Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 23. Decembar 2002

Novac utiče tako što se njime može platiti plastična operacija. ;)
A hirurgija danas pravi čuda...

• »crni_panter« je muško

Datum registracije: 24.12.2002

• Poruku poslati

22

Utorak, 24. Decembar 2002

cao cao vidim imas zanimljivih problema koji su malo tezi nego sama sto mores zamisliti jer ljepota je prolazna to ti kazem jer imam puno iskustva sto se tice te ljubavi kao i ti sve lijepe ali na kraju nista neide na kraju vs eglupe i osjecas se iscrpljen ili neko na jedan nacin glup lijepo je biti lije ali je jos ljepse biti postovan kao dobar cmok a ti razmisli sta je bolje za tebe

23

Srijeda, 25. Decembar 2002

Eto sad holcicka ti me natera da vratim svoju sliku za avatar.. :D.. (shala).
Sta bih ja mogao da ti kazem? Znaces (nadam se) jednom pa neces pitati. Ne kazem znaces je li ti lepota bitna ili ne, nego znaces kad nekog zavolis pa neces se ni pitati je li lijep il nije (a bice ti najlepsi na svijetu :] ). Kako se tu kockice uklapaju, na kraju krajeva, nije ni bitno. Bitno samo da se desi (a to nikad ne ide po sablonu). Sve najbolje i za tebe i za ostale.

P.S. Al me namuci ovaj bez zareza.. :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 25. Decembar 2002

Pozdrav za sve prijatelje foruma, a naravno i za gospođicu pokretača ove teme.
Ja sam hteo ovde samo da dodam jednu staru da kažem pazarsku izreku:
[SIZE=2]SAMO DA IM SE DUHE PODUDARE[/SIZE] , ;)
Ustvari već su moji predhodnici od prilike sve rekli, tako da nebih ja izmišljao toplu vodu, al da sumiram nešto, vidim da postoje dva oprečna mišljenja, koja sam već više puta i ranije čuo.
Ta dilema dal da izaberem lepo a ......, ili da izaberem manje lepo a duhovno bogatije, mada i tu nema pravila(nek mi se nezameri niko), stara je i koliko i čovek, bar ja mislim. ?( ?( ?(
Ima i takvih koji neke svoje da kažem estetske nedostatke pravdaju tom teorijom duhovne lepote, to stoji al stvarno je potrebno da poseduješ neke mentalne kvalitete a ne samo da svoje spoljašnje nedostatke vešto kompenzuješ pod tom maskom.
ITD................................ :P :P :P
I na kraju opet da se vratim na onu poslovicu odozgore, i da dodam da je stvarno najbitnije razumevanje među partnerima, i mislim što se lepote tiče za to će se već priroda postarati. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Pozdrav :O

Datum registracije: 26.11.2002

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 26. Decembar 2002

sve je ovo lijepo i tacno sto je hadzied napisao. smao bi josh volio da dodam da to u praksi malo drugacije funkcionishe. naravno se mi prvo svi lijepimo na prvi pogled znaci ljepotu. ali nikad kada si seo sa tom curom prvi put ne pricaj da ti je ljepota vazna. gledaj je u oci i pricaj joj kako ljepota jeste vazna ali je puno vaznija interesantna licnost i da si bash u njoj vidio da nije ona od onija koje nemaju nista uglavu i samo su lijepe. nego da je ona mnogo lijepa ali njen karakter i njena interesantan licnost je tebi interesantna i zbog toga i pricas snjom i imahs interesa da je upoznash. reci da ti je stalo sam zbog spoljnjeg izlgeda, do tijela i do sexa da bi to mogao na drugo mjesto da imash. ali tebi je interesantna njena licnost i hoces nesto novo da otkrijesh (njen stil zivota).

znaci zakljucili smo da jeste izgled vazan i ljepota, ali sa zenom kad pricamo nikad to ne treba da isticemo. svi se mi volimo zbog karaktera a nismo ko zivotinje pa da nam je smao izgled i sex vazan:)))

iskreno da vam kazem i ja cjenim dobar karakter kod cura, posebno ako je lijepog oblika i tvrd.

