Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 18. August 2003

Selam alejkum Boshnjakinje i Boshnjaci. OOOOO Fingerse ti si ko bi reko, da se javljash na moje postove pa zar su toliko interesantni. Ja ti dodjem ko praksa, za sve ono shto ljudi nauche na meni se praksaju i svoj IQ i ideologije i ubjedjenja i dokazuju se, itd. Bash super. Hajde mi 3D Bujrum objasni shta je to demokratija. Poshto sam ja to vjerovatno tek onda kada sam vidio ovaj post gore po prvi put razmislio o tome shta je demokratija, i eto zaletio se malo (shta chesh hirovit neki chovjek) i zakljuchio o demokratiji na prvi pogled. Bujrum objasni brate dragi i mili u Islamu. Jedva chekam tvoje objashnjenje. Kako je samo inteligentan ovaj brat. Ima da pojacha nash grad i Sandzak kad dodje nazad sa shkolovanja. Da te Allah dz.s. nagradi za sav trud i ljubav. Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

22

duze vremena posmatram ovu sliku i ne razmisljam ni o cemu, al po izrazu lica ove cure ili zene vidim kako kaze: "da mi je malo pozuriti da stignem onog co'eka mozda mi on pomogne, tako sam se umorila"

vozdra
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

23

Boga mi, tek sad otvaram ovu temu, ona jača!!! :] ;) Reče administrator.

Ali nije to bas i dobra ocena, bolja bi bila:
Motku jednu u šake, pa ga tera da uyme na leđa tovar... ;)
viskoznost nije isto što i gustina :(

Devon

Početnik

(10)

• »Devon« je muško

Datum registracije: 17.08.2003

• Poruku poslati

24

Petak, 10. Oktobar 2003

Mog'o si joj natovarit' jos naviljak sijena care...
:o) o| o| o| o| o| o|
It's this lyrical piranha- strapped with a grenade, in a pool with yo' mama, attack her by the legs, and pull her to the bottom, twit lettin' up like a condom, slappin' if you fuckas got a problem!

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

25

Petak, 10. Oktobar 2003

polako narode...

A sta ako se doticni ALI tu onomat operisao od slijepoga creveta? 8)
a na ED-ovo pitanje i odgovor:
Da je ambijent malo drugaciji mislio bi da se radnja odvija negde u Berlinu u Turskoj cetvrti :D
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 16. Oktobar 2003

Dobila sam bila to sliku i jos 2 druge, tema je bila :

Koji od ova 3 coveka je dobio konkurs za DZENKLMAN-a... ?

Kad sam videla te slike, plakala sam od smeha, i evo ponovo vido ovu, i isti utisak ima na mene...

Ja misilim da je ovo neki teski seljak... Jer Allah vam nije dao jacinu za nista...

Ma da smatram da nije FER, ipak je smesna ova slika...

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 16. Oktobar 2003

e to sam i ja video isto, a ovaj je bio tek na trecem mestu, bilo bi dobro ko ih ima da turi i one druge dve, pa tek da se vidi ko je ko
inace, kolko sam ja mogo skontat tip nije iz nasih krajeva, mada bi mogo bit, al mogo bi bit i iz bilo koje zemlje, neke vise neke manje, alsigurno da svugde ima ovakija
drugo, moze bit samo da se oni menjaju, on nosio uzbrdo, a sad ona malo, kaze da mili da te malo zamenim, dok ti ispusis jednu
a ne znam sta ima lose, ako more nek nosi bogomi, i ja bi hajo da imam ovaku jednu
Zene su danas mlogo skinule s vilice, one brate ne znaju vise sta ce, sto ne pokazete kojus liku dje covek pere sudove, il rastire ves, pa da vidimo ko bi se tu bunio
malo za promenu

Selmica

Učenik

(10)

• »Selmica« je žensko

Datum registracije: 24.09.2003

• Poruku poslati

28

Utorak, 21. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od hadalj
drugo, moze bit samo da se oni menjaju, on nosio uzbrdo, a sad ona malo, kaze da mili da te malo zamenim, dok ti ispusis jednu

Zene su danas mlogo skinule s vilice, one brate ne znaju vise sta ce, sto ne pokazete koju sliku dje covek pere sudove, il rastire ves, pa da vidimo ko bi se tu bunio

Ja cu pokusati da pronadjem one dve druge slike a ti pokusas da nadjes jedne slike gde covek pere sudovi ili pegla. Pa ce mo videti reakcije...
;)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

29

Utorak, 26. Oktobar 2004

Na slici je Sejfo, moj ahbap sa kampovanja. Dok sam ga fotografisao iskoristio je trenutak kada skljocam aparatom da uputi poruku. Imate li ideju, sta znace ovako napravljene ruke odnosno prsti?

