Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

81

Srijeda, 05. Januar 2005

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Dje nije bitna ja se ubih pisati da meni bez ljepote (tj onoga sto ja ljepotom smatram) nista od toga nema smisla.. A vidis imalo ih je i koji kratko i jasno rekose 'bitna je' i ti opet velis 'ovdje nikom nije bitna ljepota'.. Mozda ti lepse tako recenica zvuci al nikad ne reci nikom :)

Ma znash da se ja prechutno slazem i odobravam tvoje postove i zbilja sam zaboravila napomenuti to u prethodnom postu :)

Ja sam vishe aludirala na one koji ljepotu smatraju vanjshtinu, a ne ono shto si ti nabrojao, ok sada? :)
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

82

Subota, 08. Januar 2005

Jer ja sam samo nežna žena
a svaka žena tajnu nosi.
U srcu spava lepota njena
a ne u telu i ne u kosi...

Slažem se sa textopiscem ove Brenine pjesme...
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

83

Ponedjeljak, 14. Februar 2005

Necu da lazem i prikrivam svoju do nekle povrsnost . Ali ja nikad nebih mogao biti sa nekom devojkom zajedno koju ne smatram lepom. Takav sam ,sta cu, jednostavno mi je neprijatno drustvo osoba koje nemaju na sebi nista meni simpaticno . A veliki plus kod mene imaju devojke koje imaju lep,simpatican osmeh ili otmeno drzanje Da se vidi da je kulturna. Znaci lepim ( nebi li nekako zabrljao prvu recenicu

:D ) isto smatram unutrasnje vrednosti.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

84

Petak, 14. Oktobar 2005

Ljepota je bitna,jeste da je prolazna :( ali je bitna.Jos uz to kad dodam i ljepotu duse onda je to potpuna osoba.Svidjaju mi se osobe koje imaju stila i sharma da ih je lijepo slusati i pri tom gledati. :] Jeste da ljepota nije garant srece,ali lijepo je ponekad vjerovati u takvu vrstu srece(tzv.obecavajuca sreca) u koju gotovo svi mi vjerujemo .............. :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

85

Petak, 14. Oktobar 2005

selam alejkum :)

pa vetrovatno ej vec receno da lepota stoji u oku posmatraca... a ionako ne odlucuje lepota koga volimo, vec ljubav koga smatramo lepim.. ;)

selam alejkuum;)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

86

Subota, 04. Novembar 2006

pa sigurno da fizicki izgled sacinjava jednu od krijetrija na koje gledamoo da bi odabrali osobuu sa kojom zelimo biti skupa..
..hmm.. sto se mene ticee.. ta osoba mora da ima nesto slatko i simpaticno u sebii.. nesto sto ce mene da privucee i svidi mi see.. nije sada potrebno da je neko lijep... jer ima momaka koji su stvarno lijepi i svee ali jednostavno nemajuu u izrazu licaa nesto slatko i simpaticnoo.. znacii mora da postoji neka vrsta privlacnosti u izgleduu... to moze da bude i neka sitnicaa sto su osobuu cinii slatkom/poosebnom .. :)

..ali ne trebamo dopustiti sebii da nam to budee najjaci kriterij pri odabiru.. ;)
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

87

Subota, 04. Novembar 2006

svi mi u jednom trenutku svog zivota pored sebe imamo nekog lepog, pazljivog, iskrenog, vaspitanog, pametnog... bajka?! ne, nije! problem bude u nasoj nesposobnosti prepoznavanja i cuvanja vrednosti koje nam Allah pruzi.
fizicki izgled jeste bitan, jer te zapaze po tome. neces proci ulicom i neko gledajuci te pomisliti: "bas je pametan\pametna." to ce znati tek ako te upozna, tj, ako tvoj fizicki izgled u drugima probudi zelju da te upoznaje.
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

88

Nedjelja, 05. Novembar 2006

Ovdje nije naglašeno na kakvu se ljepotu misli. Spoljašnja ljepota često može da bude odraz unutrašnje. Neko to shvata kao nur koji osoba ima, unutrašnji hal koji prenosi, neki to zovu šarm...kako ko konta stvari. Taj hal koji se prenosi na spoljašnjost, tu unutrašnju ljepotu koja isijava, cijenim kada sretnem.
Didy, a možda i nije nemoguće da kad neko prođe ulicom kažeš: Što je pametaaan :D
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

LooDachA

Početnik

(10)

• »LooDachA« je žensko

Datum registracije: 04.11.2006

• Poruku poslati

89

hm...cuno je to...meni se uvek svide slatki momci, a uvek ispadne da su oni bas ono losi...valjda su umisljeni i dizu glavu do nebesa. Uglavnom nam se neko svidi jer lepo izgleda i to nam je tad bitno, taj fizicki izgled...a tek kasnije, ako bude icega, raspoznas i onu unutrasnju lepotu...meni to nije toliko bitno...taj fizicki izgled...vise cenim neke druge stvarcice... :D
I AM WHAT I AM

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

90

Prvo shto privljachi ka jednoj osobi, vishe nego drugoj je ono shto ochi vide ... sad lepota je neshto individualno ... svi ne vidimo lepotu isto ... ako je meni neko lep, nije vama itd ...

Sve to recheno da bi zakljuchila : da je ipak lepota bitna za prvi kontakt sa partnerom ...
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

91

eneeee :D

Pa veljahauljeeeee ...
Zene su zlo bez kojeg se ne moze ...
Jes vala bitna lepota nemosh da gledash nekog gargamela ene :D
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

92

Jeste li primetili kako se spoljasnja lepota gubi ako je unutrasnja ne podrzava?
I kako spoljasnja lepota postaje sve izrazenija kad postoji i unutrasnja? :O
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

93

Citirano

Orginalno od siemprae
Jeste li primetili kako se spoljasnja lepota gubi ako je unutrasnja ne podrzava?
I kako spoljasnja lepota postaje sve izrazenija kad postoji i unutrasnja? :O

to je zaista takoo.. bas mi se par puta desilo da upoznam nekog... kazem wooww kako je sladak .. i sada kad pricam sa tom osobom..onda automatski promijenim to "slatko" u bas suprotan komentar.. jer kroz komunikacijuu se ta ljepota u mojim ocima pretvorii u bas ne-finu osobuu...
i koliko god da je lijepaa u mojim ocima to nijee :S

a desavalo mi se da vidim nekog ko nije nestoo po izgleduu.. alii kroz komunikacijuu ta osobaa tako postane slatkaa i simptaicnaa .. :O ..
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

94

[QUOT
Didy, a možda i nije nemoguće da kad neko prođe ulicom kažeš: Što je pametaaan :D
[/QUOTE]
pogotovu kod mene nista nije nemoguce :) pokusala sam biti objektivna ;)

inaa u potpunosti se slazem sa tobom. imam prijatelja koji fizicki ne deluje nimalo privlacno ali ja uvek uzivam u razgovoru sa njim, jako je zanimljiv i pametan
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

95

Zavisi shta trazimo...

Ko razmishlja o partneru kao o nekome sa kim ce mozda provesti ceo zivot, ne bi trebalo da mu bude bitna fizichka lepota. Ako ga iskljuchivo to privuche, treba imati u vidu da ce taj chovek/zena jednom ostariti i verovatno izgubiti fizichku lepotu. I shta nas onda veze za nekad lepog choveka? Naravno, ukoliko mu je Allah podario fizichku lepotu, to je dodatni plus, a nikako presudna stvar.
Zato treba upoznati choveka koliko je moguce, proceniti koliko je DOBAR a ne lep, koliko je PAMETAN a ne nachitan, koliko RADI a ne koliko govori, koliko UME DA STVORI a ne koliko ima. I koliko se dvoje razumeju i medjusobno upotpunjuju (blokirao mi mozak, valjda se kaze upotpunjuju).
Lepota zene narochito zna prevariti...

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

96

Ponedjeljak, 06. Novembar 2006

Meni su se sviđali uvek neki, recimo simpatični momci,nikad neki famozni lepotani koji važe za "lutke pazarske".
Ja vidim neku lepotu iz govora ,iz reči ,iz načina kako se smeje...
A što je još zanimljivije uvek sam lepim tj .simpatičnim smatrala one koji nose naočari(za vid),
ne znam zašto :))

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

97

Petak, 24. Novembar 2006

Sto se mene tice lepota momka mi jeste vazna sto lepsi to se vise zaljubim u njega ;)
Ako mi bude lep muz bice mi lepa i deca ;) o tome treba voditi racuna ;)
Ali nikako nebih mogla da zamislim sebe da budem sa nekim momkom koji ima klempave usi :))
Jednom prilikom upoznam jednog momka stvarno bio dobar, bogat, lep al usi klempave, e reko djavo ga ne odnijo sto ih ne operise pa da budemo zajedno ;)

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

98

Petak, 24. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od ajla
Sto se mene tice lepota momka mi jeste vazna sto lepsi to se vise zaljubim u njega ;)
Ako mi bude lep muz bice mi lepa i deca ;) o tome treba voditi racuna ;)
Ali nikako nebih mogla da zamislim sebe da budem sa nekim momkom koji ima klempave usi :))
Jednom prilikom upoznam jednog momka stvarno bio dobar, bogat, lep al usi klempave, e reko djavo ga ne odnijo sto ih ne operise pa da budemo zajedno ;)

E pa ti si kralj:),sad si me pravo nasmejala :)) on nek onda pusti kosu-lakše će bit nego da se operiše ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

99

Srijeda, 03. Januar 2007

Ako nekim drugim kvalitetima moze da kompenzira nedostatak lepote..nece mi onda smetati ni to da nije lijepa .Uglavnom nesto mora da ima..:)
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

Rocker

Početnik

(10)

• »Rocker« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

100

Srijeda, 03. Januar 2007

pa da.ali ne znaci mi nista ta lepota ako je devojka ruzna iznutra tj.SELJANKA I GLUPA

Social bookmarks