BeeGee

Početnik

(10)

• »BeeGee« je žensko

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

26

E moj TaCcs
neznam kako ti to uspjevas kod zena ako joj nekazes da je ljepa i sexy ?(

• Poruku poslati

27

pa mi joj kazemo da je lijepa i sexy ali hocemo zbog karaktera da se upoznamo blize snjom;)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

28

Nedjelja, 29. Decembar 2002

Neko moje misljenje o tome vezano za komplimente ne treba praktikovat da bude svakodnevnica exy seceru zlato oko majkii i tako te fraze Mnogo simpaticnije po nekad deluju negativni komplimenti koji izazivaju po malo smijeha suprotmom polu tipa Hadalju bljesava Mahnita pogana jer ne mogu ni one non stop bit lijepe i sexy :) opet Podrska za Tacca to zakone
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 30. Decembar 2002

ja stalno kazem, ljepota je kao vrh od koplja. ona je glavna za prvi pogled da prodre, da se udje lakshe u kontakt itd ali ipak je restp koplja odlucujuce. sa druge strane ako je vrh od koplja tup onda i slabshe prodire. ali sam vrh od koplja ne sacinjava koplje. znaci naravno treba covjek da gleda da uredno izgleda, ako je po prirodi lijep josh bolje. ali sta znaci lijep? ima cura one su pravilno gradjene ali me sexualno uopste ne privlace. ali iz licnog kruga poznanika znam da covjek koji se ne usavrshava kao licnost nego se oslanja iskljucivo na njegov izgled da on propada i truhnji. a ljepota nije vecna.

znaci sta zakljucismo? zamislimo jedno koplje i kakvu ono funkciju ima? a onda zamislimo da je ljepota kao vrh od koplja, onaj shiljak sto reknu.

mislim da je ovo dobar primjer a i mislim da odgovara realnosti. ovaj uporedak sam ja izmislio ali mozda je to neki pametan covjek prije mene vec negdje napisao. ali ako smatramo ljepotu kao siljak od koplja mislim da cemo uspjet kod svake cure. a boami i cure kod zena.

a vi cure koristite ljepotu kao siljak da ubodete samo za prvi pogled muskarca u srce ali karakter, harizma, aura, inteligencija, obrazovanje, humor, spontanost itd itd, to treba da vam je jedno jako koplje koje ustaje duboko u srcama vashih obozavaoca i koje se ne vadi lako.
a ako je smao ljepota ushla u srcama vashih obozavaoca i nista drugo, onda se to lako vadi i brzo se zaboravlja. ljijepih zena na sve strane.

ma ustvari sta ja imam ovdje nekog da ucim, ja sám nemogu nista da ufatim:(((((((((((((((((((

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

30

Srijeda, 01. Januar 2003

essalam

mmmm, zanimljivo krajnje ,i pokupiti za start ponesto :)! ma fino je biti lijep ali opasno mnogo vise po onog drugog,jer ko rece ono :" LIJEPA ZENA JE TUDJA ZENA" pojedose je ako nikako drugacije onda ocima, i to ponarocito kod nas gde se velikoj vecini lepota izlaze kao farmerke na pijaci........
mahsus selam pauku_ o

samo nek je po redu.....
o| o| o| | o|
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

31

Srijeda, 01. Januar 2003

Dobro de....

Dobro de.... al moja iskustva (vishedecenijska) govore da nije uvijek lijepo i dobro... basha i u stranu KOLIKO lijepo i STRAVA dobro :)

Jednu s drugim ne ide pa ne ide... mada, u principu, greshka je muskaraca u tumacenju lijepog :) generalno, fora je u tome SHTA TI vidish kao lijepo ili definishesh sebi kao lijepo ili krace POZELJNO (ovo je drugo izlgleda vaznije)....
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

32

Srijeda, 01. Januar 2003

...

Uglavnom ste rekli sve sto se je o ovoj temi moglo reci, tako da bih ja samo dodala jos ovu recenicu :

[SIZE=4]"Lepota je u ocima onoga koji gleda"[/SIZE]

Pozdrav svima :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Holcicka82« je žensko
  • »Holcicka82« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2002

• Poruku poslati

33

Ponedjeljak, 06. Januar 2003

Sto se TaCco uzivijo u ovoj temi??? (shala :)) )
Pa naravno da ljepota nije toliko vazna, vazan je karakter. A bogami i da bude sexy 8o
"Sve sto se pamti zaoboravi se, a sve sto se napise, ostaje da se pmati"

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

34

Nedjelja, 16. Mart 2003

Citirano

Orginalno od pink

[SIZE=4]''Lepota je u ocima onoga koji gleda''[/SIZE]

Partnerka MORA da bude privlačna. Da li je lepa ostatku sveta, ne marim puno.
Lepota nije individualna kategorija. Privlačnost, već...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Berta

Učenik

(10)

• »Berta« je žensko

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

35

Subota, 10. Maj 2003

Privlacnost

Ljepota je relativna stvar, ono sto je lijepo u ovcima jednog ne mora biti lijepo u ocima nekog drugog. Ono sto je mnogo bitnije od toga je privlacnost. Nedavno sam se srela sa jednom svojom prijateljicom koja ima novog tipa, prije nego sto sam ga upoznala ona mi je pricala kako je on zgodan, laf, zapanjujuci, kad se tip pojavio ja nisam shvatila da se radi o onom iz price...Kazem mnogo bitnija je privlacnost. A kad vec govorimo o privlacnosti to je tema sama za sebe, velika kao more. Istrazivanja pokazuju da je miris partnera to sto nas privlaci ili odbija. Pri tom miris ne mislim na parfem koji se moze kupiti vec na prirodni miris covijeka. Nadalje, neka istrazivanja pokazuju, a i ja vremenom dolazim do tog zakljucka, gledajuci uspjesne parove oko sebe, da da bi jedna veza uspjela, izmedju ostalog parneri moraju biti na priblizno slicnom intelektualnom nivou. Pri tom ne mislim da uvijek moraju imati identicna interesovanja ali da nivo inteligencije mora biti priblizan. Lista neophodnog za uspjeh jedne veze je podugacka. Ja bih izdvojila duhovni mir i licni progres svakog od parnera. Ne moze jedan partner ici naprijed a drugi mu stititi ledja, ne na dugi period. Poznati su mi slucajevi kada je poslje 40 godina braka zena koja se drzala poslovice "iza svakog velikog muskarca stoji jedna velika zena" ustala i napustila muza, cim su sva djeca napustila kucu. Muz je nakon toga pocinio samoubojstvo. Dakle, ja duboko vjerujem da parneri moraju imati svako svoj put, svoj napredak, svoja interesovanja, koja mogu biti zajednicka ili razlicita. I jos nesto svako od partnera mora neprestano raditi na samom sebi. Kako pisem stalno mi dolaze nove misli sta jos treba, i sta jos treba i sta jos treba...ali za sada toliko.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

36

Petak, 16. Maj 2003

lepo,lijepo,lipo...etc

Na ja,
ako je lijepa onda je plavusha cmook
A ako je pametna onda je rohava...
kazhu ljudi..
A ja velim da ima i lijepih i pametnih i da ima ruzhnih i glupih,ali sve to nema veze sa postavljenim pitanjem g-djice "holcicke".
Moje mishljenje je : Ljepota je samo u prvo vrijeme vazhna , jer kad neko nije lijep-a , i nema privlacnost,tesko je da joj se neko udvara.
A kad covjek (iskreno) zavoli neku osobu,ona moze posle toga i da se ugoji i da poruzhnji i sve sto ide uz to, ali ti je i dalje volish i ona je za tebe jedina...
VVjerujte mi....znam,...a nije ni vazhno...
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

37

Ponedjeljak, 19. Maj 2003

Novac!!!

NOVAC --> PLASTICNA OPERACIJA---> LEPOTA?!!!

Novac u ovoj temi mogu jedino ovako da podrazumevam. Da shvatim na zalost ne mogu!!!

