Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko
  • »Altuna« je autor ove teme

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 24. April 2007

Sta prvo primjetite pri upoznavanju s nekim?

Meni, recimo, prvo paznju skrenu zubi mog sagovornika.Ne znam sto, ali uvijek prvo paznju obratim na zube.

Jedna moja nastavnica engleskog je govorila da joj u oko "upadnu" najprije cipele sagovornika: da li su ciste ili ne i od toga u mnogoj mjeri zavisi makar ona prva procjena sagovornika.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 24. April 2007

Meni nista posebno, ja tek nakon dva tri susreta primijetim po nesto, a vidim zene odmah skontaju te kako su oci, te kakva kosa te ovo te ono... dal je to neki poseban dar zenama ne znam. :(
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

3

Utorak, 24. April 2007

Prvo stvar koja mi zapadne za oko prilikom upoznavanja sa nekom muskom osobom je nacin DRZANjA doticne osobe a nakon toga dolazi RUKOVANJE.Drzanjem mogu gotovo nepogresno da pogodim koliko je ko siguran u sebe.Rukovanje predstavlja samo potpis drzanju.
Kod cura,OCI me obaraju sa nogu...

4

Utorak, 24. April 2007

Sake, prsti, nokti.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 24. April 2007

Cipele dali su ciste ili ne i stisak ruke prilikom pozdravljanja.
" Bilen alemlere rahmettir "

6

Utorak, 24. April 2007

Za mene su cipele takodje jako bitne, njihov model, da li se uklapaju u njen/njegov stil. I njihova urednost!
Ne mogu da smislim neuredne nokte ni kod zena ni kod muskaraca. Moraju da su uredno podrezani i obavezno cisti. Inace odmah nesvesno pocnem sa predrasudama o licnosti koju upravo upoznajem. Znam, losa navika al' tako to kod mene nekako.

Sta jos primetim? Oci. Kako me gledaju.
Glas. Kakvim tonom prica sa mnom.
Neko pomenu drzanje, i to primetim.
Ada ja sam zlo, sve skeniram u prvih 60 sekundi :D i onda vec imam polovinu misljenja o osobi.
Drugu polovinu gradim nakon sto cujem sta i kako ta osoba misli o raznim temama.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

7

Utorak, 24. April 2007

Citirano

Orginalno od annonimus
Cipele dali su ciste ili ne i stisak ruke prilikom pozdravljanja.

To sigurno!!! (o) (o) (o)

Nema mi sta odvratnije nego kad mi se neko pozdravi ka od bede,il pruzi ti ruku a gleda u drugu stranu!!!
Halo Bing? Kako brat?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 24. April 2007

@SPAWN

To odaje njegov ili njen Karakter ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

9

Srijeda, 25. April 2007

tek sad mi je jasno sto mi se svi smiju iza ljedja
cipele? a sta ako nema para pa nosi jedne patike godinama-mogu vam rec da su udobne kad se dobro razgazu
zubi? a sta ako nema para za zubara
drzanje? a koji je ta covek na svijetu za kojeg ja treba da razbijam glavu kako da se drzim-razumijem ako to posao zahteva ili tako nesto
sad i ja nesto da napisem: pojma nemam sta prvo primetim niti to mnogo zagledujem ali ako bas moram nesto da napisem onda bih reko neka sveukupna uskladjenost ako to postoji kao osobina
jednom mi je jedna zensko prosla iza ledja i svidela mi se.kad se okrenuh,ono stvarno zenska i to dobra(ovaj..mislim...dobra na intelektualan nacin)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

Srijeda, 25. April 2007

pertlje

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

11

Srijeda, 25. April 2007

Pri upoznavanju? . . . Prvo pogled (kako i da li uopšte gleda u oči kada se pozdravlja), zatim stisak ruke (ne znam koliko je istina to o povezanosti sa karakterom, ali stvarno volim kad se neko rukuje "ljudski", chvrsto). Ako se neko pri upoznavanju (i pozdravljanju) smeje, onda obracam pažnju je l' deluje kao iskren ili neiskren osmeh.

Ne znam koliko se uklapa u temu, ali ponekad me nervira kad neko dodje i pozdravi se samo sa jednom osobom iz grupe (a serbes stoji sa svima ostalima). Pa ne morash da znash nekoga lichno da bi se pozdravio! o|

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 26. April 2007

Stil odevanja moze dosta toga da kaze o osobi.Pre toga,zapazim oci,osmeh - zube,ruke...Onda,sve ostalo. :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 26. April 2007

Dzovda
Vedje

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 26. April 2007

Zube :D

p.s. meni odeca,obuca,kaisevi,sminka ne daju nikakve predrasude o osobi. Iskljucivo ponasanje, razmisljanje i njene teme su ono po cemu zakljucim kakva je ta osoba. E sad boze moj jezik nekad bude brz pa se desi da kazem 'vidi je/ga sta je natak-la/o' za one u prolazu. Al to ne znaci da imam lose misljenje o toj osobi.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

• »seherzada« je žensko

Datum registracije: 08.09.2006

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 26. April 2007

Prvo sto primetim jesu oci ;)
BUDIMO REALNI ... :D

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 26. April 2007

Prvo sto uspijem zamijetiti kod jedne osobe pri upoznavanju su trepavice. ;) ;) ;) ?(
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 26. April 2007

Prvo sto primetim su USI 8)

Mada devojke obicno pokriju usi kosom pa covek nezna dal se ispod kose kriju klempave usi ili ne ali kod muskaraca prvo sto uocim su usi ;)

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 26. April 2007

Citirano

Orginalno od ajla
Prvo sto primetim su USI 8)

Mada devojke obicno pokriju usi kosom pa covek nezna dal se ispod kose kriju klempave usi ili ne ali kod muskaraca prvo sto uocim su usi ;)

Uvek se prvo gleda kod nekog ono sto kod sebe nije najbolje.

Znaci ajla ti imas klempave usi :D

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 26. April 2007

hehhe Smokyp kad bi tako gledali ti onda nemas ni djovde a ni vedja.... ;)

Nemam vala klempave usi a i da imam odmah bih taj problem resila hiruskim putem to je barem lako pa se bas zbog toga i cudim kad vidim da neko ima klempave usi a ne operise ih da ih malo koriguje ;)

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 26. April 2007

Pri upoznavanju prvo primjećujem odjeću, ukupan fazon, stajling. Ne u smislu da li je to neka kvalitetna odjeća, to me ne zanima, nego da li je osoba obučena uštogljeno, elegantno, opušteno, fensi. Sama se sebi čudim zašto je to tako, ali tako je. Valjda mi to govori nešto o osobi samoj. Skoro uvijek pamtim detaljno na kojem mjestu sam srela neku osobu, šta smo tada pričali i kako je bila obučena, čak i kada mi je ta osoba potpuno nebitna u životu.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Social bookmarks