak, 20. Decembar 2002

Nasuprot tvrdnji da je glavni pokretač evolutivnih promena živih bića ZAKON JAČEGA postoji i tvrdnja da je za to mnogo više zaslužan ZAKON LEPŠEGA.

Lepota je prolazna ali i prelazna!!! (ali ne horizontalno, već vertikalno nadole) :rolleyes: :rolleyes: :baby:

Lepi roditelji - lepa deca....

Neki kažu: Lepota*Pamet= Konstanta (Ja se ne slažem sa tim ;) )
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 20. Decembar 2002

Citirano

...znaci ona zivanhnost , aura, harizma to je tvrdim najvaznije i kod zene i kod muskarca.

Slazem se potpuno sa TaCcs-om.
Definicija ljepote subjektivna stvar i treba da nam je isto jasno da je ljepota prolazna. Po mom misljenju je onaj covek lijep koji ima auru i prikladno ponasanje. Zbog toga nemam neku prestavu kako mora covek mojih snova da izgleda. Mislim da je uzaludan cilj imati jednu fiksiranu sliku pred ocima i po toj slici traziti zivotnog partnera.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

OKaNa

Početnik

(10)

• »OKaNa« je žensko

Datum registracije: 10.09.2002

• Poruku poslati

13

Petak, 20. Decembar 2002

Pozdrav,

ja mislim da lepota toliko i nije vazna. Vazno je karakter coveka, njegovo ponasanje i obrazovanje, to je kod mene na prvom mestu. ;)

Holcicka, koliko si to lepa? :D Heheh pa znam ja dobro, nego sta ti pade na pamet ..ova tema. 8)
Najizgubljeniji dan u zivotu je dan kada se nismo nasmejali ;)

• Poruku poslati

14

Petak, 20. Decembar 2002

nesaznasmo nista sta je vazno kod partnera ali barem saznasmo da je holcicka tako lijepa:) valjda je to i bio cilj:)

• »Holcicka82« je žensko

• Poruku poslati

15

Petak, 20. Decembar 2002

Hmmm TacC pa nije to bijo cilj sto ti mislis!!!

• Poruku poslati

16

Petak, 20. Decembar 2002

meni ljepota nije vazna, ali posalji sliku na mail za svaki slucaj:)

• »Holcicka82« je žensko

• Poruku poslati

17

Subota, 21. Decembar 2002

Posalji mi email, ja cu ti poslati ok???? 8o :)) 8o

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

18

Subota, 21. Decembar 2002

slusa ove ne bi volela da je ruzan muskarac pored mene (ne znam kakva je razlika izmedju ruznog i opasnog celavog sa lancima i mercedesom) pa su opet devojke sa njima :)
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 22. Decembar 2002

Ene kakva je razlika, pa u novcu naravno...
;)

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 23. Decembar 2002

:)

Dodjosmo tako dakle i do faktora zvanog NOVAC koji utiče ili ne na ljepotu partnera. Hm, interesantna tema, ako se diskusija razvije u ovom smjeru imaćemo raznih mišljenja vidim ja.

Znate kako vele, nula sama za sebe ne znači ništa, puno nula je takođe bezvrijedno, ali ako ih postavite iza 1 (recimo), dobijaju značenje, zar ne? :]

Ono što se do sad dalo zaključit je ko je lijep a ko ima šarma... ;)

[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks