Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

21

Srijeda, 20. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od siemprae
S druge strane, sto da se mucis sa svim tim?
A mozes tako i robiju zaradit...nadjes i ti nekog pa izlazite svi hertekumilje iliti narodski 'u cetvoro' :D

Haaaaaaaaaa . . . Znao sam da si perverzna :D
Salim se :) Nemoj se naljutit :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

22

Bas mi je drago da jedna replika iz Nadrealista ozivi temu :) mada ju je i okrenula u drugom pravcu...
Sit Hungry Doesn't Believe

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od @ef

Haaaaaaaaaa . . . Znao sam da si perverzna :D
Salim se :) Nemoj se naljutit :)

c c c c c c c c c c c c c
Kakve sve misli tebi padaju na pamet... xx(
Pitam se ko je ovde perverzan... :))
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 21. Septembar 2006

Treba se jednostavno pomirit sa sudbinom, ma koliko ona bolela i pomirit se sa tim dijelom zivota. Za raskid uvijek doprinose oboje - npr. on/ona vara a on/ona ne moze da zivi sa time. Zbog toga tvrdim da covek treba da se seti proslosti ali ne treba insistirati da se vrati u istu.

Znaci, put putuje, Latif aga...
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

HUNTER

Početnik

(10)

• »HUNTER« je muško

Datum registracije: 21.09.2006

• Poruku poslati

25

Petak, 22. Septembar 2006

E draga moja kad bi znala kakvih ne ljudi ima dodje ti da se iselis iz grada a ne prijatelj da ostanes...........

Mislim da posle raskida a pogotovu duge veze sama priroda ne dozvoljava to prijateljstvo,bar ne odah.

''Ti dobro znas da sam lud kada te NEMAM''

''Ti dobro znas da sam lud kada te NEMAM''

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

26

Petak, 22. Septembar 2006

Citirano

Orginalno od HUNTER

Mislim da posle raskida a pogotovu duge veze sama priroda ne dozvoljava to prijateljstvo,bar ne odah.

Pravo je cudo sta vreme moze... :klanja:
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

27

Subota, 23. Septembar 2006

Mogu li moderatori izbirati ovo. Devojka mi je ukazala na moju gresku.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

28

Hm... :)

IrfanP,mislim da ukoliko postoji obostrana ljubav ona/on ga/je nikada nece ostaviti radi licnog materijalnog interesa, a ako ljubav ne postoji...onda ni ne trebaju jedno drugome.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

29

Samo poslednje bi bilo prefekt resenje.
A ova dva prva bih te zamilio da izbrises :D Kao sto znas nema boljeg coveka nego pazarca ;) u tvom slucaju tebi bi bio grijeh da se ponovo ne udas.

A sad jos jedno pitanje, kako mislite da je ispravno da jedan muskrac reaguje kad ga devojka ostavi iz nekih svojih interesa. Recimo on nju voli, ali ona videla neke svoje interese kod nekog drugo i od jednom bez veceg povoda mu jednostavno kaze da nisu vise zajedno, a ona zna da je on voli ali ona samo iz materijalnih razloga ili nekih niskih interesa ipak se rastane od njega. Svoju kaznu ce ona insAllah docekati od Allaha dz, to je jasno, nema diskusije, interesuje me samo sta mislite Vi da li taj muskarac treba da se i dalje pita sa tom devojkom?

30

Citirano

Orginalno od IrfanP
interesuje me samo sta mislite Vi da li taj muskarac treba da se i dalje pita sa tom devojkom?

Tebe bre svasta po nesto interesuje :D

Salim se , ovako, ja mislim da je to subjetivna odluka ovog tvog muskarca i ma koliko mi objektivno subjetivno raspredali ovde, diskusije nema, jer mi smo mi, pojedinci svi razliciti, a i ovaj tvoj muskarac je pojedinac.
Hocu reci on mora sam da odluci dal' ce joj se pitat il jok.

A da si me pitao dal bi se ja takvom momku pitala?
E pa veruj mi da ne znam, zavisi na koji nacin bi mi rekao da mu je prece materijalno no duhovno. Onda bih shvatila da je on malo drugaciji i kako svi mi imamo mane, ne bih ga prezrela no mu pozelela srecan put i da nadje to materijalno.

MashAllah kako si radoznao, bogami probudi ovaj forum nekim zanimljivim pitanjima!

Selam i lak post ti zelim.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

31

Zavisi od toga, kao sto rece pink, kako bi mi to saopstila. Ako bi mi iskreno rekla da zeli da me ostavi zbog drugog koji je bogatiji onda bih se pozdravljao sa njom. Neka svako trazi svoju srecu tamo gde misli da ce je naci. Ali to pozdravljanje bi bilo cisto formalnog karaktera. Ako bih ja to saznao na neki drugi nacin, a ne od nje mislim da se vise nikada ne bih sa njom pozdravljao.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od @ef
Zavisi od toga, kao sto rece pink, kako bi mi to saopstila. Ako bi mi iskreno rekla da zeli da me ostavi zbog drugog koji je bogatiji onda bih se pozdravljao sa njom. Neka svako trazi svoju srecu tamo gde misli da ce je naci. Ali to pozdravljanje bi bilo cisto formalnog karaktera.