Koliko je siromasnih ljudi na svetu, zar bi svi oni zbog toga morali biti liseni ljubavi?! Besmisleno... mada, se slazem sa vama, ima danas osoba kojima je novac sve u zivotu a cesto i zivot sam!

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

38

Utorak, 28. Oktobar 2003

Jeste!
Moram priznati da mi je izgled partnera veoma vazan.

Naravno da nije nabitnija lepota kad trazis ozbiljnu vezu, al ja licno nikada nebi mogla deliti jastuk sa nekim "gadom" pa koliko god posedovo drugih dobrih osobina. (slika trazi sliku ;) )
Medzutim moram i izjaviti da vecina zgodih momaka su primitivni momci, koji ti se svidi na prvi pogled a sto progovori dvije, onda ti se place 8o
(Halalite braco, svudje ima izuzetaka)

Drzim do svog izgleda i zahtijevam to isto od svog partnera. Volim osobe koje su skromno obucene, imaju ukusa i stila, (svako ima svoj ukus i svoj stil), nevalja preterivati ni u cemu, a najlepsa je prirodna lepota. Lepota je privlacna al bogami i prolazna!

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

39

Utorak, 28. Oktobar 2003

fizicka lepota nije odraz moralnog kvaliteta

Lijepota je prolazna, a opet dzaba covjeku lijepa zena ako su stalno prisutne svadje. Zar nije lijepse imat prosjecnu zenu pa se slagati s njom i zivjeti u razumijevanju, postovanju i ljubavi nego imati ljepoticu s kojom ce se cvojek svadajati? Porijeklo nekima znaci puno jer se obicno, po meni, zasniva na nekom ugledu ili bogatstvu. Ne mora znaciti da ce osoba iz ugledne porodice biti ista kao i njeni preci, rodjaci. Moze se desiti da bude drugacija i da opet dodje do problema. Sto se tice bogatstva citao sam jedna hadis gdje se otprilike kaze: ko ozeni zenu zbog bogatstva zadestiti ce ga siromastvo. A moralni kvaliteti (vjera) su jako vazni. Jer ako je zena dobrog ahlaka muzu ce biti lakse kada bude odsutan. Bice sigurniji, znace da takva zena nece pustati nikoga u kucu, da ce se brinuti o djeci, a ne da kao neke ide po komsiluku i ispija kafe, u pitanjima vjere ce se slagati, nece ga nagovarati na cinjenje harama, opominjati ce ga kada krene da ucini nesto lose... Ima hadisa u kojima se kaze da ce Poslaniku, s.a.v.s., na najblize biti na buducem svijetu onaj ko bude imao najljepse ponasanje i dobar odnos prema drugim ljudima.

Cetiri elementa dolaze u obzir i utjecu na covjeka prilikom odabiranja odredjene osobe za zenu: ljepota, porijeklo, bogatstvo i moralni kvaliteti (vjera). A ja ti preporucujem da pazis na moralne i dusevne kvalitete i da trazis takvu zenu." (Buhari)

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

40

Utorak, 28. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od Prolazzznica

Naravno da nije nabitnija lepota kad trazis ozbiljnu vezu, al ja licno nikada nebi mogla deliti jastuk sa nekim "gadom" pa koliko god posedovo drugih dobrih osobina. (slika trazi sliku ;) )

Rec "gad" se vise koristi za karakternu osobunu osobe koja ima vrlo los karakter, tako da nema mnogo veze sa izgledom. ;)

Citirano

Orginalno od Prolazzznica

Medzutim moram i izjaviti da vecina zgodih momaka su primitivni momci, koji ti se svidi na prvi pogled a sto progovori dvije, onda ti se place 8o
(Halalite braco, svudje ima izuzetaka)

Veruj mi da je ista stvar sa devojkama, barem sam ja napravio takva iskustva. Naravno ne zelim da generalizujem stvari ali govorim o velikoj vecini.

Izgled je za mene svakako vrlo vazan kod osoba suprotnog pola jer ukoliko ne "funkcionise hemija" na prvi pogled onda sa tom osobom svakako ne moze doci do nekog zblizavanja na bazi opisanoj u naslovu teme.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks