Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

41

Srijeda, 22. Novembar 2006

Ja mislim da nije fer prema tvom buducem decku, ili ako imas vec novog, prema tvom aktuelnom decku to sto imas dobra odnost i jos komuniciras sa bivsim.
Smaram da stvari trebas sagledati sa istoriskog aspekta tj kako je doslo do toga da sad vise niste zajedno i onda ce ti biti jasno da je za to postojao razlog! Zasto onda ponovo da zivis u iluziju i ocekivanjima koja potajno sigurno gajis da ce mozda nekad ponov izmedju vas nesto vise od prijateljstva biti kad je jednostavnije da ti sve lepo zaboravis i krenes svojim putem a njeg ostavis da ide svojim. I to bez zavaravanja i opsenjivanja, ni sa jedne strane.
Siguran sam da ces se sloziti sa mnom da nije fer otimati nekom decka iliti devojku. I sve, hajde da budem pozitivan, da su sve cinjenice na tvojoj strani i da si i pored subjektivnog misljenja ;-) i objektivno stvarno bolja od njegove sadasnje devojke po meni sve te cinjenice ne piju vode i ne pruzajuti sad pravo za razmisljas da ce on ostaviti svoju devojku ako to nekad spozna.
Kao ozbiljna devojka naravno moras razmisljati da je razlog vaseg rastanka jos vazeci a kad je vec nasao novu devojku, kao sto sama kazes, ja ne verujem da ce se ikad pokajati.

I zapitaj sebe, da li bi tebi bilo pravo, da se tvoj trenutni iliti buduci decko, pita i vidja sa svojom bivsom devojkom ? Verujem da primecujes sad gde je problem. ;) Ili ti mozda ne smeta necija neodlucnost?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

42

Srijeda, 22. Novembar 2006

Ada svaka ti je za u vrh sobe i to je fakt ;) ali moras odvojiti pojam "druzenje" od pojma "prijateljstvo". Nisam rekla da izlazimo i ispijamo kafe, kao ni to da cu ga zivkati samo zato sto ne umem da promenim gumicu na slavini iz koje neprestano kapa kap po kap:P. Postoji nesto sto se zove poverenje i sto se godinama izgradjuje a njih dvoje u svojoj vezi to hvala Allahu imaju.
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

43

Četvrtak, 23. Novembar 2006

Nema pojma"druženje" kod pojma bivših"partnera"(ili kako već da nazovem dvoje koji su bili u vezi).To je po meni samo neprestani razlog ljudima da dvoje ljudi povezuju,čak i posle veze, bez obzira kakva kahva bila ta koju oni sad ispijaju.
Iz ličnog iskustva govoreći-mislim da je potpuno pogrešno ostajati u nazovi prijateljskim odnosima sa onima koje smo do juče voleli,jer je to protivurečno samo sebi-Ljubav je ono što svi tražimo i čemu žudimo a onda ako pukne treba da se zadovoljavamo nekavim podređenim nivoima ljudskih odnosa i da kao glumimo i izigravamo prijatelja onome od kojeg smo očekivali mnogo više.
I zato,hipoteza-posle ljubavi ja i moj bivši možemo ostati samo stanovnici iste planete :D ,ništa više!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

44

Petak, 24. Novembar 2006

Nakon svakog raskida sa svojim bivsim momcima ostajalai smo u prijateljskim odnosima ako se moze tako reci ali nikada nisam imala nekakvih druzenja sa njima ili da sam trazila neke savete od njih kao od prijatelja ili da se cujemo telefonom posle raskida.
Jedino ako se desi da se sretnemo negde na ulici samo kazem Hej i to je to bez nekog sad razgovora kako si, sta ima?....to me uopste ne interesuje ;)
Ne obicavam da pricam ruzne stvari o bivsim momcima ma koliko oni losi bili ili me jako povredili :O Sto znaci "Ne bacaj trunje u bunar iz koga si nekada pio" ;) ;)

Vancouver

Početnik

(10)

• »Vancouver« je zabranjen

Datum registracije: 05.03.2007

• Poruku poslati

45

Subota, 07. April 2007

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Ja mislim da nije fer prema tvom buducem decku, ili ako imas vec novog, prema tvom aktuelnom decku to sto imas dobra odnost i jos komuniciras sa bivsim.
Smaram da stvari trebas sagledati sa istoriskog aspekta tj kako je doslo do toga da sad vise niste zajedno i onda ce ti biti jasno da je za to postojao razlog! Zasto onda ponovo da zivis u iluziju i ocekivanjima koja potajno sigurno gajis da ce mozda nekad ponov izmedju vas nesto vise od prijateljstva biti kad je jednostavnije da ti sve lepo zaboravis i krenes svojim putem a njeg ostavis da ide svojim. I to bez zavaravanja i opsenjivanja, ni sa jedne strane.
Siguran sam da ces se sloziti sa mnom da nije fer otimati nekom decka iliti devojku. I sve, hajde da budem pozitivan, da su sve cinjenice na tvojoj strani i da si i pored subjektivnog misljenja ;-) i objektivno stvarno bolja od njegove sadasnje devojke po meni sve te cinjenice ne piju vode i ne pruzajuti sad pravo za razmisljas da ce on ostaviti svoju devojku ako to nekad spozna.
Kao ozbiljna devojka naravno moras razmisljati da je razlog vaseg rastanka jos vazeci a kad je vec nasao novu devojku, kao sto sama kazes, ja ne verujem da ce se ikad pokajati.

I zapitaj sebe, da li bi tebi bilo pravo, da se tvoj trenutni iliti buduci decko, pita i vidja sa svojom bivsom devojkom ? Verujem da primecujes sad gde je problem. ;) Ili ti mozda ne smeta necija neodlucnost?

