Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

21

Petak, 05. Novembar 2004

Hmmm Stvarno mocna stvar. nadam se da ce to u skorijoj buducnosti biti ukljuceno u radu saobracajne policije...
Interesuje me da li on prepoznaje svakog narkomana ili samo onog koji je pre izvesnog vremena koristio drogu ?

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

22

Petak, 05. Novembar 2004

Cini mi se da je cak i posle tri nedelje moguce utvrditi da je neko konzumirao marihuanu, ali to vazi za krv,a za pljuvacku nesto ne znam, mislim da nije isto.
Potrudicu se da otkrijem. :D
Pazi koju igru igras.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

23

Petak, 05. Novembar 2004

Sve najgore o njima

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 07. Novembar 2004

Cuo sam da se u Kosi moze diagnosticirati sa razlicitim Testovima dali je neko u zadnjih deset Godina konzumirao Kokain i Heroin.
Za Cannabis mislim da je u krvi oko tri nedelje ali da se konzumu Tecnosti (Mleko i mlecni Proizvodi) moze rascistiti za pola Periode.

U Bolnicama sirom Svaicarske se koristi takozvani "Triage 8-Test" u kome se 8 razlicitih Droga moze ustanoviti sa Urinskom Probom.
To je spezialan Test da bi se Ljudi koji nece priznati Konzum mogli testirati da bi se medikamentosna Therapia mogla poceti.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

25

Utorak, 14. Decembar 2004

Sta milite o narkomaninma?

:klanja:

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

26

Srijeda, 15. Decembar 2004

Citirano

Orginalno od Utopljena u Casi
Mislim da im je posvecheno premalo paznje.

Hajde jadna ne dokonisi..........."paznja" kao da je mi svi imamo.Svako se od nas nasao u poziciji da se oseca zapostavjenim,zaboravljenjim i t.d.I sta treba da radimo?Da se bacimo na te psihotropne supstance kako bi nam obratili paznju.Znam x primera kako se pocinje koristiti to sranje i nijedan nije opravdan!!!!!Sta da se radi zivot je takav kakav je i ide dalje.Daj boze da skrenu sa tog puta ali mnogo tesko!!!samo mogu reci Allah dz.sh im pomogo.Drugi niko nemoze im pomoci ni ustonova ni promena krvi ukoliko imaju para?Za to treba JAK KARAKTER,JAKA VOLJA I JAKO VEROVANJE U ALLAHA DZ.SH nista drugo!

Sellam i svako dobro
" Bilen alemlere rahmettir "

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

27

Utorak, 01. Novembar 2005

Eh smekeru,da samo znas koliko sui meni mrzni...Znas li da dok je moje drugarice deda bio u bolnici, jedan ushao u sobu na prvom spratu,gde su sve stari i bolesni,obuko mantil,,i predstavio im se kao neki pomocnik.Pitao jadne ljude trebal im sta,da im kupi,donese,a za sve to vreme merkao mobilne i naravno pokupio one koji mu se svidjaju,iskochio kroz prozor,i otisho...
Stvarno zalosno, na sta je spala nasa omladina.
Prosle godine je jedan(ustvari nije jedan nego mj nekadashnji drug iz osnovne skole,zamislite) ukrao mojoj mami koznu jaknu iz vrtica,gde inache radi. Srecom te smo odmah otisle u sup,i ja mu rekla ime i prezime,ustvari,znaju oni otprilike koji je,te smo ga nasli pa je posle nekoliko dana vratio.
Inche,ono po gradu sto se organizuje da im se pomogne,razne tribine i ne znam ti ja sta, e pa ja im ne bih ni glavu okrenula.Neka ih,nek pocrkaju.Toliko do mene!

Surovo,surovo,surovo,samo tako znam,samo tako znam:) (pks)
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

28

Petak, 02. Juni 2006

O narkomanima?

Prije neki dan prolazim ulicom pored Lucne zgrade i vidim momka sa nekakvom cjevcicom u ruci gdje usmrkuje kroz nos drogu...
Onda drugog dana idem pored Samalda prema centru i neki momak zaustavi se kod ulice korzoa. Drugi prilazi i ovaj iz auta sasvim mirno i bez ikakvog straha da li ce ga ko vidjeti pruza nekom momku kesicu droge...
A nekoliko dana prije svega ovoga moj amidza koji je ucitelj u jednoj osnovnoj skoli, prica kako je sjedio sa kolegom u kahvi, a oba su pred penzijom, i kako im je prisla djevojcica mozda 5. ili 6. razreda i rekla: Dajte mi deset evra i radite sa mnom sta god hocete...