Razborit mi je stav od @ef, koji bih se i dalje, istina, sluzbeno :D pozdravljao ali ja mislim da se ja sam sa takvom devojkom nebih nikad vise pozdravio! Bez obzira kako bih ja pravi razlog saznao naknadno, (pogledajte ponudjeno od ef-a), i to iz jednostavnog razloga, pozdrav i sva ostala kominikacija je duhovnog karaktera a njoj to ne treba! Onda ja ne vidim razlog zasto bih se pozdravio ?(
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

33

Ja bih se selamila zato sto se sa muslimanima treba uvijek selamiti, bez obzira kako je neko postupio. Ne samo to, nego bih i pokusala da oprostim. Vise ne bi bila moja stvar kako ta osoba zivi, ali bih cinela dovu da se promijeni na bolje.
Bilo kakvo druzenje nakon veze mi je besmisleno, sem neki kompromis u slucaju razvoda i djece, kako navede Altuna, kada je to neophodno. Ako se sa nekim ne bih druzila, to ne znaci da mu nisam prijatelj. Ostala bih mu prijatelj u dovama.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

sirri

Početnik

(10)

• »sirri« je muško

Datum registracije: 30.03.2006

• Poruku poslati

34

Aman ove ALTUNE ,Pametna li je blago nama z a nju , a nezna da kada staklo pukne ne moze se sastavit , a i ako se sastavi losh trag ostaje , ipak mislim da se trebalo o tom djetetu ranije razmisljati a ne sada kad je sve otislo u param parcad.Odkud taj majcinski osjecaj da se probudi nakon sest i kusur meseci :rolleyes: Znajuci da ta majka kaze za svoje dijete odrah dupe za njega ne interesuje me eto ti ga napoklon , i ima hrabrosti da nesto prica na forumu kako je sada ona osecajna , mashallah koja licemjernost kod osobe za koju se mislilo da zna nesto i da je drugacija od ostalih , majka koja ne nazove pitat z a svoje dijete sest mjeseci i sada trazi da se ima korektan odnos, glupost , kad pukne nikad se vise nece sastavit nikada :put putuje latif aga. 8-)

kaleks

Učenik

(10)

• »kaleks« je muško

Datum registracije: 18.02.2006

• Poruku poslati

35

Imam jednu pricu koja pojasnjava ovu temu: Slucaj se desava u jednom nasem gradu u sandzaku, da ne imenujemo koji. On i Ona su se zabavljali 2 godine i doslo je do sporazumnog raskida. Ona u medjuvremenu udje u novu vezu, medjutim novi Decko saznaje za njenu prethodnu vezu i ne pita je nista o tome nego dok su isli njih dvoje zajedno ulicom sretnu njenog bivseg decka. Tada ga novi Decko zaustavlja i pita je pred njim:"da li si ti bila u vezi sa ovim deckom?" A ona iznenadjeno: "Jaaaaa, pa zar sa njim, nije tacno!!!". A stari decko zacudjen situacijom odgovara: "Slusaj kurvo ne pretvaraj se tu, a ti decko posto znam sta te interesuje- nismo imali sexualnih odnosa i sebet mene mozes da je zenis, a sad gubite mi se s ociju da vam ne bi j.. m...".

Da li su oni prijatelji ,neprijatelji ili mozda nepoznanici...ko ce ga znati

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 24. Septembar 2006

Ne bih se pozdravljao sa devojkom koja me je prevarila ili nesto zestoko slagala. To mi je jako prizemno. Sa druge strana ako zeli da nadje nekoga bogatijeg i to mi saopsti ne vidim zasto se ne bi pozdravljali. To mi je mnogo postenije nego da me vara, a da mi se pravi dobra. Ovako makar kaze sta zeli u zivotu, ne folira se. Ucinela bi mi uslugu, jer bi se pokazala u pravom svetlu. Mislim da za ovakvom devojkom ne bih zalio ni jednog trenutka. Uostalom, ja sam svakoj devojci sa kojom sam do sada bio rekao da kad god misli da moze da nadje nesto bolje neka se ne ustrucava. Srecan joj put. Ne zelim da imam pored sebe nekoga ko misli da sam joj neko srednje, sudinom predododredjeno, a njoj ne bas mnogo drago resenje. Za mene je svaka devojka sa kojom sam u vezi najbolja na svetu i slicna razmisljanja ocekujem od nje. Ako toga nema, onda bolje da raskinemo.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

37

Citirano

Orginalno od @ef
Uostalom, ja sam svakoj devojci sa kojom sam do sada bio rekao da kad god misli da moze da nadje nesto bolje neka se ne ustrucava. Srecan joj put. Ne zelim da imam pored sebe nekoga ko misli da sam joj neko srednje

ZIV MI BIO (o) (o) (o)

MORE JE PUNO RIBE,BILO JE I OSTACE ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

• Poruku poslati

38

Citirano

Orginalno od @ef
Sa druge strana ako zeli da nadje nekoga bogatijeg i to mi saopsti ne vidim zasto se ne bi pozdravljali. To mi je mnogo postenije nego da me vara, a da mi se pravi dobra...

A vecina ce reci istinu? Bas tako direktno?
Samo me interesuje da li ce stvarno reci pravi razlog...
Ili ce birati da ispadne 'dobra'?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

39

Vecina, narvno nece reci istinu. Ja samo kazem da bih se pozdravljao sa onom koja mi kaze istinu, ma kakva ona bila, dok "dobre" ne bih nikada vise pogledao.

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

40

Srijeda, 22. Novembar 2006

PRIJATELJ definitivno

Zavisi od ljudi i naravno, nacina i razloga raskida. Meni je drago da sam sa svojim bivsim ostala u normalnim i jako dobrim prijateljskim odnosima. Bezbroj je situacija u kojima pozovem najpre njega i upitam makar za savet i nikad se ne pokajem zbog toga. I to traje vec 6 godina posle raskida! To je zaista retkost a ja sam ponosna sto smo uspeli to da izgradimo. I da napomenem, vec uvelike biram svadbeni poklon za njega :)
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

Social bookmarks