Siguran sam da ces se sloziti sa mnom da nije fer otimati nekom decka iliti devojku.
Da ali malo je ljudi koji razmisljaju na ovakav nacin. Vecina je takva ako mu se neko dopada pokusava da naudi necijoj vezi da bi dosao do osobe u koju je zaljubljen(a). Malo je postenih ljudi danas!

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

46

Nedjelja, 08. April 2007

Zavisi od toga kako je doslo do raskida.Ja sam sa par svojih bivsih ostala jako dobra frendica , ali s par njih se vise nikada nisam ni srela niti ih zelim u svojoj blizini. Jer ako su me uvrijedili toliko tesko sto je dovelo do naseg raskida onda nije dostojno boriti se da ti neko ko ce ti donositi samo pometnju u zivotu bude ni prijatelj.

Sve zavisi od individue do individue i do toga zbog cega je i kako doslo do raskida.

Negdje je receno da poslije prijateljstva uvijek dodje ljubav , ali poslije ljubavi nikada prijateljstvo. Medjutim ne mora uvijek tako da bude.
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

47

Nedjelja, 08. April 2007

Covjek covjeku treba i mora biti prijatelj.

Moja tacka s koje uvijek polazim je da mogu mrziti samo ono sto mi je neko uradio, samo ono sto me je povrijedilo, ali insana nikada. Mrzim njegovo (ne)djelo prema meni,a covjek se ne smije mrziti, cak ni oni koji ljubav ne zasluzuju.Nismo mi ti koji cemo suditi o nekome. Allah zna ko je prav a ko kriv.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

alisa-lisa

Početnik

(10)

• »alisa-lisa« je žensko

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

48

Ponedjeljak, 09. April 2007

Ja mogu govorit samo u svoje ime iza sebe imam vezu koja je trajala 7 god imam sina koji ima 6 godina. Nas dvoje smo se razisli pre 2 god i u super odnosima smo bolje se slazemo nego kada smo bili zaruceni. On u medju vremenu ima vezu i drago mi je da je nasao zenu kakvu zasluzuje jer on je ipak osoba kakvih danas nema. NAS veze 7 godina zajednickog zivota i nas sina tako da mislim da je veoma lako da posle ljubavi ostane prijateljstvo. Nekima ce zvucit ovo nemoguce ali je ipak istina.

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

49

Apsolutno ispravno Altuna i Alisa. Jos kada dvoje ljudski i ispravno prihvate da se njihov zajednicki put ne moze nastaviti, bez teskih reci, uvreda, ponizavanja i tome slicno, uvek mogu biti prijatelji.
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

50

Prijatelj i .
" Bilen alemlere rahmettir "

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

51

Četvrtak, 03. Januar 2008

Citirano

Orginalno od annonimus
Prijatelj i .

Bivisi prijatelj/prijateljica ili ti bivis momak bivsa devojka, su jedno drugome najvec neprijatelji !

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

52

Petak, 04. Januar 2008

aaaaaaaaa

Zavisi od toga zbog cega prekinemo vezu,zavisi od toga koliko je ko povredjen,zavisi od toga koliko je neko od nas spreman da zaista bude prijatelj posle veze...

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

53

Utorak, 29. Januar 2008

Mislim da je posle svakog razlaza potrebno vreme...
ali sam ja uvek u ostajala u dobrim odnosima sa bivšima...i uvek sam tu ako im zatreba bilo što...

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

54

Utorak, 29. Januar 2008

Nakon raskida prijatelji?

Insani su stvoreni iz ljubavi ,tako da je citav zivot satkan davanja ljubavi .....Treba ostati prijatelj...

U vezi saznas puno o osobi pa nakon raskida pokusaj da budes toj osobi pomagac ...

Ipak,in the end the love you take is equal to the love you make ....(Beatles)

Prijateljstvo pobedjuje ...i hope:)
My soul is painted like the wings of butterflies

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 31. Januar 2008

Vreme...to je potrebno u pocetku...
ali ...
Nekada ni to ne pomaže...
Ipak zavisi od ljudi...od njihovog mentaliteta, vaspitanja...
Retki su oni koji su to zaista...
Ja lično samo sa jednom osobom ne pričam.. ;( ;( ustvari, ja pričam sa njim ..ali on to još ne zna... :D :D

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

56

Subota, 02. Februar 2008

Sto bi reko Cehov.

Zena moze coveku biti prijatelj samo ovim redom.Prvo simpatija onda ljubavnica tek onda prijatelj.

Vidite kako je pametan covek. Ja bih mogao biti prijatelj sa bivsom devojkom, OSIM ako me nije prevarila ili ja nju 8) . Onda stvarno nema smisla .
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

57

Četvrtak, 21. August 2008

Neprijatelj-nikako!Prijatelj u onoj mjeri koju je ostavila suprotna strana!
vozdrica ;)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

58

Prijatelji zauvek ako je to ikako moguce, sta necemo se biti posle raskida ...
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

59

poz

Pa zavisi od razloga, koji je predhodio rastanku...

Moze biti i prijatelj i neprijatelj.

Ali ja glasam za prijatelja svakako. (o) (o) (o)
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

60

:D

Ako se to prijateljstvo skonta samo kao prijateljstvo,a ne kao zadrzavanje na bilo koji nacin,onda...

Prijateljstvo,samo ako je prijateljstvo sa obe strane,drugacije je gubljenje zivaca,ulaganje osecanje,koja mogu biti povredjena i svasta ponesto....
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

Social bookmarks