I tako ima puno tih takvih i ovakvih prica, na svu nasu zalost istinitih, ali najzalosnije je biti narkoman. Biti mlad a truho, biti pun zivota a na pedalj od smrti, biti slobodan ali samo dok kriza ne dodje...Biti, ali ustvari ne biti...niko i nista, svojom ili tudjom zaslugom,nebitno. To je po meni nesto najstrasnije, najbolnije...i o narkomanima uvijek razmisljam s dozom zaljenja, nekada i straha...Obicno kad za nekoga pouzdano znam da se drogira, predjem ulicu s druge strane da se i ne sretnem...Na zalost.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

29

Petak, 02. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Altuna
ali najzalosnije je biti narkoman. Biti mlad a truho, biti pun zivota a na pedalj od smrti,

To uopste nije zalosno.Zalosno je biti njegov roditelj.A njega ko ga j..e,niko ga nije terao silom !!!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

30

Petak, 02. Juni 2006

Evo sta mislim o narkomanima:

Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

31

Subota, 03. Juni 2006

Svi bi mi njima pomogli,a onda se plasimo i da im pridjemo.
Puno je ljudi ,narkomana ,koje licno poznajem,iz pordice,drustva,skole,uvek sa njima se pozdravim,plaseci se da ce se preneti dodirom.Znam da nije moguce,ali su me ucili da njih izbegavam.
Opet,ako bi hteli da se lece,ovde nije moguce,a neki nemaju pare da idu dalje.
Recimo,skuplaju se pare za lecenje nekog narkomana,ZNAM DA BI LJUDI OVAKO GOVORILI:"Nedam ni dinar,zar na njih da bacam pare."Pa oni su bolesni,njima treba pomoc,svi bi mi njih da ima manje,da se sve to ovde zaustavi,a samo pricamo,pricamo...pricamo.
Pa isto tako roditelji,i ako znajuci da im je dete narkoman,govore suprotno,zato sto nece da drugi pricaju,a dete,a njegov zivot??!
Tuzno,zalosno,blesavo...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

32

Subota, 03. Juni 2006

Sve najgore!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

33

Subota, 03. Juni 2006

Koristenje droga je bezanje od realnosti i problema, koji nastaju jos visi. Slazem se sa Anonnimusom kad kaze, da je zivot takav kakav jeste i da je potrebno biti jak u ostvarenju svojih ciljeva (parafraziram). Nikad me nisu vukle droge da ih probam iz prostog razloga, sto pri uzimanju istih gubis osecaj za samoupravu.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

34

Subota, 03. Juni 2006

Sta mislim o narkomanima?

Pa o njima ne mogu da kazem mnogo.
Imam nekoliko prijatelja koji su narkomani al nisu teski. Imam u vidu da nisu na igli.
Bas nisu agresivni i nikom nisu nista oteli kolko ja znam.
Ne branim narkomane i njihove radnje-boze sacuvaj.
Al me nervira ono nase ( ko grom iz vedra neba) reagovanje: osudit, ubit, lincovat, to znamo najbolje.

EASY... braco i sestre :D

Al primetih 8) da ima ovde nekih koji bi rado malo o "tome", al sasvim neposredno ;) .

Podrav
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

35

Subota, 03. Juni 2006

Narkomane mi je zao. Ne bih da raspovedam sad pricu o mogucim razlozima zbog kojih su postali to sto jesu. Sigurno je da su imali drugih mogucnosti da rese svoje probleme, ali eto desilo se da su se odlucili za to resenje.
Verujem nije im lako. Ni kad su "uradjeni" a, ni kad su trezni i svesni.

Opet, rekoh zao mi taj narod, ljude, zenu , decu, a najzalije one koji nisu imali prilike da izaberu da na ovaj svet dodju zdravi i cisti.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

36

Subota, 03. Juni 2006

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Nikad me nisu vukle droge da ih probam iz prostog razloga, sto pri uzimanju istih gubis osecaj za samoupravu.

Kolko se ja secam cini mi se da ti duhanis il si duhanila ?

Al u ovo danasnje vreme svako deklarise drogu drugacije ... isti ko ovo ja i ti ;)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

37

Subota, 03. Juni 2006

Kao prvo ne opravdavam bilo kakvu vrstu narkomanije :(
Kao drugo jedan deo narkomana su oni koji imaju sve u zivotu(novac, skupa auta, lepe kuce...) i jos to im je ostalo iz ZNATIZELJE probati i na taj nacin postaju zavisnici droge - NJIH MI NIJE ZAO X(
Drugi deo narkomana su ona neduzna, siromasna omladina koja gledajuci ove bogatase sa besnim autima do 100 000 eura, sa puno novca padaju u depresiju znajuci da to oni nikad nece stvoriti sa svojih deset prstiju postenim radom, tu zatim nailaze razni problemi koji ih navuku da samim koriscenjem droge olaksaju koliko toliko sebi mada kasnije se ispostavi sasvim suprotno.
NJIH MI JE ZAISTA ZAO. :(

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

38

Subota, 03. Juni 2006

Aljo, duhan nije droga. :D

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

39

Subota, 03. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Mikov_sin

Imam nekoliko prijatelja koji su narkomani al nisu teski. Imam u vidu da nisu na igli.

Jos uvek nisu ali i pticama na grani je jasno da se kod uzimanja droge ide od slabijih ka jacim tako da...ako ne prestanu,bice i na igli...a posle sledi agresivnost.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

40

Subota, 03. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Mikov_sin

Jos uvek nisu ali i pticama na grani je jasno da se kod uzimanja droge ide od slabijih ka jacim tako da...ako ne prestanu,bice i na igli...a posle sledi agresivnost.

Agresivni?!

Ko?!

Social bookmarks