:)

ed je dodao/la ovu sliku:
  • sejfo.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

30

Utorak, 26. Oktobar 2004

Ja bih rekla da je to slovo D gluvoneme azbuke, a koje znacenje ovo D bas ima ne bih znala tacno reci.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

np_SUAD

Početnik

(10)

• »np_SUAD« je muško

Datum registracije: 12.09.2004

• Poruku poslati

31

Srijeda, 27. Oktobar 2004

Orginalno od juskos
Pozdrav

E ljudi ja bi ovog gopodina dobro izmlatio. Pa bih ga posle naterao da nosi ovo a zena nek radi kod kuce ono sto joj je poso.

Sellam alejkum..

Mozda su zamenili uloge. :rolleyes: Da vide ciji je poso tezi o| o| o|
KAD VRIJEME UCINI SVOJE.....

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

• Poruku poslati

32

Utorak, 02. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od pink
Ja bih rekla da je to slovo D gluvoneme azbuke, a koje znacenje ovo D bas ima ne bih znala tacno reci.

Jeste, ovo je D a vidis, nisam znao da je iz gluhonijeme abecede. Sad mi je jasno zasto me on nista ne konta :D .

D je inace od Demokratija ali to je vec malo duza prica.

33

Odavno imam zelju da naucim ovaj alphabet, uvek pocnem pa prestanem. No, nadam se nekad...

Zasad: gluvonema abeceda

P.S. Demokratija mi je pala na pamet, al' je nakon kraceg razmatranja iskljucih iz uzeg kruga :)
pink je dodao/la ovu sliku:
  • gluvonema_abeceda.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

34

Hmmm Odlicno!!! Ovo je prava stvar koju bi trebali svi nauciti radi bolje komunikacije sa gluvonemim osobama....

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

35

E ova Pinky svasta nadje, cestitam. (o)
Ja sam razmisljala da je ovo neki znak za jedinstvo, zajednicu, krug odakle sve proistice i cemu se sve vraca... :D
Pazi koju igru igras.

36

Nedjelja, 16. Januar 2005

Citiracu ed-a :

Citirano

Orginalno od ed
Sta mislite o ovome?
i zamoliti za poredjenje izmedju ove i slike koju je on postirao na pocetku?
pink je dodao/la ovu sliku:
  • hmmm.JPG

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

• Poruku poslati

37

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Razlika je ocigledna, na onoj prvoj slici tip je pustio djevojku samu iza sebe na par metara a ovaj je pun paznje dao ruku svojoj i pomaze joj da se izbori sa tovarom :) .

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

38

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Zivot chine male stvari? :)

On je zadovoljan svojim zivotom i izgledom i nije mu potrebno mnogo da bi bio sretan, niti pivo da bi zaboravio sve, vech samo da bude malo high.

Ona ima celulit, shlauf oko struka, previshe kg., ravne tabane i da bi sve to zaboravila, odluchila je tugu utopiti u cijeloj gajbi piva. Poshto zna da je grijeh, sama se kaznjava tegljenjem iste.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

39

Utorak, 18. Januar 2005

Citirano

Orginalno od pink

8o znala sam tu azbuku .. al nisam znala da je za gluvoneme

kad sam bila negde 5-6 razred ovo sam od drugarice naucila.... ne samo ja nego nekoliko nas (mnogo brzo se uvezba) i kad bismo pisali pismenu vezbu .. mogu reci bilo je od koristi :O :] :D (pogotovu kad bi jedna zavrsi.. napusti uceonicu i ostavi vrata otvorena.. i onda iz hodnika diktirra hehehe) ...bez zeze :) ;)

selam alejkum

Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

40

Petak, 21. Januar 2005

Često poslije nastupa, neke, da kažem slavne ličnosti ili grupe, pokažu ovo:

Šta im ovo znači? Šta mislite?
iMan-a je dodao/la ovu sliku:
  • 05.jpg
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Social bookmarks